הפועל ת"א 2018/19 - האימפריה עוד תחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

קצת חדשות:

- אדי גוטליב סובל מפציעה במיניסקוס, הוא יעבור בדיקה וייעדר לפחות חודש. אמור להחמיץ את המשחקים הבאים נגד בני-יהודה, מכבי חיפה, הפועל באר-שבע והפועל רעננה. רז שלמה אמור לשחק במקומו לצד הקפטן אוראל דגני, כשחשוב לזכור ששלמה עלה כמחליף בדרבי ושיחק במחזור הפתיחה נגד חדרה| שימו לב שזו לא פציעה ראשונה של מרכז ההגנה שלנו.
    - בהפועל מרוצים מהכסף שחסכו עם עזיבת רוג'ר שלא מקבל פיצויים או משהו, ובינואר המטרה היא לצרף את אופיר מזרחי או רועי קהת, אחד משני הקשרים המתוסכלים של מכבי חיפה| רוג'ר היה אמור להיות 'הגרזן' שלנו, ולא שאני מתנגד לשחקנים שעלו על הפרק אבל הם שחקני התקפה, כביכול בתפקיד של ספורי שאמנם מנסה לנהל את המשחק שלנו אבל אולי עמדה קדמית יותר תעשה לו יותר טוב, הוא לפחות בועט לשער ומנסה, מה גם שקאיו שחקן דומה לקהת לדעתי.
    - עומר דמארי סבל רק מחבלה בברכו ואמור לשחק נגד בני-יהודה, מכירת הכרטיסים למשחק כבר החלה. דמארי יחפש את השער השני שלו העונה בליגה.

ואגב, משהו אחר: יצא לי לראות לאחרונה קצת תקצירים ממשחקי עבר. בעונת 2005/06 הפועל ניצחה שני דרבים(לינק), זכתה בגביע ואפילו הצליחה לשבור את נאחס קריית-אליעזר. הייתה קבוצה עם הגנה טובה וחזקה למרות שגרשון-דומב-אבוקסיס וגם אלימלך בטח לא היו השחקנים של 2002. היה קישור חזק והתקפה קצת עקרה. זו הייתה הפריצה של ורמוט אבל צריך לזכור שחקן אחר - עומר פרץ האידיוט שהחליט לעבור למכבי והרס לעצמו את הקריירה. הוא היה מהיר, בלתי-צפוי ורשם התקדמות יוצאת דופן באותה עונה, בעיקר בחצי השני כששולב בתבונה ע"י דרור קשטן בלמים התקשו להסתדר איתו.

2. Raulito Madridista

ב-One עשו ראיון פרידה מרוג'ר שאומר "אם הפועל הייתה נלחמת עליי - הייתי נשאר כאן"(עד ינואר). עוד אמר בראיון:

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1368957.Xxx

- סימן את הקפטן דגני כמנהיג יחד עם עוד שני שמות מפתיעים: פירסמן שהוא שקט והשוער(המחליף?) לבקוביץ. גם את דמארי הזכיר.
    - לדבריו "הפועל לא תיהיה בצמרת אבל כן בפלייאוף העליון". אולי בשנה הבאה היא תוכל לשאוף למקום שלישי.
    - הבדל גדול בין גביע הטוטו לליגה - הלחץ משחק תפקיד כשהכדור לא נכנס. בגביע הטוטו הכל הצליח.

שחקן בונדסליגה יורד לספסל(אז מה אם דווקא בדרבי) וככה נשבר? לגבי זה שאשתו לא התאקלמה זה משהו אחר ולא נכנס לשיקולים אבל חבל שהוא הרים ידיים והוא לא פייטר. הפועל לא צריכה "להילחם" עליו ומצד שני זה מרגיז ששוחרר בקלות ולא חשוב מה יכולתו כי הסגל קצר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/18
  3. Raulito Madridista

מסיבת העיתונאים של קובי רפואה לפני בני-יהודה: "מבין את הלחץ, המצב לא אידיאלי"

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1369217.Xxx

- רוג'ר. טוען שהתקשורת לא יודעת את הסיפור, שלפני שבועיים הם שוחחו וסיכמו שהוא נשאר אבל אז רוג'ר נכנס שוב למשרד כדי לשוחח איתו, התעקש ללכת, 'זו זכות להיות בהפועל ת"א'.
    - גוטליב ורז שלמה. "הפציעה הזו לא חדשה. הוא שיחק עד שלא היה יכול יותר. הפועל ת"א הרוויחה בלם לעשר שנים. נהיה קצרים יותר בחלק האחורי במשחקים הקרובים, אני מבין את השאלה, אבל נסתדר".
    - הקישור. צירוף שחקנים חופשיים להפועל ת"א לפני ינואר? לא מתעסקים בזה. יש את ספורי, רז כהן(הוא ציין), לקס, אליאס, שחקנים שגדלו במועדון והם בסדר.
    - המצב. אמנם 3 משחקים בלי שער זו בעייה וקיים חוסר ביטחון, אך מצד שני טועה שהפועל לא ספגה בארבעה משחקים העונה וזה יפה מאוד.
    - ג'וזף גנדה. אמור לחזור לסגל תוך שבועיים, רפואה לא ייסכן אף שחקן שלא בריא(מתכוון גם לדמארי וקאיו בהקשר זה).

4. Raulito Madridista

כמיטב המסורת:: בני-יהודה נגד הפועל ת"א, מסע אל העבר - המשחקים הגדולים של הפועל:
    [התייחסתי רק למשחקים בהם הפועל ת"א הייתה האורחת ולגמרי הגביע].

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg931496.Xxx

- המשחק שלא הושלם! הפועל ת"א חוגגת דאבל! במחזור ה-37 של עונת 1999/00. הפועל זכתה באליפות עוד לפני השריקה אחרי שהפועל פ"ת הפסידה, והייתה בהאנג-אובר וספגה כבר אחרי דקה. עומרי אפק השווה ל-1:1, כדורגל בטח לא היה שם ואלימות דווקא כן - גם אוהדי בני-יהודה, אחרי שהבינו שנשארו בליגה - קיבלו אישור לפרוץ לכר הדשא...

- הסיבוב השני בעונת 2005/06. הפועל הייתה קבוצה טובה אבל כזו שמנצחת בקטנה, 1:0-קלאסי. באותו ערב הפועל ת"א התפוצצה עם 4:0 ענק. גולת הכותרת - שער הבכורה של גילי ורמוט במדי הפועל, בדריבל משוגע ממחצית המגרש. במחצית השנייה - עומר פרץ, ברדה ואוגבונה, הפכו את המשחק לתבוסה.

- גמר הגביע המדינה 2005/06 כמובן. בני-יהודה לוחצת ולוחצת, הפועל נראית עייפה וגרשון ואלימלך עובדים קשה. בדקה ה-87 אוגבונה רץ על הקו, ויבוריאן בועט פצצה לחיבורים ולאניימה אין סיכוי. גביע שישי לקשטן, הדמעות של ניצן שירזי, הנפת הגביע של שמעון גרשון בפעולה האחרונה שלו בהפועל ת"א. עונה טובה הסתיימה בצורה טובה.

- גמר גביע המדינה 2009/10 כמובן. צמד גדול של גילי ורמוט שמודה שזה אחד המשחקים הגדולים בקריירה שלו. הפועל באה 'שבורה' אחרי התיקו המאופס בדרבי כשחלום האליפות נגוז, כך חשבנו, והייתה צריכה להרים את עצמה נגד קבוצת הצמרת של גיא לוזון, ואין ספק שהגיע לקבוצה הזו לזכות לפחות בגביע. הגמר נערך באמצע השבוע, הפועל ניצחה 3:1. כמה ימים אחר-כך...

- עונת 2010/11 - מבול בבלומפילד, מנסים לשחק איזה 20 דקות-חצי מחצית אחת בערך ורואים שזה לא הולך. המשחק המקורי היה ב-12/12/10, יום ההולדת שלי. הוא נדחה מיום ראשון ליום רביעי. 'בגומלין' הפועל משיגה 1:0 קשה למרות תנאי המגרש משער של גילי ורמוט אחרי מסירה של זהבי. פיני בלילי לא הפסיק לרוץ ובלט בשורות בני-יהודה.

5. Telkiyski Member

אם כבר בעונת הדאבל זה ה1-0 של דה רידר בעשרה שחקנים, שבוע לפני הניצחון בקריה במשחק העונה.

הגמר גביע היה סתם. 3 ימים אחרי ה0-0 הנוראי בדרבי ובאצטדיון רמת גן הנוראי גם כן.

6. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/8/Size304X227/870378.Xxx

זאב גרינברג, מבעלי הפועל ת"א, לתוכנית הרדיו '5 באוויר' - "אני משוכנע שהבעייה היא לא במאמן ולא בסגל. זעזוע יגיע כשתהיה בעייה במערכת". עוד אמר בין היתר:
    - "המטרה שלנו היא בטח לא להישאר בליגה אלא להגיע לפלייאוף העליון ופחות מזה יהיה אכזבה".
    - "אם אתה מסתכל על שלושת שחקני ההתקפה, אז זו אולי אחת מחוליות ההתקפה הטובות בארץ, למרות המספרים. לצרף את עומר דמארי זו הייתה החלטה סופר לגיטימית. אני עדיין חושב שהוא יעשה את זה".
    - "אין מצב שזה לא יתחבר לנו העונה".
    - "אני מאוד מאוכזב מהתוצאה, אבל גם גאה בסגל השחקנים שיש בהפועל ת"א. להגיד לך אם זה יהיה פלייאוף עליון? לא יודע. יש פה 8 צעירים שמשתלבים בהרכב. כולם שחקני בית שלנו. איך אפשר להגיד שהכל שחור?"
    - "זעזוע אם וכאשר נעשה הוא לא בגלל כמות הנקודות שתהיה לנו, אלא בגלל ההכרה שמשהו לא תקין במערכת. המדד שלנו להצלחה הוא לא רק הטבלה".

קודם כל אני שמח שיהיה שקט בגיזרה עם קובי, זה דבר ראשון, מסכים. גם הדברים שנאמרו לא כזה רחוקים מהמציאות. מצד שני, נו בחייאת, זה לא שהכל טוב. איך אף-אחד לא שואל למה ברנרדו שוחרר כל-כך מהר, העיקר לחסוך כסף? שלושה שערי ליגה בלבד זה עלוב, עלוב, עלוב. ואני לא מודד שחקני בית צעירים בהרכב. אני מודד שחקני בית צעירים טובים בהרכב.
    אגב במשחק נגד מכבי חיפה עגייב ייכנס ל-11 אני מניח כי זיקרי מורחק אבל עד עכשיו רפואה לא ממש שינה את העניינים ושחקנים הרגישו בנוח מדיי.

7. Telkiyski Member

אם בתחילת העונה היו אומרים לי ששי אליאס, ניר לקס, ספורי ורז שלמה יהיו שחקני הרכב טובים בהפועל ושנספוג רק 3 שערים ב-7 משחקים הייתי לוקח את זה בשתי ידיים, גם אם הייתי יודע ש4 משחקים שלנו ייגמרו -0-0.

כן יש בעיות בהתקפה, אבל מבחינתי עד עכשיו היתרונות עולים על החסרונות בהרבה בהפועל, במיוחד בגלל שאנחנו עולים בהרכב עם 5 שחקני בית שמוכיחים את עצמם.

8. Raulito Madridista

אני חושב שכאשר הכדורגל לא טוב והתוצאות לא טובות אז מחפשים 'נחמת עניים', ואגיד שוב: הליגה הזו חלשה, זו הסיבה היחידה שאני חושב שפחות מפלייאוף עליון זה אכזבת ענק, ואפילו ציפיתי למאבק על אירופה. התיקו בדרבי איבד מחשיבותו כשלא מנצחים את אשדוד(בעיקר) ובני-יהודה. אני רוצה שהניסנובים יראו רצינו ובינואר יגיעו שחקנים. אני לא אומר להשתולל אבל כן לנסות לצרף את רועי קהת ממכבי חיפה לצורך העניין ואולי להביא חלוץ, מה גם שאני מאמין שמוליץ' יעזוב. אל תטעה, חבר, המנטרה שלנו היא 'פירקנו אותם 1:0'. הגענו רק לחצי הדרך.

רצפים: קרדיט לפורום 'שדים':

הפועל לא כבשה מאז השער העצמי של סכנין בסיום המחזור ה-3. סה"כ כ-360 דקות.
    - בין סיום עונת 2015/16 לשער הראשון של עונת 2016/17 היה רצף אי כיבוש של כ-390 דקות
    - בעונת 2012/13 היה רצף אי כיבוש של כ-450 דקות (מחזור 18 עד 23)
    - בעונת 1996/97 היה רצף אי כיבוש של כ-610 דקות (מחזור 5 עד 12)

הפועל לא ספגה מאז שער היתרון של מוגרבי בדקה ה-72 של אותו משחק היסטורי בדוחא, סה"כ כ-380 דקות.
    בעונת 2016/17 היה רצף של כ-480 דקות (מחזור 18 עד 23)
    בעונת 2010/11 היה רצף של כ-490 דקות (מחזור 13 עד 18)
    בעונת 2003/04 היה רצף של כ-550 דקות (מחזור 14 עד 20)
    בעונת 1949/50 היה רצף של כ-674 דקות (מחזור 6 עד 14)

הייתי משוכנע שהיה לנו רצף יפה של אי ספיגה בימי הגנת הברזל, בעונת האלי כהן ב-1998, אולי בדאבל עם קשטן ועוד ועוד, אבל גם אם זה לא מתבטא במספרים, זו ההגנה הכי חזקה של הפועל שאני זוכר.
    ספורי אגב חוטף בלי הפסקה בפורום 'שדים', רק אומר, כותבים עליו שהוא מאוד תלוי ברמה קריטית בפעולה הראשונה שלנו במשחק אחרת הוא שומע את הרעש מהקהל ומאבד את זה. אני כן חושב שהוא השתפר.

9. Telkiyski Member

1. הכדורגל לא "לא טוב". הוא בסדר גמור לדעתי. הפועל שולטת ודומיננטית ומגיעה למצבים, אבל לא מצליחים לתת גולים. זו בעיה גדולה אבל זה לא הופך את הכל לשחור.
    2. התוצאות לא טובות אבל הן גם לא כאלה גרועות. סה"כ יש לנו הפסד אחד ב-7 משחקים. אתה רק 3 נקודות ממקום שלישי.

המטרה המרכזית שלי מהעונה הזו בתכלס היא שלא ניאבק נגד הירידה, אם אפשר פליאוף עליון ובעיקר שאליאקס, לקס, ספורי ורז שלמה יצדיקו את היותם שחקני הרכב בעונה הבאה.

גם אפשר לחשוב מה זה פליאוף עליון. ממש איזה תענוג יהיה מסיים מקום 5.

10. Raulito Madridista

המועדון הזה צריך ניצחון על קבוצה גדולה כמו אוויר לנשימה, מבטיח לך שגם איזה 2:0 על מכבי חיפה הזו שהיא רק שם גדול וגם זה בקושי - יהיה שווה המון ואנחנו צריכים דחיפה גדולה. לא ניצחנו קבוצה גדולה מאז 2013/14. מאבקי תחתית לא באמת רלוונטים לדעתי, רק אם יגיע מאמן מוקיון במקום רפואה. לדעתי להגיד שפלייאוף עליון זה לא משהו כי חלילה אולי נושפל - זו אמירה די תבוסתנית. אתה רואה את אליאס ולקס כשחקנים בולטים בליגה בעוד שנתיים-שלוש, באמת יש להם פוטנציאל?
    אני חולק עלייך לגבי הכדורגל, אנחנו לא מגיעים ליותר מ-2.5-3 מצבים טובים למשחק להוציא את המשחק נגד אשדוד שלא שיקף שום דבר אמיתי ונבע גם מחולשה שלהם. מה אהבת במשחק נגד בני-יהודה למשל?

לגבי ההתקפה, אמרו משהו נכון ב-'מגרש פתוח'. עאבד בעונת שיא בקריירה כבש שבעה שערים, לגבי זיקרי אופף סימן שאלה על ההבדלים בין הלאומית לליגת העל, ודמארי לא ייתן הרי 20. מאיפה יגיעו הגולים?

11. Telkiyski Member

אני לא אומר שפליאוף עליון זה לא משהו כי אולי נושפל, אני אומר את זה כי אין לי שום כמיהה רצינית למקום 6, 5 או אפילו 4.

12. הרצליה Member

עזוב את זה שיש פערים לא קטנים בין ליגת העל לליגה הלאומית, זיקרי לא עשה כלום גם בלאומית במשך 5 שנים. הייתה לו חצי שנה מטורפת בכפר סבא שהכל הלך לו וזהו.

13. Raulito Madridista

יש שחקנים שפורצים בגיל מאוחר, מהראן לאלא שיחק בליגות נמוכות עד שבא אלי גוטמן 'וצד' אותו ואני מחכה לרגע שהפועל תפגע בינגו עם שחקן שמגיע בלי רעש וצלצולים. כמובן שאלה לא אותן הדוגמאות. זיקרי הגיע בחינם כך שאין לי בעייה עם ההעברה הזו והוא לא השחקן המרכזי בהתקפה אבל אף-אחד לא אמר שאסור לגעת בו - להוציא אותו מההרכב או להחליף אותו.
    גם אני רוצה שהפועל תחזור לרוץ לאליפות, להיות אפילו קבוצת גביע טיפוסית(2006/07, 2011/12 - כבר זכינו בגביע בעונות לא טובות), אבל זה או אליפות או כלום בעינייך? אז למרות הבדיחה שהמצאתי לפי מאזן האליפויות שלנו - עד 2020 דאבל - אתה יכול לחכות עוד הרבה זמן כדי לחזור להתעניין. עונה עם מקום רביעי שנניח מחרבנים למכבי את האליפות עם איזה תיקו הירואי בנתניה במשחק השלישי מהסוף זה לא רלוונטי? אני מתגעגע לצמרת, גם אם זו לא צמרת באמת, והפועל הזו לא תהיה קבוצת שקר כמו זו של רב"ש.

14. Raulito Madridista

הפינה הקבועה: הפועל ת"א - מכבי חיפה - משחקי העבר הגדולים:
    [רק המשחקים בהם הפועל ת"א היא המארחת].

* בקטנה: שער האליפות של גילי לנדאו ב-1986/87, 'הנבדל הפאסיבי', המשחק הראשון ששודר בטלויזיה בשידור ישיר| הפועל מנצחת את מכבי חיפה ב-2000/01 משער של אבי תקווה ומונעת ממנה לחגוג אליפות על הפרצוף שלה בבלומפילד| משחק הפרידה מקשטן ב-2003/04, הפועל מנצחת בבלומפילד משער של קלמי סבן|
    משחקי הגביע? וואו, לך תזכור את כולם: חצי הגמר ב-1999/00 - השואו של אלימלך| 2:2 ברבע הגמר בעונת 2003/04 וניצחון בפנדלים| גמר הגביע 2010/11 - סלים טועמה עם כל הלב, כבר בדקה השנייה| גמר הגביע 2011/12 - הפעם טועמה בתפקיד השף, כדור עומק לאיגיבור שגואל אותנו מייסורינו - אין הארכה. הפועל עושה היסטוריה, הקבוצה היחידה שזוכה בשלושה גביעי מדינה רצופים.

* עונת 2006/07, מחזור חמישי בליגה - הפועל שפתחה את העונה לא משהו פוגשת את אלופת המדינה בשלוש השנים הקודמות. הרבה אירועים לצד שני השערים ורק במחצית השנייה הרשת זזה: גילי ורמוט המחליף שעלה במקומו של יוליץ' המחמיצן - כובש בדקה ה-52 אחרי שהשתלט על כדור ובעט חזק לרשת. מכבי חיפה מסכנת, הפועל יצאה להתקפות מתפרצות מרהיבות ודוידוביץ' הודף וולה של ברדה, ובדקה האחרונה דה-ברונו מכניס כדור עומק לברדה שעובר את השוער וכובש, הפועל מנצחת 2:0, אדום עולה בבלומפילד.

* עונת 2010/11 - משחק העונה בסיבוב השני, מחזור 24. הפועל ת"א ללא אלי גוטמן שאושפז, ועם עוזר המאמן אבוקסיס על הקווים - מארחת את מכבי חיפה, כשניצחון יעלה אותה למקום הראשון על חשבונה. הפועל כובשת אחרי דקה כשורמוט מרים לבן-שהר. מכבי חיפה השוותה עם שער של גאדיר בדחיקה בפתיחת המחצית השנייה, ובדקה ה-64 המשחק משתנה כשזהבי מסובב כדור חופשי ענק לחיבורים, 2:1. בהמשך הפועל יוצאת למתפרצת, בן-שהר מוסר לאבוטבול שמרים ותמוז בנגיעה לרשת - 'איזה קונצ'רטו של הפועל ת"א'(עמית הורסקי). על הפינאלה היה חתום טועמה שבדקה האחרונה שלח בעיטה לא חזקה אך מדויקת לפינה של דוידוביץ' אחרי חילוץ כדור של מאריו פאצ'לקה הבלם החדש. תקציר המשחק - יוטיוב.
    זה היה אחד ממשחקי הליגה הכי גדולים שראיתי של הפועל. גם בסיבוב הראשון הפועל ניצחה את מכבי חיפה, 2:0 בחוץ בעשרה שחקנים..

http://www.interload.co.il/upload/662082.Xxx

הפועל תל אביב: וינסנט אניימה, דני בונדר, וואליד באדיר, ביוואן פרנסמן, דדי בן דיין, אביחי ידין, שי אבוטבול, גילי ורמוט (מריו פצ'אלקה, 89), ערן זהבי (אלרואי כהן, 74), בן שהר (סלים טועמה, 81), טוטו תמוז.

מכבי חיפה
    : ניר דוידוביץ', אייל משומר, אנדריי פיליאבסקי, אריק בנאדו, טאלב טואטחה, ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי (ליאור רפאלוב, 66), אייל גולסה, יניב קטן, עידן ורד (מוחמד גדיר, 46), תומר חמד (סינטאיהו סלליך, 79).

* עונת 2011/12 - לאחר עזיבתו של גוטמן שפרש בשיא, דרור קשטן חזר לעוד קדנצייה באדום. הפועל שלו מוליכת הטבלה עם כדורגל הרבה פחות יצירתי לאחר נטישת הכוכבים. על הקווים של מכבי חיפה - אלישע לוי. במחזור ה-14, שבוע אחרי הדרבי - הפועל ת"א כובשת עוד שלישייה ומנצחת 3:0. אחרי מחצית מאופסת, הפועל מסתערת על מכבי חיפה - בדקה ה-49 אלרואי כהן שלח פצצה אדירה לחיבורים - אפילו הוא לא האמין לזה. כעבור שלוש דקות, דמארי מקבל מסירה טובה, עובר את הבלם וכובש. בדקה האחרונה תמוז הלוהט הופך את הניצחון לתבוסה של מכבי חיפה. תקציר המשחק - יוטיוב.

* עוד עונה יוצאת לדרך, 2012/13, שוב מכבי חיפה מגיעה לבלומפילד בסיבוב הראשון ושוב סופגת שלישייה. הפעם על הקווים נמצא יוסי אבוקסיס(בשל המחלה של ניצן שירזי). הפועל מגיעה למשחק עם 4 נצ' ב-5 משחקים, פתיחת עונה טובה. ההתקפה של הפועל, המשולש דמארי-טב"ח-תמוז לא השאיר למכבי חיפה סיכוי. טב"ח כבש ראשון בדקה ה-35 ובהמשך בישל לחברו עומר דמארי. בדקה ה-81 יניב קטן היה יכול להחזיר את מכבי חיפה למשחק אבל החמיץ פנדל לצערו של המאמן עטר שראה את סופו הולך ומתקרב, ובדקה האחרונה חנן ממן 'ניצח' בדרבי הפרטי שלו אחרי שהעביר קטנה בין הרגליים של קינן וכבש בצ'יפ מעל השוער - גולאסו!

הפועל ת"א: אפולה אדל (בוריס קליימן, 46), נאעל חוטבא, זאב חיימוביץ', וואליד באדיר, יגאל אנטבי, אריק דג'מבה דג'מבה, רועי גורדנה, חנן ממן, טל בן חיים (סלים טועמה, 73), עומר דמארי (ג'ון פנסטיל, 84), טוטו תמוז.

מכבי חיפה: אמיר אדרי, אייל משומר, דקל קינן, אדין צוצאליץ', טאלב טוואטחה, ג'ואל דמאו (לירוי צעירי, 62), אביחי ידין, חן עזרא (יניב קטן, 46), עידן ורד, אלון תורג'מן, דינו אנדלובו (שלומי אזולאי, 46).

* עונת 2013/14 - הניצחון האחרון של הפועל ת"א על מכבי חיפה הושג בפלייאוף בעונת 2013/14, ואז הפועל של רב"ש השתפרה והייתה טובה יותר מאשר בעונה הנוכחית, בעוד מכבי חיפה של בנאדו סיימה את העונה בקול ענות חלושה והיה ברור שהוא יפנה את מקומו בסיום העונה. במחזור השני של הפלייאוף, אחרי תיקו מאופס בדרבי, הפועל אירחה את חיפה. האורחת פתחה טוב אך החמיצה ואז שילמה על כך - אבוטבול בעט מרחוק ואמיר אדרי הדף לשערו, 1:0. זגורי הכפיל את היתרון כמה דקות אחר-כך, ובמחצית השנייה זה כבר הפך לתבוסה - לוקאס סאשה נהנה מבישול גדול של דמארי וכבש. עומר פדידה המחליף מצא זמן גם הוא לכבוש את הראשון שלו בהפועל, בדקה ה-85, אחרי עוד בישול של דמארי שקודם לכן החמיץ פנדל ראשון העונה.

הפועל ת"א: דני עמוס, ליאור לוי, אוראל דגני, ברנקו איליץ', אברהם צ'קול, בריאן חרסיסיץ', שי אבוטבול (בסארט עבדורחימי, 56), לוקאס סאשה, גילי ורמוט (עומר פדידה, 74), ישראל זגורי (סלים טועמה, 64), עומר דמארי

מכבי חיפה: אמיר אדרי (בויאן שראנוב, 46), אייל משומר, אדין צוצאליץ', דקל קינן, טאלב טואטחה, אביחי ידין, גוסטבו בוקולי, חן עזרא, יניב קטן, אלון תורג'מן, תמאש פרישקין (שובל גוזלן, 46).

הערה - בכוונה רשמתי את ההרכבים של הקבוצות כדי שתוכלו לראות איך המועדונים האלה התדרדרו מבחינת איכות השחקנים זו הייתה המטרה

15. Mahranlala Member

אני שוב מקווה שקובי רפואה לא יפוטר.
    מתחזקת אצלי יותר ויותר ההרגשה שכל ה0-0 הזה הוא למעשה הסתרת כל החולשות שלנו והבאה למצב שנשלוט במשחק, אבל פשוט אין מי שיסיים.
    במיוחד היום אחרי ה1-0, שהוא הכניס את עגייב וניסה לגמור את המשחק כי חשב שחיפה תלחץ - זה יצר משחק של רחבה לרחבה וראינו עוד כמה הקישור שלנו לא מסוגל לעמוד במשחק כזה אפילו מול מכבי חיפה במצבה הנוכחי היה מספיק מסירה אחת של רמזי ספורי כדי לשבור את הקישור וההגנה שלנו.
    לדעתי מאמן אחר את כל ה0-0 האלה היה מפסיד.
    מעבר לזה שכל שחקני הקישור שלנו קיבלו צהובים ועשו עבירות כי פשוט לא יכלו לעצור את שחקני חיפה בדרך אחרת.
    וזה שהחלק הקדמי שלנו - לא מספיק איכותי- כולל מוליץ' שציפתי ממנו ליותר.
    אז אני מקווה שאיציק ניסנוב יעבין שהבעיה היא בגישתו ולא יפטר את רפואה - שזה סגל השחקנים שלו והוא מנסה להוציא ממנו את מה שאפשר.

לדעתי קובי רפואה יתפטר בעצמו ויילך לקבוצה אחרת. הוא מאמן טוב ואף מאמן אחר לא יוציא יותר ממנו ממה שיש.

מצב נושא:
הנושא נעול.