הפועל ת"א 2019/20 - איצטדיון חדש, מאמן חדש, בעיות ישנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאננות?
    מחלקת המדיה שלכם כבר שלחה אימייל לנטפליקס עם הצעה לסדרה הבאה : "תינוקות קלינגר".

oFiRzZz ו-EsheD אוהבים את זה.
  2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

Hapoel Til I Die

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

Leidner King

4. Melikson24 Member

עכשיו השלמתי את המשחק של ת"א-חיפה, חייב להגיד שהבחור הכי מרשים בעיניי היה דווקא עמית מאיר מהקישור, לא ראיתי אף אחד כמעט מדבר עליו.
    חוץ מזה- הופעה מעולה של הפועל ת"א אבל הייתה להם יריבה נוחה מאוד, עם כמה שזה מצחיק להגיד את זה על חיפה של העונה.
    בכל אופן גם אם הניסוי ייכשל וכל הצעירים יסיימו בראשון לציון זה לבטח יותר מרגש מהשיעמומון של חבר'ה כמו פירסמן, רז כהן ולקס שבמקרה הטוב היו מקבעים את ת"א לעוד כמה שנים אפורות במקומות 5-8. שילוב מבורך של צעירים ונקווה שהמגמה תימשך בעוד קבוצות. זה יהיה מצוין עבור הכדורגל הישראלי אם דור של ישראלים בינונים בגילאי 24-30 יתחלף בשחקנים צעירים U21.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ענק */aaarofl

6. Raulito Madridista

כנסו לאינסטגרם של אוראל דגני ותראו את החגיגות המטורפות של הקהל עם השחקנים שהיו מאחורי הגדר כמובן (וסליחה לגרוטו ושאר כוכבי משרד הבריאות) "ניסיתי להסביר, חיפשתי היגיון, אך מה שיש בינינו קיים רק בדימיון", אפילו עומר דמארי הכבוי נראה פתאום בן אדם עם תשוקה, וגם יש שיר חדש "השכנה עולה, השכנה עולה". הקהל הכי טוב בארץ בפער, הכי נאמן בארץ, הכי דוחף בארץ, הכי רעב בארץ. מאור בוזגלו אמר שמדובר באחת החוויות הגדולות שהיו לו ואהבתי את הראיון שלו אחרי המשחק כשהוא מבין שהוא מעין 'דוד טוב' שצריך לתת מהניסיון לו ולעזור לצעירים.
    זו הפועל הכי מחוברת עם חדר ההלבשה הכי בריא מאז הדאבל, בזכותו של מאמן אחד שצריך לקבל מזמן חוזה לעונה הבאה ומעבר לכך, להחליט שהוא ממשיך שלוש שנים אלא אם כן יש קטסטרופה אמיתית. סופרים את הדקות עד לחצי גמר הגביע מה שנקרא.

- עומרי אלטמן הגיע ל-11 שערים העונה - השחקן הראשון של הפועל עם מספר דו ספרתי מאז עומר דמארי ב-2013/14.
    - הפועל לא ניצחה את בית"ר פעמיים באותה עונה מאז הדאבל.
    - ניצחון בית ראשון מאז 2013/14 - 1:3 בנתניה, אז דמארי שיחק והבקיע, וניצחון ראשון בבלומפילד מאז 2011/12.

ייא אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

משה סיני הגן על האוהדים ועל השחקנים בראיון ל-103FM ונתן את הדוגמא מהים וטען שהמשטרה הייתה צריכה להציב מחסומים. הנה דבריו על קצה המזלג:
    * לא מפזר את הערפל האם ימשיך במועדון בעונה הבאה או לא. "אלוהים גדול", ואמר שאף אחד לא יודע מה יהיה.
    * מדיניות הרכש: לצרף 2-3 שחקנים יחד עם העוגנים הוותיקים הנוכחיים ודגש על צעירים כמובן.
    * על הצעירים: הוא טען שכבר בתחילת דרכו הייתה מטרה לשלב אותם, התייעצו עם בוקסנבאום ואוזן, קיימו משחקי אימון, ומשבר הקורונה פשוט האיץ את כל התהליך.
    * מדבר על כך שהקבוצה שינתה את סגנון המשחק שלה, "אין פחד", הרי אליפות לא ייקחו וגם לא ירדו ליגה, ומוסיף שאם הפלייאוף היה מתקיים במועד המקורי וללא פגרת הקורונה הכפויה - הפועל לא הייתה מוכנה, נעשה שיפור עצום בפן הפיזי.

אני מאוד מתחבר לנקודה לגבי סגנון המשחק. היינו 'גונבים' גם נגד קבוצות חלשות, היינו באים אנדרדוג מובהק. כעת, חוץ ממכבי תל אביב הייתי אומר, אנחנו יכולים לעמוד בצורה כמעט שווה, כי אני לוקח בחשבון שמכבי חיפה ובית"ר ירושלים היו בהרכבים חסרים מאוד.

8. Telkiyski Member

לא אוהב את הקטע הזה שכשהולך אז רצים להתראיין.

שב בשקט ותמשיך לעבוד.

9. Raulito Madridista

מה שיפה אצל סיני שהוא מתראיין גם כשלא הולך, להגיד לך שהבנתי באמת את התפקיד שלו - לא? ונראה לי שניר קלינגר מאמן מספיק חזק עם ניסיון, יותר מכל אחד אחר שעבר במשמרת של הניסנובים - כדי להרחיק אותם מהפן המקצועי ואולי היה נופל להם האסימון מתישהו. אין לי בעיה איתו כי קלינגר רוצה אותו.
    אגב, מכין לך סקופ - ראיון של יעקב בוזגלו שעלה ב-103FM וסיפק את המשפט הגדול: "אני רק יכול לדמיין מה היה קורה אם מאור בוזגלו היה כשיר לכל העונה הזו".

אוראל דגני במסר באינסטגרם: "אני לא רוצה להיכנס למה מותר או אסור, זה לא התפקיד שלי. התפקיד שלי הוא לשמח אתכם כמה שיותר, אתמול אחרי המשחק חוויתי את אחד הרגעים הכי מטורפים שהיו לי בכדורגל. תודה על זה, נעשה הכל כדי שכולנו נמשיך לחייך".

אגב, כתבו על החגיגות האלה של הקהל עם השחקנים גם בספרד ובכלי תקשורת אחרים אם כי הלכו לא מעט לפן הפוליטי ביריבות בין הפועל ובית"ר. מעבר לכך היה כאן שיא - עומרי אלטמן כבר צמד שלישי ברציפות בהפועל במשחק בית (נגד מכבי חיפה לא שיחק) וקבע שיא מועדון: צמד נגד ק"ש בפנדלים, צמד נגד הפועל חדרה במשחק ההעפלה לפלייאוף העליון וצמד נגד בית"ר.

במעבר חד ליום שבת והמשחק נגד הפועל באר שבע - הפעם נפגוש קבוצה אחרת לגמריי, קבוצה שנלחמת קצת יותר, עומדת יותר הגנתי, זה יהיה מבחן גדול כשהמחשבה צריכה להיות אחת - חצי גמר הגביע, עם כל הכבוד לזה שצימקנו את הפער מהמקום הרביעי (טפיחה על השכם ותו' לא, הרי לא נהיה באירופה). אוראל דגני צריך לנוח, גם לבוזגלו הייתי נותן מנוחה וחושב טוב-טוב מה לעשות עם ההגנה.

10. Raulito Madridista

חדשות טובות: רז שלמה האריך את חוזהו בהפועל תל אביב עד 2024, לא נאמר דבר על סעיף שחרור| איאד אבו עביד יקבל הצעה להמשיך מעבר לעונה הנוכחית.

https://scontent.fsdv1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/101622335_10156867874951076_761682187606032384_n.Xxx?_nc_cat=102&_nc_sid=110474&_nc_ohc=WHevAsPuDW8AX9M9m-6&_nc_ht=scontent.fsdv1-2.fna&oh=bd629c6e9196d7ca5878d0261d494e51&oe=5EFE9F52

אמרו שהוא השחקן הבא שיילך למכבי, כמובן שזה לא הסוף אבל שמח ממה שקורה. חותם על עיוור על אותה הגנה כמו השנה למרות מספר הספיגות הגבוה שלנו, דורון ליינדר יתפוס את צד שמאל ונצטרך מחליפים. רז לא היה מספיק יציב אבל הוא צובר ניסיון, יבוא יום והוא יצטרך להיות הבלם המוביל שלנו, כרגע שייתחשל עוד לצד דגני שלא יישאר לנצח ואולי כבר בשנה הבאה הגרף יירד משמעותית. לגבי איאד - טוב משמעותית בהשוואה לקדנצייה הראשונה לדעתי, וגם כאן זה קשור למאמן. יש לו מהירות והוא חזר, הפס שלו טוב ופוטנציאל גם לכמה בישולם בעונה. ברור שזה לא מושלם אבל זה בסדר. אתאפק ולא אכתוב דברים נוספים על העונה הבאה.

11. Telkiyski Member

אני לא סגור שפירסמן פחות טוב מליידנר.

בכל מקרה רז שלמה מצטרף ליתר הצעירים שחתמו לטווח ארוך והיום גם עומר בוקסנבוים חתםצלעוד 4 שנים כמנהל מחלקת הנוער.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר צעירים בהפועל,מה המצב של ירין פרץ ?

13. Telkiyski Member

לא שיחק דקה העונה בליגה, ואוהד חדרה פה סיפר שהוא גרוע.
    השנה היה פצוע רוב העונה ועכשיו לדעתי הוא כשיר, אבל לא היה בסגל באף אחד מהמשחקים שאחרי הקורונה.

14. yakov_y YNWA

גרוע זאת לא מילה, עשה עונה איומה בחדרה אבל לפי מה שהבנתי הוא קשר ולא בלם כמו ששיחק בחדרה.

15. yakov_y YNWA

לפני שקלינגר חתם בהפועל המעמד של דראפיץ' ריחף באוויר במכבי נתניה, ניהלתי דיון עם אוהדי הקבוצה והצלחתי אפילו לשכנע כמה מהם שניר קלינגר מתאים למכבי נתניה.
    מאמן שיודע להעמיד קבוצה שניגוד למאמן הנוכחי שלנו, פרשן מעולה והכי חשוב, כמעט ולא היו לנו מאמנים עם תארים במכבי נתניה וקלינגר מאמן עם תארים למרות כל הכישלונות האדירים.
    בסופו של דבר חתם בהפועל והוא מקבל את המחמאות ובצדק אבל...
    קלינגר קיבל 5-0, 4-0, פעמיים 3-0 בדרבי עוד, קיבל גם 2-0 ו-1-0 שזאת סטט' יפה, אין כעס כלפיו בגלל התבוסות ? אין אחריות ? ככה זה עובר חלק ?

האם פלייאוף עליון ובלי זכייה בגביע/אירופה הייתה שווה את כל הרעש החיובי תמורת התבוסות האלה ?
    וברור לי חומר השחקנים ומצב הקבוצה.
    השאלה האם קלינגר הצליח למרות כל התבוסות אלה ולמה זה עובר בשקט.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.