העולות החדשות - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏16/7/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וורנוק דיבר על קמפבל כבר לפני חודשיים בלינק שנתתי ואמר שהסכום שהוא יקבל מהקבוצה לרכש (כל ה1.25 מיליון) ילך כולו על ההבאה של קמפבל. לכן השחקנים שיבואו, אם יבואו, יהיו כניראה כאלה ללא חוזה בקבוצה אחרת (אלא אם טאאראבט ימכר בסופו של דבר ואז יתפנה כסף לרכש ).

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

QPR החתימו את הבלם הברזילאי ברונו פרונה בהעברה חופשית. לפני כמה ימים גם השוער האירי בריאן מרפי הגיע בהעברה חופשית, כנראה בתור תחרות לראדק צ'רני על עמדת השוער המחליף ולא כתחרות לפאדי קני על אפודת השוער הראשון. ניל וורנוק ממשיך לאסוף פליטים. לא נראה לי שזה מה שיעזור להופס להישאר בליגה...

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכורה כואבת לסוונסי בליגה, אבל קשה לי להאמין שהם ציפו לצאת עם משהו מהביקור במנצ'סטר. מה שהיה מרשים במשחק שלהם זה הפוזשן וכמות המסירות, שהיתה כמות המסירות הגבוהה ביותר בפרמיירליג השבוע (כן כן, אפילו יותר מזו של ארסנל). זה מעיד על סגנון המשחק המאוד קונטיננטלי ונעים לעין שברנדן רודג'רס הקנה לקבוצה שלו (סגנון שקיים בה למעשה עוד מימי רוברטו מרטינז). השאלה היחידה היא אם הסגנון הזה, בסגל הנוכחי, יכול להוביל את הקבוצה להישרדות. בלקפול וברנלי, שתי עולות חדשות ששיחקו בסגנון דומה, אומנם זכו בסימפטיה של הקהל הנייטראלי אך לא הצליחו לשרוד בסופו של דבר.

הברבורים צריכים עוד כמה חיזוקים, בעיקר לקישור המרכזי שממש לא עומד בסטנדרט הדרוש לפרמיירליג (עמדה בעייתית במיוחד כמעט תמיד אצל עולות חדשות). גם אלן טייט לא צריך להיות מגן שמאלי בפרמיירליג, אני מקווה שנראה את ניל טיילור פותח במקומו במשחקים הבאים.

4. ArsenalFan Member

מזל טוב ל-QPR שנפטרת סוף סוף מנוכחותם של איש ההיי-סוסייטי פלאביו בריאטורה ומוגול הפורמולה 1 ואוהד הצ'אבס, ברני אקלסטון. 66 אחוז ממניות המועדון עוברות לידיו של המאלזי טוני פרננדס (הבעלים של חברת התעופה AirAsia ושל Tune Group. הוא כבר הבטיח להעביר כספים לחיזוק לידי המנג'ר ניל וורנוק בזמן שנותר לחלון ההעברות. המטרה הראשונה: סקוט פארקר.

http://www.independent.co.uk/sport/footbal...er-2339473.html

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשעה טובה, וחבל בשביל ההופס שזה לא קרה מוקדם יותר הקיץ. נשמע כאילו הבעלים החדשים מגלה יותר נכונות לפתוח את הכיס מאשר אקלסטון ובריאטורה. אני מקווה עבורם שזה לא מאוחר מדי. עדיין יש להם זמן לבצע רכש, וכפי שראינו הם בהחלט זקוקים לחיזוק משמעותי. סקוט פארקר בהחלט יהיה צעד בכיוון הנכון.

6. AW forever Member

בארני אקלסטון אוהד צ'לסי? הוא היה מקושר בזמנו לרכישה של ארסנל ומשום מה חשבתי שהוא אוהד שלנו. בכל מקרה מי שמעוניין לסדר לעצמו את הנינים של הנינים- שילך בכל הכוח על הבת שלו:
    http://2.bp.blogspot.com/_YESCnS4Zy78/SPhYFBzj5TI/AAAAAAAAAjQ/7nJEeJEvPu4/s1600/tamara_ecclestone_does_peta_01.Xxx
    לאחרונה הגברת רכשה את הבית היקר בעולם, ככה מתנה קטנה מאבא.
    מצטער על הספאם הצהוב, הייתי חייב לשחרר את זה מהסיסטם

7. ArsenalFan Member

לקנות ולאהוד זה שני דברים שונים לגמרי, כפי שאתה יודע. הוא בטח לא אוהד QPR. בכל אופן, אני זוכר לא מעט צילומי קלוז-אפ עליו בעבר במשחקים בסטמפורד ברידג'... חוץ מזה, תסתכל עליו, על ההיסטוריה שלו, האישיות שלו - רואים עליו שהוא אוהד צ'לסי.

8. לייזר Member

אקלסטון וsweaty flavio הם טיפוסים דוחים. מעניין יהיה לראות אם הבעלים ינסו לתקן את הביזיון עם מחירי הכרטיסים.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כל מי שמתעטש לכיוון של פרארי הוא חלאה.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר כמה שנים שבאיטליה רצה פארודיה על בריאטורה שעם הזמן זלגה לפרסומות של WIND (חברת תקשורת).

11. Strawberry Fields Member

וורנוק אמר אחרי המשחק נגד אברטון שהוא מקווה להחתים 4-5 שחקנים לפני שהחלון נסגר. כנראה קיבל אינדיקציה מהבעלים החדשים שיתנו לו כסף.

12. Strawberry Fields Member

13. לייזר Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

זה מעט מדי ומאוחר מדי עבור אוהדים שסרבו לחדש מנויים בגלל העלאת המחירים הסחטנית של בריאטורה, אבל הלכתי לפורומים של אוהדי הקבוצה ושיחקתי קצת עם המחשבון ונראה שכעת המחירים הם בקו אחד, פחות או יותר, עם אלו של פולהאם. זה מתקבל על הדעת.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ואי בארטון חתם ב-QPR

רכש גדול למועדון, ובעיקר לבעלים החדשים, עבורו זו הצהרת כוונות רצינית. QPR מוסיפה שחקן בקליבר אחר ממה שהיא רכשה עד כה, ועוד לעמדה שהיא כנראה העמדה הבעייתית ביותר בקבוצה - מרכז המגרש. עדיין יהיה קשה לריינג'רס להישאר בליגה גם איתו, אבל זה צעד בכיוון הנכון, ועוד 2-3 רכישות עד סגירת החלון יכולות לשנות את התמונה לחלוטין.

הכל גם כמובן תלוי בגישה של בארטון. אם הוא יבוא רעב ונחוש הוא ייתן לקבוצה המון. אם הוא יבוא בגישה שלילית זה יכול להיגמר מכוער.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/11
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מההתרשמות שלי משלושת העולות עד עכשיו, מצבן של QPR ונוריץ' רע מאוד.
    נוריץ' עוד נראתה טוב בברידג' אבל גם הם וגם QPR נראים כמו קבוצות מוגבלות לחלוטין, שתיהן יורדות לטעמי. המקום ה-3 יהיה בין סוואנזי לבלקבורן, סוואנזי משחקת כדורגל מהיר יותר בהשוואה לQPR ונוריץ' ובבית זה ייתן לה נקודות בסופו של דבר.
    אני חושב שהשיטה איתה הלכה סוואנזי, של שחקנים טכניים וזריזים כמו סינקלייר וראות'לדג' עדיפה על זאת של נוריץ' שמשחקת עם 2 חלוצי מטרה כמעט ושל QPR שמבססת את כל משחק ההתקפה על שחקן אחד, טארבאט, שמקבל שמירה צמודה מאוד כי כולם יודעים מזה.
    לא הייתי פוסל גם הדרדרות של ניוקאסל, למרות הפתיחה הטובה מאוד שלהם.