העברות רשמיות בליגה לאומית לעונת 09/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י kfiros, ‏30/5/09.

1. The best of The best Member

אני אסכם ואחדד את מה שנאמר כאן בנושא היובש.
    זה מורכב באמת מכמה סיבות כאשר הסיבה הראשית לטעמי היא מחסור אדיר בשחקנים, כאשר כל שחקן ליגה לאומית "טוב" מחפש את ליגת העל והקבוצות נשארות כרגע בפתיחת עונת המלפפונים עם מלפפונים יבשים ומעופשים שאני לא יודע אם בליגה ארצית היו קונים אותם.
    מצד שני המשבר הכלכלי מכה בצורה קשה ואנושה על הקבוצות אם לא דיי בכך שתקציב המינימום הוא כ-4 מליון שקלים ההתאחדות והטוטו קיצצו את ההקצבה השנתית מ-3.2 מליון ל2 מליון ש"ח בלבד כלומר פחות 150 אלף שח בחודש לכל קבוצה ואם לא דיי בכך היד עוד נטויה כי התקציבים לא אושרו בהתאחדות סופית ככה שההתאחדות מצידה משאירה OPEN DOOR לשינויים במבנה הכלכלי וכדי לצאת מיידי חובה היא אומרת לקבוצות שמה שיעשו עכשיו לא אומר שזה מה שיהיה רלבנטי לעוד חודש, כיסוי תחת.
    מעבר לזה הקבוצות פשוט באמת בבעיה תקציבית קשה וגם חוסר הודאות לא מוסיף שקט ככה שבאמת כל בעל קבוצה שוקל פעמיים כל צעד ושעל.
    אני חושב שהליגה הלאומית תקבל את פירות ליגת העל בעוד חודש ואז תתחילו לראות איך הרכבת נוסעת ואיך היא מאיצה מיום ליום, אני מאמין שגם עוד חודש עניין הכספים יפתר וכל קבוצה תדע היכן היא עומדת כלכלית.
    אותי אישית זה גם מקומם/מדאיג שאני לא רואה החתמות בנס ציונה מצד שני אפשר להבין כל שחקן בודקים בפינצטה, נחתו כאן קרוב ל-10 זרים ואף אחד לא הרשים, אז לא חתם.
    יש עוד זמן בשביל לבחון אפשרויות.

בלי קשר,כמה זמן אפשר בלי כדורגל ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Ariel Member

בית"ר/שמשון ת"א: למרות שעדיין לא הוחתם מאמן, מתנהל מו"מ עם ארבעה שחקנים קונגולוזים מהליגה הבכירה בארצם.
    "החבילה הקונגולזית" תגיע ארצה אם וכאשר המאמן שיחתום יחפוץ בשירותם.

בנוסף, נשיא הקבוצה שמואל שניצר התראיין השבוע למקומון תל-אביבי, וטען כי בעונה החולפת תקציב הקבוצה היה הגבוה ביותר בליגה הארצית כשהתקרב לארבעה מיליון שקלים. בעונה הבאה, הוא מבטיח, כי למרות המשבר הכלכלי תקציב הקבוצה יתפח משמעותית ויהיה מהגבוהים גם בליגה הלאומית.
    המטרה אותה הציב: עלייה לליגת העל בשנתיים הקרובות.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/09
  3. דניאלושקה Member

אני בעצמי לא מאמין ולא יודע מאיפה הכסף אבל גילי לנדאו סיכם בבת-ים
    החתימה צפויה בשבוע הקרוב.
    כך פורסם היום בקומונה של בת-ים ורק כשעה לפני כן פורסמה ההודעה הזאת:
    תומר קשטן המועמד התורן למשרת המאמן:
    בהנהלה עדיין לא נואשו סופית מהאפשרות שאיציק עובדיה ינחת בסופו של דבר באצטדיון העירוני, השמות שהוזכרו בשבוע שעבר, אבי פיטוסי, אלכס ברמכר ודורון ממן, לא מלהיבים את חברי ההנהלה. השם החם לסוף השבוע,( אם עובדיה לא ישנה את דעתו.) הוא של מאמן הנוער מוולפסון תומר קשטן. קשטן גוניור, בנו של המאמן הלאומי, שוהה כעת בחו"ל וכאשר יחזור לישראל במהלך השבוע הבא, אמור להיפגש עם בלולו. בכל מקרה בת ים תקלוט בעונה הקרובה, מספר רב של "נפלטים" מהפועל תא.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/09
  4. יחי Member

את אחוה עראבה יאמן שמעון הדרי הקרית שמונאי.

5. איגור .פ. Member

מה עם הפועל אשקלון?

6. הרצליה Member

אלנתן סלמי עזב את הפועל כפר סבא, חתם בהפועל פ"ת.

7. דניאלושקה Member

דורון ממן (מי?! ) יאמן את בת-ים
    חתם אתמול בלילה על חוזה לעונה אחת. ממן לקח העונה את מכבי באר שבע במצב אבוד והעלה אותה לליגה הלאומית. אני אברר פרטים על המאמן החדש מעתונאים מהדרום ואפרסם במשך היום

8. Ariel Member

מאמן לא רע בכלל.
    אם כי לא אהבתי שניסה לחתור תחת מאמן ב"ש בזמנו- גיא לוי, כשממן שימש כפרשן בעת שידור משחקי הקבוצה ברדיו דרום.

9. wanted Member

הוא אימן בעונה שחלפה את מכבי שדרות ושימש כיועץ מיוחד במכבי באר שבע,מי שאימן בפועל את באר שבע הוא אבי בוחבוט..

10. QQ1976 Member

שמועות ------- לא ברור אם אכן זה נכון

לופא קדוש בשמשון

רונן ויינשטיין באשקלון

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/09
  11. דניאלושקה Member

הודעה מקומונות בת-ים על ממן ושחקנים שעשוי להביא עימו
    "ערכתי היום תחקיר מקיף על דורון ממן וגם שוחחתי עם האיש. דיברתי עם עתונאים בכירים מאוד מאיזור הדרום וגם עם שחקנים שהתאמנו אצל ממן, כולל מיודענו קובי ועקנין. התרשמתי כי מדובר באדם רציני מאוד.
    דורון ממן אולי אלמוני באיזור המרכז, אבל מוכר מאוד ומוערך באיזור הדרום. התפרסם כמאמן הנוער של הפועל באר שבע ואחראי לטיפוחם של כשרונות בראשם אליניב ברדה, עוז יפרח, אלעד בונפלד, מיקי עטייה ואחרים. הוא עלה פעמיים עם מכבי באר שבע לליגה הלאומית. אני לא מציע לזלזל בהישג שלו השנה. דורון לקח את הקבוצה ארבע נקודות מהקו האדום וניצח 13 מתוך 15 משחקים ועלה ליגה בסטייל. במקביל אימן גם את עירוני שדרות מליגה ב והביא קבוצה אלמונית למבחני העלייה.האיש מורה לחינוך גופני בתיכון מקיף ח בבאר שבע. ממן מאמן רציני ומוכשר. ידוע כאנציקלופדיה מהלכת לליגות הנמוכות. הוא גילה את אמיר אבו ערר ששיחק העונה בהכח בלגת העל. דורון ממן מצא אותו בערערה מליגה ג. גם וואגדי אבו יונס שהבקיע פעמיים נגד בת ים העונה במדי טמרה, הוא תגלית של ממן. דורון מצא אותו בליגה ג בצפון והביא אותו לבירת הנגב. שני השחקנים האלה מועמדים להגיע עם דורון לבת ים. עוד שחקנים שנחשבים מקורבים לממן הם ינאי דרעי הבלם יוצא הפועל באר שבע וזוהר חוגג מהפועל באר שבע. שניהם אמורים לנחות באצטדיון בבת ים.
    אני לא רוצה להשוות את דורון ממן למאמנים אחרים שהוזכרו כמועמדים או כאלה שכבר עבדו כאן. אני לא מכיר את האיש באופן אישי והדברים נכתבים על סמך תחקיר שערכתי אודותיו ועל סמך שיחה טלפונית עם המאמן. דורון הגיע לבת ים בגלל רצונו לפרוץ מגבולות הנגב לאיזור המרכז. הוא כבר היה סגור במכבי באר שבע. לדברי העתונאים איתם שוחחתי, הקולגות של דורון בליגת הנוער, היו רוני לוי , פרדי דוד, ניצן שירזי ואחרים. כולם קבלו הזדמנויות בליגת העל. דורון נותר מאחור מאחר ובהפועל באר שבע, אוהבים להביא שמות מפוצצים מהמרכז ומתעלמים מהכשרונות המקומיים.
    בגדול התרשמתי כי מדובר במאמן מוכשר, מנוסה, מקצועי ורעב להצלחה. אני מניח שהזלזול שלכם נובע בעיקר מחוסר היכרות ומודעות להישגיו עד היום.
    אתם צודקים בדבר אחר. דורון לא ממש מכיר את עמי בלולו ולא בטוח שהבין לאן נכנס. בשיחה איתו סיפר לי שפגש את בלולו פעמיים והתרשם כי,"מדובר באדם חם וחביב." דורון איש רציני, רגיל לשיחות בחדר המורים ולא בטוח שנתקל בתופעות כמו עמי בלולו אחרי הפסד. לא בטוח שלאורך זמן יסתדר איתו"

12. Hapoel B"s Member

דורון מאמן לא רע בכלל שבעיקר מתמחה בליגת נמוכות.

למרות שהוא נורא מוכשר הוא השלוך המצוי,וחוץ מכדורגל אין לו משהו בקופסא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

13. הפועל אשקלון =] Member

מי זה רומן ויינשטיין שאתם אומרים שהוא המאמן של אשקלון???

ומאיפה הידיעהה הזאת?..כי השמועות בעיר הם ששייע ממשיך

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני חושב שהם מתכוונים לרונן ויינשטיין, לא רומן ויינשטיין. רונן כזכור אימן את בית"ר שמשון עד לא מזמן.

15. דניאלושקה Member

במיוחד זכור העצבים שהוציאו אוהדי שמשון על הבחור