הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Love Is Red Member

לפי מה שאני יודע השכר נטו של איינבינדר היה 325 אלף אירו, וביתר שילמו את לפאוק את החלק שלהם.
    ככה שיש כאן רווח לבאר שבע מבחינה כלכלית.
    מבחינה מקצועית לדעתי ויתרנו על שחקן בינוני אבל יציב לטובת שחקן בינוני לא יציב שיכול לנפק עם יש לו מצב רוח לכך 3 משחקים ברמה של מסי ואחר כך 5 משחקי נפל, לדעתי זה גרוע מאוד, שחקן בקישור האמצעי שזה הלב של כל קבוצה חייב לשמור על יציבות, לצורך העניין אוגו רוב הזמן שומר על יציבות למרות שגם אצלו יש מצבי רוח.
    גם הובאן היה שומר על יציבות לפניי שהוא עזב למרות שהוא היה בירידה ביכולת ועדיין היה יציב והיה טוב, וגם ראדי עד 16/17 שמר על יציבות.
    להביא את השחקן הכי לא יציב בליגה זה סיכון ועוד במקום איינבינדר, טעות לדעתי.
    היינו צריכים סך הכל להוסיף עוד קשר 50-50 לסגל משום מה הביאו במקום...
    אני מקווה לאכול את הכובע אבל לדעתי סאבו לא יאכיל אותי...

2. קשר ימני Member

סגל סירב להצעה גבוהה יותר משחר לפני חודש.
    ההצעה פתאום מוצגת בשקלים בכל מקום, אולי לקהל הנתנייתי ייראה ש-6 מיליון שקל זה פתאום הרבה כסף.

תודה על הזלזול בי ובפורום. אתה לא חייב להיות פה אם אתה לא רוצה.
    סגל הרוויח את הביקורת, אל תתהלך כמו טווס ותפזר הבטחות במשך חודשיים ואולי לא ישימו לב שאין לך מילה.

3. עידן444 Member

אם הפרסומים נכונים מדובר ב 1.7 מיליון אירו ומלמד.
    השמועות אומרות שמכבי חיפה הציעה סביב ה 1.5 מיליון דולר ואף אחד לא מנע ממנה לבוא ולטרוף את הקלפים לברקת עם הצעה משלה. אבל זו כבר מזמן לא חיפה של פעם...
    אם אוהדי ב״ש כאן צודקים ובתחילת הקיץ הציעו את מלמד לא בהשאלה ו 1.5 מיליון(אירו או דולר? אני לא זוכר)- וסגל סרב- לדעתי אין שום הצדקה לקבל הצעה כזו היום אלא אם יש הבנה ברורה שדיא לא מסוגל לספק את הסחורה העונה והראש לא במקום שהוא צריך להיות. גם את זה צריך לקחת בחשבון.
    מאכזב, נכון.
    בתחילת הקיץ היה יותר זמן להתארגן ועוד היה לנו את ערן לוי.
    לדעתי מי שדחק את סגל לפינה זה דיא סבע עצמו וקיים חשש אמיתי לצאת קרחים מכל הכיוונים. גם עם שחקן ממורמר שלא מסוגל לסחוב את עצמו, בטח לא את הקבוצה. ושבעוד כמה חודשים עם יכולת לא משכנעת גם כסף לא יראו ממנו. אולי גם רואים חלון הזדמנויות לגבי מחליפים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאבו 4 רמות מעל איינבינדר. וסאבו לא איי איי.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לפני כמה שבועות, לו הייתי רוצה להתעדכן מה קורה בכדורגל הישראלי, הייתי נכנס לכל דיוני הקבוצות ומתעדכן. היום מספיק לי להיכנס לדיון של הפועל ב"ש.

6. hbs7 Member

לדן היה עוד שנתיים חוזה אצלנו ב340 א"ד, עובר לבית"ר כשלפי הפרסומים ישתכר כ250 אך ל3 שנים.
    התשלום לפאוק הוא של בית"ר, אנחנו לא משלמים על העברה. אם ב"ש תמכור מתישהו את סאבו בית"ר תקבל מזה חצי מהכסף.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעתיק לכאן פרסום של אחד האוהדים שלנו -

הרבה פעמים השאלה היא איך מחלקים את התקציב. מכבי חיפה החתימה הקיץ את קארמר ועכשיו את סומא, אם אני לא טועה הפרסומים מדברים על שכר באיזור של 600 אלף יורו כל אחד, כלומר 1.2 מיליון יורו שכר לפני מיסוי.

אם שהר יגיע למכבי חיפה, זה שחקן של 480 אלף יורו לעונה, עם מיסוי של ישראלי, זה אפילו יותר יקר משני הזרים למעלה, כלומר שלושה שחקנים לפחות (מניח שיש עוד כאלה בחיפה) עם שכר מאוד גבוה.

אצלנו בזמן שמחתימים שחקנים חדשים אסור לשכוח ששיחררנו את חמשת המרווחים הגדולים בקבוצה (היחידי שעדין איתנו הוא בן שהר שאולי גם יעזוב), וגם הרבה מאוד שחקני סגל יקרים מאוד שלא היו פקטור משמעותי בשנה שעברה (ראדי, גורש, מלמד) או לא היו פקטור בכלל (וובה, גאדיר), כלומר אם בן שהר יעזוב יכול להיות שאפילו נסיים את הקיץ אפילו בעלות נמוכה יותר מהעלות של הסגל בקיץ שעבר...

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

במיוחד בשבילך, דחינו הצעה מבית"ר י"ם על חנן ממן.

9. קשר שמאלי Member

דחיתם גם הצעה ממכבי חיפה על חנן ממן. הזוי שחשבו אצלנו שממן יכול להצליח בשיטה של רוטן

10. South Boy Member

ממן בתור שחקן רוטציה שמתפקד כאקס פאקטור מהספסל זה אדיר, רק מקווה שתואר שחקן העונה לא העלה לו את השתן לראש יותר מדי והוא מבין את מקומו, לבנות עליו בתור יותר מזה זה לא מספיק טוב גם בגלל שממן לא יציב ביכולת שלו.
    לא הייתי מוותר עליו, שחקן של מספרים.

11. סיונרה Member

הסיבה היחידה שמכבי תל אביב בנתה השנה קבוצה מאוזנת ולא רעה היא בטעות. תן להם קצת מרווח תמרון להעברות והם עושים את אותן השטויות שהם עשו מאז העונה השנייה של קרוייף.
    ההעברה הזאת מסמלת את מה שרע בכדורגל שלנו. שחקן בינוני עם תדמית של כוכב על עובר לקבוצה אחרת, מקבל משכורת גבוהה בהרבה ממה שהוא שווה, לא עושה משהו שיזכה אותו בשדרוג וחוזר לקבוצה שלו בשכר כפול ממה שהיה לו. בית"ר מקבלת אייבינדר ומשלמת על שניים. מדהים.

12. oFiRzZz Member

אני עוד מחכה.

kufsa אוהב/ת את זה.
  13. Telkiyski Member

לא מבין איך ב"ש מוותרת בכזו קלות על בן שהר, שחקן שנותן כל עונה באנקר 11-14 גולים.
    כן נגר לא נגר, הוא נותן מספרים.

ואני רואה גם שבקרב האוהדים שלהם פה יש סוג של קונצנזוס שזה מהלך נכון.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  14. Melikson24 Member

במקום לרשום "אני לא מבין" על כל מהלך תנסה לעקוב.

חוזה ארוך טווח, עלות עצומה, ירידה מקצועית חדה מהעונה הראשונה והשנייה.
    צריכים זרים איכותיים כדי להגיע להישגים מקצועיים. בגלל ההדחה המוקדמת מאירופה והבור התקציבי, צריכים לפנות חוזים יקרים, כמו של שהר ואיינבינדר.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שילוב של העובדה שחלק גדול מהמספרים זה בפנדלים ביחד עם ירידה גדולה ביכולת לצד חוזה שיעלה לנו בשנים הקרובות 20 מיליון שקל.

מצב נושא:
הנושא נעול.