הפועל באר שבע 2015/16 - עונה חלומית שמסתיימת עם צלחת האליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@South Boy

קלאודמיר שיחק 5 שנים בליגה הראשונה בפורטוגל. מתי הברזילאי הזה שיחק בליגה בכירה באירופה?
    ואפשר קצת פרטים על הליגה השנייה בברזיל, נראה שאתה מכיר אותה נהדר. או שאתה פשוט משחק אותה כדי לא להודות שפישלתם ברכש, לפחות על הנייר.

עריכה: אאל"ט קלאודמיר שיחק בואסקו כשהיו בליגה הראשונה בברזיל. גם את זה אין לברזילאי שלכם ברזומה, אלא בעיקר נדודים בליגה השנייה והשלישית.

2. South Boy Member

זה רק מוכיח שהרבה שחקנים מהליגה השניה בברזיל מגיעים לרמות גבוהות, כי יש שם שחקנים כשרוניים שלא מוצאים מקום בליגה הברזילאית הראשונה מרוב שהרמה של השחקנים המקומיים שם גבוהה. המדינה הזאת מפוצצת בכשרונות ולפעמים גם שחקנים שגדולים על ליגת העל לא מוצאים שם מקום ויורדים לליגות המשנה.
    אני לא מכיר את הליגה השניה נהדר, אני צופה בה לעיתים ויודע שהקבוצה שממנה מגיע לוסיו נמצאת בצמרת למרות שאף פעם לא ראיתי אותו או את הקבוצה שלו משחקים, ואני גם יודע שהשחקנים שם פי כמה וכמה יותר פיזיים וטכניים ממה שתמצא בליגת העל. אני לא צריך לשחק אותה או להמציא דברים כדי להצדיק את הרכש הזה בעיקר כי אתה מפספס את הנקודה שלי ואני לא מצדיק אותו בשום צורה בעיקר בגלל שלא ראיתי אותו בכלל, אני פשוט לא עושה כמוך ושולל שחקנים לפני שראיתי אותם בגלל שלא נראה לי שהליגה השניה בברזיל מספיק טוב. לדעתי היא אפילו יותר טובה מהליגה כאן.
    רק ימים יגידו אם הרכש הזה הצלחה או כישלון והנבואה ניתנה רק לשוטים, אני לא יודע אם פישלנו ברכש או לא אבל אני לא ממהר לשפוט שחקן בלי שראיתי אותו בפעולה והייתי מציע לך לעושת את אותו הדבר.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא שופט שחקן, אני אומר את דעתי על הרזומה שלו. הוא יכול גם להבקיע פה 30 שערים, לא שללתי את זה. הסבירות שזה יקרה לא גבוהה, זה הכל.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מזלזל בו אבל אומרים כשהשוער השלישי הוא חביב אוחיון אז לא צריך שוער שלישי עדיף מהנוער. שוער מהנוער הוא שוער מהנוער, עד שיוכיח את עצמו בקבוצת בוגרים. זה לא משנה אם קוראים לו חביב או ג'יג'י.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הרכש החדש תמוה. מצד אחד, חרא רזומה. מצד שני, נתונים לא רעים. מצד שלישי, אם הנתונים כאלה לא רעים, למה הנתונים חרא?

yakar אוהב/ת את זה.
  6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חסרים שחקנים שהגיעו מהליגה הברזילאית השניה והצליחו בקבוצות טובות מב"ש. לא ברור לי מדוע אתה קובע שמדובר ב'פשלה' אם אינך מכיר את השחקן או את הליגה ממנה הגיע.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

@EO11 גם אני לא מתלהב מהרכש אבל בטח אי אפשר להודות עכשיו שפישלנו איתו /: הבחור עוד לא לבש מדים אדומים..מה נסגר...

אין פה איזה מומחה ליגה ברזילאית באייסוקר שידע לתת קת יותר פרטים עליו מהנתונים היבשים בסוקר ויי ?

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איך אני אוהב את הקטנת הראש שהולכת כאן, זה מדהים אותי. להביא שחקן עם רזומה די עלוב לקבוצה שרוצה לשחק בשלוש מסגרות, זה נראה לך כמוצלח? הרי אם בית"ר או קבוצה אחרת הייתה מביאה אותו הייתם מגיבים כמוני, שביחס לציפיות ממה שיכלתם להביא, זה לא נראה מבטיח בכלל. לא קבעתי שהוא הולך להיכשל, אמרתי שעל הנייר, זה לא רכש מוצלח. מותר לי לחוות דעה על שחקן לפניי שהוא דרך דקה, נכון?

9. yakar Member

מה שבטוח שהרכב שמכיל את אוגו , לוסיו ונאווקמה זה הרכב חזק שלא נראה הרבה מאוד שנים בארץ.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. לא, רצוי שלא תחווה דעה על שחקן שלא ראית דקה. זה די אלמנטרי לטעמי.

ב. אתה מייחס לו "רזומה די עלוב" על סמך... מה, בעצם? הליגה הברזילאית השנייה טובה מהישראלית וכפי שכתבתי בתגובתי הקודמת שחקנים שהגיעו משם לקבוצות טובות מב"ש - לודוגורץ, נניח - הצליחו.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

א. אני אעשה מה שבא לי, לא נוח לך אל תתייחס, כפי שאני עושה עם הודעות של אחרים כאן מדי פעם.
    ב. על סמך מה הליגה הברזילאית השנייה יותר טובה מהליגה הישראלית? אני לא אומר שאנחנו יותר טובים, אבל אני לא מכיר את הליגה הברזילאית כפי שאתם מכירים כנראה. בטח אתה, ואחרים כאן, הייתם קמים בבוקר כדי לצפות במשחקים של ואסקו דה גאמה וכו' בליגה השנייה בברזיל. אז אלא אם כן באמת עשית זאת, אז איך אמרת? רצוי שלא תחווה דעה על משהו שלא ראית דעה. זה די אלמנטרי.

ראינו מספיק ברזילאים, גם מהסרייה א', שנכשלו. זה שתביאו שחקנים שהצליחו לא אומר ששחקן שהגיע משם הוא מנייה בטוחה.

12. סמואל אטו Member

לא מכיר את השחקן ואין לי מושג אם זה רכש טוב או לא, אבל ברמה בליגה השנייה שם לא רעה בכלל. ויותר חשוב מזה, האוכלוסייה בברזיל ענקית וכולם שם רוצים להיות שחקני כדורגל - לא יכול להיות שבליגה השנייה אין מספיק שחקנים שטובים מהרמה הממוצעת(אפילו מובילה) בליגה הישראלית.

אם אני לא טועה דה סילבה וז׳אורז׳יניו הגיעו מהליגה השנייה.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11,

ראיתי המון משחקים מהליגה הברזילאית השנייה. מן הסתם לא אביע דעה שאינה מבוססת על כלום ושאיני מסוגל לגבות (לכן, אגב, אני לא כותב דבר על השחקן עצמו).

אל תהיה דמגוג. לא אני זה שטוען שהוא מניה בטוחה או טענה נחרצת אחרת אלא אתה, שמכריז על "פשלה" ו"רזומה עלוב" כשאתה מתייחס לשחקן שאינך מכיר מליגה שאינך יודע עליה דבר וחצי דבר.

@סמואל אטו, אני לא בטוח לגבי דה-סילבה, לגבי ז'אורז'יניו אתה לא טועה.

14. alexshw Member

דירסאו בא מליגת המשנה :)

סיונרה אוהב/ת את זה.
  15. yedidel Member

דה סילבה הגיע מקבוצה בליגה הראשונה אז (אתלטיקו פרנאאנסה).

בקיצור רוב אוהדי באר שבע לא עברו יום משהו היום שכמובן יכול להשתנות אם עוד 10 ימים לוסיו מבקיע צמד בפיראוס.

מצב נושא:
הנושא נעול.