הפועל באר שבע 09/10- ניר קלינגר יאמן בעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏8/7/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כיף לראות שנפרדים ככה משחקן כדורגל,בטח אחד שעוד לא פרש.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

על פי כל הדיבורים והתגובות עושה רושם שפאבל פרגל הוא בלם די איכותי שאמור להיות חלק מרכזי מאוד בהגנה שלנו. ואני כל כך מקווה שכך יהיה, הגנה חזקה זה תנאי הכרחי על מנת להשיג את השאיפות שלנו, אנחנו רוצים טיפה יותר מסתם עונה משעממת במרכז הטבלה וחשוב שתהיה לנו הגנה יציבה, את פרגל אנחנו נראה במשחקים הראשונים, אם מדובר בסוג כלשהו של לואיס מארין.. הלוואי... הגנה יציבה זה לא משהו שאיפיין את באר שבע בשנה האחרונה, לכן הכל הלך הרבה יותר קשה, השנה בליגת העל זה חשוב הרבה יותר.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. היום, חמישי, בערוץ 5 + live בשעה 23:30 -
    כתבה על הפועל באר שבע לקראת העונה הקרובה.
    הכתבה בהשתתפות שלמה שרף ,אברהם נומה ,סתיו אלימלך ושחקני עבר נוספים.
    ולקינוח משתתפים גם מספר מאוהדי הקבוצה :)

2. ביום ראשון הקרוב ה2-08-2009 תתארח הפועל באר שבע למשחק גביע הטוטו נגד הפועל פתח תקווה.
    ההסעות למשחק תצאנה בשעה 15.00 בדיוק מרחבת ווסרמיל.
    עלות ההסעה 25 שקלים.
    המכירה החלה במשרדי האיצטדיון וכן בלונה טורס בעיר העתיקה.

בעקבות הטענות הרבות על מחירי הכריטסים המופרזים, בעיקר מצד אוהדי הפועל פ"ת, החליטו בהנהלת פ"ת להוזיל את המחירים:
    60 - בוגר
    30 - נוער

4. AmitHBS Member

ראיתי את הסיקור בחמש פלוס לייב עם שלמה שרף ,ואני חושב שכמו שאמרו שם באר שבע באמת לא צריכה יותר להחשיב את עצמה לנחותה מקבוצות המרכז,וכך גם האוהדים שלא נחשיב את עצמנו לקבוצה מהפריפריה ששחקנים לא רוצים להגיע אליה,באר שבע מועדון מכובד וגדול שהשנה סוף סוף הולך לשחק בליגת ויש לו ולאוהדים ציפיות,והן לא רק 'לתקוע יתד'.

5. Spanish Weapon Member

אני חושב שהרבה דברים נאמרו שם מתוך נימוס.
    אין מה לעשות,השחקן הישראלי המודרני הוא (ברובם) מפונק.
    תסתכל מה אמר בנאדו כשירדנו ליגה ("מזל שב"ש ירדה,לא נצטרך לנסוע עד לשם"), תסתכל על שחקן
    כמו תומר בן יוסף שסירב לשחק בב"ש בגלל "הריחוק מהמרכז" , תסתכל על זדנברג שהעדיף משכורת
    נחותה בהפועל ת"א ורק להישאר באיזור הבילויים והפאבים.
    אני לא אומר שאנחנו באמת רחוקים וצריכים להרגיש נחותים,אבל כל ברנז'ת המרכז של הכדורגל הישראלי
    לא באמת מעריכה את ב"ש ולא באמת חושבת שאנחנו כבר לא נחותים.

אני מאמין שהקבוצה שנבנית השנה היא קבוצת אמצע טבלה ולא יותר,אולי אני אטעה ככל שהזמן יעבור,
    בין כה וכה אנחנו צריכים לעודד את הקבוצה ולתמוך בה בכל משחק ומשחק.

צורת הליגה הנוכחית עם פלייאוף עליון בהחלט מאפשרת לנו לחלום ולפנטז על מעבר לאמצע טבלה,
    מה שלא היה קורה בסיטואציה רגילה לדעתי.

עזורי בנה פה קבוצה של שמות קטנים ולוחמים גדולים, הוא לא הביא לפה פרינססות מהמרכז,הוא הביא
    שורת לוחמים כמו שהקהל הבאר שבעי אוהב ורוצה. לראות.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/09
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. Fabio Junior Member

לפי דעתי, עליית קבוצה כמו באר שבע לליגת העל זו ברכה, מכיוון שקבוצה כזו, עם גב כלכלי ואוהדים מאחוריה שווה מקום בליגת העל יותר מאשר קבוצות כמו רעננה.
    יחד עם זאת, אני חושב שבבאר שבע בנו יותר מדי ציפיות. במידה ועזורי לא יפגע בזרים כמו שהוא מצפה, עם איזה רכש נוצץ נשארנו? קאלה, נכון, מנייה בטוחה בשער של באר שבע.
    אבל ארז מסיקה ואייל שן, עם כל הכבוד, לא שחקנים שיסחבו קבוצה לצמרת הליגה, ובסופו של דבר הרבה מנטל האחריות בקבוצה נופל על הכתפיים של מליקסון (קפטן!?), בונפלד וקדוסי, שכבר שנים לא מוכיחים שמקומם בליגת העל, אם בכלל.
    אולי, במידה וחלוץ כמו יבוריאן יגיע זה יהיה כבר משהו אחר, אבל לאחר פציעתו של עזרן לא נראה שמכבי תשחרר אותו.
    השאלה אם עזורי פגע עם הזרים או לא, וכרגע לא הייתי מפתח יותר מדי ציפיות מזרים שהרזומה שלהם בשנים האחרונות מסתכם בליגה השלישית בגרמניה.
    או שאולי בכל זאת יש סיבות לאופטימיות?

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השאלה מה הציפיות ושל מי?

הציפיות, לפחות שלי, הם לסיים בחצי העליון של הטבלה, כל דבר מעבר לזה אלו ציפיות מופרזות ולא ריאליות. יש לנו קבוצה סבירה, לא מעבר. ההגנה עושה רושם בהחלט טובה, אבל יש מוגבלות מסויימת בחלק ההתקפי.

9. Don Joan Roman Member

לבאר שבע יש קבוצה נחמדה, קאלה ייתן המון ביטחון לשחקני ההגנה שלו ואם הבלמים הזרים יהיו טובים אז לב"ש בהחלט יהיה חלק אחורי לא רע בכלל, בקישור יש שם הרבה כישרון ובהתקפה יש עומק, באר שבע בעונה החזרה שלה לליגת העל לאחר חמש שנים כמדומני לא צריכה להיאבק על יותר ממקומות 5-10, גם את רומא לא בנו ביום אחד.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

על פי ספורט 5:
    ליאור אסולין חתם בקבוצה.

גם ליאור עם בעיות משמעות לא קטנות בדומה לבנגורה. נקווה שפגענו.

11. Hapoel B"s Member

מבחינה מקצועית הוא חלוץ מצויין,אני מקווה שאת הבעיות שלו הוא ישאיר בבית.

בהצלחה.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה אצל אסולין כמו שהייתה עד לא מזמן אצל עובד שלמרות הבעיות המשמעתיות שיש לו,תמיד יש עליו קופצים ואז זה לא מנער אותו מספיק חזק בשביל להבין שהוא הורס לעצמו את הקריירה,כמו שאני רואה את זה,עובד הבין את זה מאוחר מידי(אם הוא הבין את זה בכלל) והיום הוא עדיין בלי קבוצה.
    אני מקווה בשביל אסולין שהוא לא פספס את הרכבת הזאת כבר.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שזה רכש חכם מאוד של הפועל באר שבע. ליאור אסולין היה טוב תחת גיא עזורי בעונה שעברה במכבי פתח תקווה ואני מתאר לעצמי שהוא רוצה להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה ומתוקשרת כמו הפועל באר שבע. חוץ מזה, שאם בוחנים מקצועית מי משחקני הסגל צריכים לספק שערים לקבוצה, אז מלבד אוהד קדוסי, שגם הוא עדיין לא הצליח להביע את חותמו בליגת העל, לא מוצאים כאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/09
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא עזורי אוהב את אסולין עוד מהימים של ליאור בבית"ר, הוא לקח אותו כבר למכבי פ"ת ועכשיו לבאר-שבע, ללא ספק זאת ההזדמנות האחרונה של אסולין לחזור לעצמו ובאר-שבע זה מקום טוב בשבילו עם אווירה של כדורגל ומאמן מאחוריו שמאמין בו.

15. הרצליה Member

והוא עשה את זה בדרך מלוכלכת כמו שמתאים לו.