העברות רשמיות בליגה הלאומית 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏23/5/10.

1. איתי שכן-טוב Member

נראה לי קצת מוזר כי הוא נפצע לפני יותר משלושה חודשים... ואפילו הוא חזר להתאמן בצורה סדירה בסוף העונה... בכל מקרה, אם הוא שוחרר אני ישר הייתי מחזיר אותו לאשקלון!!

2. הרצליה Member

אבי איבגי חתם בהרצליה, אלן מסודי צפוי לסכם בימים הקרובים, שתי הצדדים מעוניינים לחדש את הקשר, הבעיה היא רק הדרישה הכספית של מסודי.
    אבי סופר ברמת השרון.

3. Ariel Member

בבית"ר/שמשון כפי שידוע לכולכם או חלקכם- המצב לא מעודד. הנשיא שמואל שניצר שבשנים האחרונות היה הבוס הגדול על פיו ישק דבר החליט להחזיר את המפתחות לבעלי הקבוצה, וכרגע הקבוצה מתקשה למצוא משקיע אחר. שניצר מאס במלחמות בין אנשי בית"ר לשמשון, בנוסף לעניין שהקבוצה כשלה כישלון חרוץ מבחינה שיווקית ולא מצליחה להניא אוהדים למשחקיה הביתיים.
    כרגע בוחנים שם איחוד מחודש עם קבוצת בית"ר רמלה מליגה ב'. שניצר עצמו בוחן אפשרות להצטרף לקבוצות המשקיעים של בית"ר ירושלים.

נכון להרגע, התנועה היחידה בשוק ההעברות היא מכירתו של החלוץ עידו אקסברד לשורות הפועל פ"ת.

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/10
  4. wanted Member

עידן דוד שחקנה של עירוני חדרה ומלך שערי ליגה א דרום אשתקד ובנימה אישית אחד החלוצים היותר מוכשרים שצמחו כאן בשנים האחרונות,מקבל במה נרחבת משנה שעברה וסיכם אמש בשורות הפועל רעננה.

5. yakov_y YNWA

עידן דוד - חלוץ שגדל במכבי נתניה. היה כוכב בנוער ומאז אני עוקב אחריו ושומע שהוא מככב בליגות הנמוכות. אני בטוח שיצליח בחדרה.

אלן מסודי - מכבי הרצליה מחזירה אותו בהשאלה, שחקו ענק שייעזור לה בעלייה לליגת העל.

6. The best of The best Member

את מסודי לא הייתי לוקח גם בחינם, השחקן כבר מעבר "לשיא" ורק מחפש לעשות כמה לירות ולהעביר עוד עונה, צריך שחקנים רעבים כאלה שירצו לאכול את הדשא ולא איזה בליין מקונגו.
    רמת השרון חוטפת את כל מה שזז ואני נותן להם צ'אנס להצליח רק בגלל גיא לוי, אבל וזה אבל גדול אחרי שראיתי במו עניי איך יו"ר רמת השרון מתנהג כשטיפה לא הולך אני לא אתפלא אם גיא לוי יומר לו תודה רבה במחזור העשירי ויילך הבייתה, גיא לוי הילד הטוב ביחד עם היו"ר שחושב שהכל מגיע לו והכל הוא יודע זה שילוב נפיץ.
    דודו בן שושן נפצע באשקלון ונח כמה משחקים בדיעבד הוא החמיר את הפציעה כשהמשיך לשחק במקום לנוח... ולעשות טיפולים, חוכמה בדיעבד, בנס ציונה אמרו לבן שושן שלכשיהיה בריא לא תהיה להם בעיה לקחת אותו.
    את עידן דוד אני לא מכיר אבל מאחל לו הצלחה, הליגה השנה תפורה בשביל שחקנים כמוהו שיוכלו לקבל במה טובה בליגה די רעועה.

7. הפועל_כפר_סבא Member

כשחושבים על זה, הליגה הלאומית שהיתה חלשה מאוד בעונה שעברה הולכת להיות הרבה יותר גרועה בעונה הקרובה, אשקלון וקרית שמונה שהיו נהדרות עזבו כולל הפועל ירושלים שתמיד יכולה לתרום ומי הגיעו במקומן? עירוני אל ערבי האלמונית, הפועל הרצליה (כל מילה מיותרת), אחי נצרת המפורקת והפועל רעננה השבעה.
    "מזל גדול" שבסוף נשארנו בליגה הזו, אם השנה אנחנו לא עולים אז אני באמת פורש מכדורגל..

8. הרצליה Member

אם אלן מסודי לא משחק במכבי הרצליה בעונת 08/09 היינו מבלים את העונה החולפת בליגה א'.

אלן מסודי הוא שחקן ענק, 7000 דרגות מעל הליגה הביזיונית והדוחה הזו, ובמידה ואכן ישחק כאן הוא יהיה ללא צל צילו של ספק השחקן הטוב בליגה הזו.

גם בגיל 70 הוא יהיה השחקן הטוב ביותר בליגה הזאת.

בליין? זה גם מה שאמרו עליו שהוא הגיע לכאן לפני שנתיים, בדיעבד הוא היה השחקן שנלחם הכי הרבה בשביל הקבוצה.
    כל עוד הוא מספק את הסחורה שיהיה כל ערב במסיבה אחרת.

חשוב להבהיר שכלום עדיין לא סגור, והוא עדיין לא שחקן בקבוצה.

עוז יפרח, אסף קריספיס,יוסי רוזן ואורי לוזון ימשיכו לעונה נוספת.
    אם יימצא קבוצה בליגת העל, איתמר ניצן ישוחרר.

9. איתי שכן-טוב Member

לא מבין איך משאירים שחקן כמו יוסי רוזן...

10. הרצליה Member

גם אני לא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. אבי סנדור Member

מצב ההחתמות ברעננה:
    יוסי בצלאל חוזר לשער.
    שלושה חלוצים מצטרפים, עידן דוד מחדרה, אורי וורנר מקטמון (ההוא מהתחרות של קורנפלקס),ולחמן מביא איתו מערבה את אלכס לויט....

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/10
  12. הפועל_כפר_סבא Member

אני באמת מחפש קבוצה רצינית שתתחרה השנה על העלייה מלבד כפר סבא ולא מוצא - הרצליה זה שיימן, רעננה זה זה אשר אלון ולחמן, רמה"ש ונס ציונה נאיבים מדי ונצרת בכלל מפורקת..
    עם ליגה כזאת חבל על כל הכסף שמשקיעים אצלנו ברכש, אנחנו אמורים לעלות בהליכה גם עם הסגל של העונה שעברה..
    אבל אני מדגיש, שלא תבינו מדברי שאני חס ושלום מזלזל בליגה הזאת, פשוט לפי רמת הקבוצות זה מה שכנראה הולך להיות..

13. הרצליה Member

איזה טיעונים מדהימים יש לך, הרצליה זה שיימן, רעננה זה אשר אלון.
    אפשר לחשוב שכפר סבא נתנה עונה כל כך גדולה בעונה שעברה שהיא צריכה לעלות בהליכה.
    תבוא קטן תצא גדול,תבוא גדול תצא הרבה יותר קטן.

כרגע תגובות כאלה לא מוסיפות לך הרבה כבוד.
    עדיין לא ניצחתם משחק אחד.
    עם שמות לא עולים ליגה, מי כמוני יודע.

14. איתי שכן-טוב Member

תכלס הרצליה צודק. בעונה שעברה הייתה כל כך בטוח שכפר-סבא תעלה והנה אתם עוד עונה בלאומית...
    כמו שהוא אמר תבוא קטן תצא גדול...

15. הרצליה Member

אנרסון ווסט חתם בג'ת אלהלי.