העברות רשמיות בליגה לאומית לעונת 09/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י kfiros, ‏30/5/09.

1. QQ1976 Member

רמת השרון החתימו היום את גל אדיר ,בני ג'נאח , רובי רגב ,יובל בלאיש, דודו אברהם והשוער גל ניר

כמו כן סיכמו עם אור אויסטנד ומנחם קורצקי שימשיכו

רמת השרון מתחזקת אפשר להגיד ופניה לחלק העליון של הטבלה ללא ספק

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/09
  2. איגור .פ. Member

המצב באשקלון מחמיר האיצטדיון של אשקלון נפסל לאירוח משחקים מכיוון שהוא לא עומד בסטנדרנטים שהתאחדות קבעה ,אשקלון צריכה להתקים מצלמות במעגל סגור ,דבר שלא קיים אצלנו ולהנמיך את הגדרות.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנמכת הגדרות זה עבודה של גג יום. התקנת מצלמות זה עבודה של שבוע...שלא יביאו חארטות. את זה העירייה צריכה להתקין לא הקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/09
  4. Joni Member

לגבי הפועל ירושלים:

לא הייתי ממהר להגדיר את לופא כמאמן בית"ר שמשון. מה שאמר אריאל כמה הודעות מעליי מדוייק וישנו תסריט שבו לופא חוזר להפועל למרות שאני לא רואה את זה קורה בשום מצב.
    שלומי עמר המאמן שמונה כביכול, הוא רע, פשוט רע לקבוצה. מדובר במקורב של ויקטור יונה שכבר אימן את הפועל לפני שתי עונות תקופה קצרה ונכשל בגדול. מאמן בלי יומרות ובלי ניסיון.
    המינוי שלו זה פשוט לראות את הקבוצה הזאת ממשיכה בתהליך הקריסה של השנים האחרונות, וכואב.

לגבי שחקנים, רובי רגב שישחק ברמה"ש בעונה הבאה מגיע מהפועל ירושלים ששיחק בה בעונה האחרונה.
    יוסי ביטון אמנם חוזר להפועל ירושלים אחרי שתי עונות בקריית שמונה, אבל סביר להניח שגם העונה הוא לא יישחק בהפועל וימצא קבוצה שתשאיל אותו, אז גם כאן מוקדם לכתוב אותו כשחקן הפועל ירושלים.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי הפועל ירושלים לא היו אמורים לקנות את הקבוצה מיונה? איפה הדברים עומדים היום?

6. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

שאלה - איזה/כמה קבוצות יפתחו בוודאות את העונה ואיזה/כמה קבוצות לא?

7. kfiros Member

התמונה עדיין לא ברורה.

קבוצות שנמצאות כרגע בבעיה יותר מכולן הן נצרת עילית ומכבי באר שבע, אבל לא חסרות בעיות אצל קבוצות אחרות.. גם המצב של הפועל כפר סבא למשל לא בשמים.

8. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

ומה עם אשקלון? הייתי בטוח שהמצב שלהם גרוע כמו של נצרת עילית ומכבי ב"ש

9. kfiros Member

נכון.. גם הם בצרות, משום מה שכחתי אותם
    אם תשים לב יש עוד קבוצות שלא ברור מה יהיה איתן, כמו הכח ומרמורק שעד עכשיו לא עשו כלום (מרמורק החתימו מאמן אבל זהו)

10. דניאלושקה Member

הבלם ינאי דרעי חתם בבת-ים.
    מישהו יכול לתת פרטים ? בלם טוב?
    מיקי עטייה גם בדרך..
    מה שמדאיג זה שאף שחקן מהעונה שעברה עוד לא חתום אבל השיחות עימם אמורות להתחיל בימים הקרובים כאשר עם קובי שאלו כבר הושג סיכום.
    נזרקים עוד הרבה שמות לאוויר, בשלב זה שום דבר רציני.

11. The best of The best Member

אופיר חמו הגיע לסיכום עם ראשי נס ציונה ובכך למעשה נס ציונה משלימה קאדר של 15 שחקנים כאשר הרכש היחידי כרגע הוא שלומי בן חמו.
    עאמר מנצור צפוי לאייש את עמדת המגן הימני.
    בקבוצה ימתינו "לנפילות" מליגת העל כאשר בנוסף ל15 שציינתי +עמאר מנצור צפויים לחתום גם 2 זרים במהלך השבוע הבא.
    החלוץ שנוחת למבחנים ביום ראשון כבש למעלה מ15 גולים בחצי עונה בליגה הראשונה במלטה אצל סגנית האלופה המלטזית כך נאמר לי. מדובר בשחקן הולנדי בוגר אקדמיית הכדורגל של אייאקס ואם הוא כזה מבטיח מה הוא (בכל זאת...) עשה במלטה, או מה יעשה בליגה השניה בישראל.
    אה, הוא סיים כסגן מלך השערים שכחתי לציין וכל זאת בחצי עונה, במידה וירשים הוא יוחתם מיידית, ולפי מה שהבנתי הסיכוי שיוחתם דיי גבוה.

אגב, היום באחד המקומונים הגדולים בשפלה אחד הכתבים "הראים את הכפפה" והתקשר לאופיר חיים עצמו כדיי לשאול אותו מה בנוגע לנס ציונה ואופיר אמר לו "שאכן במידה ואני לא אשחק בליגת העל נס ציונה תהיה בעדיפות עליונה אצלי, זה מקום יקר בעבורי ובית חם עברתי שם תקופה מדהימה, אבל כרגע אף אחד לא דיבר איתי באופן רשמי" כך הוא הגיב.

עירוני ראשון לציון החתימה "רכש" מכפר יונא מהליגה הרביעית בישראל היישר לליגה השניה חלוץ בן 29 שנתן 14 גולים בליגה א', ואני שואל הם התחלקו על השכל ?
    פשוט בושה שעיר עם 250.000 תושבים מתעסקת בקקי במקום לבוא לשים כסף להעמיד קבוצה ולתקוע יתד במקום שראוי לעיר כמו ראשון - ליגת העל.
    גילרוביץ לטעמי לא יאריך ימים אם הוא חושב שבסגל של ליגות נמוכות הוא יהיה בצמרת הלאומית הוא חיי בכוכב אחר... העניין הוא שרביב סופר בעלי הקבוצה הוא חבר קרוב של גילרוביץ וגלל זה יש לאריק גב מסוים.
    אני מאחל לו בהצלחה מכל הלב אבל אני לא רואה את ראשון מתרוממים בצורה כזו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/09
  12. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אם נס ציונה תצליח להחתים את ההולנדי שציינת ואת אופיר חיים אין לי ספק שהיא תרוץ על אחד מ3 המקומות הראשונים

13. kfiros Member

שתי החתמות משמעותיות ראשונות לעראבה: אלון זיו ופריד טאהר

14. The best of The best Member

אני לא חושב שיהיה לאופיר חיים מקום, ההולנדי יגיע כנראה על חשבונו של אופיר.
    אל תשכח שבנס ציונה חתומים 2 מלכי השערים שי אבוקסיס ויוסי אסייג 15 כ"א בעונה שעברה, כמה חלוצים בקבוצה אחת ? לא נראה לי ריאלי.
    אני יודע שמחפשים בלם ישראלי ברמה גבוה מאוד ועל בלם יהיו מוכנים להשקיע.

15. AmitHBS Member

דורון ממן שהעלה עונה שעברה את מכבי ב"ש (המתפרקת) שכנראה לא תפתח את השנה בליגה הלאומית ובמקומה תהיה עירוני נתיבות,הביא את ינאי דרעי וכנראה גם מיקי עטיה ומקי חזן לבת-ים.

ובקשר לינאי דרעי,שיחק כמה שנים בהפועל באר שבע בלאומית ואז עשה טעות שעבר לארה"ב לשנה וחשב שסיים עם כדורגל, ולאחר שנה חזר לכדורגל לליגה א',שם שיחק שנתיים,העונה כאמור עלה עם הקבוצה ליגה.
    ינאי דרעי בלם טוב,אבל הוא כבר לא צעיר ואיטי נורא,אבל לליגה הלאומית הוא בסדר מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/09