הפועל ת"א 08/09: סגנית האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏8/7/08.

1. King Kenny Member

אני בטוח שלגוטמן אין שום כוונה לשים את זהבי או להלה כחלוצים שניים לצידו של יבואה.
    כרגע הפועל מחפשת חלוץ והמטרה שלה נכון לעכשיו היא בן בסט שחיפה עושה בעיות להפועל.

2. D Raul Member

לא שיחררנו את ארבייטמן, הוא היה מושאל, הייתה אופצייה להארכה אבל היה שם בלאגן עם כל הסיפור של חיפה, אותו בלאגן קורה עם בן בסט, חיפה לא בדיוק קבוצה של משא ומתן.

לגבי שחרור אנסומבו, עונה מאכזבת נורא הייתה לאנסומבו ולהזכירך הוא זר, הרבה קבוצות מחזיקות ישראלים לא טובים אבל זרים חייבים לנצל, דה סילבה בא במקומו.
    דוגמת פאביו, והא לא היה משוחרר אם הוא לא היה זר, אבל בגלל שהוא זר ויבואה גם תופס את עמדת הזר היו חייבים להיפטר מפאביו.

שתיים מעליי: איך אתה קובע נחרצות שסלים לא יבוא? משום מה אני אופטימי בעניין הזה, עד עכשיו התנהלות מפתיעה וטובה של מוני במסע רכש הזה, זה בטח ימשיך עם רכישת טועמה, מוני הראל סוף סוף באמת משקיע מתאמץ ומוציא תוצאות טובות מאוד, כמו רכישת יבואה דה סילבה ועוד...

סתם ככה בשביל הסדר, Frank Serpico בבקשה תפסיק לעשות דאבל פוסטים...

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/08
  3. royi_t32 Member

בכל מקרה, הם יראו ספסל כי גוטמן משחק עם חלוץ בודד

4. פרנקו בארזי Member

גוטמן רצה אותו ועוד איך. לכל מקום שבו גוטמן התמנה למאמן אנסומבו בא איתו (חוץ מלקפריסין)
    רוב ההתקפות שלנו הולכות דרך האגפים - האגף של קנדה וטלקיסקי בד"כ.
    כשההתקפה כבר הולכת דרך האמצע, אלו בד"כ ביבראס ושי שלוקחים את המושכות. פעם ב20 התקפות (אולי, גם זה לא בטוח) אנסומבו עולה ומנסה לבעוט/למסור. לפעמים יוצא מזה משהו, לרוב הבעיטות שלו טסות ליציע. אבל זה קורה לעיתים כל כך רחוקות שזה ממש לא מפריע.
    באותו זמן להפועל לא היה כסף לקנות אותו? אז איך אנחנו יכולים להציע 600 אלף דולר על הכלומניק ידין?
    שלומי ארביטמן לא המשיך כי חיפה רצתה אותו בחזרה,
    אנסומבו לא המשיך בגלל שהוא זר.

5. King Kenny Member

אולי כן ואולי לא, לך תידע.
    שנה שעברה הוא שיחק כך כי לא היו לו כלים לשחק אחרת, השנה זה שונה.

6. D Raul Member

זה תלוי בכושר של נאתכו, אם גוטמן ישחק עם חלוץ אחד הוא בטח ישים שני קשרים אחוריים שני שחקני אגף חלוץ וקשר התקפי (ביברס נאתכו).
    אם נאתכו יאכזב (יש לו גם פציעה עכשיו שנקווה שלא תחמיר) לגוטמן לא תהיה בררה והוא יפתח עם שני חלוצים (בתקווה שזה יהיה יבואה ובן בסט).

7. פרנקו בארזי Member

כמעט בכל פעם שאנחנו בפיגור (קרי - כמעט כל משחק) גוטמן עובר ל4-4-2.
    אם תקרא את הסוגריים תבין שחלוץ שני חיוני לנו כמו חלוץ ראשון.

8. royi_t32 Member

כי המחנה האימונים לקראת סיום וטועמה לא השתתף בו, העונה האירופאית של הפועל מתחילה. מה גם שטועמה עצמו תובע את הפועל על סך 2 מיליון שקל בגין חובות עבר. וצריך לזכור שעד ה-12.8 הוא חייב לבוא כי שעה אחת מאוחר יותר והוא לא יוכל להשתתף בגביע אופ''א.
    חוץ מזה, לדעתי בן לוז יהיה הקשר שמאלי של הפועל, לא סתם הביא אותו מוני.

9. Frank Serpico Member

ולעניין אחר.

מה דעתכם על החבר'ה הנחמדים מסלובניה ?

http://shrani.si/f/3q/aw/1LxDeAyy/mbhapoel070708d.Xxx

אלה אותם אוהבי ישראל (ואוהבי הבריות בכלל) ממאריבור, חסידי אומות העולם אחד אחד, שתלשו אמש, במשחק האימון, את השלטים שתלו שני נציגי האולטראס באוסטריה, שהצדיעו במועל יד ושכמעט שברו לנאתכו את הברך, מצטלמים עם ה"שלל" כמו איזה קו-קלוקס-קלאן מסריחים ליד גוויית שחור תלוי על עץ באלאבמה.

נאצים מסריחים ...

מבחינתי, הקבוצה הזאת, מחוקה.

(הלוואי, הלוואי ונפגש פעם בבלומפילד ...)

10. D Raul Member

גם אם הוא לא יבוא סרור כנראה יקבל את ההזדמנות.
    טועמה דורש מיליון שקל, אותם מיליון שקל אני בטוח שמוני יכול להוציא מהכיס, בגלל זה נמשך התהליך הרבה זמן, בגלל חובות עבר, אבל אפשר לפתור אותם.
    במקרה שנגיע להסכם בין שני הצדדים העסקה תיפתר תוך יום יומיים, כך שהתהליך ייפתר מהר מאוד, תאמין לי אם למוני היה כסף לשפוך על הידין הזה למה שלא יהיה לו כסף לשפוך על טועמה?
    חוץ מזה, אתה בעצמך אמרת שעד ה-12.8 יש לנו זמן, עוד חודש וארבעה ימים! זה מלא זמן.

11. פרנקו בארזי Member

לא גרועים יותר מאוהדי דורטמונד או מלאציו
    מי שם עליהם זין בכלל?
    אוהדים קטנים של קבוצה קטנה. הם לא צריכים לעניין אותנו.

12. King Kenny Member

השלטים שהם מחזיקים שם אלו שלטים שהם גנבו מאוהדי הפועל?

13. D Raul Member

כן, השלטים שהאולטראס תלו... חארות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    בכל מקרה, ראיתם איך הדיון זורם?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בארבע שעות שלוש עמודים, נחמד ביותר!

14. Frank Serpico Member

אני יודע שאתה אדם דתי, בארזי, לכן אני מתנצל על דברי מראש, אבל אני לא יכול להתעלם מתחושת הגועל שאוחזת בבטני למראה התמונה הזאת - ממש צלם בהיכל.

אני יודע שההשוואה לצלם בהיכל קצת מוגזמת, אבל ככה אני חש ...

15. פרנקו בארזי Member

יש עשרות תמונות של אוהדי לאציו יוצרים צלב קרס אנושי ואוהדי דורטמונד מצדיעים במוהל יד.
    ההבדל היחיד שכאן זה עם שלטים שנגנבו מאוהדי הפועל.
    לא מוצא סיבה להתרגש מזה באופן ספציפי, פיפ"א לא עושה כלום בשביל לטפל בתופעות האלה שאסורות אגב על פי חוק בינלאומי.