הפועל חיפה 09/10: מפסידים 2-1 להפועל פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י קטלוני, ‏6/7/09.

1. Charlton Member

זה באמת חלום.

2. קטלוני Member

רועי שוקרוני חתם על חוזה ל5 שנים בהפועל.עוד שחקן מאוד מבטיח.

3. אבו Member

שמישהו מהחבר'ה פה ייתן לי קצת פרטים לגבי המחירים של המנויים ואיפה אני יכול לקנות.
    תודה.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב הבנתי שהמו"מ עם ליאור אסולין חודש,אני מאמין שהפעם הוא יחתום אצלכם אחרי שהוא כבר כמעט הגיע לסוף הקיץ בלי קבוצה.

5. קטלוני Member

אבו המחירים הם:
    ציעים 2,4 :
    בוגר- 1000 ש"ח.
    נער/חייל/סטודנט- 660 ש"ח.
    הורה+ ילד- 1400 ש"ח.

יציע 5 :
    בוגר- 850 ש"ח.
    נער/חייל/סטודנט- 560 ש"ח.
    הורה+ ילד- 1200 ש"ח.

את המנויים ניתן לרכוש בקופות גרבר.
    הקופות ממוקמות במרכז הכרמל ובקניון 'לב המפרץ'.

כמובן שיש הנחות לעובדים בבנק הפועלים,חברת חשמל,אינטל וכדו'.

כן זה נכון.גם חלוץ ברזילאי יבחן בהפועל.

6. עמית האדום Member

הצילו! זה שוד!

תגיד לי מה הם חושבים שהם מכבי חיפה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נער שעובד בחופש צריך להשקיע יותר מידי בישביל מנוי למועדון שהוא אוהב (ואני אומר בכללי כמובן)

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/09
  7. קטלוני Member

ספר לי על זה.למזלי עשיתי דרך חברת חשמל שיש שם הנחה גדולה.

8. קטלוני Member

מחר הפועל חיפה תתארח מול נצרת בכפ"ס.אולי זו תהיה הזדמנות לראות התלבושת החדשה שלפי השמועות תהיה סוף סוף בצבע אדום שחור המיתולוגי של הפועל חיפה.

יש נקודה מאוד חשובה במערך של הפועל:הוא לא סימטרי.
    בעוד שאבוקרט שמשחק בצד ימין לא עולה הרבה וממעט לאיים על השער,הישאם כיוואן שמשחק בשמאל עולה בלי סוף ומשגע את המגנים שלו כל פעם מחדש. גם גרזיץ' הוא שחקן שממעט לעלות ולכן אני מקווה שהגעתו של גרזיץ' לא תפגע בהישאם כי הוא זה שמצטרף להתקפה.
    אם גרזיץ' מיועד לקישור במקום הישאם המערך של הפועל יהיה הגנתי מדי.

9. קטלוני Member

פתיחת עונה חגיגית היתה אמורה להיות לנו היום. "חיכינו ארבע שנים" שרו האוהדים. משחק ראשון אחרי החזרה המרשימה לליגת העל. פתיחה מוצלחת אפילו היתה. ניצחון חלק ומשכנע על אחי נצרת (0:2).
    אבל זה היה משחק שלא נחשב. שוב משחק שלא נחשב. וכן, שוב בדיוק אותה סיבה מביכה ומקוממת כמו בפעם שעברה: שילוב במשחק של שחקן שיש לו עונש הרחקה בגין חמישה כרטיסים צהובים. בדיוק כמו לפני כמה שבועות מול בני לוד. לפחות הפעם הגיבור הראשי התחלף ובמקום גליל בן שאנן, גיבור הפרשה ההיא, האיש בכותרות הפעם הוא ערן לוי. רק שהפעם לוי בכותרות ממש לא באשמתו.
    בעקבות המקרה ההוא עם לוד, דיבר יואב כץ במילים גבוהות אבל מסתבר ריקות מכל תוכן: "הסקנו את המסקנות המתבקשות" הוא פיטפט תחת כל עץ רענן. "מקרה כזה לא יכול לקרות אצלנו שוב".
    אבל זה שוב קורה ולמקרות ששוב אנחנו מנצחים באופן משכנע אנו עלולים לאבד את הניצחון הזה.

10. The Red Shark Member

בחיי שאני לא מבין מה עובר לאנשים בהנהלת הפועל חיפה, כל כך קשה לספור 5 כרטיסים צהובים? זו פשוט חובבנות.

11. קטלוני Member

שלום וברוך הבא!!
    יש אשמים ישירים ויש אשמים עקיפים.
    אורן סטרלינג הוא האשם הישיר.ביום ראשון הוא היה במשרדי ההתאחדות ואמרו בפירוש לבדוק את מס' הצהובים של השחקנים.בוא לא עשה זאת.
    יואב כץ הוא האשם העקיף.הוא אשם בזה שהוא משלם משכורת גבוהה לאנשים שהמילה מוגבלים היא אנדרסטייטמנט עבורם.

12. The Red Shark Member

בוא לא ניסחף... יואב כץ לא משלם משכורות גבוהות. נקודה.
    והמוגבלות של האנשים האלה נחשבה מוגבלות אולי בשנות ה-80, אבל היום כל כך קל לתכנת תוכנה מסכנה שתספור כרטיסים אדומים שזה כבר הרבה מעבר למוגבלות. צריך להביא את המועדון לשנות ה-2000 כבר מהבחינה הזאת.

13. קטלוני Member

יותר נכון שבשנות ה2000 ההתאחדות שולחת ידיעות או הזהרות דרך פקסים ולא דרך מייל.טוב שהם גם לא שלחו יונת דואר בשביל זה.
    התאמן בקבוצה הניגרי בן ה-21 שהיה מלך שערים בליגה בהונג קונג העונה לשם כלב אוקונגה. מחר אמור לנחות רוני דה-סילבה הברזילאי שכבר סיכם את מרבית תנאיו הכספיים ואם ירשים במשחק גביע הטוטו מול הפועל עכו, יוחתם בקבוצה.

ביום שני אמור לנחות בארץ החלוץ הצרפתי איברהים סיסה בן ה-22 ששיחק באקדמיה של קבוצת ליון הצרפתית. את סיסה שידך לקבוצה סוכן השחקנים, ג'קי מויאל. מדובר בחלוץ חזק ששיחק בעונה שעברה בטורקיה.

14. קטלוני Member

3:0 נחמד על עכו בבית.
    הנבחן דה סילבה הרשים את הקבוצה וגם אותי האמת,ראיתי שיש לו כישרון.

15. Charlton Member

לפי מה שהבנתי דה סילבה לא היה בולט במיוחד , בוא ניתן לו את הזמן והוא כבר ינסה להוכיח מה יש לו ברגליים.

וואן מדווח שיש התעניינות בבלו ואני אומר-גועל נפש , עוד השאלה ויהיה לנו חוד ירוק למהדרין בדמותם של בן בסט ובלו. איפה נראה דבר כזה?