הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. גלץ Member

לא כל כך הבנתי את העניין עם אתלטיקו.
    הם כאילו בוחנים שחקנים ספרדיים צעירים שיהיו לבש בעתיד? סליחה אם אני ממש לא בכיוון.

2. Telkiyski Member

האמת שזה הסכם שיותר היה מתאים למכבי של תחילת עידן המיצ'ייה (או עד שבאר שבע הגיעו), ואז האוהדים שלהם היו מספרים איך אוטוטו הם מגדלים שחקנים ברמה של קוקה וגריזמן בחממה של קריית שלום ושאיזה מועדון אירופי זה פ.צ מכ'.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Member

יכולים לצאת שחקני על כמו סלאח מכל חור, כמו מצרים לדוגמה, אבל אם הייתי מועדון גדול שבאמת מחפש כישרונות הייתי משקיע במקומות עם "חומר גלם" טוב ואיכותי יותר, כמו מדינות יוגוסלביה לשעבר או מדינות הכדורגל המסורתיות באפריקה (ניגריה, גאנה, קמרון, חוף השנהב, סנגל).

בסוף כל העסק קרה בגלל עידן עופר, ישראלי שמחזיק באחוזים מאתלטיקו ורקח את כל ההסכם. אף אחד במדריד לא התרשם מהרמה בליגת הנוער בארץ והחליט לחפש פה אוצרות.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

4. עידן444 Member

גם לי לפעמים עובר בראש ״וואי, יש מצב שאני מתחיל להשמע כמוהו?״.
    אז כנראה שאתה ההשראה:)
    מבטיח לא להיגרר גם לברקתיה וכאלה...

כבר אמרתי לך שהפורום הוא של אוהדי נתניה, אוהדי ב״ש, ממורמרי מכבי חיפה וטלקיסקי אבל טעיתי-
    זה טלקיסקי וכל השאר:)

ועכשיו ברצינות- חושב שנימקתי את הפועל ברקת אבל בהחלט יש ניצנים של פוטנציאל לשינוי.
    כפי שהזהרתי, נראה לי שאלונה מתחילה להבין שעוד מעט לא ישאר את מי לקנות.

מכבי ת״א ומכבי חיפה מייצרות הרבה שחקנים והמוצלחים יותר כנראה לא יגיעו משם לב״ש.
    וכמו מערכת רצינית ששואפת למצויינות היא מבינה שצריך לסגור את הפער הזה.

השאלה כאן היא האם זה הולך לחזק את שורשי המועדון ואת הקשר לקהילה או שהמועדון יהפוך להיות עוד יותר מנוקר כלפי הקהילה כמו מכבי ת״א עם כל הזרים בכל פינה.

ימים יגידו.
    יהיה מעניין לעקוב.

כמו אלכס גם אני לא מאמין גדול בשיתופי פעולה למרות שאני יכול להבין את האינטרס של אתלטיקו-
    קודם כל ברור שזו יוזמה של עידן עופר. אם לא הוא זה כנראה לא היה קורה. אני מניח שהוא גם תורם לא מעט כסף עבור בפרויקט הזה שנכנס לקופה של אתלטיקו. הרי להביא את המאמנים האלה זה לא חינם. גם מבינים על פי הסאב-טקסט במסיבת העיתונאים שלוקחים את זה לכיוונים של יהודים וערבים, ודו קיום, ובלה בלה בלה. תמיד זה מצטייר טוב אפילו שזה איפשהו די רחוק מהבית.

ואם יצא איזה כשרון על מדברי ים תיכוני- היד שלהם כבר עליו.

את האינטרס של מחלקת הנוער הכושלת של ב״ש לא צריך להסביר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. סמואל אטו Member

צודק, זו לא תוצאה של הפקת לקחים באתלטיקו מדריד. יחד עם זה, גם אין פה סיכון בכלל והם כן יכולים אולי למצוא איזה שחקן או שניים.

6. Ajax Amsterdam Member

אין משהו מאוס יותר בפורום הזה מ"הפועל ברקת".
    אולי עכשיו עם הפרוייקט עם אטלתיקו יצאו איזה שחקן או 2 מהמחלקת נוער הצחיחה שלנו,אני לפחות יכול להעיד שהשחקנים מהמחלקת נוער שלנו בעיקר עסוקים בלהשתכר בפורום או במקומות אחרים והם חושבים שהם מינימום רונאלדו(בקיצור ערסים שחיים בסרט בגלל זה הם לא מצליחים).

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד חוות דעת על הצרפתי -

"סטו הוא השחקן שיכול לעזור לבאר שבע לעשות צעד קדימה באירופה"

קסאבייה תומא ששיחק עם הזר החדש של האלופה, לוואלה! ספורט: "ז'וליאן יסתגל במהירות. הוא לא מפסיק לרוץ, טוב עם הכדור ומאוד טקטי. העמדה הטובה ביותר שלו בעיני היא קשר אחורי"

בעיצומה של עונת 2015/16 דיבר קסאבייה תומא - אז בלם מכבי פתח תקוה - עם אחד מחבריו ואמר לו: "הפועל באר שבע הולכת לזכות באליפות. מכבי תל אביב קבוצה מעולה, אבל באר שבע זה פשוט משהו אחר. אתה לא יודע מאיפה היא תתקוף אותך. ימין, שמאל, מהאמצע, עם 5-6 שחקנים".

תומא צדק. באר שבע זכתה באותה עונה באליפות, הראשונה מתוך שלוש ברציפות. לכן, כשז'וליאן סטו התקשר אליו לשאול אודות הקבוצה מבירת הנגב, היו לו רק דברים טובים לומר. "ז'וליאן חבר טוב שלי, שיחקנו ביחד", מספר תומא לוואלה! ספורט, "הוא התקשר אלי לשאול על החיים בישראל, על הפועל באר שבע ועל המאמן שלה. כמובן שאמרתי דברים טובים. אני מתכוון להתקשר לדור אלו וגיא מלמד ולבקש מהם שיעזרו לו בהתאלקמות

תומא שיחק עם הזר החדש של הפועל באר שבע במשך שלוש עונות(2008/9, 2009/10 ו-2012/13) בקבוצת טור מליגת המשנה בצרפת. הם בילו על המגרש ביחד ב-45 משחקים, מה שהופך את הבלם ששיחק בעונה החולפת בסקוטלנד לעד מושלם.

"ז'וליאן שחקן מאוד מוכשר שיכול לשחק בכמה עמדות", מספר תומא, "הוא גם היה קפטן בנאנסי, מה שמעיד על המנהיגות שלו. אני משוכנע שהוא יסתגל לליגת העל בקלות. הוא השחקן שיכול לעזור להפועל באר שבע לעשות עוד צעד בזירה האירופית".

הבלם הוסיף: "ז'וליאן יכול לשחק בהרבה מאוד עמדות ובכולן לעשות את העבודה בצורה טובה. מגן ימני, מגן שמאלי, בלם, אבל לדעתי העמדה הכי טובה שלו היא קשר אחורי. הוא שחקן שלא מפסיק לרוץ, יש לו איכות גבוהה עם הכדור והוא שחקן מאוד טקטי".

הפועל באר שבע: "ז'וליאן סטו יעזור לעשות צעד קדימה באירופה" - וואלה! ספורט

8. גלץ Member

@Sir Alex Ferguson
    באמת שאי אפשר לדעת עד שרואים אותו משחק.
    גם שחקנים ומאמנים מוכרים אמרו שבאוטוקיו שחקן אדיר.

rivaldo ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק, אבל זה לשני הצדדים, גם לטוב וגם לרע.

rivaldo ו-neilmizrahi1992 אוהבים את זה.
  10. hbs7 Member

תראו לי שחקן שיגיד שx הוא לא טוב או משהו בסגנון.
    לא נכנס לכן טוב או לא טוב, הוא לא הקשר שהיינו צריכים.

נשארנו עם אותו סגל מוגבל של עונה שעברה וחיזוק נוסף לא נראה באופק.
    על זה הטרוניה.
    אין לנו קשר 'ראדי' שישפר אותנו בפוזשן, אין לנו חיזוק של שחקן יוצר, עדיין תקועים עם פקהארט שלא קשור לשיטה.

50/50, לכנף ימין וחלוץ. זה מה שהיינו צריכים, אנחנו על 0 מ3.

11. yakar Member

אולי באמת בכר עובר לסגנון שראינו שעבד שנה שעברה בסוף העונה, ובמונדיאל. של ויתור על פוזישן, ומתפרצות מהירות.

אפשר היה לראות את בלגיה, משאירה 4 שחקנים למעלה שלא יורדים להגנה. בשביל המתפרצות.
    מניח שרביעיית הגנה + אוגו ועוד קשר אחורי
    ורביעיית התקפה ללא משימות הגנתיות זו אופציה מעניינת. במיוחד למשחקים האירופאים.

למרות שלפני שנתיים נהניתי מאוד מהכדורגל שהפגנו במשחקים באירופה. כדורגל דומיננטי וגם מנצח. הכי דומיננטי שראיתי מקבוצה ישראלית. חבל שבכר זונח את זה.

12. סמואל אטו Member

צריך שקבוצות יתקפו אותך בשביל זה, זה לא יקרה הרבה בליגה.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה"שמועה" שרצה בווטסאפ בשעות האחרונות:

14. Ajax Amsterdam Member

לא נשמע אמין

15. yakar Member

זה חרטוט. אוהבים פה בבש להמציא ידיעות בניסוח עיתונאי עם כשלים לוגיים. טרייד.

מצב נושא:
הנושא נעול.