העולות החדשות - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏16/7/11.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניל וורנוק אומר שהכסף שעתיד להיכנס ממכירתו של טאראבט לא יגדיל את תקציב הרכש שלו. לאן הכסף הזה הולך אם כך? לכיסים של בריאטורה ואקלסטון? באמת לא מובן לי מה הולך ב-QPR מבחינה פיננסית. איך קבוצה עם בעלים כל כך עשירים, שזכתה בג'קפוט של 90 מיליון פאונד עם עלייתה לפרמיירליג, צריכה להסתמך על העברות חופשיות והשאלות לדבריו של וורנוק?

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. D.Irwin Member

עד כמה בטוחה העזיבה של טאארבט?

4. אבו Member

כנראה שהוא הולך לPSG.

5. D.Irwin Member

חבל מאוד, דווקא מאוד רציתי לראות את ההתקדמות שלו ואיך הוא ישתלב בפרמיירליג. בהמשך למה שאתם רושמים אני גם לא רואה שום התעניינות של QPR בשחקנים, מאוד מוזר.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי שלאונרדו (המנהל הטכני של פסז') לא רוצה אותו ויש שם קונפליקט בינו לבין הבעלים. כרגע לא ברור אם הם יציעו את המחיר שקיו פי אר מבקשת, שזה 15 מ' יורו.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניל וורנוק ממשיך להביא בהעברה חופשית פליטים ותיקים ו/או פצועים כרוניים (רצוי שניהם ביחד), כשדני גאבידון הופך לרכש השלישי של ההופס הקיץ. אם הוא אי פעם יצליח לשחזר את היכולת שלו מימי השיא זו תהיה החתמה גדולה. אבל זה חתיכת אם...

מעניין האם ישחררו לוורנוק קצת יותר מזומנים מתישהו. בקצב הזה יהיה לריינג'רס קשה מאוד לשרוד.

8. Ariel Member

עדיין מהדהדת לי בראש ההופעה המביכה של ק.פ.ר בשלהי העונה החולפת מול סקאונתורפ- האחרונה בליגת המשנה.

הרכב מלא, למעט טאאראבט, משחק סופר חשוב להבטיח את העלייה- תבוסה 4:1.

ק.פ.ר ללא טאאראבט היא קבוצת אמצע טבלה בליגת המשנה.

9. דניאלושקה Member

לפי מה שהולך שם אני מבין שאואן הרגריבס יגיע לשם בקרוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי. ובכל זאת נראה שהם די ויתרו על טאאראבט, ולמרות זאת אני לא רואה שהם פועלים בצורה רצינית לחזק את הסגל. גם במידה וטאאראבט כן יישאר בסופו של דבר ההסתמכות העיוורת הזו עליו ורק עליו לא תעבוד בפרמיירליג לדעתי.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוונסי ממשיכים לעבוד במרץ - אחרי שהחתימו את ויין ראוטלדג' תמורת 2 מיליון פאונד הם גם הביאו את לירוי ליטה תמורת 1.75 מיליון פאונד. ליטה היה פרוספקט מבטיח מאוד, שאיכשהו התפספס ונתקע בצ'מפיונשיפ, ואני לא בטוח שיש לו יותר מדי מה לתת ברמת הפרמיירליג. ראוטלדג' לעומת זאת זה רכש גדול עבור קבוצה בסדר הגודל של סוונסי. הוא מבחינתי הוכיח שיש לו מקום גם בקבוצה בסדר הגודל של ניוקאסל, אז קל וחומר שהוא יכול לשדרג משמעותית עולה חדשה. הוא ללא ספק עדיף על ברוס דאייר, ששיחק קיצוני ימני בעונה שעברה עבור הברבורים.

ובינתיים ממשיך להיות שקט ב-QPR, אם כי וורנוק אמר שהוא רוצה לסגור עם עוד 3 שחקנים עד פתיחת העונה, כך שכנראה נראה שם קצת אקשן בימים הקרובים.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל נסגור חוב -
    http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/...-budget?cc=4716

מצטער, לא ראיתי את ההודעה עד עכשיו. כמו שנראה כרגע, ק.פ.ר בדרך הבטוחה לחזור לליגת המשנה. מדהים, מקבוצה שהיה לי המון סימפטיה אליה (משחקת בלונדון, עם בעלים עשירים שיכולים לקדם אותה וכמובן עם טאאראבט הנפלא) היא הצליחה תוך קיץ אחד לאבד את רוב הסימפטיה אליה. הברז נסגר, טאאראבט לא נמכר רק כי בפריז יש כרגע חילוקי דעות, מאוד מאכזב...

הרכש של סוונסי מאוד מעניין. גם ראוטלדג' וגם ליטה הוכיחו את עצמם בצ'מפיונשיפ והם יבואו רעבים כדי להוכיח שהם מתאימים גם לפריימר לייג. יהיה מעניין לעקוב אחריהם...

13. D.Irwin Member

את ליטה יהיה מאוד מעניין לראות אם יצליח, עד לא מזמן היה בנבחרת הצעירה כמדומני ונחשב לשחקן עם עתיד ורוד בפרמיירליג.

14. KirkH Member

אבל מאז ימי רדינג העליזים התקשה לשחזר את היכולת. בבורו הוא לא הבריק.

נראה כמו פיתרון זול לבעייה קצת יותר יקרה.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראוטלדג' מבחינתי הוכיח שהוא מתאים גם לפרמיירליג. הוא היה אחד מהשחקנים היותר טובים בניוקאסל בתקופת כריס יוטון. כנראה שפארדיו פחות מאמין בו. אבל בשביל קבוצת תחתית בפרמיירליג הוא לבטח מתאים.

וורנוק רצה עוד 3 שחקנים, והוא כבר מקבל אחד מהם - DJ קמפבל סגר אצל ההופס. מסתבר שהבחור אוהד QPR וגדל בקבוצה. קמפבל דווקא שחקן שאף פעם לא הבנתי מה מוצאים בו. הוא נחשב לאחד ה-כוכבים של בלקפול, אבל מעבר לגימיק של חלוץ נמוך במיוחד אני לא רואה משהו מיוחד אצלו. הוא לא פינישר טבעי, והמימדים הפיזיים שלו מגבילים אותו.

מעניין מי יהיו השניים הנוספים שוורנוק יביא...