הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

לא אוהב את השימוש במילה שטיחים, אף פעם לא מזלזל בשום קבוצה גם אם היא שנואה, מזכיר את אלו מהצד השני שאני כל כך שונא, אותם ואת מה שהם מייצגים.
    מצחיק שמישהו שחושב שבגלל שהוא סיקר את בית"ר לפני מאה שנה הוא יודע יותר טוב מאוהדי באר שבע על ההיסטוריה של היחסים בין שתי הקבוצות, בימים ההם כשהיית עובר את צומת בית קמה היה יותר סיכוי שהיית מקבל אבן לאוטובוס מאשר בקשה לחתימה או תמונה, אז בגלל כמה ילדים שלטענת אדון עמיקם ביקשו חתימות או תמונות מאהוד כחילה זה אומר שעשרות אלפי אוהדי באר שבע הם כאלה? בית"ר היא האיידול של באר שבע? בחיים לא שמעתי משפט כזה מצחיק. השורה עם אינטר זה בכלל על גבול האשפוז בכפייה.
    גם כשאוהדי קבוצות אחרות היו מצטלמים עם בוזגלו כששיחק בבאר שבע היינו האיידול של איזה קבוצה בגלל זה? אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.
    מדובר בסך הכול בעוד ניסיון מצחיק להשריש את הנרטיב השקרי הזה שהקהל של הפועל באר שבע נולד מהצלחת הקבוצה בעשור האחרון, עם הזמן למדתי להפנים שכל מי שאומר דבר כזה כנראה לא ביקר מספיק במגרשי כדורגל לאורך השנים או שהוא רק נגמל מחיתולים לאחרונה.
    הזיכרון שלנו התקצר עמיקם? לפחות אנחנו לא מדברים מבורות מוחלטת. אם אתה קורא לעצמך עיתונאי תחזור לארכיון ותספר לכולנו כמה בית"ר הייתה ה"איידול" של באר שבע על סמך ראיות אמיתיות ולא זכרונות של כתב שביקשו ממנו לזרוק כמה מילים על בית"ר בעיתון לפני חמישים שנה שאני בספק אם ביקר בבאר שבע יותר מפעמיים בעונה בתור כתב.

Sir Alex Ferguson ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

@Nigel de Jong תראה אני פחות מתכוון לדבר על בית"ר כי לא הנושא העיקרי כאן ובית"ר מועדון ענק בפני עצמו.

לטעון שהפועל באר שבע במשך כל שנותייה רצו להיות כמו ביתר ירושלים והתרגשו מאהוד כחילה זה עם כל הכבוד פליטה ממש מטופשת.

ובכלל בתור אוהד שדיי נולד לתוך הליגה הלאומית אף פעם לא זכור לי שהסתכלתי על ביתר עם איזו שאיפה מסוימת.

והניסיון לגמד את הפועל באר שבע הוא פתטי, ושוב אני לא רוצה לעשות פה דיון איזה מועדון יותר גדול, אבל התחושה של רון עמיקם היא שאנחנו צריכים לדעת איך לחגוג ניצחונות כי לפני 30 שנה היה מצב X.

היסטוריה היא כמובן נרטיב ותרבות, רומא התחילה כעיר שהוקמה מצאציאו של אינאס גיבור מה"איליאדה", כלומר היה לה עבר מפואר(כיביכול) אבל תקופת התפשטות הרפובליקה היא פרק יותר זוהר וכמובן שתקופת הקיסרות אף יותר.

באר שבע דילגה כבר על שלב ההסתכלות על האבות ההיסטורים שלה ואני מקווה מאוד(אני לא יכול לדעת את העתיד) שאנחנו בשלב ההתפשטות של הרפובליקה

3. עידן444 Member

רון עמיקם דווקא יודע להעריך גם קבוצות כמו ב״ש ונתניה.
    הבעיה היא אנשים כמו צנציפר ושירלי בר דיין שמבחינתם אין כדורגל מלבד 4 הגדולות שמנסים לנעוץ אותן שם בכל מחיר בלי קשר למציאות.
    לקחנו את הכסף ומה שנשאר גם מהפועל הגדולה זו סתם עוד קבוצה שניצחון על בני יהודה ״הקטנה״ הוא וואחד הישג. אותה בני יהודה שמבחינת גברת שירלי אסור לאוהדיה למחות נגד בעלים שמוכר כל מה שהוא יכול ומביא תחליפים בהשאלה-כי ״מה אתם רוצים? אתם סך הכל בני יהודה״- טפי עלייך ועל עולם התבניות שחינכו אותך עליהם.
    ילדה קקה שאם היתה מכירה כדורגל גם לפני שנות ה 2000 היתה מכבדת קצת יותר גם מועדונים שכל ההבדל בינם לבין ״הגדולות״ הוא מישהו שיבוא וישים כסף.

אלונה הוכיחה לכל המנופחים האלה שגם בנגב שכבר לא כל כך צחיח אפשר עם השקעה כספית מכובדת להראות לכולם את הגב.

בכל מקרה רון עמיקם לא אחד מהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

EuropeGuy, Maccabi Diamond, Noam77 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Raulito Madridista

https://images1-ynet-prod.azureedge.net/PicServer5/2019/02/28/9091174/909117125779959801298no.Xxx

ב-'ידיעות אחרונות' כתבו על העונה המטלטלת שעוברת על אריאל הרוש. אחרי שנים בהן קיבל החלטות גרועות וסבל ממזל רע במכבי נתניה והפועל ת"א וכן מגיהנהום בבית"ר ירושלים, הוא הגיע לאלופה באר-שבע, פתח לא רע וגם עמד בשער נבחרת ישראל. ועכשיו הוא מסופסל כבר ארבעה מחזורים, היחסים עם ברק בכר קרים מאוד - 'שלום-שלום' באימונים והוא חושש לאבד את אפודת השוער הראשון של הנבחרת לקראת המשחקים בחודש מרץ. גם המספרים שלו לא מחמיאים.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי ברק, מיגל ויטור ומיכאל אוחנה כבר מתאמנים עם הקבוצה, אוחנה אולי יהיה בסגל כבר מול הפועל חיפה, מיגל כניראה יהיה מול סכנין, יכולים להיות חיזוק מצוין לפלייאוף העליון אם וכאשר...

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מעדיף לא לשמוע על מיגל, אם הוא חוזר עדיף שלא יקשקשו על זה. הוא נראה גמור.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמירה שלו של "אתגעגע לכולם" בעצם מאשרת שהוא עוזב בסוף העונה?

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הא..לך תדע איתו...הוא מקשקש המון ברשתות החברתיות

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי כן, כמו טוני עוד טעות שתעלה לנו ביוקר.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה עוד מסמר קטן בחלומות האליפות הבאה שכבר לא ריאליות. חותם עכשיו על מקומות 2-3 בעשור הקרוב.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

11. קשר שמאלי Member

טעות....יש לך כסף לשלם לו את הסכומים שהוא דורש?

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

400 אלף יורו עם מיסוי ישראלי (פחות מבן שהר), מחיר מציאה עבור הקשר האחורי הכי טוב בישראל.

13. קשר שמאלי Member

מי ישלם לו את זה בבאר שבע ? אלונה שאוטוטו עוזבת? אני לא רואה את אלונה מחתימה שחקנים בסכומים גבוהים. לדעתי היא תינסה להיפטר בקיץ מחוזים כבדים

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/19
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לקחת מאוגו את מה שנתן אפילו העונה,אבל נראה שהוא כבר מיצה את עצמו (מקווה שישאר בליגת העל בקבוצה אחרת). לדעתי צרכים לבתחיל לבנות את טאפוקו לעונה הבאה שייכנס לנעליים שלו.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלונה עוזבת את הניהול, תמשיך להזרים כסף, ואם צריך להערך מחדש הייתי מעדיף ספסל של שחקני בית (להחזיר שחקנים כמו אלקרנואי ואחרים מהשאלות) על ספסל של שחקנים כמו עזרא ובן בסט אם זה יעזור לפנות כסף לשחקני מפתח כמו אוגו.

להביא שחקן באיכות של טאפוקו להחליף שחקן באיכות של אוגו זה צעד קלאסי של מכבי חיפה, בדיוק כמו להחליף את נואקמה בהסאלביינק, אנחנו בדרך הבטוחה ללכת בדרך שמכבי חיפה הלכה בה בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/19
מצב נושא:
הנושא נעול.