הפועל תל אביב בכדורסל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י King Kenny, ‏21/6/07.

1. King Kenny Member

הייתי עונה לכם בכיף אבל לא בדיון של הפועל. תפנו אותי לדיון של מכבי או דיון מתאים אחר (אני לא מצאתי) לכך ואסביר לכם בכיף.

הדיון של הפועל מיועד לענייני הפועל ולא לענייני מכבי.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/12
  2. Ice Cream חסה

ההסתדרות למשל לא ביקשה לפסול את בארי לייבוביץ' בגלל עבר מקצועי ובלה בלה בלה כמה דקות לפני הדרבי. רוצה לנחש מי זה היה? (תופתע לגלות שזה לא היה הדון...)

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אל תכנס לדברים שאין לך מושג בהם בבקשה ותכבד גם את הבקשה של תומר לא להכניס את מכבי לדיון של הפועל.

4. King Kenny Member

עידן, א' תודה. ב' יש דיון שבו נוכל לדון בנושא?

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יש קצת בעיה בעונת המלפפונים כי אנחנו לא נוהגים לפתוח דיון לקבוצות הבכירות מאחר ואין לנו קהילת כדורסל מספיק רחבה כאן, כך שבד"כ הדיונים הפעילים הם של ליגת לוטו (שבו אני מאוד אשמח אם תצטרפו גם אתם) ודיון היורוליג ששם בד"כ מדברים על מכבי באירופה או אוהדים של קבוצות אירופאיות אחרות. לגבי כל נושא של הליגה הישראלית (כולל הפועל ת"א אגב), אני אשמח אם זה ייעשה בדיון של ליגת לוטו כדי שגם אלו שלא אוהדי הפועל ייכנסו להגיב.תוך חודש-חודשיים ייפתחו הדיונים החדשים של הליגה ואירופה, בינתיים אפשר להגיב בקיימים.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אבירם זליקוביץ' עזב את הקבוצה וחתם בעירוני נהריה, קורי קאר לא ימשיך בעונה הבאה בהפועל. אני קצת מאוכזב מהעזיבות האלה, אני חושב שבעיקר קורי קאר היה מתאים לנו מאוד גם בעונה הבאה, אם לא קורי בפלייאוף אנחנו לא עולים. כל כך הרבה ניסיון, שקט, עידוד לשחקנים והוא גם מתאזרח. חבל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/12
  7. Ricky van Wolfswinkel Member

זליקוביץ' היה החלש ביותר מבין הישראלים הצעירים שלנו והסיכוי שהוא ירקב על הספסל בעונה הבאה גדול אז אנחנו לא זקוקים לו.
    אני חושב שקאר קיבל כבוד גדול מדי מארז שאישר לו את הראש בקיר והזריקות על השמירה. חוץ מזה שלא ברור כמה דקות הוא יכול לסחוב בגילו.

8. רעמים Member

הפועל חייבת להתחזק בשחקן ישראלי בכיר אחד לפחות
    ולהביא 2 זרים טובים מאוד על מנת לתת עונה טובה בליגת העל
    כי בינתיים הסגל של הפועל לא נראה מבטיח

9. LIVERPOOL87 Member

אל תצפה שזה מה שיקרה, הם גם הצהירו על מטרה להישאר בליגה, בעזרת הקהל שלהם אני בטוח שהם גם יצליחו בזה, אבל מבחינת סגל יתכן מאוד ולהפועל יהיה על הנייר את הסגל החלש ביותר בליגה.

10. Ricky van Wolfswinkel Member

הזר הריבעי הוא טורה מורי שהוא קומבו גארד בן 23.
    גם גל מקל ויוני ניר אמורים להצטרף לקבוצה.

אם שניהם יחתמו, יהיו לנו ארבע וחצי רכזים בסגל ועכשיו כשקאר כבר בכוחותנו והשחקן היחיד שעבר את ה-30 הוא מתן נאור, אנחנו חייבים עוד נסיון בסגל.

חמשייה אופטימלית כרגע לטעמי: מקל, סטיט, נאור, קלי ואלן.

האמת היא שאני מעדיף את יפתח בוכמן על יוני ניר הלולב ואני חושב שהוא מתבזבז בלאומית.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/12
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חברים, מאחר והפועל עלתה בשעה טובה לליגה הבכירה, כל נושאי ירוכזו בדיון הליגה יחד עם שאר הקבוצות. הדיון הזה ננעל.