הפרמייר ליג, מח׳ 7: דיון משחקי ההשלמה בעקבות מות המלכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏27/2/23.

1. oranfu Member

אני לא יכול להבין את ההצבה של נונייז בשמאל.
    לא יכול להבין איך גאקפו וג'וטה מועדפים על פניו במרכז.
    בכל הזדמנות שיש לו קלופ מעדיף על פניו שחקנים אחרים בעמדת החלוץ.
    מה אמור להשתנות בעונה הבאה מבחינתו? למה העונה הוא משחק באגף ובעונה הבאה ישחק במרכז?
    חוץ מהמחשבה שזה לא הגיוני שהביאו אותו בשביל לשחק באגף - מה גורם לחשוב שבעונה הבאה הוא פתאום ישחק במרכז?

לא חושב שהיה משחק טוב שלנו, אבל היה משחק סולידי. עצוב אבל גם זה נחשב שיפור גדול. קונאטה זה עולם אחר לעומת שאר האופציות וגם טרנט חזר להיראות אתמול כמו מישהו שמתפרנס מכדורגל.
    אליוט ובאייצ'טיץ' לא היו במשחק גדול אבל המשחק שהיו אתמול זה כבר שיפור על כל מה שהנדרסון ומילנר מסוגלים לתת. הם זכו ב-17 מאבקים על כדור לפי הסטטיסטיקה שראיתי. לשם השוואה, הנדרסון בדרך כלל מסיים משחקים עם 3 נצחונות במאבקים במקרה הטוב.
    אז כן, הם לא קישור ברמה מספיק טובה, אבל זה הכי טוב שיש לנו.

מצד שני, אפילו פאביניו נראה אתמול סביר אז צריך לקחת את זה בפרופורציה.

באייצ'טיץ' הוחלף בדקה 80, מה זה "הוחלף בזמן"? המשחק כבר הוכרע בשלב הזה והוא קיבל מנוחה שמגיעה לו.
    הוא עוד מתרגל לקצב של הרמות האלה ואנחנו נשלם על ה"שפשוף" שלו אבל לדעתי אין ספק בכלל שאין לנו אופציה טובה ממנו כרגע.

כמו שכתבתי בלילה - טוב שניצחנו אבל אני עדיין לא חושב שהקבוצה הזאת יכולה לסיים במקום הרביעי.
    לדעתי כבר ביום ראשון תגיע ההתפכחות.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. היודע Member

נראה לי זה קשור לעובדה שקלופ מעדיף באמצע שחקנים שהם יותר טכניים ויודעים לשמור על הכדור (כמו פירמיניו לדוגמא) ובאגף לשים את הסקוררים המהירים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

לא רואה שגאקפו כזה טכני וגם ג'וטה זה לא בדיוק מאפיין שלו.

אבל אני לא מתווכח, אני רק שואל אם זה העניין - למה הבאנו אותו?

אין לנונייז מה לחפש באגף. הרכש שלו (ובהתאמה של גאקפו) פשוט תמוה מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/23
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז למה הוא הביא את נונייז?

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. היודע Member

הם הרבה יותר טכניים מנונייז.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאקפו יותר טכני מנונייז.
    ג'וטה לא יותר טכני מנונייז.

אין בעיה להחליט על 9 שיורד אחורה והוא כמו קשר רביעי, סטייל פירמינו. אבל אז בשביל מה הבאת את נונייז?
    זה לא מחמיא לו התפקודים האלה, אין לו כמעט רגל שמאל והוא מאוד צפוי בתנועות הגוף. הדריבל שלו על הקו מביך. זה או לשרוף מישהו על מהירות אם יש שטח, או לרוץ לשום מקום ולאבד.
    אתה רוצה 9 טכני/קשר רביעי? מעולה. אל תשים 80 מ' על נונייז...

אנשים שחושבים שהוא יחזור לאמצע כשדיאז יחזור צריכים להבין שהוא משחק על האגף כשבמרכז לפניו שיחקו כבר פירמינו ג'וטה וגאקפו...אלה לא 3 שהולכים להעלם ברגע שדיאז יחזור...

אין דבר שאני שונא יותר מתפקודים לא מדוייקים לשחקן.
    סבלתי מאוד מהסקי על הקו, דיוף על הקו, קאררגר מגן, קאוט קיצוני, קאריוס שוער.
    אסור להמשיך עם זה.

Sturridge, Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. oranfu Member

ועדיין לא מספיק בשביל לשחק כמו פירמינו ולשמור על כדור בעמדות האלה.

לא יודע למה הבאנו את נונייז, בשיא הרצינות.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי הסבר.
    אני יכול רק לקוות שייפול האסימון ויבינו שהוא לא מתאים לאגף.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאריוס שוער */aaarofl

אני קצת לא מבין איך אתם לא מבינים איך נונייז נחת באגף באמצע העונה. התשובה לשאלה "אז למה הבאנו אותו" היא מורכבת יותר מזה, וכנ"ל גם התשובה לשאלה "למה שבעונה הבאה הוא ישחק בחוד כשעכשיו הוא באגף".

בגדול כבר חפרתי על זה לדעתי אחרי המשחק הקודם או זה שלפניו - מדובר בפניית פרסה טקטית של קלופ שנבעה מהיכולת האיומה שלנו. הוא לא תכנן לשחק עם נונייז באגף מלכתחילה ולכן הוא באמת שיחק בחוד בחצי הראשון של העונה. במצב הנוכחי קלופ הצליח לייצב במעט את הספינה עם חזרה ל4-3-3 עם false 9 מובהק. כרגע, העמידה הטקטית שלנו כקבוצה היא מעל הכל בשבילו, ואפשר להבין.

אני מוכן להתערב שנונייז פותח את העונה הבאה בשפיץ. לא יודע בדיוק באיזה מערך, אבל זה יקרה. בקיץ יהיה פרי סיזן מעניין ונגלה מה בדיוק התוכנית אבל באמת שאין לי חשש שנונייז "ייתקע" באגף אצלנו, זה זמני.

oranfu, Rushie ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שאתה צודק.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

אני עדיין לא מבין למה הגיוני לצפות שמשהו ישתנה בעונה הבאה.
    את הקטע עם ה-false 9 הוא החליט לשחזר אבל את החרא עם טרנט ואגף ימין לא?

אני מקווה שזה ישתנה, אבל אני ממש לא משוכנע.
    אני לא רואה טעם להחזיק אותו אם הוא לא משחק חלוץ ואני לא מבין איך הוא משתלב עם שאר שחקני ההתקפה שלנו לפי מה שאנחנו רואים.

12. k_700 Member

כדי להרוס ליונייטד.
    יש הסבר אחר?

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, זה בדיוק מה שאני רואה בתכלס. הגיוני לצפות שמשהו ישתנה בעונה הבאה כי את העונה הזאת פתחנו עם נונייז בחוד, שם הוא שיחק בתחילת העונה ולכן אני חושב שזאת התוכנית המקורית איתו, שזנחנו בגלל היכולת הירודה של הקבוצה.

החרא עם טרנט ואגף ימין תלוי בעיניך באיפה נונייז משחק? לדעתי לא. שני דברים שונים.

14. oranfu Member

את העונה הזאת בעיקרון פתחנו עם פירמינו בחוד ובלי ג'וטה וגאקפו שמועדפים על פני נונייז בעמדה הזאת מאז שהם זמינים...

זנחנו את התוכנית לשחק עם נונייז בחוד בגלל היכולת הירודה של הקבוצה, אוקיי.
    אבל אני לא מבין למה אם גאקפו וג'וטה מועדפים על פניו שם העונה הם לא יועדפו על פניו בעונה הבאה. מה ישתנה?
    אני מצטער, אני לא מבין את החשיבה.
    אנחנו נפסיק לשחק עם false 9 בעונה הבאה ואז הוא ישחק חלוץ?
    ושוב, אנחנו מעדיפים על פניו שחקנים שגם הם לא יודעים לשחק בסגנון הזה. לפחות אם פירמינו היה משחק הייתי מבין את החשיבה (לא מסכים איתה, אבל זה משהו אחר).
    זה נראה ברור לחלוטין שהביאו את גאקפו מתוך רצון שישחק במרכז, איך זה מסתדר עם נונייז חלוץ?
    2 השחקנים האלה נראים לא קשורים אחד לשני.

החרא באגף ימין לא נראה לי תלוי בנונייז. הנקודה שלי היתה שאם חזרנו ל-false 9 כי הטקטיקה שניסינו העונה לא עבדה, למה עם החרא הזה באגף ימין, שגם הוא לחלוטין לא עובד, אנחנו מתעקשים?
    מלבד רצון שלי, אני לא רואה סיבה לחשוב שהחרא באגף ימין ישתנה בעונה הבאה ולא שנונייז יחזור להיות חלוץ.
    אני אפילו לא אתפלא אם הרצון להאריך חוזה פתאום לפירמינו קשור לזה שהחליטו לוותר על נונייז.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מבין את החשיבה כי אתה אובייסלי לא קורא מה אני כותב אלא יורה על אוטומט.

הטקטיקה.

לדעתי כן. זה אפילו בדיוק מה שכתבתי למען האמת.

לך הכל ברור אורן. לי לא ברור שהביאו את גאקפו כדי שישחק במרכז האמת. אולי הביאו אותו להיות גיבוי לדיאז ושישחק שם עד שהוא חוזר מהפציעה? אולי הביאו אותו כי חושבים שהוא יכול לשחק מס' 10 בעתיד? אנאערף.

אני טוען דבר פשוט, לא החתמנו את נונייז כדי לשחק איתו באגף, אחרת הוא היה משחק שם מלכתחילה. לא היינו עוברים פרי סיזן שלם איתו בשפיץ אם זאת הייתה הכוונה. יותר מזה, זה סותר כל שביב של היגיון עכשיו כשאני מעמיק בזה רגע. מה, החתמנו שחקן ב70 מיליון פאונד שיהיה גיבוי לדיאז? זאת המחשבה? או שג׳ון הנרי בכבודו ובעצמו, זה שקלופ מתחנן על הברכיים אליו שישחרר לו איזו פרוטה, "הנחית" על קלופ שחקן בסכום כזה בלי שהוא רצה?
    גיב מי אה פאקינג ברייק.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/23
    Clock End Stand אוהב/ת את זה.