הפועל באר שבע 11/12: מבטיחים עונה נוספת בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏8/7/11.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

צריך שחקנים מנוסים כדי לא לזרוק את הצעירים ישר למים עמוקים. אין בעיה שתביא חלוץ ותיק שיהיה מנטור לכל הצעירים ועוד שנתיים הוא יעזוב הצעירים כבר יהיו משופשים.

אבל לשים בחוד אחד שלם שחקן נוער ששיחק בגראבג' טיים בלבד, שחקן נוער שלא שיחק אפילו בלאומית, שחקן לאומית שמעולם לא שיחק בליגת העל, שחקן שבקושי קיבל דקות בליגת העל ושחקן שעוד איכשהוא אפשר לקרוא למה שהוא עשה (חצי עונה טובה מאוד) נסיון זה לא משהו בעליל..

2. Raulito Madridista

אהבתי מאוד את ההחתמה של עידו אקסברד בבאר-שבע שכבר פיספסה העונה מס' שחקנים לא רעים בכלל לסדר הגודל שלה. אקסברד היה מצויין תחת הדרכתו של יובל נעים והיה אחד מלהיטי הליגה. הוא שחקן מאוד צעיר עם פוטנציאל גדול. למרות שהשוק הישראלי דל - באר-שבע צריכה לכוון קצת יותר לשם כי היא לא בידיוק פגעה בזרים בשנים האחרונות, כנ"ל לגבי קלינגר שנכשל במכבי עם שחקנים כמו אמבמבה, אדורנו והרשימה עוד ארוכה. חסר לי כרגע קצת ניסיון בבאר-שבע ויהיה בסדר. העונה הסגל יהיה פחות 'נוצץ'(לא שהיו גלאקטיקוס אבל שחקנים כמו אסולין, דוד רביבו ובעיקר מליקסון הם כאלה שכן שווה לקנות כרטיס בגללם) אבל באר-שבע תיהיה קבוצה שעובדת יותר טוב.

3. Ice Cream חסה

אני כן מחזיק מעידו אקסברד כחלוץ מספיק טוב לליגת העל ויש לו כבר סוג של פז"ם והוא הוכיח את כשרונו בליגת העל, גם מאבו לאבן (הוא קיצוני שמאלי לא?) ואוזן (הייתי בטוח שהוא קשר מרכזי, בחיי) אני מחזיק הרבה. שניהם הראו ניצוצות של ממש בליגת הנוער (אז מה עם בארצית, גם בגביע המדינה הם היו ענקיים) וגם בגארבג' טיים של העונה, אם הם יקבלו את הצ'אנסים העונה אני מאמין שיש להפועל ב"ש סיכוי להיות המרעננת של הליגה בזכותם, בלי עין הרע.

דר- החתימה שלך משעשעת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx. אתה מכיר מישהו שאוהד גם את מכבי תל אביב וגם את הפועל תל אביב בארץ?

4. Don Joan Roman Member

אקסברד חלוץ מוכשר מאוד והחתמה מצויינת של הפועל ב"ש, אבל וזה אבל גדול אני סמכים עם נווה, נכון ששחקנים צעירים זה טוב ויפה וזה מצרך חשוב אבל חשוב גם שיהיה חלוץ בעל ניסיון שיוכל לקחת דברים על עצמו.

5. Ice Cream חסה

חואן רומאן- בבית"ר כולם צועקים שיפסיקו לחשוב בכיוון של זקנים שמיצו את עצמם ויתחילו להביא צעירים, לא יודע אם גם אתה חלק מהקריאות האלה, אבל מוזר שבנוגע לבאר שבע פתאום מתעקשים על שחקן מבוגר ומנוסה. דוד יאנצ'יק גם כולה בן 23...

6. Don Joan Roman Member

בוא נעזוב את בית"ר לרגע יש לה דיון משלה.
    בהפועל ב"ש יש הגנה שמורכבת מותיקים וצעירים כאחד וזה מצויין וקישור שגם אפשר להסתדר איתו מהבחינה הזאת כי קינגסטון ואילוז הם שחקנים דיי ותיקים אבל בחוד ההתקפה של הקבוצה יש 5 כשרונות טובים מאוד אבל אין אף חלוץ בוגר ואחראי שאתה יכול להגיד עליו "כשיהיה לצעירים קצת קשה הוא יוכל לסחוב", דובב גבאי הוא החלוץ הבכיר מהחמישה והוא לא מצא את מקומו במכבי פ"ת וזה יכול להגיד עליו משהו השני בבכירותו מבחינת השחקנים הוא שחקן ששיחק ברוב שנותיו בליגות הנמוכות ורק בעונה האחרונה שיחק בליגת העל ושהאר הם שחקני נוער שעשו עונה יפה אבל עדיין לא יודעים מה זה ליגת בוגרים, לא יודע אני חושב שב"A צריכה לחפש חלוץ בגילאים שבין 26-30 כדי לחזק את עצמה.

7. Ice Cream חסה

מה ההבדל בין הפועל באר שבע שחייבת אחד כזה לבית"ר שאסור בשום פנים ואופן שיבוא אליה אחד כזה?

8. Love Is Red Member

תגידו זה רק אני או שרשום בכותרת "הפועל באר שבע 10/11...." אממ מישהו התבלבל בתאריך אהא D=

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עכשיו זה 11/12 ואני זוכר שבפתיחת האשכול זה היה 11/12 אז..לא יודע מה ראית..כל מקרה זה לא העניין.

העניין הוא שבית"ריסטים השתלטו לנו על האשכול!
    ודה לה חסה, יש הבדל בין חלוץ מבוגר ואחראי נגיד בן 27 לבין חלוץ גמור בן 32 שבא לעשות כסף. לא יודע מה בבית"ר רוצים או לא רוצים, זה לא מעניין אותי.
    אני יודע שאני ועוד אוהדי ב"ש אחרים רוצים אחד בסביבות גיל 27-28 מישהו עם רזומה טוב או בליגה או בחו"ל. לא אחד ששנה שעברה שיחק בברצלונה, אינטר או אפילו קטאניה, אבל כן אחד שהתמודד בליגות ברמות שלנו, בן אדם שיוכל להוביל את החוד הצעיר שלנו.

10. Ice Cream חסה

דה לה האסה!

בבית"ר האוהדים צועקים כל הזמן "רק שחקנים צעירים(!1)", מוזר שבנוגע לקבוצה אחרת הם אומרים פתאום שהיא צריכה שחקן מבוגר.

11. Don Joan Roman Member

או שאתה אטום או שאתה לא מבין, יש הבדל בין להחתים שחקן בגילאים שנעים בין 27 ל30 שעשו משהו בקריירה שלהם והם עדיין לא גמורים לבין להחתים שחקנים בני 32 שכבר כמה שנים לא עשו כלום בקריירה שלהם.

12. Ice Cream חסה

כן כמובן, יש הבדל של שמיים וארץ בין חלוץ בן 29 לבין חלוץ ב 31, מיציתי את הדיון הזה.

13. Don Joan Roman Member

אתה צודק אין הבדל בין שחקן בן 29 (ועזוב שאני אמרתי 27) שמגיע אחריי עונה טובה לבין שחקן בן 32 שכבר שנתיים וחצי נראה כמו הצל של עצמו, אם זה באמת היה ככה אז עד היום היו משחקים האחים עייש.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

גם כאן צועקים צעירים צעירים, זה עדיין לא אומר שכל הסגל צריך להיות מתחת לגיל 23 (שזה נדמה לי כל החוד שלנו)

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

והנה, לא מספיק גם ככה החוד לא משהו על הנייר, עכשיו זה מגיע
    http://www.one.co.il/Article/183632.html

ואם זה באמת כמו שכתוב, מישהו אמר יאנצ'ק?