הפלייאוף של אייקס, גם הגביע ההולנדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י David De Gea, ‏8/8/05.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

וסאלומון קאלו היה השני עם 21 אם אני לא טועה, ההתקפה בפיינורד הייתה בסדר גמור זה בטוח

2. cazzo Il Capocuoco

העונה ראיתי לא מעט משחקים מהולנד באי אס פי אן,רק לשמוע את השדרים שלהם עושה רע לכל היום...

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מכה לפיינורד,ניקי הופס הצעיר שנרכש בעונה שעברה מויטסה ועתיד היה לשמש בתפקיד מפתח במרכז המגרש, נפצע בשבת נגד קבוצת חובבים ואולי גמר את העונה , קריעת רצועות בברך הימנית תשבית אותו ככל הנראה לפחות לשישה חודשים.

ולאייאקס, המשחק המדובר מול דן האג ישוחק במועד המקורי יום ראשון ה14 לחודש הוא יערך כצפוי במגרש נייטרלי לאחר שראש עריית האג סירב לארח את המפגש הטעון והווטו של ראש עריית אמסטרדם. ההתאחדות החליטה לקיים את המפגש בדלתיים סגורות כשהמיקום יפורסם בהמשך כרגע זה הסוד הכמוס ביותר בהולנד.. אולי המשחק יערך אפילו בגרמניה. באייאקס מאוד מאוכזבים ומנכ"ל המועדון ואן אייאדן שואל את ההתאחדות בצורה ישירה" מה עלי לעשות עם כל אוחזי המנויים שלא יוכלו לצפות במשחק הראשון של העונה" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לא הבנתי... למה המשחק לא נערך באמסטרדם ארינה? (ידוע לי שיש יריבות עצומה בין אייאקס לבין דן-האאג).

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אז ככה,ראש העירייה מר כוהן הנכבד, הטיל וטו על קיום משחק פתיחת העונה מול דן האג, למה? לטענתו עומס עצום שיש על שוטרי העיר מכיוון שהחודש הקרוב מזמן ארבעה משחקים עתירי סיכון. הראשון הוא המשחק שהיה בשישי מול פ.ס.וו לאחר מכן המשחק מול דן האג לאחריו מפגש מקודמות ליגת האלופות(אכן סיכון נוראי כנראה מול ברונדבי הדנית), והמשחק הרגיש ביותר הוא כמובן מול פיינורד ב28 לחודש.בנוסף יש עומס על השוטרים עקב מספר ארועים, כגון פסטיבל הגאווה, פסטיבל מוזיקה מרכזי, וההפלגה המסורתית. לאחר הטלת הוטו על קיום המשחק הראשון ההתאחדות הציעה את ה 13 לאוגוסט כפשרה , ואליו שוב ראש העיר הטיל וטו.

בקיצור ולעניין,איאקס תאבד את הביתיות במשחק הזה.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טימטום טוטלי... בגלל כמות השוטרים הקבוצה צריכה לאבד את הביתיות שלה? עוד יתקעו את המשחק הזה באיזו עיר נידחת...

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מוכן להמר על מיקום המשחק? : ) אני אומר אוטרכט, אין כמו אנטישמים בהולנד, ואם כבר אז שיהיו בעד דן האג ונגד אייאקס : ) (אוטרכט ידועה באנטישמיות שלה, בדיוק כמו פיינורד, דן האג וכרונינגן)

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אז כבר שישימו את זה ב"דה קיפ" וזהו.

אני לא פוסל אפשרות שהמשחק יהיה בגרמניה השכנה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/05
  9. Spanish Weapon Member

ארונה קונה עוד משחק ברודה??

איך הוא היה עונה שעברה?

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

19 שערי ליגה

11. Spanish Weapon Member

פששש תותח אה?? הבאתי אותו למכבי חיפה במנג'ר

משום מה, רכשתי אל השחקן הזה חיבה

הוא נראה לי אחד החלוצים היותר כשרוניים בהולנד.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אנשים צאו כבר מיחס המגעיל הזה, גם אם אתם לא מחבבים גרמנים, שמרו את דעתכם לעצמכם!
    גם את הרמזים בבקשה!
    ואני לא הולך להגן פה על אף אחד, אבל עצם העובדה שאני חיי בגרמניה, והיחס אליי גם לאחר הידיעה על היותי יהודי היה מקסים, דיי כבר עם זה , זה פשוט מוריד לי את החשק מהפורום, בבקשה!

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לירן לא הבנתי אותי,ממש ממש לא הבנת אותי.

הם דיברו על זה שבגלל האנטישמיות יעבירו את המשחק לאחד האיצטדיונים שהם רשמו שם(איצטדיונים שידועים בשנאתם לאיאקס),אני אמרתי שישימו בדה קיפ בגלל שזה האיצטדיון של פיינורד הידועה בשנאתה לאיאקס יותר מכל.

ואז בכלל בלי שום קשר לאנטישמיות אמרתי שאני לא פוסל שזה יהיה בגרמניה,בגלל שהיה רשום שיתכן ויעבירו את זה לשם.בנוסף גם,שמתי את זה בפיסקה שונה כדי להבדיל בין ה"שישימו את המשחק בדה קיפ וזהו"(שזה כמו שאמרתי בהחלט עם רמיזה לאנטישמיות,אבל רק מצד פיינורד)לבין "אני לא פוסל שהמשחק יהיה בגרמניה" ששום רמז ושום דבר עמד מאחורי האמירה הזאת.

לא הייתה פה כל כוונה אנטישמית כלפי גרמניה,רק כלפי קבוצות מסויימות בהולנד.

אני מצטער אם נפגעת.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, יצאת טיפה פרנואיד. לא נשמעה כאן שום ביקורת כלפי גרמניה (לא כזו שאני הבחנתי בה, בכל אופן).

בכל אופן, לא ידעתי מעולם שדן האג ידועה באנטישמיות. לא ידעתי שהולנד בכלל מדינה אנטישמית במיוחד.

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

האוהדים של פיינורד ואוטרכט ידועים באנטישמיות שלהם.

ספורט 5 מפרסם שדה-רידר יצטרך למצוא לעצמו קבוצה חדשה (שוחרר), מכיוון שדני בלינד לא צריך אותו (משום מה באתר הרשמי של אייאקס לא מצאתי על זה כלום...).