הפועל תל אביב 2021/22: עם הפנים לצמרת, חושבים התקפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם יכולים לנסות והניסנובים גם מסוגלים להסכים, אני פשוט חושב שכדורגלנים ישראלים צעירים בימינו כבר לא מספיק תמימים כדי לכבול את עצמם לליגה שלנו בשנים הכי קריטיות.

אין שום סיבה שליידנר לא ישיג כבר הקיץ הצעה מחו"ל.

2. alexshw Member

יש. הוא לא טוב מספיק עדיין. אין לו מושג בהגנה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסטיגמה לגביו לגבי ההגנה הרבה יותר חזקה מהמציאות, אל תיפול בזה. אין ספק שיש לו חולשה הגנתית אבל הגזימו עם זה לגמרי והוא השתפר מאוד באספקט הזה בשנה האחרונה.

4. קשר שמאלי Member

איזה מועדונים בחו''ל יציעו עליו הקיץ מיליון וחצי יורו צפונה? זה או שהוא יעבור למכבי תל אביב או שהוא ישאר בהפועל תל אביב.

אתה אומר ''אל תיפול בזה'', ואתה בעצמך נופל להייפ. עם כל הכבוד לכישרון של הבחור, הוא רחוק מאוד כרגע מלהיות שחקן לגיטימי בליגה רצינית באירופה

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה אתה מגדיר ליגה לגיטימית באירופה, אבל גם בלגיה והולנד ואוסטריה אלו ליגות והוא בהחלט ברמה. וגם לא אפול מהכיסא אם בסוף יעבור לאחת מהקבוצות באיטליה שמקושר אליהן.

מוכן להתערב על כל סכום שאם הוא עובר הקיץ זה לא למכבי.

6. Raulito Madridista

אז היום נערך אימון הפתיחה של הפועל תל אביב לעונת 2022/23, העונה המרגשת, עונת המאה של המועדון - הבנתם את הציניות:

- עבדכם הנאמן כבר חידש מנוי מיד כשהאולטראס הודיע על סיום החרם. לא כי אני מצפה שיהיה משהו, כי אני כן אסחוב את עצמי לדרבי\חיפה\בית"ר\הפועל באר שבע ואולי לכמה מחזורים בפתיחה.
    - שאלה שרצה בקבוצת האוהדים: 'את מי צריך להרים על הכתפיים'? אז היו כל מיני תשובות יפות, אולי החבר'ה הצעירים שעשו הישג. אני כתבתי: "את סלים טועמה שעדיין במערכת, כאילו אנחנו בשנת 2000".
    - סינטיהו סלליך קרוב-קרוב מה שנקרא, לדעתי זה רכש קצת מיותר, יש לנו את עידן ורד על תקן המחליף הלא מועיל. יש שחקנים צעירים מוכשרים ועדיף לזרוק אותם למערכה.
    - כולם יודעים שנסיים את הקיץ עם חלוץ פחות טוב מאוז'בולט כמובן, ללא דורון ליידנר וכן הלאה. אבל אם אושר דוידה יימכר זו בושה וחרפה. כי עכשיו זה יהיה ממש בכוח. אין עליו הצעות אחרי חודשיים של אנטי כדורגל.

7. Raulito Madridista

שאלה שעלתה בקבוצת האוהדים של הפועל תל אביב בפייסבוק: כמה פעמים אוז'בולט חתם בקבוצה? והתשובות נעו בין 'כל יום הודיעו על חתימה' לבין 'לא חתם וגם לא יחתום'.

הנה בהמשך לפרסום בספורט5 בלילה - בהפועל הודיעו כי ירדו מאוז'בולט: "הוא לא יעשה מאיתנו צחוק" - במועדון טוענים ששינה את דרישותיו שוב ושוב על אף שהסכימו לתת לו חוזה של 200 אלף יורו.

הוא היה המועמד הבכיר במשך איזה חודש, שחקן שנותן עשרה שערים בעונה גם בלי פנדלים. אני לא מבין באיזה עולם הם חיים ומילא שהם משתינים על הקהל בקשת אבל מידי פעם שיעצרו ויילכו לשירותים. לא שאני מופתע, אבל חבל. הם מציגים סטנדרט חדש - הפועל לא יכולה לרכוש שחקן כדורגל. אפשר שהשכר יתבסס קצת יותר על בונוסים כמו פלייאוף עליון, זכייה בגביע, מספר שערים וכן הלאה. שיילכו קיבינימאט.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יהיה פספוס אם לא יביאו אותו בסוף. הוא תוספת כח רצינית לכול קבוצה בליגת העל.

9. Raulito Madridista

https://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/4/size624x514/1207634.Xxx

רציתי לפרסם את התמונה של אושרת עיני שחתמה בהפועל תל אביב ולהגיד שמצאנו את ה-'9' שלנו לעונה הבאה במקום אוז'בולט, אבל נתקלתי במשהו קצת יותר משמח מזה או מ-16 שחקנים שייצא למחנה האימונים (אני בלם בעברי ויכול לשחק גם כמגן ימני אם צריכים אגב). הנה זה:

״התחלתי לסקר את הפועל תל אביב לפני שנתיים, ולא הייתה לי זיקה למועדון. הרבה פעמים כשאני מגיע לבלומפילד אני עומד ומסתכל על האלפים שבאים, משפחות וכולם באדום…אתה אומר לעצמך שזה לא טבעי, אתה רוצה לשאול אותם ׳מה אתם עושים פה?!׳ מה יש בהפועל תל אביב בשנים האחרונות שמושך אותם לבוא?! הם הפכו לקהילה. אי אפשר להזיז אותם. אם אני רוכש שמחפש קבוצה - הפועל תל אביב זה המועדון הראשון שהייתי רוצה לקנות בישראל כיום״ —אופיר סער | הפודיום 889.

באמת אין חיה כזו בכדורגל הישראלי בעלים שלא יהיה קמצן כמו הניסנובים אבל גם לא 'מוזר', נקרא לזה ככה כמו אמיר כבירי? אני חייב לומר שלדעתי הניסנובים עושים אפס מאמץ למכור את הקבוצה ומשוכנע שהדרישות הזויות אבל לצערי גם אין קופצים על 'המציאה', גם אולי בגלל החובות לאופ"א. נניח החובות בסדר גודל של 30 מיליון שקלים. עד כמה זה סכום גבוה יותר מבית"ר ירושלים למשל?

10. Raulito Madridista

דברים שהיו מספקים אותי בקיץ הזה או לפחות גורמים לי לסתום את הפה ולא להתלונן:

- לסיים את העניין עם אוז'בולט כי זה לא שאנחנו מתחרים עם ליברפול על החתמתו. שיהיה שחקן אחד נורמלי.
    - לא לדחוף את שי אליאס להפועל באר שבע. פתאום זה קרה בהינף יד.
    - לא להחתים שחקני ליגה בינוניים ומטה כמו סולליך, עדיף לשחק עם הילדים, להתבסס עליהם.
    - מחירים נורמליים למנויים, זה שוב לא קרה.
    - משהו חגיגי לכבוד מאה שנה למועדון, שיחשבו על משהו, אפילו לשלוח לי צעיף הביתה כי אני עם מנוי מ-2007.

16 שחקנים 'בוגרים' לקראת מחנה האימונים - בושה וחרפה.

הנהלת הפועל תל אביב: לא ציון 3 כמו פרימו - ציון אפס. תהיה קבוצה הרבה פחות טובה מזו שפתחה את העונה שעברה.

מצב נושא:
הנושא נעול.