הפועל באר שבע 09/10- ניר קלינגר יאמן בעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏8/7/09.

1. Robin_Van_Persi Member

איזה יש בכלל?
    תומר בן יוסף נשמעת האופצייה הכמעט יחידה תכ'לס.

2. שלו Guest

מבחינתי שגביש ויחיאל יפתחו ושאדלי יהווה גיבוי. שניהם לא רעים. שלושתם בעצם.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

באיזה טורניר ביסו משחק בנבחרת גאנה הצעירה? לא הצלחתי למצוא מידע על שום טורניר, בטח לא בזמן המונדיאל, למרות שברור שהשחקנים האלה לא משתתפים במונדיאל. כל עוד זה טורניר רישמי של פיפ"א.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח מדובר בטורניר אפריקאי מסוים.

Robin_Van_Persi, אני לפחות חשבתי על 2 אופציות:

1. אושרי רואש. רואש הוא אופציה מאוד מעניינת במיוחד לאור העובדה שבינואר רואש יהיה שחקן חופשי.

2. הייתי מציע אופציה שלא הרבה דיברו עליה אבל לדעתי יכולה להיות לא פחות טובה מהאופציה של מימון וזה החזרת מור דהאן לבאר שבע.
    מדובר בבאר שבעי שלמיטב זכרוני עזב את הקבוצה בתקופת החושך של זינו לנוער של מכבי חיפה. מאז הוא הספיק להרשים במחלקת הנוער של מכבי חיפה, לקבל צאנסים בבוגרים של מכבי חיפה ולצבור ניסיון בהשאלות ברמת השרון ובאחי נצרת.
    מאוד אהבתי אצל דהן את העובדה שלאחר שהבין שהוא לא מקבל דקות בחיפה הוא ביקש השאלה ולא פחד ללכת לאחי נצרת כדי להשתפשף ולקבל דקות.
    ממה שהבנתי מאוהדי חיפה מדובר בבלם מאוד חזק ומאוד מהיר שהרשים בתקופה שלו בנצרת.
    בעקבות ריבוי הבלמים במכבי חיפה (לאור העובדה שקינן עדיין לא עזב, שבנאדו הגיע ושמימון גם לא עזב) נוצר מצב של ריבוי בלמים ולכן צריך לחשוב ברצינות על הבאת דהן לבאר שבע.

5. שגיא Guest

מור דהאן?

למיטב זכרוני הוא הגיע מטוברוק ולא מבאר שבע. אני חייב לציין שבהתחלה היה נראה שמדובר בבלם העתיד של מכבי חיפה, אולם חוסר בדקות והירידה לליגה השניה כנראה גם שינו משהו אצלו. ובינינו, הוא גם לא הרשים יותר מידי באח"י נצרת והיה שותף להגנה המסננת שלה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שבאחי נצרת דווקא אמרו שחבל שלא שיחק שם יותר שכן הוא שיחק שם מעט משחקים.

מור דהאן הוא שחקן בית של הפועל באר שבע, אבל כמו רבים וטובים אחרים (אלמוג כהן, חן עזרא) הוא עזב לאקדמיה של טוברוק בתקופת החושך של זינו.

7. שגיא Guest

בכל מקרה, לחיפה הוא הגיע מטוברוק ולא ישירות מבאר שבע. והוא דווקא שיחק באח"י נצרת. הוא פשוט היה פצוע תקופה לא קצרה בחלק הראשון של העונה אבל בחצי השני שיחק כמעט את כל המשחקים כמדומני.

כמובן שעדיין לא הייתי ממהר לפסול אותו כי סך הכל הוא צעיר, רק בן 21 והוא די נזרק למים באח"י נצרת בקבוצה בלי משאבים. מה שכן, השנה הקרובה בהחלט עשויה להיות קריטית עבורו להמשך הקריירה. בחיפה הוא בכל מקרה לא ישאר והוא לא בתוכניות של אלישע לוי.

8. yedidel Member

אוהדים יקרים, ההרשמה לעמותה דרך האינטרנט נפתחה!
    אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם מהאתר החדש. האתר עדיין בחיתוליו וישודרג בהמשך, ניתן לקרוא מידע על העמותה ולהירשם.

http://negevb7.co.il

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בראיון לONE יוצא מנכ"ל הקבוצה בהצהרה יומרנית מאוד: "מקומות 1-4 יהיו תוצאה נפלאה".

אני לא חושב שבן אדם בקליבר שלו צריך לצאת בכזו הצהרה, אליפות? נו באמת. אירופה? ככה סתם?

בדש - עדיף לבוא קטנים ולצאת גדולים מאשר לבוא גדולים ולצאת קטנים. ע"ע עונה שעברה.

10. הפועל באר שבע אמפריה Member

חבל ההצהרות האלו רק פוגעות בקבוצה
    אבל מצד שני זה טוב שיש שאיפות ורוח של צמרת לקבוצה