הפועל תל אביב 2017/18: למרות היכולת, בורחים לליגה הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אני מתגעגע ממש להנהלה שהייתה לנו עם מושיק תאומים, רפי עגיב ועוד, מסוף שנות ה-90 ועד תחילת שנות ה-2000, עד הקפאת שער הדולר המקוללת ההיא. גם מוני הראל למען האמת היה בסדר עד הסיפור עם שביט. הניסנובים הצילו את הפועל מקריסה אבל הם עשו מאז כמעט את כל הטעויות האפשריות והם בעיקר מספרים לנו סיפורים. יש תקציב של 30 מיליון? זה אחלה לשמור על צניעות, לא לקפוץ מעל הפופיק ואולי זה יקל על מכירה של המועדון בעתיד, אבל לא הגיוני שהם לא מצליחים להחתים אף אחד. הם יכולים להגיע לרפואה - אין כסף לכולם, תחליט: ראדי או דמארי, זה כן בסדר, אבל עושה רושם שמתעלמים ממנו.

2. Raulito Madridista

קצת עדכונים - מתוך 'ספורט5':
    - קובי רפואה מחפש קשר מרכזי.
    - מהראן ראדי כנראה לא מגיע.
    - אופטימיות לגבי צירופם של עומר דמארי ושם חדש שעלה לאחרונה - אחמד עאבד.
    - בעוד שבוע הפועל תמריא למחנה האימונים ותקווה לקדם את בניית הסגל עד אז.

הפועל לחלוטין צריכה קשר מרכזי עם כל הכבוד לניר לקס, אני גם לא חושב שז'ארוז'יניו שהיה בכותרות - הוא מנהל משחק, אלא שחקן שמצטרף מגל שני. מהראן ראדי ירד מהפרק וחבל. על דמארי נמאס לי לדבר כבר, מרגיש שהיינו בסרט הזה. לגבי עאבד - מהאוברייטדים הגדולים, לא מוצא בו הרבה אבל חסרה להפועל מהירות, זה כן. אולי ישבור את הנאחס עם שחקני ק"ש - הרכש הגרוע בהיסטוריה שלנו, הפלופ אלרואי כהן, וגם גרזיצ'יץ' ודני עמוס.

3. Raulito Madridista

http://www.htafc.co.il/wp-content/uploads/2018/07/web-master-news-1.Xxx

אדי גוטליב בראיון לאתר הרישמי בו הוא לא באמת אומר הרבה מעבר לכך שהוא מתנצל על מה שקרה(לא נכנס לפרטים), שמח להיות בהפועל שזו העונה הרביעית שלו כבר - ומצפה לעונה החדשה.

- שני הגרוש שלי לסוגיה: כל השחקנים בהפועל עמדו בפני מצבים לא קלים בשנתיים האחרונות. לא מת עליו וזה היה בסדר לשרוק לו בוז נקודתית אבל הוא טעה וממשיכים הלאה. בתמונת המצב של הפועל ת"א הנוכחית - הבינונית - גוטליב שחקן טוב ועזר לנו להעפיל לליגת העל.
    - רוצה לשמוע עוד שמות של שחקני רכש מעבר לדמארי וז'אורז'יניו. אחמד עאבד נראה לי אוברייטד רציני, שחקן של מהירות, עוד בינוני שחיפש את עצמו בחו"ל ולא הצליח ועכשיו חוזר ארצה עם טייטל 'הליגיונר', מקווה שהפועל לא משתוללת בשכר שלו, סקפטי לגביו.
    - לא משוכנע ש-דמארי>ראדי, באמת שלא, וכנראה שבמסגרת התקציב הפועל הייתה צריכה לקבל החלטות. ברור שיש את מימד הגיל אבל אי-אפשר להסתכל רחוק, בטח לא מבחינת הפועל. אני מסתכל לשנה אחת קדימה. ראדי בכושר משחק מעולה, הוא מנהיג, הוא קלף במצבים הנייחים ואין לנו כלום באמצע, ואומר את זה מישהו שמאוד אוהב את דמארי.

4. Telkiyski Member

אחמד עאבד חתם.

עכשיו שיביאו את דמארי, עוד קשר התקפי ובלם.

5. yakov_y YNWA

שוער, בלם וקשר מרכזי בדחיפות, יש מקום ל-3 זרים.

מרכז השדה אפור מאוד, מי הפליימקר ? לקס ונחמיאס שבחיים לא יימסרו מסירת מפתח ויילכו על המסירה הקצרה ?!
    לבקוביץ׳ וינקו בשער, ינקו יפשל, יפסיד נקודות, ייקבל צ׳אנס נוסף ויפשל, אחר כך התור של לבקוביץ׳, עד שיבינו שיש בעיה בשער ייחטפו תבוסה או שתיים כואבת.
    לא מרחם על אוהדי הפועל, לעלות לדרבי עם שוערים כאלה, פחד, עד היום אני זוכר לאריק ינקו את הרביעייה שחטף מבית״ר, חורים בידיים היו לו, בכלל כל השוערים שגדלו בהפועל ת״א (קליימן, ינקו) הם שוערים עם יח״צ ונשמעים כאילו הפסידו כאן שוער עתיד, לפחות עם דודי אלון הבינו את הבלוף מהר, זה בלם לא שוער, הופעה שמביישת כל שוער הייתה לו נגד הפועל פ״ת.

6. Raulito Madridista

http://www.htafc.co.il/wp-content/uploads/2018/07/web-master-news-2.Xxx

אורי אוזן יהיה מאמן הנוער של הפועל ת"א. אמר לאחר החתימה: "אני שמח להצטרף למועדון ורואה בתפקיד החדש אתגר גדול. באופן אישי, אני מאוד אוהב לאמן נוער ולקדם את הדור הצעיר מבחינה מקצועית וערכית. מקווה ומאמין שתהיה לנו עונה טובה ומוצלחת".

הנוער של הפועל מאוד בעייתי כבר זמן רב ואני לא חושב שזה עניין של כסף, כבירי עשה המון שטויות אבל ביצע שם מהפכה, יש חדר כושר מפואר ותנאים מעולים כידוע לי. הנוער תמיד נמצא בתחתית ואין שחקנים מספיק טובים שעולים לקבוצה הבוגרת. אני מאוד מקווה שאורי אוזן יעשה סדר ואם אני לא טועה הוא אימן בהצלחה גדולה את הנוער של מכבי פ"ת. תמיד נמצאת השאלה של פרשן לעומת מאמן והגבול הגדול ביניהם. נראה לי מינוי ראוי.

בנושא אחר, קראתי ב-One שהפערים בין דמארי לקבוצתו הנוכחית עומדים רק על מאה אלף יורו ובהפועל משוכנעים שיצטרף, האמת שלראשונה בסוגיה הזו אני קצת יותר אופטימי. זה יהיה מרגש לראות אותו חוזר לאדום, וכן, אני יודע שאנחנו נקבל אולי 50% מהשחקן המדהים ההוא. מקווה שהחיבור המחודש יעיר את שני הצדדים.

7. Mahranlala Member

???? ??????? ?????????? ??? ?????? ?"?
    הבלם אדבינאס גירדבאיניס (יהיה קשה לקלוט את השם) בדרך אלינו לפי one.
    לפי מה שאני מבין לא היה שחקן הרכב קבוע בשום מקום אלא שיחק פה ושם בפולין ובליגה השנייה בספרד.
    כנראה שהבאתו אומרת שדגני ישחק כמגן, או שרפואה רוצה 3 בלמים?

8. Raulito Madridista

איזה פרומו מסתורי עשו בהפועל עם חתימתו של אחמד עאבד, הוא סתם בינתיים 'הקורבן' שלי להתנהלות של המועדון שעושה רושם ששוב הולך על כמות ולא על איכות, וחבל, הייתי במתח והתפללתי שהנה דמארי חתם והפועל עשתה מהלך חד בלי רעש וצלצולים. אחמד עאבד שחקן שיעבוד קשה ויוסיף מהירות וזה ברור שגלאקטיקוס לא יהיו כאן, ועדיין - לא יודע עד כמה הוא טוב בהרבה ממה שיש לנו, היה אוברייטד בק"ש גם והפועל זה לחץ אחר גם אם המועדון בפרופורציות. כמובן שגם הוא אומר את מה שצריך להגיד בראיון, עזבו את ה-'לא יכול לחכות למפגש עם הקהל', אתם יודעים למה, אהבתי את ה-'נחזיר את המועדון לימים הגדולים'. הנה מצאנו את תואם ערן זהבי, יש לנו שחקן של 40 גולים בעונה :)

9. Raulito Madridista

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700,t_18/1/6/1/2/1612284-46.Xxx

בכלי התקשורת כותבים פה אחד שעומר דמארי הגיע להבנות עם לייפציג וזה בישורת האחרונה. בהפועל הציעו לשחקן חוזה לשלוש עונות ולפי הדיווחים אף את סרט הקפטן, ואופטימיים שהעניין ייסגר במהרה והוא יטוס עם הקבוצה למחנה האימונים בראשון. האם יגיע הקאמבק שכל אוהד אדום חולם עליו מאז קיץ 2014?

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה בשבילו שיצליח לשחזר 50 אחוז מאותה יכולת שהייתה לו אז.

11. וסרמיליה Member

לי זה מרגיש דז'ה וו קצת .
    בואו נשתמש בכסף שאין לנו על שחקנים שפעם היו כוכבים אצלנו לא מרגיש לכם מסוכן ?

12. Raulito Madridista

לפי דעתי - לחלוטין לא. מילא רפואה שפימפם להביא את ראדי וז'אורז'יניו מתחילת הקיץ, היה מקבל את אלה בנוסף לדמארי(היו גם דיבורים על זרים שמאוד הרשימו אותו אך היו יקרים עבור המועדון) והיינו רואים כבר שלושה שחקנים עם שכר של 200 אלף יורו-פלוס - הייתי אומר 'וואלה, משהו מסוכן קורה'. אבל כשמדובר בשחקן אחד שהקהל מאוד מחובר אליו רגשית - זה אחרת, מה גם שהפועל אמורה לקבל אותו בחינם וזה שונה לחלוטין מעיסקאות עבר. הפועל בינתיים מחתימה בעיקר שחקנים חופשיים.

13. Mahranlala Member

https://scontent.ftlv5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37032650_1777560205673590_8717069936108765184_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=4a734d697daf8de63d1e6fc5bbb61320&oe=5BD78016
    הבלם הליטאי שאין לי מושג איך לבטא את השם שלו - חתם.
    עומר דמארי כנראה בדרך.

14. Raulito Madridista

"היתה תקופה כזו שהאושר בא בזעם,
    צחקנו מהכל, שרפנו את מה שבא ליד,
    לא נשאר לנו אלא לחבק את הצער,
    להגיד "אתמול היה טוב ויהיה גם מחר".
    אתמול היה טוב, אתמול היה טוב,
    אתמול היה טוב, ויהיה גם מחר.."

בלומפילד להעביר הילוך, לחמם את הגרון, להתחבק..

http://www.htafc.co.il/wp-content/uploads/2018/07/IMG-20180713-WA00051.Xxx

עומר דמארי עולה! חתם גם חתם, לשנתיים, יש הודיה רשמית באתר. מס'16 שמור לך! ה-Welcome שהכי רציתי לראות! איזה זכרונות. הנה טיפה של רגש בקבוצה הזו. אמנם דמארי לא מגיבורי הדאבל אבל הוא נכנס ללב והוא מהגדולים שראיתי בחולצה האדומה. מקווה שהקאמבק לא יסתיים "בדמעות" כמו עם ורמוט ושכטר.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

איזה מלך. גם אם הוא יהיה סתם אפס אני אוהב אותו.

hbs7 ו-Mahranlala אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.