הפרמייר ליג בעונה חדשה, מח' 1: צ'לסי מחפשת נקמה בליברפול על קייסדו, קומפאני מארח את קבוצת חייו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏11/8/23.

1. MaxAaRons Member

אתה בדרך כלל כותב בדיון יונייטד וכשאתה כותב אלו הודעות 10/10.
    אז אני אסלח לך שענדת את תחפושת הדמגוג.

וראטי דאז היה שחקן בן 19 שכיכב בסרייה ב' ,כשהוא היה בשיא בפסז הוא היה קשר מאוד מאו דומיננטי.
    אמארבט בחיים לא הציג בקריירה העלובה שלו יכולת כמו וראטי (כיום וראטי סוס מת אבל זה לנושא אחר). אמארבאט בן 27 ,הכל בסדר איתך יקירי??????
    אמארבט תומחר על ידי הוויולה במחיר של 25 מיליון יורו בלבד ,סכום שכל קבוצה אנגלית ואפילו איטלקית עם תשלומים \סעיף השאלה יכולה לעמוד בו.
    הוויולה היא על הנייר מקום 8 באיטליה מאחורי :
    לאציו,נאפולי ,יובה ,מילאן ,אינטר ,רומא ,אטלאנטה.

הסוכן של היצור המרוקאי הזה משווק אותו בצורה אגרסיבית (ואז קיי700 מוכר לנו סיפור שליברפול,באיירן,בארסה רוצות את הנגר הזה).
    מדובר בשחקן סופר בינוני ואם uri אוהד פיורנטינה אומר לי שאמרבאט שחקן פחות טוב מזורזיניו ,אז בשבילי זה כאילו אמרה מפי של הנביא מוחמד \ישו הנוצרי בכבודם ובעצמם.
    אין לו שום ביקוש.
    שחקן הזה לא שווה הרכב בקבוצות כמו פאלאס\ווסטהאם\ברנטפורד\ברייטון.
    זה אפילו לא נתון לויכוח אם אני אתחיל להשוות אותו ראש בראש זה יהיה מביך מאוד עבור מי שטוען שאמארבט הזה שחקן לרמות האלו (הרמות האלו זה לא ליגת האלופות כן ? אני מדבר על מרכז הטבלה באיטליה ואנגליה).

****ומעניין איך פיורנטינה מסתפקת בסכום כה מעט עליו.... אני הייתי בטוח אתם שיווקתם לי פה איזה אנגלו קאנטה מודל 2016...

2. k_700 Member

לא יודע מה הקשר בין אמראבט לוראטי. שחקנים שונים לגמרי.
    למה אמראבט יעלה בסביבות ה30 מליון? שילוב של חוזה נגמר, חוסר רצון להאריך וסכום כסף שפיורנטינה לא תוכל לסרב לקבל עכשיו.
    עכשיו הגיל הוא הבעיה הגדולה?

אתה בטח זוכר שלפני עשור פרננדיניו עבר לסיטי מכולה שחטאר דונייצק בגיל 28. עשה שם קריירה יפה או שהוא גם בלוף?

אף אחד לא שיווק פה קאנטה. כולנו אומרים פחות או יותר את אותו הדבר- הוא צריך לספק לך גמישות ורוטציה טובה.
    קח למשל אתמול את המחצית השנייה(די ברור שגם הכושר הגופני אצלינו הוא בעייתי אם בשני משחקים הראשונים אנחנו נראים לא טוב בחצי השני), הוא לא היה עוזר אם היית מכניס אותו לקישור ליד קאסמירו ונניח זורק את מאונט לשחק בימין או בשמאל??
    אם לא מביאים קשר אחורי אתה רק עם קאסמירו. מה יקרה עוד חודש כשתצטרך לתת לו מנוחה? אם יורחק? יפצע? אל תגיד לי יש לך מקטומיני.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

אחלה uri, אחד הכותבים שאני הכי מחבב, אבל להתייחס אליו כאל ישו? תראה משחקים של פיורנטינה ותגבש את דעתך. אם לא אז אתה מנהל דיון על ריק. ורק לפרוטוקול, לא ממש מחזיק מאמרבאט, ודווקא כן ראיתי אותו משחק, מצד שני אני לא ישו אז למי אכפת.