הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

זה כמו שעוד יגידו לי שבונים על רמי דואני.
    ועל עוד איזה וולה בדרבי.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.לא ברור לי מה הקשר של העניין לדיון חוץ מניסיון כושל לעקוץ.
    2.כמובן שאין שום בעיה לתרום כדי להציל את מועדון הכדורגל שאתה אוהד וזה גם לא סותר בשום צורה תשלומים לעובדי מחלקת הנוער או אנערף, שאגב אם אתה כל כך חרד למצבם הכלכלי אף אחד לא מנע ממך לארגן תרומה לכבודם.

באותה מידה אתה יכול לבקר את מי שתורם כסף להפועל תל אביב כדורסל כי הוא יכל לתרום את הכסף הזה לארגון למען ילדים חולי סרטן. זו בערך אותה רמת רלוונטיות.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

1. דעתך (הלא מוצלחת)
    2. יש לי קבוצה שאני אוהד, תודה, שם אני דואג לעובדים
    3. גנבת דעה יפה מאוד הגובלת בדמגוגיה

לא צריך להשתמש בכאלו דוגמאות קריטיות רק בשביל להצדיק את עצמך, זה ההבדל בין מועדון הפועלים לבין מכבי נתניה, אחד אמור לייצג את העובדים ושלח אותם לביטוח לאומי, בשני היה בן אדם שדאג לעובדים ולא למדושני העונג.
    אם היה לי כוח, הייתי מעלה מחיפוש הפורום את הליקוקים שלכם לגיא לוזון אבל באמת שרמת העניין בכם היא: אפס.

נ.ב
    זה דיון על כדורגל לא על כדורסל, שם המצב שונה

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהודעה אחת אתה מבקר את האוהדים שהם לא תורמים לעובדים שלא שילמו להם משכורות והודעה אחרי זה אתה מדבר על המועדון ששולח אותם לביטוח לאומי. ואני דמגוג.

וכמובן שאנחנו כל כך לא מעניינים אותך שזרקת עוד עקיצה רנדומלית וחלשה על גיא לוזון. אשכרה עלוב.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  5. HapoelRG Member

אבו אל היג'א ועבאדי פרחאת (שחקן מצוין) כנראה לא יהיו שם כי הפועל החתימה היום את טל בנש ל3 שנים.
    הכי אהבתי זה שהחתימו את גיא בדש ל5 שנים, הנהלה, שלא יודעת מה יהיה עם הקבוצה ועם עצמם, שלפני כמה דקות רבה עם האפסנאי המבוגר שלה על כמה שקלים, ואתמול פירסמה לאוהדים מחירי מנויים הזוים.
    על פי הפרסומים שניהם נרכשו.

6. Telkiyski Member

ההחתמה של בדש הזה לא ברורה בכלל.
    אולי הם חושבים שיעשו עליו כמה שקלים.

טל בנש שווה משהו?

7. Drama2 הסמל מעל הכל

לא יודע עד כמה ראו את אל היג'א בעונה האחרונה אבל הוא פשוט יותר מידי גדול (פיזית)
    מגן בינוני עם רגל של בועט בעיטות פוטבול.

גיא בדש שחקן מעניין, רגל שמאל טובה אבל הוא קיצוני ימני שאוהב למשוך למרכז (בדומה לשחקן היחידי ששווה משהו בהפועל, ברשצקי). ככה שמביאים שחקן זהה לשחקן הכי טוב בהפועל.
    מה שגם חשוב אצל גיא בדש, הוא שחקן שצריך לפתוח, ולרוב הוא מאבד את זה עוד לפני דקה 70.
    להחתים אותו ל5 שנים ? נראה לי מיותר, חבל שלא למדו ממקרה שקל/גומברג. איפה בדש/שקל ישתלבו בליגת העל ? לא רואה את זה קורה.

אם רכשו אותם בכסף זו טעות, לא הייתי משקיע כסף לא על בנש ולא על בדש, למרות שבנש עד כמה שזכור לי זה שחקן שהעלות שלו היא מתחת ל50K שקל.

לגבי בנש-
    עם רמת המגנים הימניים בליגת העל, טל בנש הוא מגן ימני לגיטימי.

8. Blanco 7 Member

טל בנש מגן ימני סביר לליגת העל. סך הכל החתמה טובה, יכול להיות שאם יציג יכולת טובה הוא יישאר גם לעונה בליגת העל במידה ונעלה. מאמין שהוא יהיה המגן הימני הפותח ואחד מתוך אבו אל היג'א/עבאדי פרחאת יהיה המגן המחליף.
    את גיא בדש אני לא מכיר ולא שמעתי עליו עד אתמול. הבעלים ממלאים את הסגל ביותר מדי קשרים - גרץ, שקל, פדרו, טקיאר, נחמיאס, בדש, לקס ורמזי (ככל הנראה) - אבל מה קורה עם חלוצים. המועמדות של החלוץ מונצואלה למיטב הבנתי ירדה מהפרק ועדיין מחפשים חלוץ זר.

אגב, בעלי הפועל כפר סבא עוזב, שני שחקנים נוחתים בהפועל תל אביב, בפעם הקודם זה נגמר ככה :

http://img.mako.co.il/2010/05/15/gg932328.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/17
  9. Telkiyski Member

פורסמו מחירי המנויים. הייתי בטוח שהם עושים איזה טריק כדי שאחרי מחאה המחיר יירד ל650 אבל אפילו גם זה לא.
    750 שקל מנוי לליגה הלאומית. אין מילים
    https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19366288_10154400310351076_4035456158547063902_n.Xxx?oh=8e73ed8b99a1bf2223bfd39a17a0bbdb&oe=59D5D928

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  10. Blanco 7 Member

יקר מאוד ומעורר עצבים. לפי מה שפורסם במידה ויירכשו 5,500 מנויים יהיה החזר של עשרה אחוזים לרוכשי מנוי מבוגר.

11. Raulito Madridista

הם עוד חייבים לנו איזה 80 שקל 'מס איתי שכטר' כשהם חיכו להזדמנות הראשונה למכור אותו בינואר 2014, עונת הראמון מה שנקרא. אחרי עשר שנים כנראה שהשנה זו תהיה שנת הפסקה עם המנוי של הפועל ת"א, וזה ממש לא קשור לליגה הלאומית, יש גבול. הם לא יעשו קופה על הפרצוף שלי(חבר עמותה וכל השיט הזה כבר הרבה שנים וגם לאמא שלי יש כרטיס). אגב, גם כל ההסתכלות שלהם על החובות לאופ"א - "יכול להיות שיורידו אותנו ליגה" - זה ממש לא נראה לי. זו ה-עונה שהפועל צריכה להתחבר מחדש לקהל. מעניין אותי לשמוע מהאוהדים של מכבי נתניה כמה עלה מנוי לקבוצה שלהם אשתקד ואסור לשכוח שאין בלומפילד. פ"ת אמנם זה לא נתניה מבחינת מרחק אבל אנחנו לא משחקים בתל-אביב.

12. Ajax Amsterdam Member

הם השתגעו לגמרי, אני זוכר שמנוי ילד בוסרמיל שהיינו בלאומית עלה 160 שקל

13. Civil Anti Madridista

כנראה שהמערכת עדיין לא השלימה עם העובדה שהם ישחקו בליגה השנייה.

14. oFiRzZz Member

מה זאת אומרת למה 750? מי נראה לכם משלם לדגני 250 אלף דולר לעונה?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

15. Telkiyski Member

גם ביום א' במפגש בדברי הפתיחה נאמר ש"התקציב יהיה 15 מליון שח, הגבוה בתולדות הלאומית".
    וואו. מה אני ריאל או איזה מיצי? אני אמרתי לכם לעשות 15 מליון תקציב?
    תעשו מבחינתי 10. ממש נורא מרגש אותי הפי 4 תקציב משאר הלאומית ומאוד חוץ.
    אחכ לוקחים מהאוהדים 750 שקל על נשר וחדרה.

בנושא אחר, ידין נשאר.

מצב נושא:
הנושא נעול.