הפרמייר ליג בעונה חדשה, מח' 1: צ'לסי מחפשת נקמה בליברפול על קייסדו, קומפאני מארח את קבוצת חייו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏11/8/23.

1. k_700 Member

אהה גארי אוניל אמר.
    טוב שכנעת אותי.
    מוס גם התנצל על הצהוב שנתנו לו פלוס הפי אנדינג בבק רום????

כל הכבוד להם על המשחק היום, התכוננו הרבה יותר טוב למשחק הזה.
    לצערם אי אפשר להסיק יותר מדי על איך העונה מתפתחת ממחזור ראשון והסגל שלהם….לדעתי בסיכויים גבוהים מוריד אותם ליגה או סוחף אותם לאיזור הדמדומים.

אגב, בון בון Clock End Stand

כל זה מזכיר לי את הקשקושים על למה לינדלוף או סקרטל לא מקבלים פנדלים על 250 חלקי חולצה שהם לוקחים הביתה אחרי כל משחק ליגה. כאילו אנשים כל פעם היו תופסים את השיער שהפנדל לא קורה כאילו היחס הוא לא 1 ל10000000000 מקרים כאלה שנשרקים לפנדל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/23
  2. k_700 Member

עוד מקרה מאתמול עם ויקריו-

VAR review: It's a question that's asked regularly: Why can a defender or goalkeeper take out an attacking player after they have released the shot? It's effectively an unwritten law that if a player completes the action of the shot, then there will be no foul unless it crosses the line to be reckless or dangerous.

מקרה לא הרבה שונה היה עם אדרסון ואנקטייה בפבוראר האחרון. הגישה כמו שניתן לראות היא לתת הרבה יותר חופש לשוער לבצע פעולות ברחבה שטבעיות לתפקיד שלו.

3. Raulito Madridista

תמיד כיף לפתוח עונה עם ניצחון, אני שמח שרפאל ואראן היה זה שסידר את העניין אבל מנצ'סטר יונייטד לא הייתה מספיק טובה נגד וולבס, לא ראית דומיננטיות מספקת ביחס למשחק בית. האמצע היה מרגרינה לחלוטין כמו בימים חשוכים, קאסמירו עם ערב די גרוע והשיא היה כששחקן וולבס ששכחתי את שמו דהר ודהר ודהר ודהר ואף אחד לא הפריע לו והוא סיים עם בעיטה מדויקת אבל דרד'לה כזה. גם ברונו וראשפורד היו בינוניים. אני חושב שהקבוצה כן מרגישה בטוחה עם אוננה בשער. אפשר לציין את הכניסה הטובה לעומק של אנתוני וכמעט השער בצ'יפ. וואן ביסאקה חרש את הקו יפה אבל גם בערב גדול אתה לא ממש מקבל ממנו תרומה התקפית אמיתית וזה יותר מוכיח עד כמה החברים שלו היו גרועים. גראנצ'ו מהיר ונמרץ ובצעד ראשון הוא מחסל שחקני הגנה, אבל בלי מספיק תאכלס אתמול.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצות טובות יודעות לנצח גם ביום רע, אבל הניצחון אתמול לא נגע בידע. זה סתם היה מזל.

ובכל מקרה, קבוצות טובות - לפני שהן יודעות לנצח ביום רע, הן יודעות לשחק כדורגל ממש טוב. אז עם כל הכבוד לשלוש נקודות, הן לא יקחו אותנו רחוק בצורה הזו.

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@אמיר ע חייב להגיד שבשיא האובייקטיביות, אני לא מחזיק מיונייטד ולא חושב שהם ישחזרו את העונה הקודמת, בטח מבחינת מיקום, אבל עדיין הייתי מאוד מופתע לרעה מהכלום ושום דבר שהצגתם.

לא הכי עקבתי, אבל חוץ מהוילנד, היו עוד שחקנים שלא היו זמינים?

מעבר לזה, שבועיים לסוף החלון, מה התכנון לקישור ולהתקפה? ראשפורד בשמאל והוילנד באמצע, אולי מעבר למערך אחר?

הקישור הזה היה אמיץ מדי אתמול וחשף אתכם לבורות במשחק מעבר של וולבס. מול קבוצות קליניות יותר זה פתח לבלאגן רציני.

6. MaxAaRons Member

גולדינג בהחלט זו קבוצה מצוינת שחסר לה מחץ ,חבל מאוד יש שם פוטנציאל טוב.
    לא תזרוק מילה על ה8 ההיברידי?
    67 דקות של כלום ,קספר ,מערך מעובה של וולבס בקישור ו25 בעיטות לשער
    יכול להיות שעקצתם 60 מיליון ליש"ט על רובן לופטוס ציק לבנבן?
    קבוצה שבאמתחה סילונים טכנים תרד ליגה?
    יש לך 5 קבוצות גרועות משמעותית מוולבס .

7. MaxAaRons Member

אל תדאג תתן לאמיר עד דצמבר והוא יגיד לך שצריך להפרד מטן האח.
    העיקר בדיון שלנו חוץ ממשה אוחיון אומרים שהוא מנגר תותח.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מחזיק מטן האח. אני גם לא מצפה ממנו לקסמים. כשאני מסתכל על המקום שבו הקבוצה היתה לפני 15 חודשים בסך הכל, ברור לי שזה ייקח זמן ושגם העונה הזו היא קרש קפיצה ואבן דרך להמשך. ומשחק אחד זה בסך הכל משחק אחד - ועדיין, זה היה ממש רע.

חוץ מהוילונד אני לא יכול לחשוב על מישהו משמעותי שלא היה. וגם הוא, בגילו, בשלב הזה של הקריירה שלו, בוודאי לא יהיה שחקן של 50 משחקים בעונה. האופציה האחרת בחוד היא מרסיאל, אבל כמה אפשר לסמוך עליו. בקיצור, יש סימן שאלה איך זה אמור להיראות, אבל אני בספק אם מדובר במעבר למערך אחר. לפחות לא ברוב המשחקים - אולי במשחקים הגדולים יהיה עיבוי של מרכז השדה.

לגבי רכישות, לא נראה שיש משהו באופק בהתקפה. מדברים על תוספת לקישור, אבל גם אז אני בספק אם מדובר במשהו שמיועד ל-11 הפותחים, לפחות לא באופן קבוע.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@אמיר ע אני גם לא מאשים את טן האח, יש לו חומר שחקנים מאוד מגביל.

אני חושב שהכי בולט לעין זה שחסר לכם קשר לצד קסאמירו, אחר כך אפשר להתפנות להתקפה.

@k_700

גם אם נשים את הפנדל בצד, הרבה שריקות ״קטנות״ הלכו לטובתכם, אני בחצי עין ספרתי 3 צהובים שהיו צריכים לצאת ולא יצאו

10. alexshw Member

אחרי עוד הוצאה של 200 מיליון פאונד עדיין חוסרים גדולים בקבוצה. יש לי דז'ה וו מסוים לעבר. אם כך למה שגורלו של טן האח יהיה שונה מקודמיו?

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי שאני לא מאשים אותו באיך שחומר השחקנים הזה נראה.

בהחלט השקעתם המון והעמדתם סגל חלש יחסית להשקעה. זה בהחלט עליו. (אם אני כמובן יוצא מנקודת הנחה שהוא האוטוריטה בנושא)

12. alexshw Member

וזו הבעיה

13. k_700 Member

@k_700

גם אם נשים את הפנדל בצד, הרבה שריקות ״קטנות״ הלכו לטובתכם, אני בחצי עין ספרתי 3 צהובים שהיו צריכים לצאת ולא יצאו

[/QUOTE]
    אההה עזבנו את הפנדל ועברנו לדבר על שריקות קטנות.
    טוב אז חזרנו למצב הרגיל בסך הכל.

לסיכום האירוע. אין לי שום בעיה שישנו את הגישה ויגידירו בדיוק באיזה מצבים הולכים עם השוער ומחליטים שX זה מרחבו הטבעי וחלק מסט הפעולות הטבעיות שהוא יכול לעשות ובאיזה חלקים נותנים על זה פנדל ואשכרה אני מצפה לראות פנדל על מצבים כאלה ביחס אחר מ1/100000000 רק כי לאנשים ממש מתחשק שה1 לטריליון הזה יהיה באולד טראפורד נגד יונייטד דקה 96.

אשכרה אותו סה לפני פחות משנה עושה את אותו מקרה אחד לאחד נגד ראסמוס כריסטיאנסן וויקריו שלשום בעבירה שגם הייתה שולחת אותו החוצה מהמשחק אם היה נשרק לפנדל.
    כמובן שלכל הפורום זה לא הזיז את הביצה המקרים האלה.
    אני לגמרי שלם עם זה שימשיכו עם הגישה המאוד לא מחמירה שיש עכשיו זה מצב פי 2000 יותר טוב משיחליטו לתת פנדל נגד אוננה ומאתיים מקרים אחרים יתנו למשחק להמשיך כאילו לא היה כלום. או אחידות או כלום.
    הצהרות של הואר, השופט שהתנצל עם הווארד ווב שפתח כפתור בשירותים זה פחות מרשים אותי.
    מהאלה שלא זמינים ולדעתי משמעותיים לרוטציה- מאיינו. ולו מהסיבה שהוא נותן בעיני טן האח משהו שאף קשר אחר 8 בסגל לא נותן לו(שילוב של משחק בין קשר הגנתי לקידום המשחק בכדרור). זה עוד מוקדם לדבר עליו אבל לדעתי לטן האח יש תוכניות גדולות לגביו הקיץ.

בנוסף לזה שבחלון הזה עוד צריכים להגיע 2 שחקנים אם מגווייר באמת עוזב.
    בלם ויותר חשוב- קשר אחורי.
    מהסיבה הזאת ביקשתי שאנשים יתייחסו להימורים שלאן כל אחת תגיע ב1.9.
    שנה שעברה פתחנו הרבה יותר רע את העונה, נראינו כמו קבוצה שתפלרטט עם ירידת ליגה אחרי השני משחקים הראשונים, הגיע קאסמירו והשאר היסטוריה.
    ב2019 פתחנו עם 4-0 על צ'לסי המשכנו לעוד 8 משחקים של נצחון אחד. בפעם הבאה שכבשנו יותר משער אחד בליגה היה מחזור 10 מול נוריץ'.
    רוצה לומר, מחזור ראשון.

אם מחזור 10 אחרי שהשלמתי את הקיץ אני נראה ככה- אללה איסטור ולהקתו.

אגב, מרטינז שיחק במחצית הראשונה עם פציעה בקרסול. על הפנים אם הוא מושבת לתקופה.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700 לא לא עברנו לדבר על שריקות קטנות, דיברתי עליהן גם לפני הפנדל.

העובדה שכל מי שהיה מעורב בשיפוט אתמול בערך יצא למחזור צינון, די מחזקת את הטענות שלנו פה.

15. k_700 Member

אהה אוקי, סיימת לדבר על דוגמאות וכו... אז אנחנו בסדר.
    מסי במונדיאל.

אוקי.