הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

כל הכבוד להפועל תל אביב. פשוט שאפו!

יש לנו מאמן שמגביל את הקבוצה פשוט.
    הלפרין צריך לקבל 5 דקות בפתיחה וצריך לבדוק אם הוא החליט שוב להיעלם ואם כן הוא יכול כבר להתקלח ולבוא על אזרחי.
    הולמן צריך לשחק ולפתוח ולהתחיל עם אליהו ולטחון אותם בצבע בלי יותר מדי בילבולי מוח. בדיוק כמו סופו בזמנו במכבי תל אביב, הולמן צריך לקבל 100% מהכדורים בפתיחה ולטחון אותם ולגרום לבעיית עבירות.

2. Hapoel_Tel_Aviv Member

אחרי משחק מספר 3 אמרו לי אנשים כמה נייט רובינסון חלש ו"לא שחקן", לא מבינים כמה האיש שינה אותנו, מקבוצתה מקום 10/11 ומעונה מייאשת למרחק משחק אחד מפיינל פור, טירוף!

בהמשך למה שאמרתי לפני שבוע, הסדרה (המשחק שיהיה) תלוי בנו ויותר ספצ' בג'ף אלן ,מתן נאור, ונייט רובינסון יבואו אגרסייבים ובלי שטויות ננצח.

בלי שופטים אנחנו ב1:3, ואם מחברים את זה לכל המשחקים הצמודים השנה - הפועל כל משחק מגיעה למשחק צמוד עם ירושלים, חוץ ממשחק אחד ביום חמישי שהיה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/16
  3. Roma מנהלים

הם יכולים לבוא הכי אגרסיביים בעולם ועדיין הסדרה תלויה בירושלים. ארנה, סגל שחקנים טוב יותר ומאמן שרק צריך לא להפריע וזה אמור להיגמר בניצחון שלנו.
    הלפרין בראיון אחר המשחק:"לא היינו מספיק אגרסיבים ובלה בלה בלה". איפה היית מר אגרסיביות? בחר שוב להיעלם.

הולך להיות מאוד מעניין ברביעי. יאללה הפועל.

4. yakov_y YNWA

המשחק ביום רביעי לא תלוי בירושלים, רק בנייט רובינסון.

היה מטורף לראות את החגיגות של נייט רובינסון והקהל, הקהל של הפועל ת״א מבחינת אוהדי הכדורסל הוא הטוב בארץ בלי לחשוב פעמיים.
    יש לי הרגשה שהפועל ת״א בדרך
    לאליפות או שזה בעצם תקווה קטנה.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ManUnd, DRORIKO ו-Roma אוהבים את זה.
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה קלאסי הפועל ירושלים להפסיד משחק מכריע בבית אחרי שהם סיימו את העונה במקום הראשון ואמורים לארח את הפיינל פור. נראה לי שזו פעם ראשונה שאני בעד הפועל ת"א. האמת? מגיע להם.

Roma אוהב/ת את זה.
  7. Roma מנהלים

ידעתי בדיוק ממה חששתי לפני שהגרלנו את הפועל תל אביב, קבוצה שאני שונא הרבה יותר ממכבי תל אביב רק בגלל הקהל שלהם.

yakov_y - לא יודע בכמה משחקים היית אבל הקהל הכי מסריח בארץ בדיוק כמו חולון שמשום מה אותם אוהבים להקניט ולתת דוגמא לקהל אלים ובוטה אבל האדומים תמיד יוצאים צדיקים.
    אני מאמין שהרוב האלים והמקלל מגיעים מהכדורגל אבל עדיין זה מקומם ומעצבן.

בלי להשוויץ הקהל של ירושלים ומכבי הרבה יותר טוב ולא פחות תומך פשוט מינוס האלימות המגעילה.

נתראה פה ברביעי אחרי המשחק ואם לא ננצח אותם אז שוב שאפו להפועל ומגיע להם אבל אצלנו יצטרכו הרבה שחקנים ומאמן אחד כושל לשלם את המחיר.

idans10 אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

דני פרנקו אתה מתעלל מינית בקבוצה שלי. תעוף מפה כבר.

9. DRORIKO Member

רוצה להגיד משהו על מועד העברות, אבל לפני שאגיד אני מבהיר שזאת לא בכיינות ואם נודח ברביעי אז זה הכי מגיע לנו.

יש לי בעיה עם מועד(י) ההעברות באירופה. ב-NBA למשל אחרי הטריידים באמצע עונה יש מספיק משחקים בשביל שקבוצה שהתחזקה כראוי תתברג במקום שמתאים לה. אין מצב שהקבוצה במקום השמיני בפלייאוף תהיה בין החזקות. באירופה(ובליגה בפרט) יש מצב מעוות שבו קבוצה מתחזקת במרץ באולסטאר כמו נייט רובינסון אבל לא נשארו לה מספיק משחקים בשביל להתברג במקום גבוה. זה יוצר מצב שכפרס על זה שירושלים סיימה ראשונה היא מקבלת את אחת הקבוצות החזקות בליגה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מסכים איתך. זה לא מדע מדוייק. באותה מידה נייט יכול היה להגיע בנובמבר ולגרום למצב של ירידת ליגה של הפועל עם השגעונות שלו. זה שהוא התפוצץ בדיוק עליכם? בסדר, זה כי ירושלים היא קבוצה בינונית להחריד. אין קשר בין מועדי ההעברות ובאותה מידה יכולתם גם לקבל את בני הרצליה ואנחנו את הפועל (ניצחון לפה או לפה). עזוב, למרות שרשמת שזה לא תירוץ, אני ממש לא מבין גם את הבעייתיות כאן.

12. DRORIKO Member

לא הבנת, הפועל מבחינת האיכות שלה היא לפחות מקום 3-4, לפי ההיגיון היא לא היתה צריכה לקבל לא אותנו ולא אתכם.
    אין לי בעיה שקבוצה תביא בינואר שחקן שישדרג אותה, לא במרץ. למה מה שטוב בכדורגל או ב-NBA לא מתאים לכדורסל האירופאי. זה פשוט שכונה.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הבנתי מה שאתה אומר, אבל יש מקרים שבהן ההישגים הספורטיביים של קבוצה כלשהי, לא תואמים את פוטנציאל הסגל. גם לנו בתחילת השנה היה פוטנציאל לעלות לטופ 16 ולחבוט בכם במשך השנה, שלא לדבר על תבוסות לחפה, הפועל ואשדוד. בפועל הכל התפרק לנו. רוצה לומר, שזה שרובינסון שידרג את הפועל, לא בהכרח אומר שאם הוא היה מגיע קודם, הם היו מסיימים 3-4. זה שהכדורסל האירופאי שכונה, זה נכון. אבל אם נושא מועד ההעברות פחות יש לי בעיה.

14. Roma מנהלים

אני לא מסכים לגבי אליהו ואפרט:
    1. מדובר בשני שחקנים בעלי יכולות אך יותם בניגוד לאליהו פשוט בורח ונעלם ולא מנסה. אליהו אולי נכשל הרבה אבל לפחות מנסה וזה כבר מוסיף לו נקודות.
    2. אליהו ברוב הפעמים שהוא רע יושב בספסל כי יש לנו בעמדה מספיק אופציות טובות ולכן הנזק שהוא גורם הוא קטן יותר מאשר הלפרין שכמעט ואין לו תחליף.

דרוריקו, עזוב תירוצים ושיטות העברות בכדורסל אם לא נעבור זה באשמתנו. אנחנו לא אמורים להפסיד לקבוצה כמו הפועל בסדרה, רק את סימונס ולימונד הייתי רוצה בקבוצה שלי מהפועל, במיוחד לאור היתרונות שלנו(סגל, ביתיות ומאמן).

idans10 אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

אני מבין שלא קראת את המשפט הראשון שלי.....
    למעשה אם נודח זה יכול להיות לטובה, כי אם בטעות ניקח אליפות פרנקו יכול להישאר לעוד עונה. למעשה אם נעוף עכשיו זה יכול להרעיד את הכסא של גיא הראל(או שאני סתם לוקה באשליות)

מצב נושא:
הנושא נעול.