הפועל חיפה 11\10: ערן לוי חזר לקבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י קטלוני, ‏10/7/10.

1. eran levy Member

ואתה הבן שלו שאתה מדבר?
    למה ישר גישה ברוטלית? תדבר איתי, אל תתקוף.
    תנסה להבין את המקרו, לא את הזעם האישי שלך נגד יואב כץ. חולה נפש הוא לא, גם אם תגיד את זה עוד אלף פעם. בעלים של הקבוצה הוא כן, וטכנית הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה. ניצן שירזי? שכיר שלו.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואב כץ עושה את טעות חייו. קודם כל, ברמה הכלכלית והמקצועית זהו צעד מוטעה. לערן לוי הובא מחליף, זר, שאני בטוח שהעלויות שלו היו יכולות לשרת את המועדון בצורה טובה יותר אם היה ידוע מלכתחילה שערן לוי נשאר, כי אז כנראה שהכסף היה הולך לטובת עמדה אחרת. בין היתר הוא דורך על המאמן שלו ומשדר לכל העולם שערן לוי מעל למועדון הכדורגל הפועל חיפה.

3. Raulito Madridista

יש לי הצעה חדשה: יואב כץ יאמן את הפועל חיפה.
    ניצן שירזי כבר תירגל שיטה ומערך מסויימים והוא מתנגד באופן נחרץ להבאתו להפועל-חיפה, גם בקרב לא מעט שחקנים יש התמרמרות אבל הבוס בכל-זאת חושב שהוא יודע יותר טוב מכולם ונראה שאם ערן לוי יתגמש בתנאים הכספיים שלו - הוא יחזור להפועל חיפה. אני בטוח שבראשו של ניצן שירזי עוברות מחשבות להתפטר, כי המקרה הזה מראה עד כמה דעתו לא נספרת. אגב, אני קצת מופתע שיש אנטי גדול כל-כך כלפי ערן לוי - הוא רוצה לעשות הכל לבד, בועט מכל מקום וגם במידה ושחקן מסר לו כדור לא מדויק - במקום לעודד אותו אז ערן לוי יתלונן - אבל נראה שיש משהו מעבר לכך בחדר ההלבשה.
    אגב, העובדה שרואש ואבוקארט חתמו על הסכם לעונה אחת מציגה את כץ בצד המנצח וחבל כי אני חושב שהוא לא חסכן אלא קמצן. המקרה עם תוספי האנרגייה למשל עבר כל גבול.

4. Number 8 Member

עכשיו אחרי שערן לוי ירד מהפרק של בית"ר ירושלים, הוא מתקרב עוד יותר להפועל חיפה.
    לפי דעתי בסופו של דבר שירזי יתפשר וערן לוי יחזור. כמה שאפשר לעמוד על העקרונות שלך, עדיין יואב כץ הוא זה שנותן את המילה האחרונה והוא מאוד אוהב לקבוע ולהראות שהוא המלך כביכול.

5. kfiros Member

לדעתי.. זה תלוי מאוד.
    אני חושב שאם הוא חוזר אז בתנאי שזה יהיה בכפוף לחוזה חדש ובטח לא זה שיואב כץ הציע לו לפני העזיבה של 900,000 דולר לעונה. מגיע לו את המקסימום שבמקסימום 250,000 וגם על זה שיגיד תודה.
    הפועל חיפה לא צריכה אותו כל עוד יש את סטויאנוביץ' שעושה את העבודה שלו לא רע בכלל בינתיים. להביא את ערן לוי זה מותרות בלבד עכשיו ואין טעם להוציא על זה יותר מדי.

6. yakov_y YNWA

הפועל חיפה חייב לרוץ לפלייאוף האמצעי עם הסגל הנ"ל.
    למעט מגן ימיני שחסר לקבוצה, הרכב הקבוצה הוא לא רע בכלל.

סביטי ליפנייה כנראה לא ייקבל אשרת עבודה ולא יישאר בהפועל חיפה.
    מבחינת הפועל חיפה זה חיסרון ענק לפספס בלם כמו סביטי ליפנייה. יואב כץ צריך לעשות הכול כדי שיישאר בהפועל חיפה.
    סביטי ליפנייה בלם מצוין, מהיר, חזק, אגרסיבי.
    אסור להפועל חיפה לוותר עליו !

יואב כץ דורש 12 מיליון דולר על הפועל חיפה.
    הוא לא התכוון לסכום הנ"ל, הוא פשו הצהיר במילים אחרות שהקבוצה לא למכירה.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקראת הדרבי בשבת אחד מגיבורי הדרבים החיפאים ולא לטובה, מישהו יודע מה קורה איתו היום?

8. kfiros Member

השנה התחיל לאמן קבוצה בליגה ג'.. לא זוכר איזו.
    בכל מקרה הוא כל השנים הסתובב בליגות הנמוכות ולא הצליח לחזור לזירה, אפילו לא ללאומית.

9. קטלוני Member

וטוב שכך.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשא ומתן בין אושרי רואש למכבי חיפה נקטע ונראה בשלב הזה שהשחקן נשאר בצד האדום של העיר. אין לי ספק שירדה לצוות המקצועי והאוהדים אבן גדולה מהלב. שחקן ליגה איכותי, שיכול לשחק כבלם וקשר אחורי ואין ספק שהוא יעזור הרבה לכרישים במשך העונה.

11. Charlton Member

אושרי ענק
    המועדון הראה לו את הדרך החוצה(יותר נכון המהגר רצה לגזור עליו עוד קופון)
    אבל הוא כמו גבר בסוף החליט שהוא לא עובר.. דוגמא לכל שחקן ושחקן

12. kfiros Member

יואב כץ חוזר בו ועשוי לצרף זר.
    כרגע מתלבטים בין קשר לחלוץ כשיש עדיפות לחלוץ בעקבות ההתקפה חסרת העומק. המועמד העיקרי שעל הפרק הוא רודריגו מרטינס שהתאמן עם הקבוצה בבולגריה והרשים.

מה ששינה את דעתו של כץ הוא הספונסרים החדשים. בנוסף לרימונים והתאמה אבטחה הצליחה הקבוצה לחתום על חוזה עם צבר תיירות שהלוגו שלה יתנוסס על השרוולים בתמורה ל80,000 ש"ח ובנוסף צפוי להבחר ספונסר ראשי (חברת צמיגים גדולה היא הקרובה ביותר בינתיים) שבתמורה לכמה מאות מליוני ש"ח שמו יתנוסס על חזית החולצה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/10
  13. kfiros Member

רודריגו מרטינז סיכם בהפועל חיפה ונחת בארץ. צפוי לחתום בימים הקרובים.

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/156/180.html

החלוץ הברזילאי הובא בזכות הכסף שגייסו הספונסרים והרעב בעקבות פתיחת העונה. מסוגל לשחק גם כקשר התקפי ומחזק את החוד הדל של הפועל חיפה.

בעניין המנויים, לקראת המשחק מול אשקלון יוזלו המחירים וצופים שהמכירות יגיעו ל2,000 (בינתיים נרכשו 1,300 מנויים).

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אותי לדעת מה בדיוק החזון של יואב כץ לגבי הפועל חיפה. מצד אחד אומרים שאי אפשר להרוויח מהכדורגל אבל, כשמדובר במועדון שהוא לא הכי גדול בארץ בואו נאמר והתקציב שלו נושק ל-14 מיליון שקל, אפשר בהחלט להחזיר את כל ההשקעה ולראות כמה מיליונים טובים. השאלה היא לאן יואב כץ רוצה לקחת את הקבוצה. נכון היא פתחה טוב, כולנו זכורים איך היא סיימה את העונה שעברה, אבל השאלה שלי היא מה יקרה אם הקבוצה תכה בגביע/אליפות/תשיג מקום לאירופה, מה נראה שנה אחרי זה? האם נראה את כל הסגל עוזב ומתחלף? האם נראה הגדלה של תקציב, לא אומר לקפוץ ל-28 שזה כפול, אלא אפילו עליה ל-17/20 מיליון שקל, הרי גם משחק באירופה אם קרית אליעזר יוכל להתמלות ב-10 אלף צופים זו הכנסה גדולה עבור הפועל חיפה (ברור שאם תהיה יריבה קשה אז גם 14 אלף יוכלו לבוא) אחרי הכל זה כבר עשור שהפועל חיפה לא השתתפה באירופה וראתה רק את היריבה העירונית. עם כל הכבוד לזה שכץ רואה את הפועל חיפה כמועדון קטן, ונכון הוא מועדון קטן של העיר חיפה (אליפות אחת לעומת 11 של מכבי חיפה ונכון ש-6 מהם היו בעשור האחרון, גם בגביעים למכבי חיפה יש יותר אם אני לא טועה), אבל כל איש עסקים גם אם יש לו קבוצת כדורגל רוצה בסופו של דבר לקחת את הקבוצה ולעשות אותה יותר טובה ויותר גדולה כדי שביום מן הימים אם ירצה למכור/מישהו ירצה לקנות הוא יוכל לקבל תמורה ואולי להחזיר חלק מהכסף שהשקיע במרוצת השנים, וזו שאלה שאני לא יודע מה התיכנון של יואב כץ לגביה. כשוהא מדבר על שינוי הגמוניה, הוא לא יכול להיות שינוי של כמה משחקים אלא הוא צריך לבוא גם בגישה. אם יואב כץ רוצה שחקני בית רוצה התקדמות הוא קודם כל צריך לפעול למתקן אימונים ראוי, שיהיה שך הפועל חיםה שלא יוכלו להזיז אותו משם ולהשקיע בנוער. ניצן שירזי הוא מאמן מצוין להפועל חיפה, אחד שהיה מנותק מהבמה המרכזית כמה שנ ים אבל בבני יהודה הוא נתן עונות נחמדות.

15. קטלוני Member

זה צריך הרבה לחשוב בשביל להבין מה יקרה.אפילו אם הקבוצה תגיע לפלייאוף אמצעי,שחקניה החשובים ימכרו במהירות לגדולות.לראשונה מזה 5 שנים,יואב כץ הגדיל את התקציב.אבל זה לא אומר שברגע שהקבוצה תצליח טיפה,שחקניה לא ימכרו.

הפועל חיפה לא מועדון קטן.יואב כץ הפך אותו לכזה.כל המכירות של שחקנים בכירים כמו ורמוט,אבידור,מגרלשווילי,כל ההשאלות מהיריבה העירונית.הפועל אפילו לא ניסתה למנוע מרואש לעבור למכבי.אתה יכול לדמיין לדוגמה שאינטר לא תמנע מעבר של סניידר למילאן?
    רק בהפועל חיפה נראה טיבעי לפתח מערכת יחסים טובה עם מי שאמורה להיות יריבה עירונית.לאפורטה לא יכל אפילו להסתכל על נשיא אספניול אפילו,ורק בהפועל חיפה נראה טבעי ביותר להתרפס בפני הנהלת מכבי.