הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. וסרמיליה Member

יש את הקהל הקבוע שמגיע למשחקי הכדורסל, יש בינהם כאלה שגם מגיעים מהכדורגל אבל זה לא קשור אחד לשני .
    בשנה שעברה היה מספרים יפים בקונכיה ביחס לליגה לאומית וזה בגלל שבאר שבע היא עיר גדולה שאוהבת ספורט - מה יקרה בליגת העל ניתן לזמן להעיד .
    כל קשר לאולטראס מהכדורגל לכדורסל הוא מקרי בהחלט .

2. Telkiyski Member

גם בזה אתם מכבי? :)

3. וסרמיליה Member

גם אני בעד שיתוף פעולה בין הכדורגל לכדורסל כמו אצלכם .
    אבל זה לא המצב, אולי בעתיד עם קצת מסורת בכדורסל זה ישתנה .

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם זה נכון, זה מחדל.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

5. Raulito Madridista

הנה משנתי לגבי ג'ון אוגו: מה שסיפרו כאן הוא לא המצאה של הפועל באר-שבע, זה קורה בכל העולם. זכותו של אוגו לדרוש 'חוזה גדול אחרון' וזכותה של באר-שבע להישאר בעמדתה. זה כבר לא נהוג העניין הזה, אלא אם כן אתה מסי שמשתדרג כל הזמן, הנה, ריאל מדריד לא ראתה לנכון לשפץ את החוזה של כריסטיאנו. גם פפה רצה 'תגמול אחרון' אחרי עשור מדהים בלבן, ובמקרה הזה הציעו לו רק חוזה לעונה נוספת. לרוב השחקן צריך להתפשר על השכר כדי לזכות בחוזה ארוך יותר. אין לי נתונים מדויקים אבל אני משוכנע שאוגו תוגמל יפה מאוד והחוזה שלו גדל וגדל כמה וכמה פעמים מאז שהוא בארץ. היום בו אוגו יעזוב ממש קרוב יחד עם סוף הקבוצה הגדולה בתולדות הפועל באר-שבע, ואם זה לא יקרה בינואר אז זה יקרה בקיץ או גג בעוד שנה וחצי. הוא גם באופיו שחקן שלא יכול להיות אופצייה ב' - הוא חייב להיות ה-שחקן בקישור, זה שהכל עובר דרכו ומשחק כמעט את כל הדקות.

6. yedidel Member

לא יודע מה הציעו ומה לא הציעו, רק מקווה שזוכרים שם שקשר אחורי ברמה של אוגו מגיע לישראל פעם בעשור

oFiRzZz, Drama2, Sir Alex Ferguson ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. Drama2 הסמל מעל הכל

מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת.

Sir Alex Ferguson, קשר ימני ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  8. hbs7 Member

יש יותר שחקנים שצריך לעבוד בשבילם מאשר שחקנים עובדים.
    זו הבעיה הראשונה והכי קריטית.

9. Telkiyski Member

אם ההחלטה של בכר לא להכליל את בן שהר בסגל היא מקצועית - אני באמת לא מבין אותה.
    עם כל הכבוד הוא הגולר היחיד בקבוצה הזו שיש לו קבלות בקבוצה גדולה שרצה לאליפות.

לא ברור לי איך בכר ככה מוחק אותו בשביל בן בסט הכלומניק הזה.

מה הבעיה לשחק עם שניים מבין מליקסון, סבע והסלביינק בצדדים כגשבאמצע יש לנו חלוץ מרכזי אמיתי כמו בן שהר?
    כן נגר לא נגר, הוא לא אמור לעשות דריבלים או משהו.
    הוא אמור לחכות לכדורים ברחבה ולתת גולים יחסים פשוטים.

לא ברור.

קשר ימני ו-Civil אוהבים את זה.
  10. yedidel Member

שהר זה הלא המשיח וסקורר על.
    עזרא זה לא הבעיה של הפועל באר שבע.

אבל המשחקים הטפשיים מול הראשון וההבאה של השני זה מייצג את שינוי הגישה הקיץ שמוביל למה שאנחנו רואים.

שני המקרים מאוד מזכירים את הקבוצה שהתמודדנו מולה אמש

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שום סיכוי שההחלטה לגבי בן שהר היא מקצועית. מילא להעדיף את בן בסט, נניח, זה לגיטימי, אבל אתמול עלינו בלי אף חלוץ על הספסל. יש שם משהו מתחת לפני השטח ולא סיבה מקצועית.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

"לא חולמים על אליפות - רק לצאת מהפאניקה", גם אם יגידו שזה ציטוט מפוברק, ותמיד קשה לדעת כשאומרים 'גורם בקבוצה' בכתבות - אין ספק שבאר-שבע בבעייה. אלה ממש מספרי אימה: 0 נצ', 2 שערי זכות בלבד ו-4 נקודות. לדעתי זו גם הפתיחה החלשה ביותר של קבוצה אלופה, צריך לבדוק ולנבור בארכיון.
    אם פעם אחרי דרבי בו הפועל הייתה מוציאה נקודה או משהו הייתי מקבל פה הודעות מהחבר'ה, ואתמול זה לא קרה - זה אומר כמה באר-שבע שקועה בבוץ וגם 7 הפרש זה לא צחוק. בכל אחת מעונות האליפות, באר-שבע הייתה כאילו מתחילה ב-1:0 בטרנר במנהרה, זו הייתה התחושה, ומעבר לזה היא הייתה מחברת מסה של נצחונות רצופים, אני זוכר 8 או 9 או אפילו מעבר באליפות הראשונה והפעם אני לא חושב שהיא מסוגלת לכך.

לגבי חנן ממן יש לי התחושה שזה קצת האופי הישראלי החרא, עונה אחת טובה במצטבר וזהו, השתן עולה לו לראש והוא מחפף וזה בהסתמכות על ההיכרות איתו מהשנים הקודמות בקריירה, אבל לגבי בן זה משהו אחר לגמריי. אני שוב אגיד, המספרים שלו בבאר-שבע טובים, והוא החלוץ הכי טוב כאן חוץ משכטר ועטר. מול באר-שבע קבוצות מתגוננות כך שקשה לנצל את המהירות שלו לכדורי עומק לכיוונו אבל הוא עדיף על בן-בסט ועד ששחקני הרכש ישתלבו צריך ללכת על בטוח.

שחקני ההתקפה נגד מכבי חיפה: סבע, האסלביינק, בן-בסט, מליקסון
    שחקני ההתקפה נגד בני-יהודה: עזרא, מליקסון, האסלביינק, סבע
    שחקני ההתקפה נגד אשדוד: ממן, מליקסון, האלסביינק, בן-בסט
    שחקני ההתקפה נגד מכבי ת"א: בן-בסט, בן-שהר, מליקסון
    שחקני ההתקפה נגד ק"ש: עזרא, בן-בסט, מליקסון, גיא מלמד

מה הקומבינצייה הכי טובה לדעתכם? מליקסון לא ממש קיבל כדורים על הקו ודירבל גם בשנה שעברה אבל הוא עבר סופית לדעתי לקשר אמצעי, וזה בא אולי ע"ח חנן ממן. מה הקומבינציה הכי טובה לדעתכם? לדעתי כרגע עזרא ובן-בסט צריכים לפתוח על הספסל בוודאות.

13. Telkiyski Member

לדעתי רביעיית ההתקפה של ב"ש צריכה להיות ממן מאחורי החלוצים, מליקסון בצד, הסלביינק בצד וחלוץ מרכזי כלשהו (בן בסט הכלומניק או שהר) באמצע.

גם סבע וגם הסלביינק ביחד זה כנראה לא הולך כרגע.

הם לא נתנו גול משהו כמו 300 דקות.
    שער ליגה אחרון נגד מכבי בטרנר.

נגד בני יהודה ובמיוחד אתמול הם לא יכולים לבוא בטענות, הם לא באמת היו שווים גול.

14. קשר ימני Member

אף אחד לא שילם שני מיליון יורו על שחקן פלוס משכורת ארגז בשביל שיישב על הספסל.

Drama2 ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  15. Ajax Amsterdam Member

נקווה שנשחזר 20% מהמשחק לפני שנתיים ושלוש נגד פתח תקווה

מצב נושא:
הנושא נעול.