הפועל כפר סבא - מפסידים בגמר גביע הטוטו להרצליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י כפר סבא בנשמה!, ‏12/7/06.

1. קינג לדלי Member

קנית את משחק המילים שלי הא גילי ?
    אני תובע אותך על זכויות יוצרים !

יבוארטה !

2. כפר סבא בנשמה! Member

הקרדיט "לאלי יאני לעולם ועד" :aaa021:

3. יבואה Member

יבוארטה - שלא יגמר לעולם

4. כפר סבא בנשמה! Member

נתון מעודד מאוד לקהל של כפ"ס-בשקט בשקט בלי הרבה רעש נמכרו כבר כ550 מנויים(מהקבוצות המובילות בארץ)דרך החוג ,דרך "לאן" ודרך "חבר" וזה עוד מבלי לקחת בחשבון את מבצעי ידיעות ומעריב והצפי הוא מעל 1,000.

5. שירו'ש-מכבי נתניה;] Member

זה שכפ"ס לא ערכה יותר מדי שינויים נראלך טוב? מה אתה רוצה? עוד פעם לסיים במקום 10 ולהלחם על הירידה כל העונה?
    ואל תגזים, כפ"ס יותר טובה מנתניה? נו באמת.. ואל תשוו לי עכשיו ת'ניצחון שלכם לתיקו שלנו, כי בני יהודה זה לא חיפה ! #

6. Riki Member

חמודה למה בעצבים ?
    קודם כל לכפר סבא אין את התקציב הנוכחי שלכם, אז אל תשווי מחט לתחת. דבר נוסף, נתניה לדעתי בנתה סגל בצורה הכי לא הגיונית שאפשר. כפר סבא רצה עם סגל שאולי נילחם נגד ירידה אבל סוף עונה עבדו ונלחמוכמו מלכים. אוחנה קיבל שחקנים ועשה מהם קבוצה, חיזק יפה מאוד את הסגל ואולי לא רץ לאליפות אבל זאת לא קבוצה שאפשר לזלזל בה.
    גם לא בני יהודה, שהיא קבוצה חזקה. אז עם נתניה שלך גימגמה מול חיפה לא אומר שגימגום של כ''ס וצריך לקבור אותם.
    זאת רק תחילת עונה, משחק רישמי ראשון. נורמאלי לחלוטין שבמעמד הזה ועוד בטורניר הספציפי הזה,לא יווצר חיבור מתאים לתצוגת כדורגל נעימה לעין.

ואמוס חיפה !!!

7. שירו'ש-מכבי נתניה;] Member

מתוקה, דיברתי על תקציב? הוא אמר שכפ"ס יותר טובה מנתניה, בגלל שהחלפנו כמעט את כל הסגל, והשאלה שלי היא- מה עדיף? להשאר עם סגל שנלחם על הישארות? או להלחיף לסגל שיכול להתמודד על מקומות 4-5?

8. כפר סבא בנשמה! Member

התקציב של נתניה המשוער הוא 22 מילין של כפ"ס 15 מיליון
    היום ראינו בגביע הטוטו את הפועל ת"א עם תקציב 30 מיליון מנצחת את ביתר עם 90 מיליון.
    נכון זה רק גביע הטוטו אבל זה גם רק כדורגל וזה כל היופי

9. Riki Member

הסגל הנוכחי של נתניה לא מסוגל להילחם על מקום 7-8, כיום. היה לכם סגל טוב, היה צריך מספר חיזוקים ולתכנן לטווח הרחוק. אתם פשוט קיבצתם חבורת שחקנים והתלהבת כאילו אברמוביץ' בעצמו נותן חסות. כבר ראינו איך שהתכונית הזאת לא עובדת באף מועדון, אפילו במועדון יותר גדול מנתניה, ריאל מדריד למשל. הבאתם כל כך הרבה שחקנים ועדיין כאילו לא עשיתם כלום, אתם צריכים לפחות חמישה נוספים. אז תגידי לי עכשיו של מי התכנון יותר טוב ?
    וכ''ס אולי לא קבוצת צמרת, אבל לפחות אין לה תשתית מגוחכת והתנהול ביזארית. ומי נחשבת יותר טובה ? דבילי לנסות לקבוע את זה לפני תחילת העונה. בואי נדבר על זה עוד כמה חודשים, סבבה ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נ.ב נראה לך שהתקציב לא קשור ליכולת של קבוצה לעשות ''ריענון בכל הסגל'' ? אחד קשור לשני.

לילה טוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. שירו'ש-מכבי נתניה;] Member

מה את אומרת?
    איזה סגל יכולנו להשאיר ורק לחזק? טוביאק, טגה ווסיהון?
    שכחת שמסודי היה ירוק מאמצע העונה? ושקינן בכלל היה מושאל? ושלראזאק יש קרע ברצועה והוא מאמין בהוקוס פוקוס? ושכחת ששלושת השחקים הללו היו המרכזיים שלנו!?
    וברור שתקציב קשור לבניית סגל, הוא פשוט התכוון לזה שלמרות התקציב שלנו הסגל שלהם יותר חזק.
    אין בעיה חומד, נדבר עוד כמה חודשים.
    סלאמת.

11. duglas da silva Member

חמודל'ה קצת הבנת הנקרא- אני לא כתבתי שכפ"ס טובה מנתניה, אלא שהיא מוכנה טוב יותר לליגה.
    אין מה לעשות כשמחליפים כמעט את כל ההרכב לוקח זמן עד שכל המערכים מתחברים, אם בכלל, וזה המצב כרגע בנתניה.
    דבר נוסף, איך את יכולה להשוות את ההרכב של שני הסיבובים הראשונים להרכב של הסיבוב השלישי?
    כפ"ס הביאה את יבואה, אבובקרי,כנפו ולוז בסוף הסיבוב השני והיה להם חלק נכבד בהישארות של הקבוצה שנתנה סיבוב שלישי מופלא, כך שאני בהחלט מרוצה שרוב הסגל מהעונה שעברה נשאר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/06
  12. Noffar Member

שיר מה את מגיבה לה בכלל,תראי איזה שטויות הם כותבים לך
    בסדר בסדר שידברו על תקציב עד מחר.
    תראי מה את כותבת ומה הם עונים

13. קינג לדלי Member

הלו מה הולך כאן ? זה נשמע כמו האולפנה לבנות של גני תקווה ...

רולים אבו עגלה ושאר ירקות זה בפורום האוף טופיק.

יש לנו את ריקי האחת והיחידה.
    אנחנו לא מתפזרים !

14. ReL Member

ג'רמיין תרגיע את הקרב תרנגולות פה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

15. Noffar Member

לא נאה לך מה שכותבים פה אתה לא חייב להגיב,אוקיי?