הפציעות הכי מוזרות שקרו לכם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alexander Hleb, ‏9/10/05.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוחט את הסידן מהעצמות, כך שכל מכה קטנה שוברת את העצם

2. Alexander Hleb Member

מזל שיש בפורום דוקטור !!!!
    דוקטור תסביר לנו על זה אף פעם לא שמעתי....

3. דוקטור Member

כן, כבר שמעתי על זה פעם. מחליש את העצם וכדומה.
    עזבו, אל תבדקו איך ולמה.

4. M_T_A Member

ענק!! גם לי זה קורה מלא פעמים וזה בדיוק ככה

5. Engel Del Madrid Member

אני חייב לומר שזה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי.
    אם תסבירי מעט יותר יהיה סבבה.

6. Alexander Hleb Member

כדי לסיים את הויקוח אני אצמיד עם מסקנטייפ תפוח אדמה לרגל שלי ואני אקום בבוקר ויכתוב אם משהו השתנה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/05
  7. דוקטור Member

הסינדרום החדש... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. The koko Member

התפו"א מוציא מהעצמות את הסידן-העצמות מתחלשות וכמו שאמרו,כל מכה קטנה שוברת את העצם.
    עוד אפשרות היא לקלף את הצהוב המגעיל הזה של השיניים בבוקר לפני שמצחצחים שיניים ואז לשים את זה על העין,העין מתנפחת וככה אתם משיגים שבוע בבית אבל העין שלכם בגודל של כדור טניס

9. Alexander Hleb Member

למרות שכל הסיפורים על התפו"א נשמעים כמו סיפורי סבתא, אתם נשמעים בטוחים בעצמכם אז החלטתי לא לנסות...

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחתי את שתי הפציעות הקלאסיות שלי, שכל מודיעין כבר שמעה עליהם נראה לי:

כיתה ד': אני וחבר שלי עושים תחרות בחזרה לכיתה משיעור ספורט, הוא מגיע קצת לפני אבל אני מספיק לשלוח את היד לעבר הכיתה, הוא סוגר את הדלת על היד, ואני עוד נכנס בדלת עם כל הפנים, היה לי פנס ענקי ונקע ב2-3 אצבעות, אבל המנהלת פשוט ליקקה לי מאז.

כיתה ה': אני עדיין לא גבוה במיוחד (1.40 אנא ערף) משחק כדורגל בפארק עם שתי חברים והכדור שלי אף למעלה למבנים גבוהים כאלה שעושים צל, עכשיו שתבינו הם בגובה 3 מטר בערך, ואני את הכדור הזה אהבתי יותר מהחיים שלי כאילו לא היה מצב שאני משאיר אותו שם. קיצר שתי החברים שלי נעמדו ואני טיפסתי עליהם ונתליתי על המבנה הזה, עכשיו בנסיונותיי לעלות להם על הראש כדי שיהיה לי את הפוש האחרון לקראת הטיפוס, אחד הבני זונות החליט לברוח באמצע, והשני עזב חצי דקה אחריו, אז אני נשאר תלוי שם, איזה 2 מטר מהאדמה, עד שאחרי 3 דקות של צעקות ונסיונות לשכנע אותם לעמוד שוב, החלטתי לעזוב, נחתתי על שתיי הרגליים ונקעתי את שתיהן. כמובן שחוק מרפי הישן והטוב לא אכזב וכעבור 5 דקות הגיעו מבוגרים שתוך שנייה הורידו את הכדור, ואני למזלי גרתי קרוב אז הצלחתי לדשדש על קצות האצבעות לעבר הבית. עדיין כואב לי במקומות האלה לפעמים, אין לי מושג אם יש קשר, כי רופא בכל מקרה לא ראיתי.

11. Apu Member

קרה לי ביום שני - היה לי יום גיבוש עם מלא ספורט אתגרי חבלים כזה, אז היינו צריכים למתוח חבל, אז תפסתי אותו עם יד ימין וליפפתי אותו סביב היד, עכשיו לפני שהבנתי מה קורה אני קולט שמכל צד מושכים את החבל והחבל מתהדק סביב היד שלי ומעקם אותה לגמרי, כאב כמו לא יודע מה והפסדתי שיעור גיטרה אבל התחמקתי גם ממבחן בתנ"ך.

12. Engel Del Madrid Member

הנה מקרה קרוב להרג, עליתי על הר תלול בטיול ומתחתינו עברו כמה תלמידים, אני החלקתי למטה, אבל למזלי מצאתי איזה סלע להיתפס בו, עכשיו כשקמתי, הסלע הענק הזה התגלגל למטה בדיוק על הראש של אחת התלמידות שעברה שם , למזלה חבר שלי שמכיר את השריקה שלי שם לב ופשוט העיף אותה קיבינימט, רחוק רחוק מן האבן. למזלי אף אחד לא יודע שזה אני הייתי.

13. reda Member

הממממממממממ...לא ממש פציעה אבל קורע מצחוק...כזה כיתה ז'...חבר שלי קופץ מעל כיסא ואני הייתי מסטול בקושי התעוררתי...עשיתי לו 'מה אתה מתלהב?!' קפצתי...התנגשתי במשענת ונפלתי חחחחח...
    וגם בטיול שנתי שנה שעברה...יעני כיתה ח' שברתי תתחת או לאדע מה ממש כאב לי שמה...כזה הלכנו מכות בצחוק כזה ונפלתי על השפיץ של המגירה שמה...השגתי לעצמי פטור של שבועיים מלסדר תמדיח :]

14. Alexander Hleb Member

סתם פציעה במרפק שקרתה לי במשחק כדורגל
    עכשיו זה בשלבי הגלדה

http://www.pictor.co.il/lils22/132074/4539493.Xxx

15. city Member

תודה שהשקעת מזמנך וצילמת כדי שכולנו נוכל לראות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx