הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אתה צריך להבין שהמועדון עבר הליך הקפאת הליכים.
    אין לי מושג מה הלך שם והכל נראה לי קצת שונה מאשר מה שהיה בנתניה אבל תאורטית ההליך היה אמור להיות דומה.
    בנתניה אני יודע שהכל החל מחדש.
    כל חוזים הישנים התבטלו וכל הטיפול בהם נשאר בידי המפרקת. מכבי נתניה תחת סגל החלה מחדש. מחדש זה אומר בלי אף שחקן חתום. גם דיא סבע וערן לוי שהיו קודם חתמו על חוזים חדשים.
    בהפועל היה סיפור קצת שונה- משום מה נתנו לרוכשים להחליט איזה חוזים הם מכבדים ואיזה לא.
    מיליון יורו על בן רייכרט נכון להיום- אף אחד לא ישלם. כנראה שגם לא רבע מזה. מצד שני אני מניח שמדובר על חוזה שמן של מעל 200 אלף דולר- ולא בטוח שאתה רוצה להשאיר שחקן כמו רייכרט בחוזה בסדר גודל כזה ועוד להתחייב לכמה שנים קדימה.
    לכן אני חושב שהעניין כאן היה הרבה יותר מורכב ואם זה היה קורה לקרויף- זו בהחלט היתה רשלנות- למרות שבגדול זה קורה לכולם שהם משקיעים כסף בשחקן, הוא לא משתלב\יורד ביכולת\מאמן חדש מגיע ולא מחזיק ממנו וכשהחוזה נגמר הוא עוזב כשחקן חופשי.
    קרה לכם ממש כעת עם עומרי בן הרוש.

2. סמואל אטו Member

באמת לא ברור מה יותר מצחיק בכל הנושא של בן רייכרט.
    ההעדפה שלו לשחק בקבוצת תחתית במקום בקבוצה שמתחרה על האליפות.
    העובדה שרכשו אותו במיליון יורו ואז שיחררו הודעה הזויה לתקשורת.
    זה שהוא היה חלק מהירידת ליגה של המועדון.
    השחרור שלו בחינם(!!!).

זו פארסה שרק משתבחת עם הזמן.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. בארסה-מכבי Member

שחקן בדיחה במועדון בדיחה

rivaldo אוהב/ת את זה.
  4. בארסה-מכבי Member

ובכלל מצחיקים אותי כל השחקנים שבאו להפועל בשנים האחרונות וחשבו שיש להם סיכוי לזכות באליפות,כאילו מה,הם לא עוקבים אחריי הכדורגל הישראלי ב30 השנים האחרונות?

5. Raulito Madridista

בן רייכרט עבר להפועל ת"א בעל כורחו, כחלק מעיסקת גילי ורמוט. כבר אז היה מסובך עבורו לחזור למכבי באותו קיץ. המעבר בהתחלה נכפה עליו ודווקא אותה חצי שנה כשקיבל בוז צורם מחצי משער 5 - הייתה הטובה ביותר שלו בהפועל. לאחר-מכן בן, שנאלץ אחרי הוראה מלמעלה במכבי לצלם את הסרטון המגוחך שלו - רצה לשחק. ואף-אחד לא חשב שהפועל תרד ללאומית תוך שנתיים. אם אפשר לתת לבן 'הנחה' ואליבי לעונה הקודמת, בגלל שלא היה לנו מאמן - מנדיונדו, והוא לא עשה את קדם העונה כמו שצריך - ההמשך היה עוד יותר גרוע. שחקן שרץ על המגרש ונלחם אבל משחק בטיפשות ובחוסר ספורטיביות ולא יודע למסור על 5 מטר קדימה. קל להבין את הבחירה שלו היום - זה ליגה לאומית או בלגיה.

בן רייכרט יהיה ללא ספק אחד הכשלונות הכי גדולים של הפועל ת"א(אלרואי כהן וליאור אסולין הם שמות גדולים שעולים לי בראש כרגע). אבל רק להזכיר לאוהד המתלהב פה של מכבי איפה הייתם לפני האיש העשיר מקנדה, הייתם מפסידים לנו בדרבי במנהרה. קח אוויר ושחרר

6. בארסה-מכבי Member

ראוליטו אני רואה שלמדת לגנוב דעת כמו חבריך טלקיסקי.גם אם תיקח את תשע העונות שלפניי שגולדהאר בא למכבי(משנת 2000 עד 20009)אז ב5 מתוך 9 העונות האלה סיימנו לפניכם בטבלה,שב2 מהעונות האלה כמעט ירדתם ליגה.אהה כן ודרך אגב גם לפניי האיש העשיר מקנדה היינו ונשארנו הקבוצה היחידה שלא ירדה ליגה מעולם,בניגוד למועדון אחר שיש לו כבר 2 ירידות ליגה ב28 השנים האחרונות.

amn אוהב/ת את זה.
  7. Drama2 הסמל מעל הכל

איך יעקב בוזגלו הגיב לשאלה האם הבן ישחק בהפועל. priceless

הבן=אלמוג.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

רק כמה נקודות להבהרה:
    1. החוזים של אלטמן וגוטליב "נמשכו" ולא בוטלו מפני שרצו למקסם את הרווח עליהם (ולא למכור בינואר בגרושים). לכן הכסף ממכירתם "אמור" (שם של דג בכל הנוגע לצה"ל ו/או הפועל) להיכנס לקופת המפרק.
    2. אחרי הפירוק, החוזה המטורף של רייכרט (סביבות ה150K אירו) כמובן בטל ומבוטל מבחינת ההנהלה החדשה - ביטוח לאומי שילם לו מכספנו כמגיע על פי חוק.
    הוא חתם על חוזה חדש (והיה עם זה בעיה למי שזוכר כי הציעו לו חוזה נמוך). עכשיו עם דודו דהאן, הזמן בהפועל ספור.
    3. את ה800K על רייכרט הפועל כמובן לא שילמו, אז מכבי ת"א הפכו לנושים בדומה להוצאה לפועל, ולקחו מהם מה שאפשר על חשבון ה800K אירו, להלן שגיב יחזקאל.

9. Raulito Madridista

למכביסט פה, אז בוא נכניס להשוואה את עונת הדאבל שלנו גם, 1999/000. מהדאבל של קשטן ועד לדאבל של גוטמן.
    היו לנו עוד גביעים והצלחות מטורפות באירופה כמו הרבע גמר נגד מילאן, משהו שגם בחלום אתה לא תראה. תעשה לי טובה.
    להגיד 'סיימנו מעליכם בטבלה' זה יותר מתאים לאוהד הפועל. נו ב-2005 נניח שתי הקבוצות היו פח והיו בתחתית, ואם אנחנו סיימנו מקום שמיני ואתם מקום שביעי אז 'ניצחתם'? גם בעונה פח כזו הגענו אגב לגמר גביע וטלקיסקי שולח לך ד"ש מהדרבי. לא מבין את מהות ההודעות שלך.

דיברתם פה על שגיב יחזקאל, הוא הוצע לבני-יהודה לפי מה שקראתי ב-'ישראל היום'.

אגב, ראיון מעניין עם אקסברד ב-'ידיעות תל-אביב'. טוען שהוא אוהד הפועל שרוף מגיל 6. כבר היה לנו סיפור כזה עם אבו-אביד ורייכרט שלא הצליחו מקצועית. יש לו ניסיון בליגה הזו ואני מקווה שיהיה בסדר ויש על מי לסמוך שיתן גולים. אגב, פרט טריוויה לאספנים - אם ישאלו אתכם איזה אחים שיחקו בהפועל ת"א אחד בכדורגל ואחד בכדורסל - אקסברד זו התשובה. אח שלו היה בסגל של הפועל ת"א כדורסל ב-2003/04 זו שפירקה את מכבי ב-25 הפרש.

10. Blanco 7 Member

@בארסה-מכבי

יש גם תכלית להודעות שלך או רק נסיון התססה מביך ?

11. Telkiyski Member

זכור לי שאקסברד אוהד הפועל עוד מהמפגש בחצי גמר הגביע נגד ביתר שמשון שלו ושל אדם מזרחי. הוא גם כבש באותו משחק.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אמור לראות 13 דקות ראיון רק כדי לקבל תשובה לשאלה הזו?

סיונרה ו-לירן אוהבים את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

החיקוי ליהונתן גפן ממש טוב ולא קשור לכלום, אחרי זה התייאשתי.

14. Butragueño מנהלים

דודו דהאן פשוט קוסם.

15. Raulito Madridista

רייכרט בשום עולם לא היה שווה מיליון יורו אבל הזוי שהפועל החתימה שחקן בכל-כך הרבה כסף ואחרי שנתיים כושלות הוא עוזב והפועל לא רואה מזה שקל. מאחל לרייכרט בהצלחה מכל הלב, תמיד רצה וניסה ונתן מעצמו. אם כולם היו רוצים כמוהו - הפועל לא הייתה יורדת. בעניין הכדורגל הוא איכזב, פשוטו כמשמעו ואני חושב שההרפתקאה הזו תהיה כישלון מוחץ כי רייכרט לא רק כדורגלן בעייתי אלא בכלל בחו"ל יש עוד מכשולים לעבור(מי יודע אם אין לו ארבייטמן כמו שלומי ארבייטמן).
    אגב ב-7 ימים של ראיון ארוך ומפורט עם מוטי איווניר שאומר שהוא כבר לא יכול לחכות שתתחיל העונה, מספר על טיפול פסיכולוגי אחרי הפיטורים ממכבי ואומר שכבר חשב לפרוש מאימון והוא יודע שהפועל היא הצ'אנס האחרון שלו כנראה.

מצב נושא:
הנושא נעול.