הפועל חיפה 09/10: מפסידים 2-1 להפועל פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י קטלוני, ‏6/7/09.

1. קטלוני Member

דה סילבה לא קיבל הרבה כדורים(זה מה שראיתי משער 5 לפחות) אבל כשהוא קיבל כדור רואים שיש לו כישרון ברגליים.צריך רק לתת לזמן לעשות את שלו והוא יתרגל לתנאים בהפועל ונראה איזה שחקן הוא.

לגבי ירו בלו,לפי מה שהבנתי הוא שוחרר ממכבי אז הוא לא נחשב למושאל או ירוק.

2. אבו Member

לא שמתי לב אליו כ"כ, אותי הוא לא ממש הרשים אבל ניתן לו את הזמן.
    בכל מקרה, הייתי במשחק. מחצית ראשונה של שינה וכלום ושום דבר, פחות או יותר. במחצית השנייה הם נזכרו שהגיע גם קהל לראות את המשחק והתחילו לשחק כדורגל. יש לי תחושה טובה לגבי השילוב בין עדן בן בסט לערן לוי, השמן בכלל עם מחצית שנייה נהדרת. הרשים אותי גם גיא משהו...ובכלל, ההגנה שלנו נראית מצויין לדעתי וזה עוד בלי אושרי רואש. יש לנו מרכז הגנה די טוב.

השיר שכיכב היום: חיכינו 4 שנים לזיין את הירוקים!!! ברינג איט און!

3. קטלוני Member

איפה היית?השיר שהכי טוב זרם היה תנו לחיות לחיות על הקופים של מכבי.
    אין שום גיא בהפועל.אותי הרשים אמיר אבו ניל.גל הראל(אולי עליו התכוונת) ממשיך לשחק מצוין וחנן ממן שחקן טוב גם הוא.

4. אבו Member

גל הראל, כן.

5. קטלוני Member

בית הדין קבע בהחלטתו שערן לוי יהיה מורחק ממשחק גביע הטוטו הקרוב (ביום שבת נגד הפועל רעננה) וממשחק רשמי נוסף (ביום שלישי נגד אחי נצרת).

בנוסף, ספגה הקבוצה קנס בסך 10,000 ¤ בפועל, 10,000 ¤ על תנאי והפחתת נקודה על תנאי למשך שנה.

תוצאת המשחק נשארה לעת עתה בעינה ובשבועות הקרובים יוחלט אם לשנותה. כזכור, במשחק עצמו ניצחה הפועל חיפה 2-0.

בעניין אחר, הבוקר נערך דיון הבוררות בין הפועל עכו לבין קשרה בעונה החולפת, בראיין גרזיץ'. עכו טענה שלגרזיץ' יש חוזה אצלה לעונה הקרובה, אך בהחלטתו קבע הבורר כי גרזיץ' משוחרר מהמועדון ורשאי לעבור לכל קבוצה אחרת בתנאי שתופקד ערבות בסך 140 אלף שקל.

מנגד, ביומיים האחרונים מתנהל משא ומתן בין מכבי פתח תקווה לבין נציגו של גרזיץ' והצדדים אף קרובים לסיכום. בהפועל חיפה נלחצו מהעובדה שהשחקן שמתאמן איתם כבר למעלה מחודש לא ישחק במדים האדומים בסופו של דבר ועושים מאמצים רבים בשביל להחתימו. כרגע עדיין לא ברור היכן ישחק גרזיץ' בעונה הקרובה.

6. roeiuzan Member

מועמד למכבי פ"ת כאילו?
    אין ספק שרוני לוי ידוע כמאמן עם טביעת עין טובה לגבי זרים, אם הוא ישחזר את היכולת שלו מעכו והפועל חיפה לא תהרוס אותו שוב, אין לי ספק שהוא ייחטף לקבוצה גדולה תוך שנה. אם אני מאמן של כל קבוצה בארץ הייתי מביא אותו איפה שלא הייתי מאמן.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה?לא ידעתי שלרוני לוי יש עין טובה לזרים.
    פאוליניו,אלבש,זבדיל,זקיץ' ועוד הרבה אחרים אומרים אחרת.

8. Charlton Member

רועי , לצערי גרזיץ' לא מתאים כ"כ למערך הכ"כ חלש של שלומי דורה.
    כל קשר צריך להיזהר מלהגיע אלינו... אנשים אצלנו קטלו את קונה ג'אקריצה והיום הוא משחק בדינמו בוקרשט..

9. קטלוני Member

קטלנו את ג'קאריצ'ה?אני זוכר שהוא היה מהטובים בעונה ההיא.
    המערך של דורה כולל קשר אחורי אחד,שני קשרים 50\50 וקשר התקפי אחד.
    לפי זהות היריבה גם שחקני ה50\50 משתנים-מול קבוצות שנתקיף יותר הקשרים הם הישאם ואבוניל\אבוקרט,ובקבוצות שיתקפו יותר נגדנו גרזיץ' ואבוקרט יפתחו.

10. קטלוני Member

האיצטדיון שמתחיל להיבנות בחיפה מתחיל לעלות תהיות לגבי אצטדיון הבית של הפועל.האפשרויות הן:
    1.האיצטדיון החדש-איצטדיון שמתאים לאירופה ונחשב לאיצטדיון בסטנדרטים הגבוהים ביותר אבל הקהל של הפועל יבלע באיצטדיון של 33 אלף מקומות כמו שהקהל של הפועל ירושלים והקהל של בני יהודה נבלע בטדי ובבלומפילד בהתאמה.מה גם שאני לא בטוח שמכבי יצליחו למלא אותו,גם אם יביאו 15 אלף כל משחק זה בקושי חצי מתכולת האיצטדיון.
    2.איצטדיון נשר-איצטדיון שנמצא בפרבר העיר חיפה.תכולתו היא 4000 מקומות בלבד.איצטדיון בסטנדרטים גבוהים גם.בניגוד לאיצטדיון בסעיף הראשון,האיצטדיון קטן מדי בשביל הקהל של הפועל,במיוחד בליגת העל.
    במשחקים שוליים אפשר בקלות למלא אותו ובמשחקים חשובים תהיה בעיה של מקומות עבור אוהדי היריבה.שלא נדבר שאנו עלולים להוסיף לשם את נשר.
    רק הרחבה ל10-12 אלף מקומות ישיבה יפתרו את הבעיה.
    3.קיריית חיים-חזרה למעוז ההסטורי של הפועל לא בא בחשבון כרגע.רק שיפוץ מאוד(מאוד מאוד)מסיבי יחזירו את האיצטדיון לימי הזוהר שלו ואולי גם את המועדון.

דעתכם?

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לקרית חיים הדבר היחידי שאני רואה לנגד עיני זה הריסת כל המתקן ובניית מגרש כדורגל + קומפלקס אימונים - כל ההשקעה זה משהו בסגנון 60 מיליון יורו, אני לא רואה מישהו עושה דבר כזה בשביל הפועל חיפה.

12. קטלוני Member

בטח לא כשיש לנו אחד שיכול להשקיע בדי סי יונייטד ולא בהפועל.

13. roeiuzan Member

להגיד שהקשרים האחוריים אצלכם הם 50\50 זה לעשות עוול לאותם שחקנים, הם פשוט תקועים בקישור האחורי שלכם בלי לזוז. אותם דברים אמר גם ג'אקריצ'ה. אני קורא פה תגובות וצוחק, בריאן יפתח בריאן לא יפתח, שחקני הפועל עכו טוענים שזאת הטעות העיקרית של עכו בבניית הסגל, הויתור עליו, כולם כולל כולם נהנו לשחק לידו... שחקן גדול כבר אמרתי, אני לא רוצה להיסחף ולהשמע כאילו זה הזר הכי גדול שהיה כאן, אבל בהחלט שחקן מצויין. רק לי יש הרגשה ששוב הוא ייהרס אצלכם?

14. קטלוני Member

הם לא קשרים 50 50?אז מה הם?אולי גרזיץ' לא תורם הרבה להתקפה אבל הישאם הוא תוספת מאוד משמעותית להתקפה.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטלוני - אני חושב שהפועל חיפה צריכה לעבור לאצטדיון החדש. עדיף שיהיה אצטדיון מתקדם עם יציעים ריקים מאשר אצטדיונים מיושנים שלא עושים חשק להגיע למשחקים, שיהיו מלאים יותר רק בגלל היותם מזעריים.