הפועל ת"א 2018/19 - האימפריה עוד תחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שבטוח שייע ייעץ להביא לאייל גולן לשיר את שיר ההישארות בליגה

2. Mahranlala Member

אז קובי רפואה שוב פעם מצליח להפוך את אוסף השחקנים האלו למשהו שנראה כמו קבוצת כדורגל שחסר לה סיומת.
    ובהנהלה מתחילים להתפכח אבל לא לגמרי, שהבעיה היא בסגל ובקבלת ההחלטות של השחקנים שלנו, עם ריבוי שחקנים לא מנוסים.
    ראינו היום מה קלאודמיר שווה לעומת לקס, ומה שווה בואטנג לעומת ספורי או אליאס (תנו להם 100 בעיטות כאלה, והוא אולי מבקיע אחת כזאת)
    אז אין להם ברירה אלא לוותר על המענק הזה של הזר השישי ולחפש חלוץ נוסף לולאסקיס כי לפחות היום נראה שזה היה ההבדל בין לנצח לבין תיקו.
    כשמתחננים לגיל יצחק לבוא זה מראה שעדיין לא התקדמו מספיק.

3. Raulito Madridista

יכול להיות שעליתי עלייך ואתה כותב גם ב-'שדים'? אני קורא שם הרבה, פעם זה היה בעיקר כיף אחרי משחקים גדולים, היום זה כדי להצליב דעות ולקרוא עוד זוויות, אין כאן מספיק אדומים.

רפואה מאמן טוב, אין ספק, ועל המחדל של ההנהלה כבר כתבתי בדיון המחזור. אני חושב שזה נכון והפועל קבוצת כדורגל מהמתסכלות שידעה הליגה הזו, יש לנו יציבות אבל כל המקדימה בושה וחרפה. מצד שני, בעוד ההימור על זקרי למשל היה הגיוני, מה גם שהוא חתם בהפועל ממזמן-ממזמן(אולי בתקופת רפואה אבל לא בטוח שביוזמתו) - לגבי ההחתמה של אחמד עאבד עיקמתי פרצוף עוד מזמן והוא גם קיבל שכר שמן. גם היה עוד בלם שהחזיק מעמד יומיים, אבל כנראה שקובי כלוא בגלל ההנהלה, הוא לא מאמן בובה אבל לא יכול להביא את השחקנים שהוא באמת רוצה. אני חושב גם שעאבד וזקרי מקבלים אצלו יותר מדי קרדיט, אלה שחקנים שעבר חצי עונה+ רצים אצלינו ועם כל הכבוד לגביע הטוטו - הם לא נותנים שום דבר.
    אולי הם הבעייה הגדולה ביותר שלנו. ושניהם כן מנוסים. זקרי אמנם בליגות הנמוכות אבל כדורגל זה כדורגל, כנראה שהוא שחקן מתסכל והיינו רואים אותו בתקציר נותן את הגול בכפר-סבא ועפנו עליו, ועאבד - הבחור יש לו קרוב ל-200 הופעות בליגת העל בק"ש, אבל...25 שערים בלבד וזה לא מספיק.

התפאורה היפה של הקהל מאתמול:

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190114/51d3f971519eb3a013e02efa377a9cef.Xxx

ההסבר: אוהדי הפועל פרסו היום בדרבי שלט פריסה עם דמותו של הזאב מסדרת הילדים הרוסית (למעשה בכל בריה״מ לשעבר) המפורסמת: ״נו זאייץ, נו פגאדי״. לאורך כל הפרקים הזאב מנסה לתפוס את הארנב ולעולם לא מצליח, בכל פעם שהארנב חומק, הזאב מסנן לעברו ברוסית: ״חכה חכה, ארנב״. בשלט הפריסה הזאב, אוהד הפועל - סוף סוף תופס את הארנב כשמימין כיתוב ברוסית: ״נו תחכה״. הארנב כמובן משול לאוהב מכבי.

שירים מהיציע - אתמול: סרטון1 - אני לא רגוע| סרטון 2 - אמרו עליי הכל| סרטון 3| סרטון 4 - הפועל, את היחידה

קובי רפואה, שאגב פתח אינסטגרם(?) ופירסם תמונה של הקהל מאתמול - 'זה קודם כל בשבילכם', נשאל לגבי בואטנג ואמר שהוא ילד מוכשר שעדיין צריך ללמוד לאט-לאט טקטיקה| לגבי רכש, הפועל לא מתקדמת עם חן עזרא או ממן בעקבות השכר שלהם, ואופיר מזרחי מוזכר כתוכנית ב'| זו עונה ראשונה שהפועל לא מפסידה בדרבי מאז 2010/11.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  4. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito זו לא בושה להחמיא לקהל על אחלה תצוגה ועידוד אבל גם להוקיע את שירי השואה..לא פלא למה קובי רפואה מרגיש חלק מכם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/19
  5. Telkiyski Member

הניסנובים הצליחו.
    הביאו שחקן בחצי יורו (בואטנג) והנה הוא כובש בדרבי.

עכשיו הם בכלל יחשבו שהם טביבי 2ו-3.

6. Raulito Madridista

https://www.htafc.co.il/wp-content/uploads/2018/08/Robi_Levkovich_1.Xxx

להפועל ת"א היו תמיד שוערים גדולים, חודרוב בזמנו, אלימלך ואניימה בעידן הנוכחי, והנה שוב שחקן העונה של הפועל ת"א בינתיים הוא השוער שלה, רובי לבקוביץ'. הוא שמר 8 פעמים העונה על שער נקי, בדיוק כמו ראיקוביץ'(וכך עשה בדרבי הראשון) וב-16 ההופעות הראשונות באדום ספג רק 12 שערים - רק אפולה אדל ב-2011/12 הציג מאזן טוב יותר ממנו. לבקוביץ' דווקא ריצת אמוק אתמול כדי לחבק את בואטנג אחרי השער, הוא אהוב מאוד בחדר ההלבשה, בקושי מתראיין. לפי הכתבה של צנציפר אתמול ב-'ידיעות', אופיר חיים תיכנן דווקא לנסות את ינקו, אבל הוא נפצע במשחק הגביע נגד קטמון.

אז הנה אחרי מאמצים קשים - יש נקודת אור בהפועל ת"א העונה, שוער שהגיע כשוער שני והוא הפתעה נעימה ורק שימשיך ככה. מבחינתי בינתיים הוא שוער העונה, כי יש דיסוננס עצום - הלחץ בהפועל הוא גדול פי כמה מאשדוד(ג'רפי למשל) וגם מאשר בהפועל חיפה או עירוני ק"ש. מול ראיקוביץ' לא מגיעים בכלל לרחבה. וההגנה שלנו טובה בגדול אבל זה גם בזכות השקט שלו.

עלה כאן עניין של שירי השואה, תראה, אני בתור אוהד פשוט מן המניין - אין לי מה לעשות בנידון. אני לא שר את שירי השואה וגם לא על מוני פנאן, האמת, גם אם זה נשמע להיתמם. אנשים הולכים אחרי העדר, ילדים שמחר ייבחנו על זה במבחן בהיסטוריה בכיתה ח' - שרים ביטויים מפגרים. הלוואי וזה היה מחוץ להפועל ת"א. זה בעבר הפריע לי וקילקל לדעתי, היום אני מבין - זה מה יש. זה יישמע נורא אבל אני מעדיף את הקריאות האיומות האלה מאשר אלימות פיזית. וזה ברור לי שיש לנו גם חלק בעייתי בקהל.
    אבל ברמת הנאמנות וההכלה, אני חושב שמגיע המון קרדיט לקהל של הפועל, בשנים האחרונות אנחנו אוכלים חרא לא רק בגלל התוצאות, והמבין יבין

Mahranlala ו-yakov_y אוהבים את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה שהקריאות האלו עוברות חלק זו שערורייה, ואל תורידו את השיח לרמה של כיתה ח עם הגזענות אצלנו. אני יודע טוב מאוד מה קורה ביציעים של בית״ר, ואין קשר להפועל. קריאות כאלו צריכות להוביל לענישה.

gilgo, Nigel de Jong ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

האמת שלא חבר, כשאני רוצה לכתוב משהו - אני כותב את זה בבירור ולא רומז. לא התייחסתי לבית"ר ירושלים גם אם כך חשבת.
    אני בכל פעם רואה את כמות האוהדים שמגיעה, והאמת שהמאפיין העצום של הפועל זה לאו דווקא הכמות אלא הדחיפה עצמה - קהל שמסוגל לעודד גם בפיגור 3:0 עצוב מבית"ר או אחרי התבוסה בדרבי, שישיר כל הזמן ובכל מצב(ואני חשבתי אחרי התבוסה הזו שהקהל איבד אמון והפועל הפסידה אותו(היו הרבה קרחות נגד חדרה וכמות נמוכה מהרגיל), ואחר-כך מגיעים כל שירי השואה והאלימות וזה פשוט גול עצמי. כמו גם השלכת המציות וכל שאר הילדים המפגרים האלה מהיציע, הם רוצים לקבל משחק רדיוס או מה?

9. Telkiyski Member

עומדים לדין על שירת שואה למכבי לפי וואן.

לפי איזה חוק בדיוק מעמידים אותנו לדין על זה?
    האם כשאוהדי מכבי שרים על אונס נשים זה לא ראוי להעמדה לדין אם ככה?

yakov_y אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

עברו יומיים מהדרבי, נהיה לארג'ים - ממש קצת פחות, ועדיין אין התקדמות בנושא הרכש וזה מעצבן אותי. את ניב זריהן לא רציתי אבל העלו את השמות של חנן ממן וחן עזרא, כשהאחרון היה רוצה לבית"ר אבל אולי בשל הבאת פלומין - הוא לוקח צעד אחורה. הניסנובים חייבים להוציא קצת כסף באופן חריג כדי שהמועדון הזה יישאר בליגה, וחן עזרא לא מספיק - צריך גם חלוץ. ולא שחקן מהליגה הלאומית. מעבר לכך, המועדון קיבל קנס של 25 אלף שקל בגין שירי השואה(חבל שאי-אפשר להפסיק את זה) וזריקת החפצים(אוהדים מפגרים).

מחר בגביע הפועל משחקת נגד הפועל חדרה, אני מתגעגע לימים שהיינו קבוצת גביע אדירה אבל המשחק לא בראש סדר העדיפויות, הפנים כבר לי"א באשדוד ואני דווקא לא אוהב את זה שאשדוד אכלה חרא מעפולה, היא תהיה בכוננות שיא, אם לא מנצחים בי"א אז הדרבי לא שווה כלום. רפואה צריך לחשוב טוב לגבי ההרכב, אולי זה הזמן לעגייב וקצת להוריד עומס מגנדה, ושזקרי ישחק בתקווה שביום שני לא נראה אותו. גם בואטנג הייתי מריץ ומנוחה לדגני. הגיע הזמן לנצח את חדרה האמת, גם בלאומית לא הסתדרנו איתם, והעונה מילא מחזור הפתיחה, אבל התיקו 1:1 נגדם היה כואב וממש שוד.

11. G.B7 ירוק עולה

התגובה שפורסמה עכשיו בחדשות הספורט של המועדון על הקריאות בדרבי היא ההודעה הרשמית המטופשת ביותר שראיתי בחיים שלי.

12. Telkiyski Member

מה אומרת ההודעה?

13. G.B7 ירוק עולה

אני לא בדיוק זוכר אבל הרעיון שהכוונה בקריאות השואה זה לא באמת רצון לשואה ולפגיעה בעם היהודי אלא ביטוי לשנאה ורצון להרס וחורבן לקבוצה היריבה...

עכשיו אפשר להתווכח על מקומן של קריאות כאלה ששומעים ביציעים (לא רק אצלכם) בעייני זה פסול וחייב לגרור ענישה. אבל התגובת הזו הזויה.

14. Telkiyski Member

לא רלוונטי.

עצם ההעמדה לדין היא מגוחכת בעיני.

15. כינוי כי הכח זהו כח

די תגיד לי שזה אמיתי. אחת התגובות הכי מטומטמות ששמעתי בחיים, הם יכלו לא להגיב וזה לא היה נשמע גרוע כל כך.
    עקרונית לדעתי על שירי שואה צריכה להיות ענישה בגלל המשמעות של השואה ובגלל החשיבות(No Shit) אבל הענישה צריכה להיות שונה לא יודע איך אבל לא משהו לדפוק את הקהל\ קבוצה משהו עם משמעות לא יודע הסברתי כזה. וככה כתבתי את התגובה הכי מטומטת שלי באייסוקר תהנו*/aaa021

מצב נושא:
הנושא נעול.