הפועל ת"א 11/12: מחזיקת גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏8/7/11.

1. Nitay a Member

אין ספק שהפועל נחלשה..
    אבל לדעתי גם השנה יש לנו סיכוי לאיים על תואר האליפות.
    ההגנה פחות או יותר נשארה אותו דבר,פרט לעמדת השוער.
    אין ספק שלשוער החדש יהיה קשה להיכנס לנעליים הענקיות של אניימה. אבל עושה לי רושם שמדובר בשוער איכותי.. הוא חזק וגבוה,שזה כבר נתוני פתיחה טובים לשוער.
    וחוץ מזה כמה גרוע יכול להיות השוער הראשון של פ.ס.ז?

ההתקפה של הפועל תמשיך להיות חזקה כמו בשנתיים האחרונות.
    טוטו נשאר,ללה חוזר ודמארי הוא תחליף מצוין לבן שהר.

הקישור הוא סימן שאלה גדול. ורמוט ובעיקר זהבי התירו אחריהם חלל גדול.
    אני מתקשה לראות את טועמה,עבאס ואלרואי מובלים את הקבוצה להצלחות. הפועל חייבת להביא זר תותח לעמדת הקישור ההתקפי!
    זה לדעתי המפתח לעונה כולה.. ביחד כמובן עם איכות השוער החדש.

שיהיה בהצלחה!

2. Civil Anti Madridista

אם להיות ראלים, נכון שהפועל נחלשה מאוד מגל העזיבות הזה, אבל גם מכבי חיפה איבדה שחקני מפתח

הבהלה לבלגיה ולשאר אירופה החלישה את הליגה שלנו עוד יותר, ככה שכלום לא ישתנה

הליגה תהיה בינונית מאוד לדעתי, אם סיכויים שויים לחיפה והתל-אביביות

3. Nitay a Member

4. Number 8 Member

זה שאתה מחמיא לכולם העולם זה טוב ויפה, זה עדיין לא משנה את העובדה שאניימה יותר טוב מאדל ושורמוט(כמובן ששוכחים לו את כל מה שתרם להפועל וזוכרים רק את הרע ברגע שהוא עוזב) וזהבי לא רואים ממטר את אלרואי כהן וטועמה. כנ"ל על שכטר ובן סהר, שכחת את כל הגולים שהוא הבקיע לקבוצה שלך ברגע שהוא עזב אה? ובן סהר שלא הפסיק להבקיע אבל העיקר שהוא ילד חרא...
    איזה כפויי טובה אתם. ביום ראשון אתה מהללים אותם וביום שני אומרים שלא צריך אותם.

בסדר, אני הבנתי עם מי יש לי פה עסק. אם אתה רוצה לשכנע את עצמך שהפועל לא נחלשה וזה עושה לך טוב, שיהיה לך רק בריאות.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/11
  5. TheRishon Member

6. Raulito Madridista

דורון אסידון, נציגו של אלי טביב, התארח אתמול בתוכנית 'מתחממים' ודיבר על נושאים רבים. הוא לא חידש יותר מידי למעט העניין שהפועל מחכה לצירופם של שני קשרים זרים על-מנת לסגור את הסגל. אני מאוד מאוכזב שהפועל לא הצליחה לשים את היד על קשר ישראל - נניח דג'אני או לפחות זרים שכבר מוכרים בליגה - פדרו גלבאן. הפועל צריכה עוד קשר אחורי כדי שבמידה ואבוטבול(מתי יחתום כבר?) או ידין לא ישחקו - לא ניאלץ לאלתר ועם קשטן אי-אפשר לדעת באיזה מערך נשחק נגד מכבי חיפה ובטח במשחק חוץ - וגם קשר התקפי כי אני לא יודע עד כמה מחמוד עבאס באמת בתוכניות ובינתיים יש רק את אלרואי וטועמה שהם נחשבים לשחקנים מעניינים. קשטן איבד את זה בכל הקשור לזרים - אני זוכר את לארייה קינגסטון ופרביציו קרבאליו שבמקרה הטוב היו בינוניים ומעלה, ומה עם וולטון סילבה שנחתך ב-2003 אחרי שבועיים? גם בשנתיים החלשות ביותר שלנו בעשור הנוכחי - 2005 ו-2008, בהן כמעט ירדנו ליגה - כל שחקני הרכש היו זרים: פאביו רוסה, אדוארדו מארקש, ג'ובאני ואלדיירו(2005); אבדי, רפאל דוס-סאנטוס(2008).

7. Mellow29 Kopite

8. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1006132.Xxx

עוד ניצחון להפועל במחנה האימונים - 2:1 על האנובר. הערב הפועל ת"א מנצחת 2:1 את האנובר הגרמנית במשחק האימון השלישי שלה במחנה(הראשון הסתיים בניצחון 5:3 והשני הופסק כבר בתחילתו). הפועל עלתה ליתרון בדקה ה-13 כשטועמה מצא נהדר את שיבחון והקשר נגח לרשת. השער החזיק מעמד ארבע דקות בלבד. הפועל הייתה יותר דומיננטית בעיקר בגלל צמד החלוצים תמוז-ודמארי ובדקה ה-35 באה על שכרה כאשר דמארי כבש אחרי כדור רוחב של טוטו וזה היה השער האחרון במשחק. במשחק שותפו כמובן לא מעט שחקנים צעירים. לאלא עלה כמחליף ושער שלו נפסל. אפשר לומר שהפועל שיחקה עם ההרכב הראשון להוציא את באדיר, עבאס ושיבחון. שי אבוטבול הגדיר את המשחק כדקות הטובות ביותר של הפועל ת"א עד עכשיו במחנה האימונים. משחק ההכנה הבא: ביום רביעי נגד הרטה ברלין.

9. Ice Cream חסה

אבוטבול מחרים את האימונים אבל משחק במשחקים?
    מחול שדים בהפועל... ואם הבנתי נכון לגבי שכרו של אדל זה 600 אלף דולר לאורך כל השנתיים, כלומר 300 אלף דולר.

אפולה אדל הוא משהו כמו בארטז לעניים ושטראובר לעשירים בלי הגערות- הוא בעל אינסטינקטים חתוליים יותר מאניימה, אבל הוא משמיט כדורים וסופג גולים מצחיקים מאוד.

10. riquelme1 Member

מישהו יודע למה אביחי ידין לא שיחק?

כבר מהמחנה אימונים, רואים שהפועל העונה תיהיה קבוצה שונה מהקבוצה של גוטמן, הרבה משמעת טקטית, והרבה פחות יופי ואטרקטיביות.

11. סטפן שאלוי Member

התהפכו היוצרות, אה? גוטמן הפך מבונקריסט לאטראקטיבי, והרס"ר הפך רב-נגד.

המציאות עולה על כל דמיון.

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

סוף הסאגה? הבלאגן רק מתחיל.

14. סטפן שאלוי Member

בדיוק!

ישנה גם תביעתו של רפי עגיב, מי שהיה אחד השותפים לפני טביב-אלי ונטלי הראל.

15. Gass12 Member

לא סובל כדורגל ישראלי.לא מתחבר לפרצוף של אלי טביב.הבנתי שהרוב הגדול של אוהדי הפועל לא מסמפטים את טביב וגם זה בלשון המעטה.ובכל זאת יש לי מה לומר בעניין.מתחילת הסאגה הזו היה נראה על פניו שהראל בכיין.
    הוא חשב לנפנף את טביב ב6 מליון.ממש אבל ממש לא ציפה לתגובה של טביב שהחזיר לו בהפוכה."הפעלת את הבמבי ידידי.לחצת על הכפתור האדום.6 מליון הוא הסכום שקבעת אתה. קח בעצמך ולך הביתה לאשתך המעקלת"..
    שונא בכיינים וכאלו שלא יודעים להפסיד בכבוד...
    עשו לך תרגיל שתיכננת לעשות בעצמך? תאכל אותה ותשתוק.
    "הכורה בור לחברו בו יפול"..