הפועל ת"א 08/09: סגנית האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏8/7/08.

1. D Raul Member

אבל תתמודדו עם העובדה, זה לא יקרה, אז תבחרו אחד מהסמלים ותפסיקו לקטר, תחשבו על זה שאם מוני לא היה בא היינו תקועים עדיין עם הכתר, עדיף ככה.

2. Frank Serpico Member

זה מה שנקרא "תסמונת האישה המוכה" ...

3. King Kenny Member

אני מעדיף את החופשי, נכון שהשחור קצת מפריע ואני אשמח אם הוא יהפוך לאדום אבל זה לא עד כדי כך מפריע.

למרות שהסמל שפלה שם הכי טוב.

4. Frank Serpico Member

שוב אני חוזר ואומר: אם תהיתם למה הכיתוב "הפועל" בסמל השמאלי הוא בשחור, זה מפני שכמו שאני טוען, הם פשוט עשו copy-paste לסמל הכתר הנוכחי, שם הכיתוב "הפועל" מופיע בשחור, ומתעגל מעל הכדור ...

במקור זה צריך להיות אדום וישר.

חובבנים !

5. King Kenny Member

ראיתי את מה שכתבת, לא צריך לחזור פעמיים (ובטח שלא להגיד חובבנים מיליון פעמים), רק אמרתי שאני מעדיף שיהיה בלי השחור אבל אם זה יהיה עם אז זה לא כ"כ נורא.

אני גם רוצה לציין שגם אם ייבחר העגול אני לא אהיה עצוב, הכי חשוב שאין יותר כתר בסמל (ושום חברה אחרת).

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/08
  6. Fabio Junior Member

המטרה הייתה שכל כוכב שווה חמש אליפויות, שהפועל תגיע לאליפות ה-15 אולי יתווסף הכוכב השלישי.
    אני מניח ששינו את זה לחמש אליפויות במקום עשר בגלל שרק כוכב אחד זה לא מלבב במיוחד :aaa025:
    דור, כמו בכל עונה, הכתיבה שלך פנטסטית. נהנתי לקרוא. הפועל עד עכשיו עשו רכש נחמד. יבואה זה רכש מצוין, חלוץ ברמה, בלי עין הרע. את דה סילבה הייתי רוצה לראות כבלם לצד טופצ'ה, וכל עוד לא ראיתי אותו כקשר אחורי אני מתייחס עליו כבלם. בן לוז הוא חיזוק טוב לספסל.
    העונה תלויה בשני רכשים שהפועל חייבים לעשות, ועוד שנים שרצוי לעשות. אם לא יעשו לפחות את הראשונים, יצטערו על זה מאוד וזה יעלה הרבה יותר.
    רכש ראשון- טועמה. הוא ההבדל בין מרכז טבלה לצמרת. כרגע אין לנו קשר שמאלי, ולא נראה לי שכדאי לתת את המושכות שם לברוך דגו (לדעתי שחקן טוב, רק כברירת מחדל לסלים)/ עידן סרור (שהוכיח חד משמעית שהוא שחקן של מרכז המגרש-בין פליימיקר לקשר אחורי)/ערן זהבי (שעד כה התנדנד בין עמדת החלוץ לקשר מאחורי החלוצים). משחק אגפים הכולל את טלקיסקי וטועמה יעשה את ההבדל.
    רכש שני- עדן בן בסט. יבואה הוא מלך שערי ליגת העל, בן בסט מלך שערי הליגה הלאומית. מכיוון שגוטמן אוהב לשחק 4-5-1, בן בסט יבלה לא מעט על הספסל, אבל בהפועל הוא יעשה התקדמות גדולה, וכבר ראינו לא פעם שעומק בעמדת החלוצים היא מתכונן להצלחה. רכישה טובה לטווח קצר וארוך.
    רכש שלישי- מגן שמאלי. לפי דעתי, יגאל מעבר לשיא, וחייבים להביא מגן שמאלי צעיר אשר יתמודד איתו על ההרכב. מתאזרח או אלירן דנין לדעתי הם האופציות האפשרויות.
    רכש רביעי- קשר אחורי. לפי דעתי, גם אם סרור (שמציג יכולת מעולה במחנה האימונים) ואבוטבול יהיו החולייה ההגנתית שלנו בקישור, הם יציגו יכולת טובה משום שעם בלמים כמו דה סילבה וטפצ'ה מאחור, הם ירגישו בטוחים, וככה נוכל להרוויח לעתיד את סרור וגם ביבראס מקדימה. עם זאת, אני אשמח לקשר אחורי כמו ידין (על אף ההתבטאויות שלו בתקשורת) ומשהו קצת פחות ריאלי- שהפועל יביאו קשר אחורי מתאזרח כגון פליהאבר, אבל ככל הנראה הם לא יעשו את זה. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה :aaarse:

7. Frank Serpico Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

חותם על כל מילה שכתבת ...

8. D Raul Member

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.41078.html
    :aaarse: :aaa021: :aaarse: :aaa021: :aaarse:
    נראה לי סוף סוף הם התחילו לקחת את המשחק רציני, אחרי ההפסד מול הסלובנים הם התעשתו, גם אי אפשר ממש לזלזל במשחק מול הרטה.

וואי עכשיו שמתי לב, יצרתי לעצמי פה יציע.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/08
  9. King Kenny Member

אתה מתלהב וקופץ ושמח מתיקו מאופס? אני חולם?
    אני גם לא אקפוץ ככה מניצחון 2-0 כי זה משחק אימון וכך גם הקבוצה השנייה מתייחסת אליו והדבר היחידי שמעניין במשחק אימון זה איך הקבוצה נראית ולא התוצאה.

10. D Raul Member

סתם צוחק, אני אוהב לשים סמיילים.. בכל מקרה, התוצאה משמחת וטובה, לא עד כדי כך, אבל שווה לפחות סמיילי אחד? :aaarse:

11. קרקווין Member

על מה השמחה?אין לנו קשר שמאלי ברמה גבוהה,אין קשר אחורי(עם כל הכבוד לאבוטבול,הוא לא אחד שאיתו נרוץ גבוה),אין מחליף למגן השמאלי(שיש לא טוב מספיק)וחסר עוד חלוץ איכותי.

12. Frank Serpico Member

אל תדאג, יש לנו עוד שבוע.

יהיה בסדר.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. Pele Member

נו ו.. זה כל מה שרע לך בחיים?

תתעודד אחי, אתה אוהד הפועל
    זה נשמע כמו התסריט הכי ורוד שלנו עד לפני 10 ימים.

הפסדים במשחקי אימון
    לא כובשים
    מה רע?

יאללה הפועל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. King Kenny Member

יש לך עוד חודש ושבוע בערך עד שמתחילה הליגה.
    לגבי אבוטבול, הוא בדיוק בקשר שאיתו נרוץ גבוה, שנה שעברה הוא סוף סוף פרץ והראה יכולת מצוינת.

פלה, לא הבקענו כי שני החלוצים שהיו במחנה האימונים היו חלוצים שמיועדים לספסל. יבואה בארץ ולא הצטרף למחנה האימונים מפני שחתם מאוחר מדי וכרגע אנחנו מנסים להחתים עוד חלוץ (בן בסט).

תירגעו, רק לפני 9 ימים התחיל מועד ההעברות, יש עוד זמן.

15. פרנקו בארזי Member

על מה לעזאזל אתה מדבר?
    אתה מודע לזה שכשיחתימו קשר אחורי או שיסיתו את דגלאס דה סילבה לעמדה הזאת, אבוטבול יפתח בהרכב לצד הקשר האחורי הנוסף?
    אחד הקשרים האחוריים הטובים בליגה.