הפועל רעננה 09/10: אלי כהן פוטר- וחזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י *הפועל-רעננה*, ‏12/7/09.

1. *הפועל-רעננה* Member

שלמה שטרן כנראה מבין שהוא לא יצליח להחזיק את החצי השני שלו מבחינה כספית.
    מי יודע, אולי ייצא טוב מהמהלך הזה.

בינתיים, מבחינת סגל שחקנים, שני הזרים שיחתמו הם ברמה מאוד גבוהה והם ישדרגו את הקבוצה בצורה משמעותית.

2. *הפועל-רעננה* Member

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/09
  3. מכבי או מוות!!! Member

אוהד הפועל רעננה בשם ניקולאס שמספר בבלוג שלו קצת על הפועל רעננה...מעניין.
    הינה מה שהוא כתב :

כל שנות ילדותי עבר בי רטט בכל פעם שעברתי אל מול הגראפיטי שהתנוסס על חומות הבטון האפורות של מגרש הכדורגל ברחוב ההסתדרות ברעננה. “רעננה דוהרת לליגה הארצית” – רק ארבע מלים אך כמה תקווה ותשוקה הכילו, לא סתם “רעננה אלופה” או “רעננה עולה” אלא דוהרת, איזו עוצמה! כמובן שהיתה זו משאלת לב חסרת כל הגיון שכן הכותב התכוון אז לליגה הראשונה והקבוצה דישדשה בתחתית הליגה השלישית.

יציעי הבטון יכלו לאכלס כ-800 איש, אך בשבת ממוצעת טרחו ובאו רק כ-300 אוהדים אמיתיים. לא היו דגלים, גם לא שלטים, אך היה את מוטי מדינה עם התוף, היה את ג’ק הזקן בקיוסק והייתה אווירה מחשמלת שכמוה כבר לא תהיה. ניצחונות היו מחזה נדיר, אבל מלחמה והתלהטות יצרים היו דבר שבשיגרה.

בימי הקיץ כשלא היו אימונים הייתי מגיע רק על מנת להריח את ריח הדשא שאין כמוהו בעולם וכדי לראות איך מטפלים במגרש לקראת העונה החדשה וכיצד הקרחות ברחבות השערים מתמלאות שוב בירוק.

על הפועל רעננה, ניתן היה לקרוא בימי ראשון במוספי הספורט ולעתים גם במקומונים בימי שישי . הייתי עוקב אחר הקבוצה באדיקות, מגיע כמעט לכל משחק בית וגוזר כל סיקור, כולל ציוני השחקנים בכל משחק (פוזננסקי 5, י.כרשיש 6, טרבס 6…). למרות שגרתי ברעננה, הייתי היחיד בכיתה שאהד את הקבוצה. למעשה, לא אתפלא אם הייתי היחיד בכל בית הספר… אפילו ילדים ששיחקו איתי בקבוצות הצעירות של האגודה, אהדו את מכבי נתניה, הפועל ומכבי תל אביב, בית”ר ירושלים, רק לא רעננה.

בשנות ה-90 התדרדרה הקבוצה עד התהום העמוקה ביותר האפשרית - ליגה ג’ ודוקא אז החל מסעה המופלא בו עלתה ארבע ליגות תוך חמש שנים. ברובו של המסע הזה נטלתי חלק פעיל כאוהד קולני, במשחקי בית וחוץ במקומות הנידחים ביותר (איכסל, כפר קאסם…). זוהר היה מביא את סט התופים שלו ויחד עם אבנר ואורי היינו נוסעים מאות קילומטרים לראות את הכוכבים הגדולים שלנו: עמי וזאנה, אנדי פלקון, אבי רוסטרובסקי, ליאור כגן, גיא סופר, ועוד. עם רוב השחקנים של אז זכיתי לשחק עוד בקבוצות הילדים של האגודה, מה שהפך את האהדה לדבר אינטימי, כמעט משפחתי.

למגרש ברח’ ההסתדרות קוראים היום “איצטדיון קרני”, החומות צבועות בירוק, 1800 כיסאות פלסטיק נאים מכסים את טריבנות הבטון הישנות ומשטח הדשא הוא מהמשובחים בארץ. אלא שהכתובת כבר לא על הקיר, רעננה כבר אינה דוהרת לליגה הארצית. הפועל רעננה תשחק העונה לראשונה בתולדותיה בליגת הכדורגל הישראלית הבכירה, ליגת העל. לפעמים, חלומות מתגשמים.

נ.ב

חבל רק שהפועל רעננה לא תוכל לארח העונה את משחקי הבית במגרשה שלה, אלא בכפר סבא.

4. *הפועל-רעננה* Member

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?fold...d=63897&lang=HE

חחחחחח כבר אמרתי שכל נושא הזרים ורעננה מצחיק....

אני לא מבין משהו אחד!
    מגיע שחקן ארגנטינאי עם טכניקה שלא רואים כל יום, לוחם אמיתי שבמשחק אחד חטף איזה 5 כדורים באזורים מסוכנים של היריב, בוחנים אותו כמעט חודש, ואז בסוף משחררים אותו כי נזכרו בן כמה הוא ושאין לו ניסיון?!
    מה זה?!?!?!

5. *הפועל-רעננה* Member

קצת על המשחק שהיה היום:

הקשר הקדמי תיירי ביוק היה מאוד חלש היום ובקושי זז.
    לצערי, הוא נראה מאוד קרוב לחתימה ועשו הרבה מאמצים להביאו - חבל...
    ארמנדו שיחק מחצית שניה, והוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא ברמה אחת מעל שאר השחקנים - שחקן מצוין.
    אני מאוד מקווה שאנשי רעננה יתחרטו ויעשו מאמצים להחתימו, למרות הקשיים הכספיים.
    אבי כנפו היה די חלש ברוב שלבי המשחק אבל בדקה אחת הוא בישל שני שערים וזה עשה את ההבדל.
    הרמה מצוינת מאגף ימין לראשו של סנטוס ועוד הכנסת כדור גאונית שהשאירה את שוקר לבדו מול השוער.

לירה היה לו רע והוחלף במחצית הראשונה עקב פציעה (זאת בנוסף לפציעתו של קופר בשבוע שעבר שתשבית אותו ל-3 שבועות).
    פור היה בינוני ועטיה היה חלש מאוד באגף ימין.
    רועי לוי גם נתן משחק לא טוב כששיחק במרכז הקישור.
    צמד הבלמים (טואף וסופר) היו מצוינים ללא אף טעות.
    דניאל ברק שחקן טוב עם יכולת שליטה בכדור טובה מאוד, למרות שנראה שהוא עוד צריך להתבגר במשחק שלו.
    פונטרמולי עשה עבודה שקטה וטובה בעמדת המגן השמאלי.
    ארבעת שחקני ההגנה המיועדים (לוי-סופר-טואף-פונטרמולי) נראים לא רע והבעיה היא בעיקר בחלק הקדמי.

סך הכל היה משחק מאוד בינוני, משחק תחילת עונה טיפוסי...
    יהיה בסדר!

ההרכב שהייתי רוצה לראות למשחקים הבאים:

-------------סנטוס-----------------

--כנפו----ארמנדו-----ברק/שוקר--

--------גונזלבש--פור--------------

--לוי--סופר--טואף--פונטרמולי--

-----------סמדג'ה-------------------

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/09
  6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי זה סטיב כהן ואיפה הוא שיחק לפני?

7. Gnus Avenue Member

סטיב כהן הוא קשר יהודי-צרפתי ששיחק בסלמנקה, בליגה השנייה בספרד. הוא יופי של שחקן, ובינואר האחרון הוא היה מועמד למ.ס אשדוד ולמכבי והפועל ת"א ואפילו לאספניול הספרדית, אבל בחר להישאר בסלמנקה. עכשיו ראיתי שהוא סיכם ברעננה. יופי של רכש.

8. La Curva Nord Member

הוא נכלל ב-11 השחקנים הטובים ביותר בליגה השנייה בספרד בעונה החולפת. ממה שאני מבין, הוא שחקן מצוין, הייתה כתבה בוואלה לפני כמה זמן בו חשבו להזמין אותו לנבחרת. מוזר שהוא הולך דווקא לרעננה ולא לקבוצה יותר גדולה, מגיע לו לשחק באחת הקבוצות הטובות בארץ.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאמרתם מוזר שהוא בכלל בארץ

10. *הפועל-רעננה* Member

לפי התגובות, נראה שמדובק בשחקן מצוין שישדרג את הקבוצה.
    בנושא אחר, שמרתי על זה בסוד עד היום (עד שהתפרסם בוואן), אבל שחקן ברמה מאוד גבוהה חתם ברעננה (ארמנדו לזאקנו).
    הוא באמת שחקן שישדרג את הקבוצה מבחינה טכנית.

מקווה שיגיע בקרוב חלוץ (חלוץ נבחרת סנגל זו בהחלט אופציה!) ולשחרר את ביוק (חלש מאוד...)

תקשיבו, הולכת להיות פה קבוצה בכלל לא רעה!!!

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/09
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת , אחד מ-11 השחקנים הטובים בליגה הספרדית השנייה כבר היה מוצא קבוצה בליגה הבכירה ולא מגיע לרעננה.
    חלוץ נבחרת סנגל? שמענו כבר על כל שחקני הנבחרות למיניהם שמגיעים לכאן, אני מתאר לעצמי שפעם אחת הוא זומן לסגל הרחב אבל לא יותר מזה.
    איפה השחקן שהביא יותר מ-1,000 שערים בחמש שנים האחרונות ובא להיבחן בהפועל חיפה.

הנתונים על אותם שחקנים מגיעים מסוכנים חרטטנים, אין צורך להאמין.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

אז הוא נשמע שחקן מצויין. אז חשבו לזמן אותו לנבחרת (מצד שני, גם עגלות כמו תמיר כהן בנבחרת). קודם כל שיראה מה הוא שווה בקבוצה קטנה ואם הוא ירשים בטוח אחת הגדולות תצרף אותו לשורותיה.
    אני ממש שונא את הטרנד הזה שכל שחקן שמביאים מחו"ל תמיד יועדף בהרכב כאילו החומר שחקנים שיש כאן זה ליגה הודית. יש פה המון שחקנים צעירים שאם היו מתאמנים כמו בקבוצה בפרמיירליג זה היה תורם גם לנבחרת וגם להצלחות של הכדורגל הישראלי באירופה במסגרת הקבוצות והם היו הופכים לשחקנים הרבה הרבה יותר טובים.

13. Gnus Avenue Member

זה אותו שחקן שויתר על חוזים באספניול וחטאפה כי הוא רצה להישאר בסלמנקה.הפרט הזה אומר משהו לגבי סדר העדיפויות שלו, למרות שמאוד מוזר לי, שמכבי והפועל רצו אותו והוא בחר דווקא ברעננה.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רעננה היו מתים ל"עגלה" כמו תמיר כהן.
    יותר מידי מזלזלים בו בפורום.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המוניטין של תמיר כהן ירד בגלל שקשטן וסיני החליטו לזמן אותו בעונה שעברה כאשר הוא לא שיחק אפילו משחק אחד עד אפריל, היכולת הרעה שלו בנבחרת הובילה אנשים לחשוב שהוא "עגלה".
    בקנה מידה ישראלי הוא תותח, אפשר לחשוב איזה קשרים אחוריים יש לנו בארץ.

ארשבין(כותבים אנדריי עם i בסוף דרך אגב)
    מאיפה אתה יודע את כל זה? אלא אם אתה כמובן אוהד גדול של הליגה השנייה בספרד(אני מניח שלא).
    בכל מקרה אני יחכה שדור אולי ישפוך אור על הדברים, אני עדיין לא מתרשם יותר מדי.