הפועל ת"א 2018/19 - האימפריה עוד תחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

הסיבות פחות רלוונטיות.
    ברור שאם היה לנו איזה מיצי או אלונה אף אחד מהם לא היה בהרכב.
    אבל אין לנו, והם כן בהרכב והם מראים שזה מגיע להם.

2. Raulito Madridista

אבל אין צורך להיות קיצוניים. טביב הביא שחקנים בגרושים בשנים האחרונות ותמיד-תמיד-תמיד פגע בו. גם איזי שרצקי הוא דוגמא. אתה לא חייב 'דוד עשיר מאמריקה' - הכינוי היפה שהצמדת למיטש, וגם לא מישהי כמו אלונה. מי שהכי מרשים אותי הוא רז שלמה עד עכשיו, אני ממש לא מתגעגע לגוטליב. אין לו כמובן את 'הפוזה' של גוטליב, כאילו מה השיג בכדורגל, הוא יותר אחראי ושקט ממנו ולדעתי גם מהיר יותר. הדבר שהכי חסר להפועל זה מנהיג. מישהו שהשחקנים יסתכלו עליו כשהפועל סופגת והוא יסמן להם - לא נורא, ממשיכים לשחק, אנחנו משווים\מנצחים. מישהו שיעשה פאול כדי שהיריבה תחשוש. מישהו שיריב עם השופט בראבאק. אוראל דגני היחיד שקרוב לזה. חסר לי את אבוקסיס האישיות ולאו דווקא אבוקסיס השחקן, הרי הוא אחד הקשרים הגדולים.

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/45378675_10218012314238284_5339795550487183360_n.Xxx?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fsdv1-1.fna&oh=6ab58121ab63c14742c4fefcc3766a3d&oe=5C7EC6A9

3. Mahranlala Member

עם עידן כהן ורז שלמה אנחנו יכולים להסתדר. אולי גם עם שי אליאס. לצערי קישור שכולל גם את לקס, גם את ספורי וגם את אליאס הוא ברמה של ליגה לאומית, ובנוסף לזה שהשחקנים לצדם - זיקרי/עאבד ועגייב, גם לא יותר מידי כוכבים ולפניהם התקפה שהיא הנפילה הכי גדולה שלנו.
    אז שההתקפה לא מתפקדת, מגיע מצב לשי אליאס או ספורי או לקס והם נלחצים ולא יודעים מה לעשות.
    אחרי ה1-0 נגד הפועל חיפה עשו כתבות המנהל המקצועי ניסנוב ביקר את רפואה על זה שהוא רוצה חיזוק ואמר לו שיש מהפכת צעירים והיו מרוצים. אני באופטמיות שלי חשבתי שזה יספיק למקום 7-8, אבל כרגע זה שווה מאבקי ירידה עם רעננה,סכנין ואשדוד (אני לא מאמין שבית"ר תהיה שם עוד זמן),
    ואני לא בטוח אם הסגל שלנו עולה על רעננה וסכנין.

4. DRORIKO Member

הפועל מקבלת בגביע את אחותה התאומה

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

גם מכבי :)

אנחנו בטדי נגד קטמון זה הדחה קלאסית.
    עדיין צריך לעבור לדעתי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

בהנחה שאין פערים גדולים, אם בכלל, בין תחתית ליגת העל לצמרת הליגה לאומית זה לגמרי משחק של 50:50, יש שיגידו אפילו עם יתרון לקטמון. שהפריארים שמשלמים על 5 סטארס יספרו לי כמה נגמר.

7. Raulito Madridista

בחלק הקדמי שלנו אם מסתכלים על המכלול, ובטח על יכולת פר דקות משחק - לאמיר עגייב יש שער ניצחון נגד הפועל חיפה, וזה לא משנה שזה מול שער חשוף, הוא היה טוב מאוד נגד מכבי חיפה כשנכנס כמחליף והיה טוב נגד באר-שבע, אז הוא שחקן ההתקפה הטוב ביותר שלנו העונה והוא צריך להמשיך לשחק. מעניין איזה שחקנים רלוונטים לנו בינואר. כשמדברים על ההתנהלות של הניסנובים צריך לשים לב לשחרור של ברנרדו שמשאיר לנו בור במקרה ויש פציעה אחת או הרחקה, השאר זה כבר אלתורים, זה רק מראה עד כמה רוצים לחסוך שם.

לגבי הגביע, מאז הזכייה האחרונה שלנו בתואר שמעלה אבק, איי-שם ב-2011/12 והניצחון על מכבי חיפה(איגבור הגבר מונע הארכה זוועתית!) - כל הקמפיינים שלנו היו מביכים. הודחנו נגד קבוצות חלשות מאוד, אני זוכר הדחה בבלומפילד נגד כפר-סבא מהליגה הלאומית, נדמה לי ב-2014/15. כנראה שלא נחזור להיות קבוצת גביע טיפוסית אבל צריך לשים סוף לביזיונות.

8. Raulito Madridista

נוצר מצב שדמארי משחק לא כשיר כבר שבועיים וזה רק יילך ויחמיר. אז חייבים לעצור את זה. דמארי כביכול מרגיש רע על העונה הלא טובה שלו ויחד עם זה בהתאם לשרשרת ההפסדים, כל משחק נהיה פתאום קריטי ורעננה כרגע זה מעין מלחמת עולם, אבל הפועל חייבת לנהוג בחוכמה והבריאות של השחקן מעל הכל, אנחנו לא בפלייאוף התחתון והירידה לא תיקבע עוד חודש.

ממשיך לקרוא בפורום 'שדים' פה ושם, עוד היו שנים שהגבתי שם אבל זה ממזמן כבר לא. בכל-מקרה, שני דיונים מעניינים:
    1) 'המקדש' - על אצטדיון בלומפילד החדש: יש אוהדים שחוששים שהמבצר לא יהיה מבצר, בגלל הגודל ומספר המושבים לצד כמות המנויים שתהיה נמוכה. יש כאן אפילו רשימת המלצות 'עשו' להנהלה החדשה כמו הוזלת מחירים כדי למשוך את הקהל, אבל ברור שזה לא יקרה.
    2) דיון 'הנהלה, ניהול והתנהלות': הניסנובים לא לומדים את הלקח. הביקורת היא לא על המדיניות הקמצנית שלהם ובטח לא על זה שאין השקעות מעבר ליכולת בניגוד לתקופת כבירי. הביקורת על....

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך דמארי מבחינה פיזית, כי חיבור של הקדנציה בחיפה ועד עכשיו אצלכם נותנת הרגשה של שחקן פציע מאוד ולכן מישהו שקשה לסמוך עליו, אבל הכניסה שלו בטרנר הפכה אותכם להרבה יותר מסוכנים, גם הגול היה בעיקר כי עשה תנועה חכמה לאמצע והלחיץ את טאהה. התנועה שלו עדין חכמה מאוד ונכונה מאוד, ואם יהיה כשיר (כי בלי כשירות וכל הזמן להחסיר משחקים גם החדות נפגעת) זה שווה לא מעט גולים בליגה שלנו.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

דמארי פרש לפני כמה שנים ושכח להודיע.

11. Raulito Madridista

בעלי הפועל העבירו מסר של תמיכה וביטחון בשחקנים לאחר ההפסד לבאר-שבע ואתמול התראיין ניסנוב לתוכנית הרדיו '5 באוויר'. הוא אומר שעתידו של רפואה כלל לא על הפרק, וסיכם את מצב הקבוצה: "נראה בסוף העונה איפה נהיה, אנחנו לא שבעי רצון מקצב צבירת הנקודות וקצב השערים. בכל המשחקים ששיחקנו עד עכשיו, חוץ ממכבי ת"א, לא נפלנו משום קבוצה, אלא להפך. אני סופר את הכסף בסוף העונה. יש לנו שילוב של שחקנים צעירים ובוגרים, לפעמים לא הולך לפי איך שרוצים. הקבוצה נראית טוב, השערים והנקודות יגיעו, צריך סבלנות".

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/1/size475x318/874751.Xxx

- משמח אותי לשמוע שרפואה ימשיך בוודאות אבל בכדורגל עוד תוצאה גרועה, עוד מקורבים ויוצאי אחיתופל ולכו תדעו מה גם שאני חושש שרפואה עצמו יתייאש.
    - טוב לנסות ליצור ביטחון אבל שלא יעבדו עלינו, אנחנו לא מפגרים, מציירים שם תמונה ורודה מדיי.
    - החלוקה שלי לגבי האיכות שלנו: שוער - טוב, הגנה - טובה, קישור אחורי - סביר[לא מייצרים כלום בהתקפה], קישור התקפי - חלש מאוד, חלוצים - חלשים.
    - החלוקה שלי לגבי המשחקים: הפועל חדרה(הפסד 2:1), בני-יהודה(תיקו 0:0) ועירוני ק"ש(תיקו 0:0) - רע מאוד| מ.ס אשדוד(תיקו 0:0) - טוב מאוד| ההפסדים להפועל באר-שבע ומכבי חיפה - טוב.

12. Raulito Madridista

כמיטב המסורת: הפועל ת"א נגד הפועל רעננה - המשחקים הגדולים

- עונת 2009/10 - מחזור 14: הפועל מגיעה למשחק במצב-רוח מעולה ואחרי שישה נצחונות רצופים. הקבוצה של גוטמן מתחילה לשחק את הכדורגל שהאוהדים חלמו עליו. בדקות 20 ו-22 הפועל כובשת שני שערים מהירים ו-'והורגת את המשחק' - תחילה היה זה יבואה בשערו השני בלבד בליגה, ואחר-כך בן-דיין, שהוא וזהבי עשו חיים בצד שמאל באותו משחק. ואז בדקה ה-29 הגיע אחד משערי העונה - ורמוט מכדרר בצד ימין, עובר שחקן ושולח מסירה אלכסונית מדהימה לאגף שמאל. בן-דיין יורה מהאוויר ברגל שמאל לרשת - גולאסו - ואניימה דופק רייצת אמוק לצחצח לו את הנעליים. "הלוואי והוולה שלי יהיה שער העונה", סיכם המגן. ניצן שירזי ז"ל התלהב בעמת השידור. זהבי ושכטר השלימו את החמישייה. הרכבים::

הפועל תל אביב: וינסנט אניימה, עמרי קנדה, וואליד באדיר, דאגלס דה סילבה, דדי בן דיין, אביחי ידין, ביברס נאתכו (זוראב מנטשאשווילי, 65), גילי ורמוט (מהראן לאלה, 70), ערן זהבי (מיכאל זנדברג, 58), איתי שכטר, סמואל יבואה
    הפועל רעננה: שאול סמדג'ה, רועי לוי, אבי סופר, איתי טואף, עמרי עטיה, גיא קואז, תמיר פור, ארמנדו לסקאנו (איתי אלקסלסי, 45), סטיבן כהן (שניר שוקר, 83), אבי כנפו, כריסטיאנו דוס סנטוס.

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg908862.Xxx

- אין ברירה אז אני מוסיף משחק חוץ - עונת 2013/14 - מחזור 18: הפועל ת"א של רב"ש מתקשה לשמור על יציבות. במחזור הזה היא הציגה את אחד ממשחקיה היותר טובים. גולת הכותרת - שער אדיר של שמעון הרוש א-לה- אנטבי\רוברטו קרלוס בפצצה ברגל שמאל לחיבור. דמארי כבש ראשון לפני הגולאסו של הרוש, בלדוט צימק והחמיץ פנדל ובהמשך הפועל סגרה עניין עם שער של ורמוט ואחד נוסף של שכטר המחליף, בפנדל, שערו הלפני-אחרון בהפועל. ה-4:1 היה הניצחון השלישי של הפועל ברציפות, לראשונה העונה.

- עונת 2014/15 - מחזור 21: כדורגל הפעם אין פה אלא רק דרמה. 'פירקנו אותם 2:1'. הפועל נהנתה משער עצמי מוזר בדקה ה-10 וכבשה בדקה האחרונה עם שער פוקסי של מתן אוחיון אחרי קרן של אוחיון אחר - קוראים לו משה אוחיון. והבה השווה זמנית, הקהל רשם מחאה גדולה

- עונת 2015/16 - מחזור 23: שבוע אחרי הדרבי נגד מכבי בו שוינפלד רשם בכורה חלומית עם שער בכורה בנגיעה הראשונה שלו באדום והפועל השיגה תיקו - היא מגיעה למשחק נגד הפועל רעננה ומבצעת מהפך בדרך לניצחון, שהיה גם ניצחון הבית הראשון של הפועל מאז המחזור החמישי, אז ניצחה 3:1 על בני-יהודה בזכות הרומנים. זה היה גם ניצחון הבכורה של גוטמן מאז ירד לקווים. שבתאי העלה את רעננה ליתרון בדקה ה-37 והייאוש בבלומפילד היה גדול. אלא שאלון תורג'מן השווה בנגיחה בדקה ה-52 ומעמדת קשר הכנף בישל את שער הניצחון ללהיט של הפועל דאז - ארון שוינפלד.

13. Raulito Madridista

http://www.interload.co.il/upload/579980.Xxx

כנראה שאני אוהד חשוב, שלחו לי את זה אתמול בוואטספ. אני לא אוהב להיכנס לכיס של השחקנים וכן 'זה לא כסף של אבא שלי', ובכל-זאת: הפועל ת"א - דו"ח משכורות[לאמיצים בלבד].
    * עומר דמארי - כמובן שהימרנו עליו העונה, ונכשלנו. השכר הוא בזכות 'חסד נעורים', ואחרת הוא לא היה מגיע. יש גבול על כמה כסף היה מוותר.
    * אוראל דגני - שחקן חשוב בהפועל בשנים האחרונות, הקפטן, יכול להבין את השכר הגבוה יחסית, הבטיחו לו בלאומית שאם יישאר - השכר ישתפר.
    * עאבד זה הבלוף הגדול, צורם בעין, 0 גולים, 0 בישולים, 0 תרומה, עאלק ליגיונר, אין לו מקום על הספסל שלנו אפילו.
    * מסתכל על הסכומים שמרווחים הצעירים, עידן כהן שחקן סבבה ושנתון 96 - לא רע להיות שחקן כדורגל צעיר בינוני. לבקוביץ' - מוזר..
    *רמזי ספורי - יש הרבה-הרבה-הרבה אנטי מצד הקהל כלפיו, על אמירה כזו או אחרת, תסכול, מחכים לו בפינה. אני לא כזה.

פוסטים מסתלבטים ועוקצניים מגיעים בעוד 3...2....1...

14. Telkiyski Member

תקציב שכר השחקנים אצלינו הוא לדעתי בסדר גודל של זה שהפועל חיפה, בני יהודה, ק"ש וכו'

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

סך הכל, סביר למדי, למעט אחמד עבד. לא ברור לי מה גרם לאנשי הפועל ת"א להאמין שאם ישלמו לו משכורת של כוכב זה יהפוך אותו לכוכב.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.