הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תלוי מאוד בתשתית שהפועל ת"א תצליח לייצר לקראת ליגת העל. גם בהקשר של מכבי נתניה, אני חושב שלהגדיר את העונה החולפת כהצלחה ענקית, בשלב הזה, היא טעות. עליית הליגה יכלה להיות גם מהמקום השני בגלל יחס שערים עדיף - השורה התחתונה היא אותה שורה תחתונה, קרי עליית ליגה. לדעתי, מה שבעיקר יקבע זה כמה שחקנים שהיו עם הקבוצה בליגה הלאומית הצליחו להיות משמעותיים גם בליגת העל.
    רוצה להגיד, אם הפועל ת"א תצליח לבנות כמה שחקנים שיוכלו להמשיך גם בליגת העל, זה יהיה שווה לה יותר מלהעביר סתם עוד עונה בינונית בליגת העל.

ואני חושב שזכייה בגביע המדינה תהפוך באופן מיידי להצלחה גדולה, כי זכייה בגביע המדינה זהו הישג שגם אלופת מדינה מכהנת יכולה להתגאות ולשמוח בו.

2. עידן444 Member

יהיה מעניין לראות איך הפאזל של הפועל ת״א יתחבר והאם הוא יזדקק לזמן הסתגלות עד שהוא יתחיל לדרוס.
    השאלה היא מה יהיה יותר חזק- האימה שתטיל הפועל ת״א על הליגה או השוק של השחקנים שלה.
    הליגה הלאומית היא לא פיקניק אבל כיוון שיש שם גם שחקנים שמכירים והצליחו בליגה השניה יכולה לעזור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. abcd Member

יש קבוצה אחת בלאומית, להוציא את הפועל, שמכוונת לעלייה?

4. Blanco 7 Member

הפועל פתח תקווה, הפועל רמת גן ואולי גם הפועל ראשון לציון.

5. Raulito Madridista

הפועל כן צריכה למלא את הסגל אבל הסגל לא חייב להיות מושלם ב-30 ביוני כשהתלמידים יוצאים לחופש הגדול. נניח היה אפשר להתברבר עוד קצת עם פושה ולא למהר להחתים חלוץ שכבש 20 גולים כל הקריירה ואולי אני לארג' לגביו. אני קצת פחות פסימי בעיקר משום שאיווניר על הקווים ואני לא יודע אם זה טוב או רע. ברמת הסגל הקיים - ידין(עדיין), ברשצקי, אקסברד ואני מקווה שגם פדרו גלבאן - הם אלה שאני מסמן כפלוס יחסי בליגה הזו. קראתי שדגני יישאר גם כן אם לא ימצא קבוצה בחו"ל.

ואפשר להמשיך במשחק הכיף עלינו - השחקנים הכושלים שעברו בהפועל ת"א, והפעם הישראלים:

http://images.wcdn.co.il/1245214-18.Xxx?crop=w300

1. אלרואי כהן. פרש מכדורגל לא מזמן אחרי שלא מצא את עצמו וזה אומר הכל. 'רכש שובר שיוויון' של אלי טביב שיעזור לזכות באליפות - עאלק.
    2. ליאור אסולין. מי יודע מה היה קורה אם לא היה מחמיץ שם בלי סוף נגד בית"ר. כבש המון בכל מקום חוץ מאצלינו.
    3. ראובן עובד. עצם זה שבנו עליו כחלק למשהו זה בדיחה עצובה לדעתי. עובד היה שמנמן וכמובן שלא הסתדר עם גוטמן, דריבל זה לא מספיק.
    4. ישראל זגורי. איך לא בוזגלו, איך? עונת הבכורה עוד השאירה טעם של עוד, אבל אחר-כך, אוי ואבוי. לא לקח אחריות אחרי שגילי עזב.
    5. בן רייכרט. מיליון יורו בייבי, רכש שייזכר תמיד לדיראון. מלחמה זה לא מספיק, בן, לא תמיד, חבל מאוד.
    כמובן שאני מתייחס כאן לרמת ציפיות, לא חוכמה לכתוב את כל האפסים שלא היה להם מקום גם בלגיה הלאומית.

6. Raulito Madridista

מכירת המנויים לעונה הבאה יצאה לדרך הצהריים. 300 אוהדים קנו תוך שעה. "מרגש לראות את ההתגייסות של הקהל שממשיך לתמוך בקבוצה ומראה את העוצמה שלו", אמר אחד מהבעלים של המועדון איציק ניסנוב והוסיף: "זה לא מובן מאליו. ברור לכולם שאנחנו מוכרחים את האוהדים שלנו איתנו בשביל לחזור בסוף העונה אל ליגת העל". ביום שלישי בערב יתקיים אימון הפתיחה בשעה 18:30.

הסתובבתי בים לא מזמן ופתאום צפיתי ב-'לא שכחתי את כל מה שאיתך עברתי', הוידאו המרגש שם בכניסה למגרש. וואלה מתגעגע. התקשרו לנסות לשכנע אותי לעשות מנוי כמה חברים, אני בהתלבטות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/17
  7. Telkiyski Member

באמת נורא מרגש שמזיינים את הקהל הזה עוד ועוד והוא אפילו לא עושה חרם מנויים.

8. G.B7 ירוק עולה

אני חושב שחרם מנויים זה הדבר הכי טיפשי שמי שקורא לעצמו אוהד יכול לעשות
    אם רוצים להביע מחאה אפשר לעשות את זה בדרכים אחרות.
    הנושא הזה עלה גם בחיפה, אני פשוט לא מקבל את זה.

amn אוהב/ת את זה.
  9. Telkiyski Member

על מה יש לכם בחיפה לעשות חרם מנויים?

אגב עכשיו היה גם סיפור חדש עם המנויים בהפועל, לא היו מנוי סטודנט.
    אני לא מתכוון "להחרים" אבל וואלה זה מעצבן שלוקחים לי על מנוי יותר מכל קבוצה בליגת העל חוץ מב"ש ומכבי.

העיקר בכנס אוהדים הם התרברבו איך "התקציב יהיה הגבוה בתולדות הלאומית, 15 מליון שח". כאילו מישהו ביקש מהם לעשות תקציב כזה.

זה פחות קריטי היותר או פחות 150-200 שקל האלה, הרי גם ככה סביר להניח שישחתו אותנו במחירים במשחקי החוץ, אבל זה מעיד על זלזול בקהל. לדעתי לפחות.

שיהיה.

10. Raulito Madridista

הצרות של מכבי חיפה הן 'צרות של עשירים' בהשוואה להפועל ת"א. מכבי חיפה תקועה בבינוניות שלה כבר כמה שנים, זה נכון, אבל עושים מהלכים מסוימים כדי להצליח. הפועל זו לא רק חרפה מקצועית, ירידת ליגה מביכה ומחיר כאילו אנחנו נראה שבוע אחרי שבוע את חיפה-מכבי-באר-שבע-בית"ר - אלא גם זלזול באוהדים מכל הבחינות האחרות. אי תשלום החובות לגרמנים מה שעלול לגרור ירידת ליגה, השקרים מבפנים ועוד ועוד. אני סטודנט שנה ב' כך שתהיה לי הנחה אבל נראה לי עדיין הזוי לשלם מעל 600 שקל.
    [באינסטגרם של הפועל יש הודעה רשמית ששונה קצת ממה שכתוב ב-One, כתוב שמחיר סטודנט יהיה זהה למחיר של ילד\אישה\חייל\אישה]

http://images.one.co.il/images/one/450_250/gg1298525.Xxx

ובשורה אחרת קצת יותר משמחת: מתן נאור קפטן קבוצת הכדורסל שנפרד מהמועדון השבוע - קיבל מנוי לכל החיים, מקפטן קבוצת הכדורגל, אביחי ידין

מצב נושא:
הנושא נעול.