הפועל חיפה 09/10: מפסידים 2-1 להפועל פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י קטלוני, ‏6/7/09.

1. קטלוני Member

אבל במשחקים האלה שיחקנו טוב.הובלנו עד שבוחבוט התחיל להתפרע.אבל משם,לא רק שהפסדנו,גם השחקנים הפסיקו לנסות לשחק כדורגל.

2. Don Joan Roman Member

זה תירוץ עלוב וחסר משמעות, החלטת שופט מוטעית כזו או אחרת לא יכולה להפוך קבוצה מצויינת לקבוצה חלשה, הפועל חיפה הייתה קבוצה בינונית ומטה מתחילת הליגה וזה שהיא עשתה רצף יפה לא אומר שהיא קבוצה שמתאימה לצמרת, חוץ מערן לוי אין לכם אף שחקן איכותי שיכול לעזור לקבוצה להתגבר על מכשולים ולכן קל מאוד לנטרל אתכם.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל חיפה לא קבוצה מצוינת, לא טובה, אבל גם לא חלשה. הפועל חיפה היא קבוצה ממוצעת.

ההתחלה של הפועל חיפה נבעה מהרבה מאוד התלהבות, כמו כל הקבוצות בליגה, מה לעשות יכולת אמיתית של קבוצה לא מגיעה במחזורים 1-6 אלא אחרי זה, כי זה ההתחלה שהוא חודש+ של תחילת הליגה, בד"כ הקהל מגיע הרבה יותר ויש כאילו הרגשה של משהו חדש.

אם אני מסתכל על סגל השחקנים של הפועל חיפה אז אין ספק שאוהד כהן הרבה יותר טוב והרבה יותר מנוסה מגליל בן שאנן (אני מקווה שאת האפקט שלו יתחילו לראות משבוע הבא ולא מהשבוע הנוכחי). מבחינת ההגנה סביטי ליפניה, השחקן שמאיה רונן כל כך אוהבת הוא נחמד, אבל הוא לא בלם שאני יכול להגיד עליו שהוא שידרוג. אפילו איגור טומאסיץ' עדיף עליו כבלם ועדיין, אני לא חושב שסביטי הוא בלם שצריך להתמודד עם הקבוצות הגדולות ועצם העובדה שלא מעט קבוצות שברמה של הפועל חיפה ומטה מצליחות בצורה יוצאת מן הכלל מולה מראה את זה שהוא פשוט לא זה.

מבחינת הקישור והתקפה אני יכול עכשיו להצביע על לא מעט שחקנים שהם שווים מקום 9 ומטה ולא מעבר, אם זה שי סיבוני, יוסי ג'נאח, בראיין גרזיץ', עמנואל פאפו (שוחרר?), עדן בן בסט, הוא כבר מזמן לא בכושר והעונה הזאת לא מזכירה במהומה את העונה המצוינת שלו בשנה שעברה בלאומית. ירו בלו כמובן, לא חלוץ. יוסי דורה, חי בן לולו (שהוא הגנה). אין לי מושג איך הלבאן חמלדזה הזה אבל אם הוא מרוויח 40 אלף דולר עד סיום העונה (ומברור שיואב כץ יחתים מישהו במחיר קקי כזה) אז כנראה שהוא לא משהו בכלל...

עכשיו תקחו את כל השחקנים שכן שווים קנייה של כרטיס בהפועל חיפה: אושרי רואש, ערן לוי, רן אבוקרט, הישאם כיוואן, אוהד כהן, אייל טרטצקי, אמיר אבו-ניל (התרשמתי ממנו לטובה) והאח של זה שזכה בהישרדות ותבינו שזה לא מפתיע שהפועל חיפה לא בדיוק מצליחה מאז הפתיחה של העונה...

בשורה התחתונה: כל עוד הפועל חיפה תמשיך להתנהל כמו גועל נפש על ידי יואב "איי דונט גיב אה שיט" כץ, היא תיראה ככה, וזה מתחיל מהדברים הקטנים אם זה הפיטורים של הדובר או כביש 6 או סנדוויצ'ים או איך שנראה המתקן אימונים בקריית חיים או החשבון מים שהוא לא רצה לשלם, אז ממה אתם מתפלאים מזה שהוא מביא לקבוצה שחקנים של 1.5 ואל תתפלאו אם שנה הבאה הם לא יראו כמו הפועל פ"ת של השנה...ואני לא מדבר על זה שהזרים הם של ליגה ז' בסין ושאת כל הנכסים של המועדון אם תציעו לו 100 אלף דולר הוא ימכור לכם...

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/10
  4. alexshw Member

עומר, עדן בן בסט הוא פלופ ולא עניין כן בכושר או לא בכושר. הוא מאלה שמפציץ רק בנוער ובליגה לאומית.
    בסך הכל מייצג נאמנה את תקופת היובש שהייתה למחלקת הנוער של מכבי חיפה בתחילת-אמצע שנות האלפיים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/10
  5. מכבי או מוות!!! Member

שמישהו מאוהדי הפועל חיפה יסביר לי למה מוחאים כלפי יואב כץ,הבעלים קנה לכם חיזוק בקיץ ועכשיו בחורף התחזקתם בעוד שחקנים והוא שם כסף מהכיס שלו כי הוא אוהב ורוצה את הצלחת הקבוצה,אני לא מבין מה הוא עושה לא בסדר שצריך למחאות כלפיו ועוד ראיתי עכשיו שקראו לו "היטלר" חלק מהאוהדים,שזה קיצוניות מטורפת...
    בכל מקרה ישבתי עם חבר בדרבי של חיפה ביציע של הפועל חיפה ודווקא אז מאוד הופתעתי מהקהל שלכם,כולם עודדו וגם אחרי ההפסד לא היה אחד שקילל {מה שבדרך כלל קורה אצלנו אחרי דרבים} אלא כולם מחאו כפיים לשחקנים ואמרו לא נורא ונראו סופר אופטיימים ומחייכים.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יסביר לך את זה בתור אוהד מכבי ת"א:

מיץ' גולדהאר = יואב כץ. קמצן בן קמצן שהבא להרוויח על הקבוצה ולא לקדם אותה. אין בשניהם שום אהבה כלפי הקבוצה. התקציב של הפועל חיפה זה 10.2 מיליון שקל שזה המינימום, מתוך זה יואב כץ שם 0 שקל. לא נותן לקבוצה להתאמן בתנאיפם נורמלים, לא נותן להם אוכל, הסדרי נסיעות וכ'ו וכו' וכו'.. מיץ' גולדהאר הוא יואב כץ 2. קיבל את הקבוצה בחינם משניידר, לא שם שקל על הקבוצה עד עכשיו, כל השחקנים שבאו זה בגלל ששחקנים אחרים הלכו ובכסף שלהם הביאו שחקנים אחרים. וגם עכשיו הוא לא מוכן לשים כסף לחלוץ, קיצר גולדהאר וכץ למאדים!

יואב כץ הוא הבעלים הכי בזוי שהיה בכדורגל הישראלי אחרי לוני הרציקוביץ' וגולדהאר בדרך להשתוות אליו. שכץ יחזור למאדים וייקח איתו את גולדהאר.

איזה חיזוק יש להפועל חיפה בדיוק? חצי משחקנים מושאלים ממכבי חיפה והחצי השני מסיים חוזה בסוף העונה הזאת. מי ישאר שנה הבאה כי את התקציב הוא לא יעלה בשקל...המצב בהפועל חיפה תחת כץ נראה רע מאוד.

בכל מקרה מבחינה מקצועית המשחק שבוע הבא נגד סכנין הופך להיות משחק העונה של הפועל חיפה, אם הם לא מנצחים הם בתוך התחתית חזק, אם הם מנצחים אז זה ייתן להם אוויר לשבוע, שבועיים אבל אם יתפסו על זה מומנטום קטן הם יהיו בליגה סופית גם בעונה הבאה.

7. קטלוני Member

למה?כי חמש שנים את סובלים את ה0 השקעה של יואב כץ בקבוצה.עד לפני שנתיים הוא העדיף להביא שחקנים מושאלים מהיריבה העירונית מאשר לקנות שחקנים.למזלם של אוהדי הפועל כל הסגל הוא מורכב משחקני בית שזכו באליפות הנוער.יואב כץ מנהל את הפועל עם שלט רחוק("גם ביל גייטס מנהל את מייקרוסופט ברחבי העולם,מארה"ב" כדבריו של כץ).ההנהלה של הפועל מורכבת מ2 אנשים שלא מסוגלים לקבל פקס.הוא לא רוצה הקבוצה תיסע בכביש אגרה("לא ידעתי מה זה כביש 6"),אין ארוחות למשחקים,אין מנוחה לפני משחקים חוץ רחוקים.הוא מחתים שחקנים שהקשר שלהם לכדורגל מקרי לחלוטין.
    מעל הכל זה בגלל שבמשך 5 שנים הוא התייחס לאוהדים בתור נטל ולא בתור זכות.

ארגון האוהדים של הפועל בחיים לא יעשה דבר כזה כמו לכתוב כתובות כאלה.זה אדם,שלא שפוי במיוחד,שהעלה על דעתו לכתוב כזה דבר.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

חלוץ נבחרת נמיביה, קוונטין ג'ייקוב (1.80, 30) ינחת מחר בישראל ואמור להצטרף לאימוני הפועל חיפה ביום שלישי למשך שלושה ימים של התרשמות.
    http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/044/458.html

9. מכבי או מוות!!! Member

גולדהאר לא בא לעשות שום רווח על מכבי,הוא בא מאהבה נטו למכבי ולכדורגל ההישראלי,אני לא יודע בעניין יואב כץ אבל גולדהאר שפך פה כסף וישפוך כסף וגם קנה חלק גדול מאגודת מכבי ושילם חובות...אני לא מתלונן כרגע על זה שלא בא לנו חיזוק...כי בתאכלס אין חלוצים כרגע שעומדים בשוק שהם ברמה..ואבידור נראה במגמת שיפור ומאיוקה בקרוב חוזר...ויואב כץ הרגע קנה לכם 2 שחקנים בחורף...אני לא מבין ? מה גם על זה הוא שם 0 שקל ?

10. קטלוני Member

ואב כץ עשה רווח מהדרבי של יותר מחצי מיליון שקל.והביא שחקנים בפחות.עכשיו זה מסתדר לך עם ה0 השקעה שלו?

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/10
  12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל באר שבע צריכה בדחיפות עוד שחקן טכני במרכז המגרש, שיוריד מהעומס על ערן לוי. עד כה לסגור את הפועל חיפה לא הייתה משימה קשה, כי ערן לוי לא שחקן מהיר וקבוצה שהייתה מקפידה לא לתת לו את המטר, גם לא הייתה ניזוקה ממנו. השאלה היא רק מה הזר החדש שווה.

13. קטלוני Member

יותר מיזה,צריך חלוץ שידע לשים כדור ברשת

14. קסטה 2 ב5 Member

לא צריך שום דבר חוץ ממאמן.
    ירו בלו נכנס משחק שעבר היה מאוד מסוכן.
    כנ"ל אבוניל.
    כנ"ל דיאב.
    פשוט לפי השיטה לא שיטה של שלומי החלוצים במקום לקבל כדור לרגל כשהם בתוך הרחבה הם צריכים לעצור כדור ארוך וחזק שנבעט מ-40.
    אין צורה ואין שיטה.
    אתה מביא 2 קשרים שיורידו עומס מערן לוי כשיש לך חנן ממן שעושה עבודה אדירה כשהוא נכנס.
    אתה משחק עם יוסי דורה שהוא פשוט שחקן טיפש במקום לתת לגל אראל שנראה מצוין על הדשא לשחק.
    ויש עוד המון דברים שבהם העלק מאמן הזה דופק את הקבוצה.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גולדהאר לא בא לעשות שום רווח על מכבי,הוא בא מאהבה נטו למכבי ולכדורגל ההישראלי,אני לא יודע בעניין יואב כץ אבל גולדהאר שפך פה כסף וישפוך כסף וגם קנה חלק גדול מאגודת מכבי ושילם חובות...אני לא מתלונן כרגע על זה שלא בא לנו חיזוק...כי בתאכלס אין חלוצים כרגע שעומדים בשוק שהם ברמה..ואבידור נראה במגמת שיפור ומאיוקה בקרוב חוזר...ויואב כץ הרגע קנה לכם 2 שחקנים בחורף...אני לא מבין ? מה גם על זה הוא שם 0 שקל ?

חמוד אתה כנראה עדיין נער וגם עיוור אז אתה לא מודע למציאות, אולי כשתתבגר תתפקח. גולדהאר קיבל את הקבוצה מאלכס שניידר בחינם = 0 שקל = 0 כסף בלי חובות עבר. לא שילם מעולם שקל על שום חוב של מכבי ת"א. גולדהאר גם לא הוציא עד היום אפילו סנט אחד על אף שחקן במכבי ת"א. כל השחקנים שבאו כביכול הם באו מהשיחרורים של שחקנים סטייל רודי חדד, הכנסות שהקבוצה מייצרת והקיצוץ ששניידר עשה של 25 אחוז לכל שחקן (שזה כמובן דבר הגיוני כי השחקנים במכבי קיבלו במשך שנים סכומים שבליגות בכירות יותר לא מקבלים שחקנים במעמד שלהם).

אני יודע ממקורות ראשונים ובכירים שגולדהאר פה ל-3 שנים כרגע, והתיכנון שלו זה להעלות את הקבוצה טיפה למעלה ולמצוא פראייר שיקנה את המועדון ואז לעשות כמה מיליוני דולרים. המומחיות של גולדהאר זה לקחת עסקים בצרות, להעלות אותם למעלה ואז למכור במחיר טוב ולעשות כסף. ועוד דבר, אם אתה כל כך חושב שהוא בא מאהבה למכבי ת"א (פחחח) או לכדורגל הישראלי (עוד יותר פחחח) אז למה עד היום הוא אפילו לא התראיין ולו פעם אחת בתקשורת ושפך את מה שהוא רוצה או היה רוצה לעשות במכבי לטווח ארוך ואז התחיל לעבוד? מעניין. מבחינתי עד שאני לא רואה אותו בתקשורת מתראיין ואומר דברים שהם לא ניתנים לעירעור (כי ספקולציות ושמועות זה ספינים וחרטא) וכנ"ל עד שאני לא רואה אותו שם 2 מיליון יורו על חיזוק בשנה הבאה ומכבי צריכה חיזוק, שהם ישמשו לשניים או שלוש זרים ועוד ישראלי 2 אז מבחינתי הוא לוני, זה שאתה חי בסרט וחושב שהוא עשה איזשהו שינוי אתה טועה. למכבי ת"א יש בעלים שאין לו מושג או קשר לקבוצה והנהלה מהגרועות בארץ עם אלוף השחמט אביב בושינסקי, צ'ק מייט?