הפועל ת"א 2018/19 - האימפריה עוד תחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

די בטוח שזה יסתכם ב8-9 אלף, יותר מזה יקרה רק עם רכש סביר+השארת שחקני המפתח של שנה שעברה(וכרגע זה לא הולך לכיוון הזה).

2. Raulito Madridista

תקלה גדולה אתמול באתר של "לאן" או מעניין אם היו רק מעטים חסרי מזל כמוני. לחצתי על כל דבר אחר שקשור לכדורגל - הפועל חדרה, בית"ר ירושלים, לא זוכר מה עוד - והצלחתי, אבל לרכוש מנוי להפועל ת"א? לא ממש. העניין טופל בבוקר בכל מקרה. אגב, אפשר 'לתבוע את העירייה' אם המגרש לא יהיה מוכן לפתיחת המשחקים אם הבנתי נכון.

האירוע ההיסטורי הזה של הקאמבק לבלומפילד ושיפוצו המאסיבי - נפל דווקא על הנהלה מחורבנת שלא טובה בשום דבר. אני אשמח אם במצב הנוכחי יהיו 8,000 או 9,000 מנויים. מה שמנחם אותי זה שהמגרש הזה הוא לא רק 'לעונה אחת', גם אם לא יהיו הרבה מנויים בעונה הבאה, בטוח נרוויח משהו.

אני מקווה שבהפועל עובדים במרץ על מחליף לרמזי ספורי, לחשוב מי ייכנס לנעליים שלו, פיראס מוגרבי שכמובן משחק בעמדה אחרת הוא רכש נכון, הימור מושכל על אף שיש לנו כבר שחקן שחוזר מפציעה, רק חבל שהפועל שאגב משלמת חצי מיליון שקל פיצויים לרפואה - לא מסוגלת להוציא שום דבר על רכש. מוטי ברשצקי בינתיים חוזר, הוא לפחות שחקן חכם בניגוד לעאבד וזקרי.

אגב, נכנסים לעונת 2019/20, ההסכם ביני לבין הפועל היה שכל עשר שנים דאבל. אני לא יודע מתי נחזור להיות קבוצת צמרת באמת. מתי ניאבק על שחקנים. מתי נוכל לנצח דרבים ולא לגנוב. מתי יהיה לנו בעלים רציני, למה לא מגיע אף אחד.

3. קשר שמאלי Member

למה אתם בטוחים שספורי יעזוב, לאן כבר יש לו ללכת?

4. Telkiyski Member

ב"ש או אירופה.

בעיקר אירופה, נמני יכול לסדר לו איזה מכלן נראה לי.

למזלינו ביטר ומכבי אינן אופציות.

5. קשר שמאלי Member

לא ידוע לי על שחקנים שנמני הוציא לבלגיה. בן נגרוש עזב את נמני ועבר לדהאן כדי להשיג חוזה בבלגיה.

6. Telkiyski Member

אז לא בלגיה, יכול להוציא אותו לאיזה קבוצה בשוויץ או אוסטריה גם.

7. Raulito Madridista

ניסו אביטן התראיין ל-'ידיעות אחרונות' הבוקר:

- החלום: "אני מסתכל כל פעם על ארון הגביעים וחולם להוסיף אחד כזה להפועל תל אביב". המטרה הריאלית מבחינתו: הפלייאוף העליון.
    - החלוץ מייקל אולהה - הוא טוען שהוא באמת ראה אותו ומודה שהוחתם ללא מבחנים, סומך על חוש הזרים שלו כפי שהיה בהפועל חדרה.
    - טוען שההנהלה לא מתערבת וכרגע יש אידיליה אבל כמובן שבכדורגל הכל יכול להשתנות. הוסיף שהיה הוגן עם חדרה ובכה כשנפרד מהשחקנים.
    - לגבי לבקוביץ: אמר שעשה עונה מעולה, אבל שהייתה לו הגנה טובה ולדעתו ג'ראפי יכול לקחת את הפועל עוד צעד אחד קדימה.

- כמה דברים אחרים: כרגע יש מעל 3000 מנויים, בהפועל אופטימיים לגבי המספרים| לפי ספורט1, אוראל דגני ביקש שדרוג ובהנהלה זועמים.

8. Raulito Madridista

שיר צדק הוזכר כמועמד להפועל לפי ספורט1, במידה ואוראל דגני או אדי גוטליב יעזבו כשלגבי האחרון מדברים בעיקר על אירופה. אני די חלוק.

הוא שחקן טוב ושקט ומנוסה שיכול לתרום והוא שווה יותר ממה שהציג בעונה האחרונה. מצד שני הוא שחקן יקר ואני רוצה שהפועל תרוץ עם רז שלמה הנהדר ותתחיל לחפש שחקני התקפה "בכירים" יותר. חן עזרא ומוגרבי יחד הם הפנטזייה שלי. חבל האמת לגבי גנדה כי הוא שחקן זול עם פוטנציאל והיה צריך לנסות אותו מתחת לחלוץ. כמות המנויים כרגע: 4600. אחרי 5000-6000 ייתקעו

9. Telkiyski Member

עזרא? לא תודה.
    שיביאו את בוזגלו או מוגרבי וישמרו על כל ההגנה וספורי.

ועוד שחקן התקפה זר.

10. Raulito Madridista

אני לוקח אותך למסע אל העבר: ינואר 2011: אם חן עזרא מגיע להפועל תל אביב ולא אלרואי כהן - אז הפועל תל אביב שהייתה חייבת ריענון בהתקפה (ורמוט נפצע, שכטר גמר את העונה, זהבי סבל מבצורת), הייתה מחתימה את חן עזרא - היא גם הייתה זוכה באליפות.

ובחזרה לימים אלה: לגבי מוגרבי קיים ספק מסוים לגבי הכשירות שלו. בוזגלו אמנם יקפיץ את מספר המנויים והוא רוצה להיות כוכב ובאמת רעב להצליח אבל אני לא רוצה שהפועל תהפוך להיות 'בוזגלוס', אין לי כח לטלנובלות ואבא יעקב על הראש שלנו. מעבר לכך כרטיס השחקן בידו והוא ירצה שכר שמן מאוד שהניסנובים לא ירצו לשלם וזה עלול לפגוע בסיכוי להביא שחקנים אחרים. מחכה שנצליח להשתחרר מרועי זיקרי המאכזב ואחמד עאבד שמחזיק בחוזה גבוה, זה יהיה צעד ראשון טוב.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנסינובים לא ישלמו בחיים לבזוגלו את מה שהוא דורש. לדעתי סתם ספין.

12. Raulito Madridista

"הפגישה הוגדרה כטובה, לא נאמרה המילה האחרונה". איך הסכומים שבוזגלו דורש (גם הוא לא יורד מהעץ, כן?) מתיישבים עם הרעיון של הפועל לחסוך עד השקל האחרון, מתי נראה את הפועל עושה גם 'עסקאות קטנות' ולא מחפשת רק שחקנים חופשיים? אני לא אהבתי את זה שיאקוב סילבסטר על הכוונת, בבית"ר הוא לא היה טוב, בבני יהודה כל מטאטא יורה, אפשר להיות יצירתיים יותר. מאוכזב לגבי פיראס מוגרבי, יפה שהוא נאמן לסכנין אבל זה פספוס גדול בשבילו, מי יודע כמה אפשרויות כאלה עוד יהיו לו. גם די מביך אותי שבכל שעה הפועל מעדכנים על מספר המנויים. תודיעו שהיו אלף, כשיש 5000 ואולי 10,000. והנה נכון לעכשיו לדעתי העניין נעצר.

13. Telkiyski Member

עדכון אחרון של הפועל על המנויים היה אתמול בערב.

אישית אני מעדיף את בוזגלו על מוגרבי, אבל מוכן שהאחרון יגיע רק כי אני יודע שבמצב הנוכחי סיכוי נהדר ששניהם לא יהיו פה.

14. Raulito Madridista

מאור בוזגלו כבר בן 31 וחצי, וברור שאי אפשר להסתכל מאה מטר קדימה, לא בכדורגל הישראלי בכלל ולא בהפועל תל אביב בפרט, אבל אני יכול לדמיין כבר את הדרישות - מעל 250 אלף דולר לעונה, חוזה לשנתיים ועוד ועוד. כן יש לי ספקות לגבי הכדורגל שלו, בבית"ר הוא היה לא מספיק טוב והוא כן שיחק הרבה. מוגרבי לדעתי שחקן שהיה צריך לקבל עוד ניסיון חוץ ממכבי חיפה, ואני חושב שהפועל לא לחצה מספיק בסוגיה הזו.

יש כל מיני דיווחים על קשרים נוספים כמו מוחמד אבו פאני ואליאל פרץ ואנחנו לא זקוקים לשחקנים כאלה, אם רמזי ספורי נשאר אז הקישור שלנו יציב ולא כדאי לעשות מהפכה כל הזמן. גם אין צורך במגן ימני.

לגבי המנויים - מעדכנים רשמית כל פעם שמגיעים לאלף נוספים, בבוקר היו איזה 5600 לפי מה שאשר גולדברג פרסם (אני עובד בספורט1), גם להנהלה יש רצון לטפטף את זה לאוהדים - "נמכרו כבר יותר מנויים מאשר בכל העונה שעברה". אם אתה זוכר את גיוס ההמונים בתקופת הפירוק - גוייסו איזה 300 אלף ש"ח, ושליש מהכמות הייתה ממש על ההתחלה, אבל הברז נסגר.

בקיצור, אני לא מבין למה לבית"ר ירושלים מגיע כל הטוב הזה עם משה חוגג ואנחנו לא יכולים לקבל בעלים נורמלי (אף פעם לא היה בהפועל יותר מדי כסף, מכבי חיפה, בית"ר ומכבי היו משלמות יותר, אבל לא בהרבה, וכן היינו בתחתית הדרג הראשון). זה אפילו לא עניין של כסף וחוזים, יותר התחושה הזו שההנהלה 'טועה בכוונה'.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהנחה שההיגיון הפשוט ומשפחת בוזגלו לא חוו איחוד מרגש מה הסיכוי שבוזגלו דרש פחות מ-250 אלף דולר לעונה ומה הסיכוי שהניסנובים יסכימו לשלם לו סכומים כאלה?
    הרי בבית"ר הוא הרוויח ע"פ הדיווחים 230 אלף דולר בעונה החולפת וזה גם הסכום שהוצע לו במו"מ האחרון, אם הוא הולך להפועל בפחות מזה או עבור קצת יותר אחרי הסכומים המופרזים שהוא דרש מחוגג זה יהיה משעשע מאוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.