הפועל ר"ג 09/10 - נשארים בליגה אחרי 0:1 על כפר סבא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הפועל_23, ‏17/7/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

2. ENGLAND Member

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הפנים,הפיצוי לא כזה גדול וסתם חבל לראות איצטדיון כזה נהרס.

4. Ariel Member

רעידת אדמה

5. הפועל_23 Member

אלוהים ישמורררררר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/crybaby2.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/crybaby2.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/crybaby2.Xxx

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני מבין שהאצטדיון הזה בשבילכם זה כמו בית אבל תחזרו שניה למציאות, אנחנו עוד מעט ב2010, לא ייתכן שיהיו לנו בארץ מגרשים כגון המכתש.
    את האורווה בסוף העונה (אולי לפני) יהרסו והפתח תקוואיות ישחקו באצטדיון החדש, לגבי הקופסא ישנם עיקובים בבניית האצטדיון החדש והפעילות הופסקה עד להודעה חדשה.
    אנו חיים במדינה מפותחת, אז למה שיהיו לנו מספר אצטדיונים מיושנים ולא מודרניים? אני לא רואה דיבורים על בנייה של אצטדיון חדש ברמת גן או באיזור גבעתיים והמציאות המרה מבחינתם של אוהדי הפועל ר"ג היא העובדה שיצטרכו לארח את משחקי הבית שלהם באצטדיון וינטר, של היריבה השנואה הכח, זה המצב וזה מה יש, חלק רואים בזה כאסון - אני רואה בזה כצעד נכון, אני בטוח שאם הייתי אוהד הקבוצה הייתי חושב אחרת לגמרי, אך זוהי נקודת המבט שלי.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה יהיה בשביל מגרש חדש להפועל רמת גן - מבורך. אם לא חבל.

השאלה היא איפה? איפה יש ברמת גן מקום כזה

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/09
  8. הרצליה Member

:aaa021: :aaa021: :aaa021: .
    חלום שהתגשם.

בית קברות המגרש הזה!!!

9. Ariel Member

ישפצו את המגרש של השקמה/רמת חן הסמוך לוינטר, ואולי הקבוצות גם יתאחדו.

מצב הזוי לחלוטין יהיה לראות שני איצטדיוני ליגת על כשהאחד מרחק צעד מהשני.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל ר"ג מחתימה היום את עומר בוקסנבואים שמשוחרר ממכבי פ"ת.
    אני חושב שרכש כזה יכול רק להועיל לר"ג, היא צריכה שחקנים עם ניסיון ועם יכולת, ואני חושב שבוקסנבואים הוא כזה, יכול רק לעזור לרמת גן בקישור.
    הפועל ר"ג סוגרת סיבוב לא רע מבחינתה, 4 נקודות מהקו האדום זה סביר בהחלט, יש לר"ג קבוצה טובה לטעמי מעכו ורעננה ויחד עם החולשה של שאר קבוצות התחתית אני חושב שבר"ג יכולים להיות מעודדים בסך הכל.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה החתמה של רמת גן. כולנו זוכרים (במקרה שלי ושל יתר אוהדי באר שבע אנחנו מעדיפים לשכוח) את התרומה של בוקסנבואים לרמת גן בעבר, מדובר לדעתי בשידרוג רציני.

לדעתי המבחן האמיתי של רמת גן, בטח אחרי הצעד המצוין שעשו שם היום הוא להצליח להשאיר בקבוצה את סוארס שהוא לדעתי מהקשרים הטובים בישראל. הבנתי שיש לא מעט קבוצות שרוצות את סוארס והולכות להגיש הצעות לרמת גן בינואר, בוא נראה איך הם יתמודדו עם אותם הצעות והאם הם יסכימו לשחרר את המנוע של הקבוצה בינואר.

12. ENGLAND Member

כמה טוב שהוא חזר הביתה, היה דיבורים שהוא יחזור בתחילת השנה.

בוקסה אחרי גמר הגביע הוחתם על ידי יענקלה שחר אבל, זכה לדקות מועטות. עד עכשיו התנדנד בין קבוצות ועכשיו הוא חוזר להנהיג את קבוצת נעוריו.

עוד משהו בנוגע לחזרה של עומר , זה שהוא ההחתמה יחדיה שבאמת יכולה להחזיר את הקהל לוינטר.

בנוסף, לגבי סוארז ,כרטיס השחקן שלו שייך לרמת גן ויעשו עליו קצת כסף, היה ברור לכל האוהדים שויליאם ימכר השנה, אולי בינואר ואולי בסוף השנה, אבל השחקן המצטיין בשנתיים האחרונות, לא נראה שימכר בינואר בלי תחליף שיבוא.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל לא פרייארים,רואים שחקן טוב בליגה ולוקחים אותו ותמיד בזול יחסית,ממש כל הכבוד להם.

בקשר לרמת גן,השאלה איך בוקסה יגיע,בפתח תקווה העונה הוא היה גרוע ולפעמים לשחקנים קשה לצאת מזה,אני מקווה בשבילו ובשביל רמת גן שהוא ייכנס מהר לכושר בחזרה ויצליח ויחפה על הפציעה של בן לוז שסיימה לו את הקריירה.

14. Don Joan Roman Member

ההחתמה של בוקסנבויים לדעתי מסמלת את עזיבתו של סוארס בינואר או בתום העונה לאדומים מת"א, כנראה שיובל נעים רוצה להריץ את השחקן הזה ולבדוק האם גם היום הוא יכול לההנהיג את רעננה.

15. הרצליה Member

ה-קבוצה בשביל בוקסה, קצת מוזר שדווקא פרדי דוד החליט לשחרר אותו.