הפועל ת"א 2018/19 - האימפריה עוד תחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mahranlala Member

שם חדש בבורסת השמות: משה סיני כמנהל מקצועי.

2. Butragueño מנהלים

מה לא מובן?
    אם הוא החליט "לשמור על הפרנסה שלו" ולהישאר במועדון, אחרי שמנחיתים לו שחקנים על הראש, הוא לא יכול לבוא עם זה בטענות.

אני חושב שעיקר ההתעניינות היא כי הוא כבר עבד במועדון במחלקת הנוער.

3. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי קובי רפואה היה צריך לעמוד במילה שלו עוד בקיץ ולהתקדם הלאה עם הודעת הפיטורים שלו, ברגע שהוא חזר לאותה עמדה הוא היה על זמן שאול בקבוצה.
    עם כל הכבוד לדמארי אי אפשר לבנות עליו קבוצה ועוד 10 נגרים פחות או יותר

4. Raulito Madridista

מישהו זרק לי במכון את השם של רוני לוי כמאמן, לא ראיתי שהוא הוזכר, לא מאמין שהוא יקח את הסיכון הזה, ומצד שני אולי הוא עדיף על האחרים. והכל יותר טוב מגיא לוזון. בכל-מקרה, ברור שנעשו טעויות בסגל, לאו דווקא חסר מנהל משחק אלא התקפה מתה, והניסנובים יצטרכו לעשות שינויים בינואר. לחתוך את מוליץ' זה חוסך לנו 2 שקל, צריך להשקיע כסף כדי שלא נסתבך חס וחלילה. אבל, אני 'משחק אותה קאפלו' ובמסגרת הקיים:
    - הייתי עובר לשחק עם שני חלוצים, דמארי ועוד אחד. נאמין בדמארי, אין מה לעשות, ברור לכם שאף אחד גם לא יחתוך אותו בקיץ גם אם הוא לא יכבוש אף שער מהמחזור הראשון ועד האחרון.
    - גנדה יכול להיות החלוץ האחורי, אולי אחמד עאבד או זקרי. בלי קשר, אחד מהשניים האחרונים צריך לרדת לספסל והייתי מפרק את המערך שלנו של השלושה קשרים באמצע. אולי לנסות לשחק בלי ספורי.
    - אופצייה נוספת היא ספורי כקשר על הקו, הוא יודע להכניס כדורים לרחבה, יש לו מהירות, הוא כן יכול לעשות הגנה, וזה כמוצא אחרון בערך.

5. Telkiyski Member

פיטורים אומללים.
    גם אפשר לחשוב את מי הם יכולים להביא עכשיו.

אופיר חיים. וואו. בשבילו בטוח שווה לפטר את רפואה.

אם גיא לוזון ימונה מבחינתי שיהיו הפגנות נגדם, שנרד שוב ליגה ואפילו ששוב נתפרק.

6. Raulito Madridista

הרבה יותר חשוב מעוד ניצחון או הפסד, הרבה יותר חשוב מכדורגל: 5 שנים למותו של אריק איינשטיין האהוב, ז"ל. אוהד אדום מוכר וידוע. האיש שאמר עוד בתחילת 2009/10 שזו הפועל ת"א הגדולה בכל הזמנים. 'אמרו לו שהחולצה האדומה זו לא מציאה'. וכמובן שיר הדאבל האגדי: 'אדומה שלי'.

יפה בפתח תקווה, נחמד גם בחיפה,
    נווה ירושלים, גם היא נראית לא רע

אבל אני אוהב אחרת - יפה ואדומה,
    אהבה שלא נגמרת - האהבה הראשונה

אהובה שלי, אדומה שלי, את האור שבחיי,
    נשמה שלי, הקבוצה שלי, הפועל תל אביב, משוש חיי

השנה היא שנת אלפיים, ה-13 במאי,
    היום לקחנו כתר - עם הפועל חי

כחולים הם השמיים, הדשא הוא ירוק,
    אבל היום הצבע, הוא אדום, הכי עמוק!

את הסיפורים על השווארמה בכתר המזרח עם החבר'ה תשמעו בטח מעיתונאים וכו' וכו'. אני יודע שהוא היה גר בחובבי ציון בת"א, ליד הבית של סבא וסבתא שלי ז"ל, היה שקט מאוד, ברח מהתהילה, מיעט להופיע, היה בעיקר בביתו בשנים האחרונות. אני זוכר שיירה של אוהדי הפועל בהלוויה שלו בבית הקברות בטרומפלדור וגם אני באתי לבוש אדום. טוב שלא 'זכה' לראות אותנו יורדים ליגה ובכלל, נטש את הפועל בזמן.

Maccabi Diamond, Nigel de Jong ו-Jakur אוהבים את זה.
  7. Telkiyski Member

זמר קצת אוברייטד ובכל מקרה זה שהוא היה מפורסם מאוד לא הופך אותו לאוהד הכי מסור של הקבוצה או משהו.

8. Raulito Madridista

הפרסום ב-'ידיעות ספורט' הבוקר, על החתום - נדב צנציפר, יגרום לכל אוהד הפועל ת"א לחוש בחילה שימו לב: עימות חזיתי בין זאב גרינברג, שיש לו מיעוט באחוזים על הפועל ת"א, לבין האחים ניסנוב שמשכו לתוך העניין. גרינברג סיפר שההנהלה שוחחה עם רפואה שהיה גבר בעצמו ואמר שאם לא ינצח עד סוף הסיבוב, קרי בשלושת המשחקים הקרובים - נתניה, מכבי פ"ת ובית"ר, קצב צבירת הנקודות לא ישתנה - הוא הולך. אלא שמישהו הדליף את השיחה ל-Ynet, רפואה כעס ובסופו של דבר עזב. גרינברג שנשמע כקול השפוי במערכת, מספר שהפועל נפלה עם הזרים ופה הבעייה.

זה בדיוק המונח 'אויב מבפנים'. כמה צריך להיות אידיוט כדי להדליף שיחה כזו לתקשורת, משהו שאני לעולם לא אצליח להבין. הניסנובים עושים שטויות. רק בדבר אחד אני מסכים - הפועל צריכה בעלים עשיר יותר, אבל עם שיקול דעת שמניח את הדעת והתנהלות נכונה, אפשר לעשות דברים טוביך יותר. מעבר לכך ברור שלהפועל ת"א אין הרבה כסף, כך שלפטר את רפואה שהוא מאמן טוב ביחס לשוק, ולשלם לו 170 אלף שקל בקירוב, שזה יקזז כנראה חלק מהכסף שתוכנן לרכש בינואר, אם בכלל('להחליף', אמרו בהפועל) - זה עוד גול עצמי. בעצם, גול עצמי הוא מלך השערים של הקבוצה הזו.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחו 5-0 את מרמורק במשחק אימון היום.
    נראה לי שביזבזו את האספקה ל10 מחזורים הקרובים.

10. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיכף יגידו גם שהנה השינוי כבר עשה טוב, דמארי בכושר וזיקרי פוגע והנה גאנדה ורז כהן מתחילים לקבל דקות ולהוריד חלודה

11. Telkiyski Member

אופיר חיים מונה.

בהצלחה אופיר!!! אוהבים אותך!!!!1

Sir Alex Ferguson ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  12. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כאן תהיה תמונת "אופיר חוזר הביתה" באתר או שתמונת wellcome בנאלית?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. yakov_y YNWA

אוברייטד ? אנדרייטד.
    שירים עם טקסים בעברית מאוד גבוהה (אני אישית מאוד אוהב), דבר שכבר בדרך להיעלם מהעולם.
    שים לב לזמרים שמובילים את המדינה בציפיות ביוטיוב, שים לב לטקסטים, עכשיו תבדוק את השירים של אריק איינשטיין, אתה רוצה להגיד לי שהוא אוברייטד ?

מוזיקה זה עניין של טעם ואני לא רוצה לשפוט אף אחד אבל אריק איינשטיין אנדרייטד, התקשורת מעריכה אבל הציבור לדעתי מפספס.

-----

הפועל ת״א, רעננה, אשדוד - קבוצה שיורדת השנה ליגה זה שיא, קשה יותר לרדת ליגה מאשר להשאר, סגלים נוראיים.

14. הרצליה Member

נכון להיום מבחינתי לפחות מדובר במינוי מוזר מאוד, עד היום לא האמנתי לשנייה שהפועל תל אביב מסוגלת לרדת העונה לליגה הלאומית, כרגע אני חושב שזה אפשרי בהחלט.
    דעתי על אופיר חיים יכולה להשתנות רק לטובה, מוכן לקחת את כל המילים שלי בחזרה במידה והוא באמת יעשה שם משהו חיובי, ימים יגידו.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אריק איינשטיין מחוץ לסקאלה של כאלה שאפשר להגיד עליהם אנדרייטד/אוברייטד. אגדה בחייו ובמותו.

שי, yakov_y, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.