הפועל ת"א - אניימה מצטרף, הקבוצה מתחזקת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏10/7/06.

1. נדב מיכאלי Member

גם אני חושב ככה.
    ואם ארדילס לא היה בבית"ר הייתי מאד רוצה לראות את שום .
    אחד המאמנים שאני יותר מעריך.

2. Apu Member

נתראה בלאומית.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתם את ההתנהגות של תבריזי כלפי טל חן במשחק הזה (הראו בחדשות הספורט) ,פשוט גועל נפש השופט הזה

4. נדב מיכאלי Member

איכס אני לא סובל את השופט המגעיל הזה.

5. reda Member

חחח טוב שלא הגזמת אפו

זה כולה משחקי אימון...ואני בכלל לא בטוח שהפועל משחקת בהרכב מלא..

6. Spanish Weapon Member

מה גועל נפש?
    אתה שמעת מה טל חן אמר לו? אתה יודע מה טל חן אמר לו?
    אולי טל חן זה גועל נפש?

בכל מקרה, לפי מה שראיתי היום בחדשות הספורט מהמשחק אימון נגד כפ"ס, הפועל ת"א (ואני מסייג את דבריי כי בכל זאת ראיתי חלקים מועטים מהמשחק) לוקה בחוסר משמעת טקטית , ההתקפה חלשה ביותר ובמיוחד איבן יוליץ' שבכל זאת מגיע כהבטחה גדולה.
    למרות זאת , לשומי יש ניסיון , אני חושב שהוא יעמיד קבוצה ראוייה לעונה הבאה ובעיקר לגביע אופ"א הקרב ובא.

7. reda Member

ממ ראיתי גם אני לפני שעה תתקציר...לפי הדקות הקצרות שראיתי באמת ההגנה לא ממש מתפקדת...אבל אם נחזיק בכדור כמו במחצית השניה שלפי מה שהבנתי היתה בשליטה של הפועל אז נבקיע גם יותר מהיריבה ובאמת צפויים הרבה נצחונות של 4-3 :>

8. Raulito Madridista

אני לא יודע, אני טיפה מודאג ממשחק האימון הזה כי ביום ראשון יש לנו אם אני לא טועה, את משחק "אלוף האלופים" נגד מכבי חיפה, ודיי האמנתי שננצח את המשחק אבל לפי מה שזה נראה ככה, את הגול שלנו אנחנו נבקיע אבל נספוג ארבעה שערים.

הפועל כפר סבא שיחקה עם ההרכב החזק שלה, דוארטה הבקיע שלושער יפה והזכיר את ימי נצרת עילית, אבל בהגנה של הפועל לא שותף חאבייר פאס שאמרו שהוא הבטחה גדולה ואני עדיין אומר"אמרו". כל השערים הגיעו מהאגף של מאור פרץ ששיחק במחצית הראשונה, והבלמים לא סגרו טוב את כדורי הרוחב מה שנקרא.

יצחק שום לא שילב את ההרכב הראשון הטוב שלנו ואת זה אני לא מבין. זה גם משחק אימון אז כנראה הם לא התאמצו יותר מדיי.

נקודת האור מהמשחק הזה היא כפיר אודי, למרות שהוא הבקיע שער קליל, הוא עט על הריבאונד במהירות כמו בעונת הדאבל והוא היה חד במצב שקיבל ואותי זה משמח מאוד.

------------------------------

מי שקרא היום עיתון ידיעות, שמע על הפרשה המזעזעת של עמאר מנצור. אני אספר בקצרה:

עמאר מנצור היה מגן בינוני בהפועל ת"א ששיחק טיפה בעונה המזעזעת של 05\2004 במהלכה שלושה מאמנים היו בהפועל, ופייגנבויים השאיר אותנו ליגה.

בעונה שעברה, הושאל מנצור להכח עמידר ושיחק 15 משחקים והיה לא רע, בדרך של הקבוצה לעליית הליגה.
    למנצור הובהר על ידי ההנהלה ושום, שהוא לא חילוף ראשון בהפועל בעמדת המגן, וגם לא חילוף שני. מנצור רצה לעזוב, אבל הוא עם חוזה בהפועל, שדורשת עליו סכום גבוהה יחסית , שאף קבוצה לא מוכנה לשלם אותו. מנצור לא יכול לפנות לבוררות או לבית משפט כי הוא על חוזה במועדון.

מנצור בקיצור הודיע היום על פרישה מכדורגל בגיל צעיר(24\25 נראה לי), וטען:"בן עמי - הרס לי את הקריירה".

סיפור עצוב מאוד.

----------------------------------------------------

הפועל ת"א היא הקבוצה שמכרה עד כה את הכי הרבה מנויים בליגת העל(900 מנויים). בית"ר ירושלים ממוקמת שנייה עם 600 מנויים. נתניה כבר עם 399 מנויים, מכבי הרצליה מכרה בסה"כ רק 30 מנויים. 541 מנויים נרכשו למשחקי הבית של נבחרת ישראל.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/06
  9. כפר סבא בנשמה! Member

כפ"ס שיחקה בהרכב חסר ללא פאפו,שלו מנשה וישראלביץ.
    בנוסף בחצי השני שיחקו הרכב שלישי ונבחנים בחיזוק דה סילבה
    אני אפילו לא מכיר את השחקנים. שבמדי הפועל מככבים אליניב ברדה,טועמה יוליץ.

10. roeiuzan Member

11. רון עמיקם Member

היא לא היתה משחקת שם גם אם היו משעים את איטליה, לא רק את יוון.
    לא מכניסים קבוצות חדשות כשיש כבר משחקים במפעל.

12. Raulito Madridista

היום: משחק אימון נגד הפועל אשקלון

הפועל ת"א תקיים היום משחק אימון אחר לקראת מפגש "אלוף האלופים" נגד מכבי חיפה, ביום ראשון בבלומפילד. משחק זה יהיה מחזיקת הגביע נגד אלופת המדינה, אבל כרגע הוחלט לא להעניק גביע למנצח. נחזור לעניניינו. הפועל ת"א קיימה כבר שני משחקי אימון. בראשון היא שסיימה בתיקו 1-1 עם הפועל רעננה לאחר שהבלם הצעיר דואני השווה, ובשני היא הפסידה לדוארטה וכפר סבא 3-1, לאחר שהובילה 1-0. הקבוצה מאוד לא הרשימה במהלך שני משחקי האימון ובקרב האוהדים היו כבר ביקורות. אחד משחקני הקבוצה דיבר לעיתון ואמר:"נחלשנו מאוד לעומת העונה שעברה בהגנה. אנחנו מקווים שכולם יודעים את זה".

יצחק שום קיים אסיפה מיוחדת לקראת משחק האימון היום במתחם וולפסון, ואמר שהוא מאוד כועס על הביקורות דרך התקשורת, ושאסור ששחקנים יידברו לתקשורת באילום שם. הוא אסר על השחקנים להתראיין ואמר שמי שיעשה ההיפך, יוענש בחומרה רבה.
    חאבייר פאאס, הבלם החדש של הפועל ת"א בן ה-32 שלא שותף בשני משחקי האימון, עשוי להשתלב היום לראשונה בהפועל ת"א ולשחק בערך כמחצית.

בעניין אחר: עאמר מנצור, שאיים על הפועל ת"א שהוא ייפרוש מכדורגל, בדרך לבצע את האיום שלו. שחר בן עמי מהנהלת הפועל ת"א, דורש עבור השחקן 12.5 אלף דולר(הכח עמידר מתעניינת בו), והשחקן עצמו טען שהסכום גדול מדיי ואין קבוצה שתשלם את זה עבורו. בהפועל לא התרשמו מהמכתב ורשמו בתגובה :"הפועל ת"א לא פראיירית, היא לא תשחרר אף שחקן בחינם. הפועל דורשת על מנצור סכום ריאלי , 12.5 אלף דולר. עצוב מאוד ששחקן לא יכול להתחרות על חולצת ההרכב של הקבוצה בה גדל, ומאיים בדברים כאלה".

13. vivalaunited Member

צודקים, וגם אם הוא חושב שהוא שווה פחות מזה עדיף שיפרוש..

14. reda Member

מה צודקים? למה כמה זה 12.5 אלף דולר בשביל הפועל? מה כואב לעורך דין הזה לבקש ממנו מחיר של 6000 דולר? הרי אם מנצור פורש הוא גם ככה לא ירוויח כלום..

בכל מקרה..הפועל ניצחה 2-1 את אשקלון ולפי מה שהבנתי הגיעו 300 אוהדים בוולפסון שהתאכזבו...כבשו להפועל אודי שממשיך לכבוש ואוגבונה...
    הכתבה:
    http://www.one.co.il/cat/articles/article....?id=78760&bz=26

אגב מישהו בא למשחק של אלוף האלופים בראשון?

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/06
  15. נדב מיכאלי Member

יש שידור של המשחק בין הפועל תל אביב לחיפה?