הפועל ת"א 2019/20 - איצטדיון חדש, מאמן חדש, בעיות ישנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י חייל שוקולד, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700,t_18/8/8/6/1/886143-46.Xxx

בגיל 37 וינסנט אניימה פורש מכדורגל, איזו נוסטלגיה. שמתי תמונה שלו מחייך, כי ככה הוא היה, לא תמיד לקח את הכדורגל ברצינות, בקטע טוב כמובן. מבחינתי השוער הגדול ביותר שהיה כאן ויסלחו לי אובארוב, צ'אנוב וחבריו או לא יודע מי. זו הייתה זכות שהוא שיחק ארבע שנים בהפועל תל אביב ועוד אחרי עונת הבכורה היו כאלה שהטילו ספקות לגביו. שוער שהוא חצי בלם. לא גבוה אבל שולט ברחבה מספיק טוב, אינסטינקטים של חתול. הייתה לנו הגנה די טובה רוב הזמן אבל הוא נתן ערך מוסף מדהים. לא התחנף ולא ליקק, לא דיבר עם עיתונאים, כולם אהבו אותו בגלל האופי שלו ובגלל התרומה על המגרש. יש הרבה שחקנים שהיה סביבם רעש מיותר, אבל הוא באמת היה רמה מעל הליגה הזו וחבל שבגלל הגובה אולי לא הצליח להגיע לאנגליה והחמיץ קצת קריירה אירופית עם כל הכבוד לצרפת. הזוי שהוא נשאר אצלנו אחרי המונדיאל לדוגמא ב-2010. מגיבורי הדאבל כמובן וכמה היה אנושי כשהחמיץ את הפנדל במשחק ההוא בטדי. בסיום הוא רקד עם תחתונים.

"וזה הזמן זה הרגע לוינסנט אניימה. הקהל משתגע לוינסנט אניימה. וכך, כל יום, שנים אינספור, הוא יעצור כל סכנה..אניימה מלחמה, נשמה אדומה..."

2. alexshw Member

חתול. גדול השוערים הזרים ששיחקו בארץ. יש לו מניות רבות ביותר בהצלחה של הפועל ת"א.
    אגב עם 20 שערים בקריירה, הוא ממוקם במקום ה - 16 מבין כל השוערים בתולדות הכדורגל.
    גם שיאן הופעות בנבחרת ניגריה עם 101 וזוכה באליפות אפריקה ב - 2013. יש לו גם 2 זכיות בצ'מפיונס של אפריקה ב - 2003 ו - 2004. נבחר למצטיין הטורניר.
    ככה שהוא גם מגדולי השוערים שיצאו מהיבשת השחורה.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/2/9/7/8/2978381-46.Xxx

מאור בוזגלו
    שוב נפצע בברכו ולא ברור עדיין האם מדובר בפציעה קשה והסרט הרע שחווה פעמים יחזור שוב. קודם כל ברמה האישית אני מקווה עבורו שזה לא רציני והוא יוכל לפתוח את העונה הבאה. הוא כבר לא ילד והוא לא נהנה מכדורגל הרבה זמן. אפשר להגיד שהוא שחקן עבר וכוכב אינסטגרם ועכשיו עם "הישרדות" הפופולארית אסי עקף אותו בסיבוב, אבל בלי להיות ציניים - ההימור של הפועל עליו היה בסדר, זה לא ששחקן אחר טוב יותר ברח לנו. הרוויח שכר שעוד מתקבל על הדעת, סבל ממחלת הנשיקה גם כן, אי אפשר להגיד שהוא נכשל טוטאלית כי הוא לא שיחק מספיק. היה ברור שזה לא בוזגלו של פעם והוא לא יוכל לסחוב לבד קבוצה מבולבלת כפי שקרה עם ניסו.
    יש סעיף בחוזה לדעתי שאפשר להיפטר ממנו אם מדובר בפציעה קשה. אם לא, אני חושב שהוא יידרש לקצץ כמו כולם ולא אכפת לי בכלל אם ימשיך, הוא ירוץ פחות מברשצקי בעונה שלמה אבל יתרום לא פחות למשל. אם הוא מקבל את זה שהוא לא באנקר בהרכב אז באהבה.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שמבינים בין השורות נראה שהוא גמר.
    מקווה בשבילו שלא ינסה לחזור שוב.

5. Telkiyski Member

המאמצים והאנרגיה שהוא משקיע בחזרות האלה מתבררים כבר בפעם השניה או השלישית ככאלה שפשוט לא שווים את זה.
    הוא עכשיו יכול שוב להשקיע, שיקום וכו' - ואז הוא שוב ייפצע תוך גג 20 משחקים שישותף בהם.
    מבאס לסיים ככה, אבל לא תמיד הכל ורוד.

6. Ajax Amsterdam Member

אני לא שמח לאידו ואני יותר מהכל חושב שהוא מתחרט שהוא לא נשאר בהפועל באר שבע, גם אם הוא לא אומר את זה.

7. alexshw Member

בשביל מה? אי אפשר לרמות את הטבע ואת חברת הביטוח.

8. Melikson24 Member

הוא ממילא semi-retired כבר תקופה.
    משחק רק בכאילו, באמת עדיף לו לפרוש. עוד רגע ההרשמה של האח הגדול נסגרת, חבל שיפספס את הדדליין.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה כן ב"ש או לא ב"ש, הוא נפצע בפעם הראשונה בסבב הזה ששיחק אצלכם, גם אם היה מאריך חוזה היה קורע שוב מתישהו או שאתה מתכוון שלאור ההיסטוריה עם שחקנים אחרים היו נותנים לו לשחק בלי רצועות והכל היה מסתדר.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. Telkiyski Member

סה"כ היה שחקן טוב וכוכב גדול ברמת הליגה הישראלית בלבד.
    ראיתי אותו בסטנדרד ליאז' עוד לפני הביצועים בטרנר.

ברמה האישית אני דווקא חושב שהוא אחלה.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב להגיד לך שזאת התגובה הכי כפויית שראיתי.
    שחקן שנתן לכם כ"כ הרבה,והרבה רגעים יפים.
    אפשר להתווכח ולא לאהוב הרבה דברים אצלו,בעיקר את האבא הדרעק שלו,אבל כשחקן הוא נתן לכם המון,והביא אתכם לרגעי השיא הכי גדולים שלכם ב-30 שנה אחורה.
    קצת ריספקט חבר.

סגול בדם אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חבל מאוד שככה הקריירה שלו תיגמר.

13. Telkiyski Member

אולי דווקא לא. נראה שהאלטרנטיבה לאיך הקריירה שלו תיגמר הייתה להיות שחקן בינוני בחדרה או מכבי פתח תקווה.

אולי כבר עדיף פציעה

14. Raulito Madridista

הנה הפוסט של בוזגלו והאמת שהוקל לי, אפשר להבין שמחה לאיד על כישלון מקצועי אבל פציעות? חראם. ולא הייתי מדבר ככה גם אם היה מדובר בשחקן שאני הכי שונא. מה כואב לאנשים שהוא מנסה לחזור בכוח? זו הבריאות שלו ויעשה מה שנכון לו, הוא עדיין לא זקן. הוא אולי היה הכוכב הפחות נערץ בבאר שבע לעומת אוגו ומליקסון וכמובן ברדה ואבא שלו קלקל אבל היו ימים מסוימים שהוא היה השחקן הכי מסוכן בקבוצה לטעמי ובעונה אחת לפחות מהאליפויות רשם נתונים יפים מאוד. לגבי הפועל, אין לי בעיה שימשיך כל עוד הוא מוכן לקצץ בשכר - גם משום שהוא נפצע וגם מכורח נסיבות הקורונה האלה.
    עזיבה של דגני תהיה יותר משמעותית עבורי ואני בטוח שאלטמן יעשה לנו פוזות. שיראה מה קרה לספורי בבאר שבע ויחשוב טוב..למרות שהוא עשה קפיצת מדרגה השנה.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא סובל את המשפחה שלו אבל כאב לי לראות אותו נפצע גם במדי ב"ש וגם במדי חיפה.
    עדיין אני חושב שהוא צריך לפרוש, לדעתי הוא כבר הגיע לשלב שהוא מסכן את הבריאות שלו בימים שאחרי הכדורגל.
    מקצועית ברור לכולם שאילולא השם והבאז לא בטוח שמדובר בשחקן הרכב ברמת ליגת העל(שהיא רמה סמי חובבנית).

מצב נושא:
הנושא נעול.