הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

בהמון מקומות כתוב שכל התוכניות לעונה הבאה תלויות בהגעה לאירופה שזה דבר לא רציני בפני עצמו אבל בחלק מהמקומות כתבו שאי הגעה לאירופה תגרום למועדון לשחרר יותר שחקנים.
    אני חושב שזה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו ובאופן לא מודע זה יגרום למועדון להתנהל בצורה הנכונה, משחק או שניים במוקדמות לא ישנו יותר מדי כמו שיעזור אם אי הגעה לאירופה תגרור אחריה שחרור מסיבי, גם אם זה אומר ללכת לעונה קשה עם שחקני נוער בעונה הבאה ומשם להיבנות לחלוטין מחדש.
    כדי לבנות מחדש סגל בעומק הנכון עם האיכות הרצויה וסוג השחקנים הנכון צריך קודם להרוס כל זכר למה שהיה פה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  2. קשר שמאלי Member

לא חושב שיש קשר לאירופה, זה מה שלדעתי אלונה רוצה לעשות, להיפטר מכמה שיותר חוזים

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נסיים במקום שמוביל לאירופה אנחנו ראויים. בואו נהיה כנים, חוץ ממכבי תל אביב שעושה עונה גדולה (ואפילו היא לא מציגה כדורגל יוצא דופן) כולם רעות העונה.

גלצ ו-rivaldo אוהבים את זה.
  4. Raulito Madridista

כבר אמרתי שקיצוץ בתקציב יחזיר את השפיות לבאר שבע ואולי מעז ייצא מתוק. אני חולק על האמירה כאן שבאר-שבע ראויה, תראו את המספרים שלה, הפסידה העונה יותר מכל שלוש העונות הקודמות יחד, תראו איך היא משחקת, גם הסגל הבינוני והשבע הזה פשוט שווה יותר. אני ממש לא חושב שהיא טובה מבני יהודה או מכבי נתניה והיא מצליחה להשתלב יופי בבינוניות של הליגה כאן.
    בחדשות הספורט העיזו להגיד האם ברק בכר מיצה את עצמו, לי הייתה פליטת מקלדת כזו עוד ינואר, מאז המצב קצת השתפר אבל בזמן האחרון שוב דעך, זו שאלה שיותר יתחילו לעסוק בה לדעתי. אין ספק שמצד ברק לבנות את הקבוצה מחדש זה גם סוג של אתגר. לא אומר שהוא יעזוב, לא אומר שיגורש או יופעל עליו לחץ. אבל זו לא עונה 'לא טובה', זו עונה קטסטרופלית.

South Boy אוהב/ת את זה.
  5. גלצ Member

רוצה שנתניה תסיים לפני באר שבע בטבלה אבל מוכן שבאר שבע תייצג אותנו באירופה במקומה.

6. הנתנייתי Member

אני אוהד נתניה וממש לא חושב שאנחנו רעים. עם תקציב של 26 מליון שקל (כמו של מכבי פתח תקווה), ועם זה ששחררנו 3 כוכבים גדולים של העונה שעברה (ערן לוי, דיא סבע, דן גלזר), ועם פתיחת עונה נוראית עקב זה שעברנו כזה זעזוע של שחרור 3 כוכבים (היינו במקום האחרון עם נקודה אחת אחרי 4 מחזורים), באמת שאני חושב שאנחנו עושים עונה פנטסטית.

Drama2 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  7. yedidel Member

יחסית לציפיות של הקבוצה כן
    אבל דובר פה באופן בלתי תלוי

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין דבר כזה בלתי תלוי. זה תמיד תמיד תלוי תקציב.

היכולת שלנו ושל נתניה לא רחוקות אחת מהשנייה, והטבלה מעידה, אבל לנתניה זה בסדר גמור להראות כך, עם התקציב שלה ולנו זה כישלון אדיר שכך נראיתה העונה, לכן היא ראוייה הרבה יותר, בכל מצב.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. yedidel Member

איך זה שהיא מנצחת את הציפיות שהיו יותר נמוכות הופך אותה ליותר ראויה לאירופה?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראוייה=מגיע לה.

לנתניה מגיע פרס על זה שהיא עמדה בציפיות שלה ואפילו יותר (מקדימה קבוצה/קבוצות עם פי 3 תקציב)

לבאר שבע לא מגיע פרס על כך שהיא כשלה בכל משימה שלה העונה, כולל בסיום במקומות שהם לא כישלון כמו 2-3. אם במקרה נסיים במקום השלישי, הרווחנו את אירופה ביושר, כרגע זה לא הכיוון.

11. South Boy Member

גם באופן בלתי תלוי מכבי נתניה נראית יותר טוב מאיתנו, לא כל כך מבין מה הקשר ליחס בין הציפיות מכל קבוצה לתוצאות בפועל.
    הם יותר ראויים לאירופה כי הם נראים יותר טוב בהרבה מבאר שבע, כי הם משחקים כדורגל קבוצתי ומאורגן, ובעיקר בגלל הסיבה הזניחה והלא חשובה שהם פשוט מעלינו בטבלה ב-4 נקודות והם בגמר הגביע למקרה שאיכשהו הם יאבדו את המקום באירופה דרך הליגה.
    אנשים שבאר שבע חשובה להם מתעסקים באיך אפשר להפוך את באר שבע לראויה במקום באיך להקטין את שאר הקבוצות למימדים של באר שבע ולהגיד שהן לא יותר ראויות מאיתנו.

קשר ימני, עידן444, hbs7 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. yakov_y YNWA

@הנתנייתי
    התקציב של מכבי נתניה כפי שפורסם הוא 25 מיליון שקל עם החוזה הענק של דיא סבע ובלי המכירה שלו, אין לי ספק שהתקציב ירד משמעותית.
    בנוסף 8 מיליון שקל מהתקציב הולך למחלקת הנוער, אייל סגל אמר אחרי שהמכירה של סבע שהכסף יילך למחלקת הנוער.

יהיה מעניין בקיץ לראות את הנתונים שאייל סגל יפרסם על התקציב.

@yedidel
    מה זה ראויה לאירופה ? מה ההגדרה ?
    הפועל ר״ג ששיחקה ב-2013 בליגה השנייה הייתה ראויה לאירופה ?
    הפועל חיפה אשתקד עם 48 שערי זכות ב-36 משחקי ליגה הייתה ראויה לאירופה ?

אירופה זה אוברייטד וכל כך לא מעניין, היינו כבר בשלב הזה.
    אם מכבי נתניה תיקח את הגביע, אני מוכן לוותר על אירופה בשביל זכייה בסופר קאפ (אנחנו ומכבי ת״א שיאני המפעל, מאוד חשוב לי אישית).

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז תן את הכרטיס לחדרה, לפי ההגיון שלך היא ראויה הרבה יותר מאיתנו, מנתניה וממכבי חיפה.

מי שמסיימת במקום שמוביל לאירופה ראויה לזה, בטח כשאנחנו מדברים על ליגה ולא על מפעל של גביע.

מה זה רלוונטי מה התקציב וכמה מיקסמת את התקציב? מכבי סיימו שלוש שנים במקום השני עם תקציב עתק אז זה אמר שהם לא היו ראוים לכרטיס לאירופה והיה צריך לתת אותו בשנה שעברה לנתניה נניח שעשתה פלייאוף עליון ושיחקה כדורגל לא רע עם שמינית מהתקציב של מכבי?

אולי לא מיקסמנו את התקציב, אבל עדין היינו טובים יותר מרוב קבוצות הליגה לאורך זמן ארוך ואם נסיים שני או שלישי או רביעי (במידה ונתניה תזכה בגביע) נהיה ראויים לכרטיס לאירופה.

14. yedidel Member

ברור שאם נתניה תסיים במקום שמוליך לאירופה אז היא ראויה. כתבתי את זה כי כתבו פה שגם אם אנחנו נסיים שם אז נתניה יותר ראויה

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקבוצות קטנות שרואות באירופה משהו חד פעמי או שאין להם שאיפות באירופה זה אולי פחות משנה, לקבוצות גדולות שרוצות לייצר המשכיות ומסורת ומאמינות שעם בנייה נכונה אפשר גם לעשות דברים יפים באירופה זה כן משנה ולכן להפועל באר שבע מאוד חשוב להגיע לאירופה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.