הפועל באר שבע 2019/20 - מחזיקי גביע המדינה לאחר 23 שנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏15/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

מה זה "תישאר". היא עזבה כבר.

2. קשר שמאלי Member

לא, המועדון עדיין בבעלותה

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Telkiyski Member

מה כזה "מלוכלך" בלזרוק כל מיני זריהנים עם החוזים המופקעים שלהם?

זה בטוח לא יותר מלוכלך צמה שהיא עשתה עד כה.

5. South Boy Member

אני באמת לא מבין איך אתם לוקחים ברצינות את השמועות א-לה טריפ אסיד מקולקל האלה, אותם חרטוטים, אותו חרטטן, כל פעם מחדש.
    אלונה לא תישאר (או לפחות לא תצהיר על כך שהמועדון לא עומד יותר למכירה), מעבר לקרע הבלתי ניתן לאיחוי מול השחקנים היא איבדה את אמון הקהל לחלוטין, רובו המוחלט של הקהל לא רוצה שהיא תישאר ושנהיה נתונים לגחמותיה כל פעם מחדש.
    רובם המוחלט של האוהדים מעדיף בעלים פחות מבוסס כלכלית אבל יותר יציב בדעתו ופחות אימפולסיבי, ואני בטוח שגם היא מבינה שהיא את האוהדים איבדה בעצם התנהלותה ולכן אין לה שום סיבה להישאר גם אם הייתה רוצה לחזור בה.
    ועל אף שנאתי היוקדת לכל ה"זריהנים" ולמרות שאני מתפלל שהמועדון יצליח לנצל את הקורונה כדי להתיר את החוזים עם כל הכלומניקים החמדנים האלה אני חושב שאם השמועה הזאת נכונה (והיא לא) מדובר בשפל התנהגותי ואחד המעשים המחליאים ביותר שאיש הנהלה בכל תחום שהוא יכול לעשות.
    את זאת שהכנסת את הגיס החמישי הזה למועדון, את זאת שפיזרת כספים לשחקנים שלא שווים אפילו רבע מזה והחתמת שחקנים לחוזים ארוכי טווח, את זאת שלא הקשבת לכל הסובבים אותך שראו את הטעויות הפושעות שנעשו כאן בשנתיים האחרונות, המינימום שהיא יכולה לעשות זה לקחת אחריות ולהתמודד עם הטעויות האלה וגם אם בשיא עליבותה היא בחרה לברוח מהטעויות האלה זה כבר יהיה שפל המדרגה לחזור אחרי שמישהו ניקה בשבילה את כל הזבל שהיא צברה כאן.
    כשהיו צריכים פנים להצלחה היא עמדה בראש הטור, זה עובד ככה גם להיפך.

6. Ajax Amsterdam Member

@Sir Alex Ferguson ראיתי את ההודעה שלך בקרייזי על בן ביטון. אין כבר מילים שיכולים לתאר את הבוז כלפיו

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיגל וזוסואה הסכימו לקיצוץ, אני די בטוח שמי שלא יסכים לקיצוץ/מי שאלונה רוצה לנקום בו יזכה ליחס אחר, אולי ימצא את עצמו ביציע נניח עד לסוף העונה ואפילו לא יוזמן לסגל למשחק אימון.

ובואו נגיד את האמת, אם אלונה תגיד עוד תקופה שהיא חוזרת, ותשקיע 20 מיליון שקלים ולא 5 מיליון שקלים בעונה הבאה, הקהל יסלח לה. גם החלקים הכי קיצוניים בקהל יסלחו כשיובהר להם שזה או פירוק או חזרה שלה.
    אני חושב שהסיכוי נמוך, אבל אייל ארד מסוגל להכל.

8. קשר שמאלי Member

אם היא תישאר זה בגלל שהיא לא יכולה בלי הפרסום והצומי. במשך 14 שנים היא הייתה ''מלכה'', היא התרגלה לצומי הגדול שהיא קיבלה, לחיבוקים ולליטופים, זה לא פשוט לוותר על כל הטוב הזה. אין קשר לארד, והיא לא עושה פה שום תרגיל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/20
    zivmay ו-rivaldo אוהבים את זה.
  9. Melikson24 Member

משה, מה הסיפור שלך עם אייל ארד שאתה מזכיר אותו בכל הודעה?
    הוא עובד עם משפחת ברקת כבר יותר מעשור והיה פה גם בהצלחות שלנו... פסדר, לא בן אדם חביב במיוחד, אבל הוא לא דומנניטי כמו שאתה מתאר.

לגבי אלונה, היא "סיימה" כאן גם אם תישאר וגם אם לא. היא סיימה בבאר שבע מאז פברואר 2019 וזה ברור לכולם.
    הייתי מעדיף להמשיך בתהליך הנוכחי (בהנחה שתהיה הכנסה ממנויים) במקום שאלונה תחזור עם ה-20 מיליון שקל שלה ותמשיך להטביע את המועדון מתחת למים.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהכל בסדר הוא ברקע מייעץ רק במשברים.
    כשהדברים לא בסדר הוא לוקח את המושכות ולא מתקבלת החלטה בלי לדבר איתו כשלרוב הוא קובע את האסטרטגיה.
    קח למשל את הצעד הכי חריף של אלונה, הודעת העזיבה שלה, פורסמה הודעה מטעמה בפייסבוק של המועדון, אבל מי ששלח אותה לעיתונאים עם דף הסבר מפורט כולל דברים שלא היו כתובים בהודעה הרשמית הוא ארד. זה עד כמה הוא מעורב וקובע את האסטרטגיה נכון להיום.
    בזמנו הם רצו להעיף את עזורי ופחדו מאיזה דימוי זה ייצר לאלונה, כעוד בעלים לא סבלנית, כבעלים ששוב נכשלת, אז השתמשו באיזה אוהד שאיים עליו בנסיעה כדי לצייר את האוהדים כסיבה שהוא התפטר ואלונה אפילו הודיעה שהיא עוזבת בגלל שגרמנו לו ללכת כשבפועל הוא היה המאמן הראשון בהיסטוריה שהתפטר אבל המשיך לקבל את כל השכר במלואו עד לסוף החוזה כשאלונה לא החזירה אותו אחרי שהודיעה שהיא לא עוזבת ואחרי שהאוהדים התנצלו.
    ספין ענק על חשבון האוהדים כשאייל ארד היה במועדון יום יום וחתום על כל ההודעות באותה תקופה בדיוק כמו היום, ולכן לא אופתע מכלום עם ארד.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע על מה אתה מדבר.
    הכל היה לכאורה ומדובר במקרה היפותטי.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיר צדק הסכים לקצץ 50%, זכה לחוזה לעוד נוספת, כמו שכבר כתבתי, גבר אמיתי, הסכים לקצץ מהתחלה, כיף גדול שנשאר.

13. Telkiyski Member

אחלה שירצה

abcd אוהב/ת את זה.
  14. קשר שמאלי Member

אחלה שיר. סוג של סמל

15. Melikson24 Member

כרגיל הזקנות הפולניות של הפורום הם הראשונים להגיב עם צקצוקים והודעות שלא תורמות כלום לדיון.

בכל אופן, ההתנהלות מול צדק בשנתיים האחרונות זאת החותמת ל-למה זה בסדר גמור שבכר ואלונה יהיו מחוץ למועדון.
    שערורייה איך שהם שמו דמויות כמו ממן, זריהן וביטון בפרונט ודחקו את אוגו וצדק הצידה.
    הייתי פסימי מאוד לגבי העונה הבאה. אבל עכשיו כשאני יודע שהמנהיגים בחדר הלבשה יהיו ויטור, ז'וסוואה וצדק אני הרבה פחות מודאג.

מצב נושא:
הנושא נעול.