הפועל באר שבע 2015/16 - עונה חלומית שמסתיימת עם צלחת האליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בוקולי, אם אינני טועה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ביחס לאחרים שהשמות שלהם הוזכרו, כולל חלוץ נבחרת פורטוגל בעברו עם עבר בליגות גדולות באירופה, אז הרזומה עליו.
    בקשר לפשלה, הסברתי את עצמי, אבל תמשיך לקרוא לאחרים דמגוגים בעוד שאתה מתעלם מדברים של אחרים.

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה התעלמתי?

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שלא אמרתי שהשחקן עצמו הוא פשלה, מכיוון שהוא יכול להצליח, אין אחד שמטיל ספק בכך ובטח שלא אני, אבל כשהקבוצה משחקת בשלוש מסגרות אתה מצפה שיביאו זר עם רזומה אירופאי שיכול להתאים לפרופיל של קבוצה שרוצה להעפיל לליגת האלופות ולעשות קמפיין אירופאי יפה, והברזילאי הזה לא מתאים. אז אני אתקן את עצמי - זה לא כישלון עם רכש, אבל זה רכש שלא עונה על הציפיות.

5. Raulito Madridista

הוגו אלמיידה הוא שם נוצץ אבל התחושה האישית שלי היא שטוב שבאר-שבע ירדה ממנו כרגע, אף-אחד לא מתווכח על הרזומה. אבל אולי מדובר בשחקן שבע, השכר היה גבוה במידה ניכרת מהאחרים ועוד ועוד. מצחיק לדבר על היתרונות שהיו לו כמו משחק עם הגב אל השער כי כאן בישראל הקטנה זה לא בידיוק הבונדסליגה. אני לא יודע אם השחקן החדש יתברר כהצלחה אבל בכדורגל, בספורט ובחיים לפעמים צריך לקחת הימורים. בשנים האחרונות באר-שבע הצליחה מאוד בתחום הזרים, גם אלישע לוי אחראי לכך למשל עם אוגו והובאן ויש לה את הזרים הטובים ביותר בליגה וזה המפתח. במידה ובאר-שבע תיכשל באירופה אז אני מניח שגאדיר יושאל\ישוחרר ווטאבר.

אגב, כדורגל זה לא מדד מדויק אבל אם אני משווה בין באר-שבע הנוכחית לבין מכבי ת"א של אשתקד.
    - 'שחקני ליגת אלופות':
    הפועל באר-שבע: שיר צדק, אוגו, הובאן, מאור מליקסון, בן-שהר, נאווקמה
    סימן שאלה לגבי בוזגלו.
    מכבי ת"א: איתן טיבי, גל אלברמן, ערן זהבי, טב"ח.
    סימן שאלה לגבי השוער(לא ידעו איך יהיה), דסה ואיגיבור.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא היה למכבי בעונה שעברה ולהפועל באר שבע אין העונה שום "שחקן ליגת האלופות" (מה זה אומר בכלל?). אולי זהבי.
    למה בן שהר כן ומיכה לא, למשל? למה אוגו כן ואיגיבור סימן שאלה?

7. Melikson24 Member

אתה באמת שואל למה בן שהר כן? הוא הראשון שאני פותח איתו באירופה, ונגד שריף הוא הוכיח למה.

ייא אוהב/ת את זה.
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קודם כל אני מרוצה מאוד שהוגו אלמיידה לא הגיע, הרזומה לא מעניין, זה שחקן ששיאו מאחוריו ועל שחקן כזה לא צריך לשבור את תקרת השכר שלנו.

הגיע שחקן עם רזומה לא בשמיים, אבל בשביל זה יש סקאוטינג, אני סומך על המועדון שיודע את מי ומה הביא, אני מאוד מקווה שהצלחנו לפגוע גם פה, חובת ההוכחה עליו ועל המועדון.

מישהו יודע כמה אמור להרוויח?

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

@EO11 שלא תתבלבל, אני גם לא אוהב את ההחתמה. ולא, אי אפשר להגיד שפישלנו. ולא, לחוות דעה על שחקן על סמך נתונים מסוקר ויי זה לא כזה לגיטימי. ולא, הליגה הברזילאית השנייה ממש לא טובה ממה שהולך פה. ואגב השחקן הזה עונה שעברה שיחק גם בשלישית...

לא נראה מבטיח, האוהדים לא ממש שמחים על זה, אבל לא שוברים את הכלים כרגע. מה שבטוח , יהיה לטנק הזה קשה להתאקלם בטרנר. הקהל לא יהיה סבלני אליו. סנונית ראשונה רעה לשינוי שעבר הקהל. מקווה להתבדות (בנוגע אליו ובנוגע לקהל)

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אולי @nanana מכיר אותו. מצד שני, זה שחקן ששיחק בליגה השנייה (אני למשל לא מכיר את כל השחקנים בליגה השנייה בגרמניה, וגם על הרבה מאלו שכן אני לא יכול לספר הרבה).

אגב, למרות שראיתי רק משחק אחד שהוא שיחק - החצי עונה של אלמיידה בהאנובר בעונה שעברה נחשבת לכישלון רציני, והוא שיחק בקבוצה הכי גרועה בבונדסליגה בעונה שעברה. הוא כבש במשחק הראשון והיתה קצת תקווה שהוא אולי יהיה מי שיוביל אותם להיחלץ מהתחתית, אבל מאז הוא היה גרוע, איבד את המקום בהרכב ובמשחקים האחרונים של העונה (עם מאמן אחר) בכלל לא היה בסגל.

11. ייא Member

אולי הליגה הברזליאית ה2 טובה מליגת העל אבל מה שטוב למפת ואשדוד בהכרח לא מספיק לשריף הילד המולדבי
    .

12. amn Member

הוגו אלמיידה זה הימור, וגם לוסיו הזה הוא הימור.

מבין שתי האפשרויות? אני אוהב את הבחירה שעשו בבאר-שבע.
    זו ההחלטה האמיצה והנכונה יותר בעיניי.

ואם נתעלם לרגע מהפן האובייקטיבי ונחזור לכובע שלי כאוהד מכבי - מאחל לו שייכשל :)

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, מצד שני אם הפועל כפר סבא היו מביאים שחקן כזה לא היה לי ספק שהוא הנחתה של סוכן כמו כל הזרים שמגיעים לקבוצות האלו, ובשביל הפועל באר שבע אני מקווה שזו החתמה של הסקאוטרים שלהם ולא של אדם קידנים למיניהם.

14. Ajax Amsterdam Member

לכו תדעו אולי הוא כמו סימיוני רק ברמה של ליגת העל?

סגול בדם אוהב/ת את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

yakar אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.