הפועל חיפה 11/12: ניר קלינגר יאמן העונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י קטלוני, ‏8/7/11.

1. Ice Cream חסה

לא אתה.
    גם שמו לו אקדח ברקה ואמרו לו לומר שיואב כץ הוא המלך אבל זה נפל בעריכה נכון?

2. Charlton Member

אני יודע הרבה יותר טוב ממך מה קורה במועדון כי אני אוהד את הקבוצה ועוקב אחריה 20 שנה, אין לך מושג

עריכת מנהל: נא להשאיר את ההכפשות ואת הקללות מחוץ לדפי הפורום. תודה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/12
  3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אתה מצפה משחקן שלפני יומיים חתם על הארכת חוזה שייצא נגד הבעלים שלו נכון?
    אתה מאוד הגיוני.

4. Charlton Member

ממש לא, אני בסה"כ אומר שיש עכשיו מגמה אחרי כל החתמה של רכש אצלנו באתר הבית של כץ(one) לנסות לפאר אותו כי הוא לחוץ מאוד מזה שיוסי מאור רוצה את הקבוצה ורוצה לקנות כמה אוהדים. קאלה לא סובל את הקמצנות שלו והוא היה שנה שעברה מדבר על זה מספיק תאמין לי. בסופו של דבר הוא רוצה להתפרנס אחרי הכול אל תשכח.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

התכוונתי בתגובה שלי לחסה
    אני מסכים איתך ב100%

6. Ice Cream חסה

אז ברור שצ'רלטון הטרול יכתוב 5 שורות בגנותי וחצי משפט נגד כץ, צ'אבי אלונסו יכתוב רק משפט נגד כץ וקרייזיבלו יכתוב 2 כאלה, אבל שוב לגבי הטענות שנשפכות עליו על ימין ועל שמאל: בקבוצה חתמו עד כה פביאן סטולר, יובל אבידור, מהראן לאלה והזר דושאן ברקוביץ', עם קאלה נחתם חוזה חדש, ממן, אראל וכיוואן נשארו וגם אושרי רואש ורן אבוקרט בדרך לסכם על חוזים חדשים, וגם גיא צרפתי בדרך להצטרף. רק שני שחקנים משמעותיים עזבו: עלי חטיב וולדימיר גלושצ'ביץ', שלגביו עוד לא נאמרה המילה האחרונה. וחיפה מכרה רק שחקן אחד- את עודד אלקיים ב-325 אלף שקל כך שגם אם לא נאמין לכל המשכורות שאופירה מספרת עליהן, אבל גם נבין שכץ לא שם לשחקנים האלה אקדח ברקה כדי שהם יחתמו על חוזים מגוחכים- הוא השקיע כסף. לזה תוסיפו התרחבות בהנהלה, ובכלל- אין סיכוי שכץ מרוויח מהקבוצה, וגם הסטיגמה על הקמצנות שלו קצת נשברת...

אז אם שנה שעברה עוד היו כמה השאלות, השנה חוץ מהשם של מרטינס דפקוס שהוא שחקן נוער במכבי חיפה- זה נגמר. ממחלקת הנוער קודמו השנה 4 שחקנים, ולהם תוסיפו את הדור שלקח אליפות בנוער והיום משחק ברובו בבוגרים (אחד נמכר למכבי חיפה, השני כיום בבני סכנין) שהוא גם פרי טיפוחו של כץ...
    הפעם גם אין שום ערסים דוגמת ערן לוי בקבוצה- כך שכל הטענות נגד כץ בצד המקצועי-ניהולי מופרכות.
    מחאה זה סתם טרנד, או תופעה טבעית שתעבור...