הפועל חיפה 11\10: ערן לוי חזר לקבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י קטלוני, ‏10/7/10.

1. eran levy Member

הפועל חיפה קטנה בעיני המתבונן. גולדהאר לא חושב שמכבי ת"א קטנה, גם לא טביב ושחר. זה עדיף מאשר לחשוב שהקבוצה שלך גדולה ולאכול קש ומרורים כל העונה. רובי שפירא ניסה להחיות אותה, להכניס אותה למעמד של הגדולות, וכולנו יודעים איך זה הסתיים. גם קיקרס אופנבאך היתה פעם קבוצה גדולה, שיחקה בליגה הראשונה, פעם גם צירפו פוסטר שלה למגזין "פנדל" (שמוכר מן הסתם לבני שלושים++), אבל היום הם בליגה השלישית ואף אחד לא זוכר אותם (חוץ מההיסטוריונים של הכדורגל הגרמני). הפועל חיפה עונה שניה בליגה הראשונה, כל תקציב שהוא גם בשקל מעל למינימום צריך להתקבל בהבנה. זו לא בית"ר י-ם או הפועל ת"א שירדו ועלו ומקומם בליגה השניה לא היה ברור מלכתחילה. זו הפועל חיפה, שבמשך כמה שנים היתה מה שנקרא "קבוצת ליגה לאומית לגיטימית".

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה הסתיים עם רובי שפירא? ההתמוטטות שלו לא היתה קשורה להפועל חיפה בכלל אלא לעסקיו האישיים...כשרובי השקיע בהפועל חיפה היא היתה המועדון מספר 1 בארץ, וגם כשלא לקחה אליפות היא היתה המועדון מספר 1 בעיר חיפה...

3. eran levy Member

לא הזכרתי במילה את עסקיו של שפירא או את ההתאבדות שלו, מדברים כאן על הקבוצה, לא על חייו ומותו.
    היום מכבי חיפה הקבוצה הגדולה בחיפה. גם הפועל ת"א עברה את מכבי במספר הנצחונות בדרבי. פעם נתניה היתה קבוצה גדולה, היום היא קטנה. פעם בורוסיה מנשנגלאדבך היתה אימפריה, היום היא עוד קבוצת בונדסליגה שעלתה לפני שנתיים. החיים דינמיים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/10
  4. קטלוני Member

ליגת העל לא התחילה לפני 20 שנה.עד לירידה בשנות ה80 לארצית(לאומית הליגה הבכירה באותם שנים)הפועל חיפה היתה מועדון משמעותי בליגת העל.
    לא צריך לחשוב שאנחנו יותר ממה שאנחנו אבל להפוך מועדון כמו הפועל חיפה למקסימום הפועל הרצליה זה בלתי נסלח.

5. Charlton Member

יואב כץ זה מחלה עומר
    הרבה הרבה יותר גרוע מלוני, אני באמת לא יתחיל לחפור פה עליו זה ימים ולילות
    איש הזוי, לא מובן בעליל..
    ואני בעיקר חושב שמי שלא אוהד את הקבוצה וחי אותה יום יום יכול להבין עד כמה הוא נורא(ולצערי יש לנו אוהדים שלא מבינים את זה)

6. eran levy Member

אני מסכים איתך, מועדון כמו הפועל חיפה לא ניתן להשוואה להפועל הרצליה, ולכן לא ברור לי מדוע אתה בוחר לייחס אמירה למי שלא אמר אותה. לא תמיד צריך לקרוא בין השורות, לפעמים אין כלום בין השורות.
    אתה לא צריך לספר לי מי היתה הפועל חיפה. התקופה שאתה מדבר עליה? אני היתי שם. אני זכיתי לראות במו עיני את הפועל חיפה עם בומה ויינברג, אלי לוונטל, שלומי שטיקר, אנטמן, גם עם שפיגלר. אני מכיר ממקור ראשון הפועל חיפה אחרת, בשנים בהן היא ידעה על קיומה של הליגה הארצית משמועות בלבד. יש לי כבוד רב להפועל חיפה. כל מה שאומר עליה יהיה נסלח.

7. Charlton Member

הפועל חיפה מועדון עם היסטוריה.
    מועדון עם האוהדים הכי נאמנים בארץ, אוהדים שעוברים כבר גהנום 10 שנים ועדיין מציבים מספרים לא רעים בכלל... הלוואי שליגת העל הייתה מלאה באוהדים של קבוצות כמו ב"ש הפועל פ"ת והפועל חיפה, היינו בטוח יותר מתקדמים לאירופה..

8. kfiros Member

הפועל חיפה היא מועדון גדול עם הסטוריה מכובדת. אסור לשכוח שזהו המועדון "הפועל" הראשון בארץ! כן כן גם לפני האדומים התל אביביים. הסטוריה של 90 שנה, מאות אלפי אוהדים מכל הארץ, מספר תארים ביניהם אליפות, ואפשר להוסיף לזה עשרות שנים בליגה הבכירה ולמרות פה ושם שנים של דשדוש מדובר באחד המועדונים שבילה הכי הרבה זמן בליגת העל. אי אפשר להגיד על מועדון כזה שהוא מועדון קטן.
    בכל מקרה מאז ההליכה של המועדון לפירוק ובהמשך עם כניסת יואב כץ, המועדון הפך באופן הדרגתי למועדון חסר ציפיות ומטרות שנשען נטו על שחקני בית צעירים ושחקני רכש בינוניים מאוד במקום מועדון שהיה ידוע במסעי רכש איכותיים בימי רובי שפירא ומחלקת נוער מפוארת עם מתקנים ברמה גבוהה, אותה מחלקת נוער וילדים שהביאה לעתיד כשרונות כמו ורמוט, רואש, אבידור ואחרים. מחלקת הנוער עדיין איכותית מאוד אבל בגלל חוסר ההשקעה נמצאת בירידה מתמדת.
    יואב כץ הפך את המועדון ממועדון שאפתני מאוד למועדון צנוע והרבה פתרונות יצירתיים נזרקים לאוויר כדי לחסוך בכספים בכל דבר שרק אפשר. אין את אותם סכומים שהושקעו במועדון לאורך השנים והפועל חיפה מתבססת על המינימום.
    שנה שעברה יואב כץ הבין שאם לא משקיעים בליגת העל, אין לקבוצה זכות קיום ואין ספק שמאבקי התחתית של העונה הקודמת והלחץ של האוהדים השפיעו עליו מאוד.. השנה התקציב קפץ ל14 מיליון ויחס עם כספי הספונסרים והחסויות שגוייס ממש עכשיו אפשר לומר שנע סביב ה15- תקציב סביר מאוד יחסית לליגה שיש בה לפחות 5-6 קבוצות על המינימום.

בעניין זכיית תארים, הקאדר הנוכחי לא מספיק עמוק לדעתי כדי להשיג תואר.. הדבר היחיד שאולי ניתן להשגה הוא מקום רביעי שמוביל לאירופה (וגם זאת משימה שמאוד גדולה על הפועל חיפה ותהיה בגדר נס אם באמת תקרה). אם זה יקרה, אני מאמין שיואב כץ יקבל קצת תיאבון ויוסיף כמה מליונים לתקציב, כמובן שהכל בתנאי שזה לא יעבור את ה20 מיליון ושאותה תוספת תתקזז בעלייה במכירת מנויים ובחסויות ודברים אחרים שהפועל חיפה תקבל במידה גבוהה יותר בזכות הופעה במוקדמות הליגה האירופאית.

9. Charlton Member

קפירוס אני מתאר לעצמי שאתה אוהד הקבוצה

1) אתה מודע לזה שאין מצב שנהיה מקום 4
    2) אין לנו שום עתיד עם כץ, גם אם ניתן עונה טובה כל מי שירצה שחקן שלנו יקבל אותו(אני מדבר על גל הישאם אושרי עודד רן ועוד כמה מהמוכשרים בנוער)
    3) אם אנחנו רוצים להתקדמים לאנשהו כץ צריך לעוף, תאמין לי אני מקורב לאנשים ואני יכול לספר לך שלפני חודש ומשהו איש עסקים מוכר מאוד התעניין וזה ירד בין רגע, אם שמעת על הסיפור עם יוסי מאור הוא דרש ממנו 12 מליון דולר, יואב לא רוצה למכור..

10. קטלוני Member

יכול להיות שאתה חושב שהתכוונתי אלייך אבל לא.אני התכוונתי להתנהלות של הנהלת הפועל חיפה ובראשה יואב כץ,שהופכים אותה למועדון קטן וכנוע.

11. tottenhamFC Member

הנוער הפסיד 7-0 בדרבי, הנה רואים את ההשקעה של כץ מניבה פירות. זה מה שקורה כשמתאמנים על חול.

היום פוגשים את אשקלון ואת ערן לוי, אני מקווה שנצליח לשמור על המקום הראשון, בן בסט מורחק.
    אני מקווה שהשחקנים באמת לא יתנו לערן לוי בעיטות חופשיות מיותרות באזורים מסוכנים, זה יכול להיות המפתח לשלוש נקודות נוספות. אם שירזי מכיר את ערן לוי, הוא אמור לדעת שהוא שחקן חם מזג, אני מדביק לו את אראל/דורה/רואש ומבקש מהם לעשות לו הרבה TRASH TALK, לנסות לעצבן אותו כמה שיותר אולי יהיה אפשר אפילו להוציא אותו באדום.
    להזהיר את קאלה מהקרנות שלו, קאלה כבר ספג ממנו קרן אחת בעונה שעברה.

קאלה
    איייל,ליפי,חרמון,ורד
    דורה,גל,אושרי,היאשם,סאשה
    ניקולה

12. קטלוני Member

יואב כץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    להמשיך לקנות מנויים

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

14. alexshw Member

אני פשוט חולה על האיש הזה
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3976187,00.html

בטח השחקנים גם נאלצו לעשות חירבון שטח.

הצד הירוק של העיר מן הסתם נהנה מכל רגע של האיש הזה בהפועל חיפה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/10
  15. XabiAlonso Member

פשוט ביזיון מה שהולך במועדון הזה תחת ניהולו של החוצן מוושינגטון.
    הקבוצה צריכה לעבור להתאמן במגרש המטופח בנשר ולעזוב את החורבה של קריית חיים.
    אבל מצד שני, הכי טוב שכץ יציע את הקבוצה למכירה.