הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

לא חושב שזה בא להחליש את הפועל חיפה, הם סתם שותים אותם כי יש שם שחקנים שיכולים להתאים להם.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזוב, אפשר לומר על ההחתמה הזאת הרבה דברים שליליים. לחץ, טיפשות, היסטריה, בינוניות. הדבר האחרון שאפשר לומר עליה זה שהיא באה כדי להחליש יריבה פוטנציאלית. הפועל חיפה לא יריבה ולא פוטנציאלית, תאמין לי שהעניין הזה של הפועל חיפה "תאיים" עלינו לא היה על השולחן אפילו לא לשנייה.

yakar, nadav16, Raulito ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. Telkiyski Member

הם יכולים להשתדרג רק דרך זרים.
    ישראלים טובים באמת הולכים למכבי, אז בגזרת הישראלים נשאר להם להביא שיימן, עזרא או בן בסט.

הבעיה שלהם הקיץ היא הנעשה בגזרת הזרים.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יריבה שתאיים עליכם מבחינת תארים, אני בספק גם אם מכבי יכולה לאיים עליכם בעונה הקרובה. יותר לגמור קבוצה שלקחה לכם נקודות בעונה שעברה ובעונה הקרובה תגיד תודה אם תצא מטרנר עם 2 חתיכות ברשת.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

אני רואה מעין עייפות החומר של באר-שבע, הולכים על העיסקאות הקלות מה שנקרא, מה שמתחת לראדר. אולי במקרה הזה עדיף היה להביא שחקן זר שאתה לא בהכרח יודע מה תקבל ממנו. בן-בסט זה נטו חשיבה לטווח הקצר והוא כבר נכשל בקבוצה גדולה, רק אומר. ובנוסף כואב לי על הפועל חיפה. קודם ממן, היה גם שיימן, כמעט השוער, ועכשיו בן-בסט. כמו שצפיתי, הקבוצה של כץ מתפרקת רגע אחרי העונה הטובה ביותר שלה מזה כמעט עשרים שנה, וחבל.

גלץ אוהב/ת את זה.
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזוב זה לא רלוונטי ולא שיקול. אז באר שבע נופלת על הפועל חיפה כי הפועל חיפה עשתה לה חיים העונה? זה מנותק ולא קשור למציאות.

הפועל באר שבע מנסה לירות לכל כיוון בינוני שנגיש עבורה כי התוכניות המקוריות לא מצליחות, יש פה לחץ וקבלת החלטות תמוהות. הקבוצה שממנה השחקן מגיע היא לא רלוונטית.

7. Telkiyski Member

ההחתמות האלה הן עוד צעד חשוב מבחינת ב"ש בדרך ללהיות אחד מ2-3 המועדונים המובילים והגדולים בישראל.

הדברים האלה מייצרים תודעה.

8. South Boy Member

לא חושב שיש קשר לזהות הקבוצה שממנה בן בסט מגיע, היה לו סעיף שחרור מגוחך שאפילו חלוץ בינוני כמוהו נחשב לגניבה במחיר הזה, לצורך העניין גם אם היה משחק בבני יהודה עם סעיף כזה מאמין שאלונה הייתה קופצת על זה.
    החתמה הזויה לחלוטין שרק לוקחת אותנו עוד צעד אחורה בתקופה שבה אנחנו חייבים לעשות את ההיפך, יש שאומרים שהוא בא לרוטציה אבל אני לא רואה איך הוא מקבל בהבנה דבר כזה כמו שלא קיבל בשום מקום שבו היה שחקן כזה, ולהיות חלוץ ראשון הוא בטח שלא מספיק טוב.
    הייתי מוותר עליו גם במחיר הזה, הרגשה ממש רעה מההחתמה הזאת.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  9. Roma מנהלים

באר שבע מכוונת לליגת האלופות או לעוד אליפות. חלון העברות מאוד תמוה של האלופה.

EuropeGuy ו-גלץ אוהבים את זה.
  10. hbs7 Member

אני לא חושב שמישהו באמת מכוון לאלופות.
    מספיק לשמוע את הדיבור של אלונה במסע"ת של העונה הזו ולהשוות עם מה שהיה לפני שנתיים כדי לחוש היטב בהבדלים.

אין לי ממש בעיה עם החתמות כמו עזרא ובן בסט.
    ישראלים זולים עם ניסיון אחרי עונה טובה.
    יש לי יותר בעיה עם אנסטיס וסטו, הזרים שהגיעו.
    לא השחקנים שהיינו צריכים. בלי זרים משמעותיים במקסימום נצליח לגרד עוד אליפות, וחבל כי אפשר יותר.

11. גלץ Member

לא ריאלי להגיע לשלב בתים בשום מפעל העונה(צריך לעבור עוד 3 סיבובים אחרי טאלין, או 2 אחרי הדחה לזאגרב כנראה בלי להיות מדורגים. בקיצור קשה).
    החתמה טובה לליגה אבל שוב, בלי זרים זה לא יילך. נוואקמה ואוגו, אם אחד מהם יעזוב זו תהיה קבוצה של פשוט 3 צעדים אחורה ביכולת מהעונה שעברה.
    קיץ לא מרשים של באר שבע מבחינת רכש, אפילו פחות מרשים מהקיץ הקודם שהוא בעצמו היה בינוני (אבל אז לפחות הביאו את קואנקה..)

אגב, מכבי תל אביב וביתר גם לא מתחזקות מי יודע מה, ככה שמהבחינה הזאת המצב לא כזה נורא.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/18
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתי מצפה שקודם יגיע שחקן התקפה בסגנון האסלנבייק שגם אולי יכול לתפקד בעמדה של נוואקמה בצד שמאל, מאשר בן בסט.
    בלי קשר, שהחלוץ בן 31 ועוד מעט 32, הוא חתם לעוד 3 שנים.. לא יודע. כמו שכבר ציינו כאן, אתם מתחילים להזכיר את האלופות הקודמות שבעיקר היו מתחזקות בשחקנים שטיפה מעל הרמה הנמוכה של הליגה, לא באמת בשחקנים יוצאי דופן או שוברי שיוויון..

rivaldo אוהב/ת את זה.
  13. Noam77 Member

ההיצע בעייתי מאוד.
    יש לנו מספר שחקנים בינוניים או לא מתאימים להיפטר מהם(גאדיר, מלמד, פקהארט ואולי אפילו זריהן יעזוב) ואז זה יראה קצת פחות מבולגן, רוחבי ובינוני.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה אתם רוצים.
    יש הגבלה של 6 זרים, כאשר בגלל שיש לנו בלם שכאשר הוא בריא הוא כמה דרגות מעל הליגה אנחנו מוכנים לספוג גם 5 זרים בפועל עד לחודש ינואר.
    כלומר 6 שחקני הרכב + כל שחקני הספסל חייבים להיות ישראלים.
    כמה ישראלים איכותיים יש בליגה? כמה מהם רלוונטיים עבורנו? (סבע בסכום של 2.5 מיליון יורו הוא כניראה לא רלוונטי).
    האופציה הראשונה בשפיץ בשוק של הישראלים הייתה שכטר, הוא העדיף את מכבי תל אביב.
    האופציה השנייה בשפיץ הייתה תורג'מן, הוא העדיף את אוסטריה.
    מה נשאר לנו? איזה חלוצים ישראלים עשו עונה טובה יותר בשנה שעברה?
    כרגע בן בסט מחליף את גאדיר/מלמד שהיו אמורים להיות ברוטציה שנה שעברה ונתנו לנו 0 תרומה, אחד היה בינוני כששיחק עד ששוב נפצע ונעדר עונה שלמה, השני היה חלש בכל ההזדמנויות שקיבל ובלט רק בגביע מול קבוצות נחותות ובגארבג' טיים.
    בן בסט הרשים אותי בשתי הקדנציות בהפועל חיפה וגם בצרפת במשחקים שראיתי הוא נראה שחקן טוב. במכבי תל אביב לעומת זאת הוא היה צל של אותו שחקן ומהשחקנים החלשים בליגה. לכן, בן בסט הוא לחלוטין הימור, אבל בהגבלת הזרים הנוכחית ובשוק הישראלים הנוכחי מדובר בהימור שאנחנו כניראה צריכים לקחת.

כל מי שמבקר את ההחתמה, מוזמן לתת כן שם של ישראלי נוסף שיכול לתרום לנו לרוטציה...

yakov_y אוהב/ת את זה.
  15. וסרמיליה Member

אני קורא פה המון ביקורת ואני לא מבין על מה ולמה?
    חשבתם מה שינחיתו לכם את תומר חמד?איזה חלוצים ישראליים טובים כבר יש בשוק?עדן בן בסט היא החתמה מעולה !!
    בשנתיים האחרונות היינו מאוד קרובים להעפיל לליגת האלופות היה חסר לנו שער בודד בשני המקרים - בשני המקרים האלה החוסר נסיון שלנו הוא זה שהכריע .
    אם נעפיל העונה מברוק ואם לא?אז צברנו עוד נסיון אירופאי .
    אתם צריכים להבין שאנחנו קבוצה מישראל וזרים איכותיים מוכחים לא נוהרים לפה אלא אם כן צריך להציע להם הון .
    אבל מפה ולקבוע שהזרים חלשים ?ששיימן ובן בסט נועדו להחליש את הפועל חיפה?בלי שראיתם משחק אחד שלהם?זה אבסורד.
    פעם הגיע אלינו שחקן בנפילה שכל הליגה לא הייתה מעונינת והבאנו אותו לליגה השניה גם אז היו ביקורות על למה להביא אותו השחקן בנפילה ובלה בלה בלה אבל הוא הגיע עם מספיק רעב ומוטיבציה כדי להיות אחד השחקנים הישראלים הכי טובים - כן הוא לובש את חולצה מס 24 .
    בקיצור - תשתו מים קרים ותחכו בסבלנות שיהיה מה לשפוט .

Sir Alex Ferguson ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.