הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרסומים על עניין שלנו במגן בן ה-18 של הפועל רעננה רועי הרמן.

הרמן, יליד שנתון 2000, החל את דרכו בקבוצות הילדים של הפועל הרצליה ומכבי פתח תקווה עד שב-2013 הצטרף לקבוצת ילדים א׳ של הפועל רעננה. בעונה שעברה עלה המגן הימני לקבוצת הנוער של המועדון.

בעונה וחצי שלו עד כה במדי קבוצת הנוער של האדומים מהשרון תחת גל כהן, כבש שבעה שערים. כשהוא גם מופיע ב-11 הופעות בנבחרות הנערים והנוער השונות של ישראל.

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1386215.Xxx

אולי יש כאן מישהו שמכיר אותו ויכול להרחיב עליו?
    אבי סנדור

2. קשר שמאלי Member

כתבת סוכן קלאסית

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/19
    Nave אוהב/ת את זה.
  3. אבי סנדור Member

אין מה להוסיף.
    בכללי קבוצת הנוער שלנו, שבשלוש שנים האחרונות מגיע להשגים יפים ,לא עושה את זה בזכות כשרונות מיוחדים אלה יותר בגלל משמעת טקטית טובה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

פרסומים שהפועל באר-שבע ושיר צדק עושים 'שולם', ההדורים ייושרו והשחקן יסיים את העונה בבאר-שבע כשבין היתר זה נובע מהפציעות של ויטור וגם השחקן עצמו לא קיבל הצעות אטרקטיביות כנראה(אולי קיווה לעבור למכבי חיפה).
    אני חושב שמדובר בחדשות מעולות, אין אוהד שלא מחובר רגשית לשיר צדק וגם במועדון, הוא לא היה צריך לסיים בצורה כזו כשהוא מנודה ודוחפים אותו החוצה, ואני כן מבין שהשחקן לא היה נקי בעניין. שיר צדק רעב יותר מכולם אחרי מה שעבר עליו, יותר מכל הבלמים המהירים כביכול של באר-שבע, ויש לו אופי חזק, בכדורגל הכל נזיל.

אגב, ברק בכר אמר שהוא גם כן טעה פה ושם במה שקרה עם חנן ממן העונה אבל מעניין כמה זמן האידיליה שהתחילה מיום שבת - תחזיק מעמד. דיא סבע עוזב והספסל מתקצר כשלא מגיע אף אחד.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי רוצה לראות את שיר צדק עוזב את ב"ש רק כדי שיפתח את הפה ונשמע אולי את הגרסה האמיתית של מה היה שם עם התוספים. זה מרגיש שיש חתיכת סיפור מתחת לפני השטח שמסתירים מאיתנו. ובמדינה שכמעט כל "עיתונאי" הספורט הם כתבים מטעם אין לנו סיכוי לדעת את האמת.

gilgo אוהב/ת את זה.
  6. South Boy Member

אתה יכול לקרוא בדיוק מה קרה שם בדו"ח המשפט של שיר צדק באופ"א, העונש שקיבל רק מעיד על התפקוד המקצועי והנכון של המועדון בפרשה, שחקנים אחרים מקבלים שנתיים על דבר כזה. או שגם אופ"א מטעם?
    שיר הוא הקורבן בפרשה, לא הגיע לו עונש בכלל, הוכח שהכול נעשה בשוגג ולא הייתה שום דרך למנוע את זה מצד אף אחד, אבל בדברים מהסוג הזה אופ"א חייבת שעיר לעזאזל.

Sir Alex Ferguson ו-rivaldo אוהבים את זה.
  7. Ajax Amsterdam Member

אחי בדרך כלל אתה כותב לעניין. תמיד מנסים להציף את הפרשה הזאת כדי לגזור כותרות.
    טעות בקו היצור לא יותר מזה

Sir Alex Ferguson ו-rivaldo אוהבים את זה.
  8. קשר ימני Member

האם השמועה שברק בכר הציע להתפטר נכונה?

9. Ajax Amsterdam Member

ככל הנראה כן @קשר ימני עצוב מאוד אם הוא אכן לא מאמין שאפשר להוציא את העגלה מהבוץ

10. South Boy Member

מסתמן שכן כי גם אני שמעתי משהו דומה ממישהו שאני מחשיב לאמין מאוד.
    לא יודע איך לאכול את זה במידה וזה נכון, מצד אחד אני שמח שברק לא מנותק מהמציאות ונושא באחריות כי הוא אחד האשמים הגדולים, ומצד שני אני חושב שעיקר האשמה שלו היא העובדה שהוא יצא למלחמה עם שחקנים שמעבר להיותם עלובים מקצועית הם גם חסרי אופי ונאמנות למקצוע שלהם, שזה משהו שעזיבה שלו לא תפתור אלא רק עריפת ראשים מאסיבית של כל מי שמסביבו.
    אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה אחרי אשדוד וגם זה בפער לא גדול, עזיבה של ברק לא תשנה את זה כמו שגניזה של הקבוצה הזאת ובנייה של קבוצה חדשה לחלוטין בשנה הבאה תשנה את החרפה הזאת.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה נכון זו סך הכל נקודה חיובית מאוד בנוגע לאופיו של בכר. הרי אלונה לא תפטר אותו. אבל הוא כן מודע והוא כן שם את הבעלים והקבוצה לפניו ונותן להם לגיטימציה לפיטורים ומונע אי נעימות.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

אין סיבה שיתפטר במהלך העונה.

13. עידן444 Member

הוא נראה די מיואש.
    וזו הסיטואציה שהוא צריך להראות את העוצמה שלו. עד כה הכל די הלך. צריך לשפוט מאמן במשבר ואיך הוא מוציא את הקבוצה ממנו.

אותי מעניין משהו ששמעתי אתמול מכתב שטוען ששמע את זה ממקורב לדיא סבע- הוא טען שדיא אפילו לא התלבט שניה לגבי המעבר לסין, ואנחנו מדברים על שחקן שרק לפני חצי שנה עשה רושם שהוא רוצה מאוד להישאר בארץ. היו שמועות שהוא מאוד רצה ללכת למכבי חיפה. אני הרגשתי שהוא סימן את ב״ש כיעד הבא. סירב ללודוגורץ תמורת סכום גבוה בהרבה(עפי הפרסומים) מאשר מב״ש. עשה רושם שלא ממש רצה ללכת לקאזאן(בסוף העו״ד מצא סיבה- אבל בתחושה- לא הרגיש שדיא רוצה ללכת לשם).
    ופתאום הוא לא מתלבט שניה והולך והטענה היא שהוא פשוט סבל בב״ש. שחדר ההלבשה מפורק לגמרי. והוא פשוט רצה לברוח משם.

אם זה נכון להתנהלות של המועדון בשנה האחרונה יש חלק גדול בכך. לא יודע כמה חלקו של בכר גדול- אבל ככה לא מתנהגים. האובססיה לקחת כל שחקן שנראה שווה משהו ואחר כך כשהוא לא נראה טוב ישר להראות דרך החוצה(״שאיפה למצויינות״ אמרו לי כאן), להתנהג בחוסר כבוד לשחקנים שהפכו אותכם למה שאתם- קשה להגיד שההתפרקות הזו אמורה להפתיע כל כך.
    מבחינת חומר שחקנים יש את ההרגשה שזה יכול כן להתפוצץ כל רגע... אבל עוד מעט נגמרת העונה וזה לא קורה(מלבד נצחון משכנע אחד על מכבי פת).
    כנראה שבאמת יש לכך סיבות עמוקות יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/19
    סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

אני בטוח שדמות כמו ברדה חשובה והייתה עוזרת, מליקסון כבר עייף מלהתעסק בזה, אבל הוא פרש וזהו וכמה אפשר להתעסק בזה. חדר ההלבשה תמיד עצוב בתקופות חרא כאלה אבל מרגיש לי שבאמת בבאר-שבע השנה הכל עקום.
    הייתי מקבל את מה שאתה אומר לגבי דיא סבע הרי זו לא באר-שבע 'שהבטיחו לו' ומצד שני כששומעים על השכר שהוא עתיד להרוויח אז יש לכך שיקול משמעותי. בשביל מאה אלף דולר יותר הוא לא היה נחוש לעזוב. גם בבאר-שבע מבסוטים מהכסף שייכנס ואין לו כוח למאבקים.

לדעתי בבאר-שבע יש שחקנים שנתנו להם המון הזדמנויות וטיפלו בהם בכפפות של משי לצד כאלה שבהחלט עברו מסע התעללות ספורטיבי.

מבחינת חומר השחקנים - אני חולק עלייך. זה לא יכול להתפוצץ ולא יהיה רצף של נצחונות. באר-שבע הייתה אמורה לסיים במקום השני על הנייר אבל הנייר לא מנצח ואופי חשוב מכישרון.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא חייב לעזוב,אבל רק בסיום העונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.